Strzelcy: Gikiewicz 7, Sobota 51 - Wszołek 5
Sędziuje: Hubert Siejewicz (Białystok) Widzów: 14 000 Aura: chłodno
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Socha, Grodzicki, Jodłowiec, Mraz - Kaźmierczak, Stevanović (Elsner 92) - Ćwielong (Cetnarski 82), Mila, Sobota - Ł. Gikiewicz (Patejuk 77) Trener: Stanislav Levy
Polonia Warszawa:(stroje: biało-czarne) Pawełek - Cotra, Injac, Brzyski, Kokoszka - Wszołek, Yahiya (Todorovski 21), Piątek, Pazio - Teodorczyk (Cani 57), Dwaliszwili (Gołębiewski 64) Trener: Piotr Stokowiec

Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Spahić, Patejuk, Cetnarski, Kowalczyk, Pawelec, Elsner
Polonia Warszawa: Budzyński, Szymanek, Cani, Rusak, Gołębiewski, Todorovski, Golatkin

90+3 min. - Koniec meczu! Śląsk wygrywa 2:1!
90+2 min. - Pawełek ratuje Polonię od większej porażki.
90+2 min. - Zmiana w Śląsku. Elsner wchodzi za Stevanovicia.
90+1 min. - Mila strzelał po zamieszaniu w polu karnym, w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija obrońca Polonii.
90 min. - Sędzia do I połowy doliczył 3 minuty.
89 min. - Chyba już nic nie odbierze Śląskowi tego zwycięstwa.
87 min. - Polonia była blisko strzelenia bramki. Na szczęście strzał Brzyskiego z 10 broni SuperMarian!
85 min. - Śląsk ambitnie ciągle atakuje ;)
84 min. - Kontra Śląska. Mila mocno podawał wzdłuż bramki ale Cotra wybił na rzut rożny.
82 min. - Zmiana w Śląsku. Cetnarski wejdzie za Ćwielonga.
81 min. - Patejuk strzelał, ale nie strzelił.
80 min. - Na telebimie pojawiła się ta sama informacja od dwóch miesięcy: Kibice zebrali już 200kg kapsli po piwie Piast!
79 min. - Patejuk z trudnej pozycji dośrodkowywał piłkę, a tam Sobotę uprzedził Pawełek.
77 min. - Pierwsza zmiana w Śląsku. Patejuk wchodzi za Gikiewicza.
77 min. - Śląsk atakuje, tym razem prosto w bramkarza uderzył Mraz.
76 min. - Kaźmierczak wypuszcza Gikiewicza, ale Pawełek okazał się szybszy od naszego supersnajpera.
72 min. - Mila przechwytuje piłkę od Pazia, podaje do Soboty, ten uderza z dystansu ale obok bramki.
70 min. - Tempo meczu wyraźnie spadło . Atrakcyjność też.
70 min. - Ćwielong zbyt lekko podawał do Gikiewicza w wyniku czego Injac przejmuje piłkę.
69 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego po chwili uderza z dystansu Piątek i znów będziemy mieli róg dla Polonii.
67 min. - Uderzenie Gołębiewskiego, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.
64 min. - Ostatnia zmiana u rywali. Gołębiewski wchodzi za Dwaliszwilego.
63 min. - To powinna być bramka! Mila do Soboty, który uderzał ze świetnej pozycji, ale obok bramki.
62 min. - Śląsk gra dzisiaj całkiem rozsądnie. To Polonii coraz bardziej się spieszy, przez co widać coraz więcej głupich strat po stronie gości.
59 min. - Mila długim podaniem obsługuje Gikiewicza, ten niezbyt dobrze przyjmuje, podaje wzdłuż bramki.. do nikogo.
58 min. - Swojego szczęścia szukał Mili. Jednak piłka po jego uderzeniu z 25m przeleciała obok bramki.
57 min. - Zmiana w Polonii. Cani wszedł za Teodorczyka.
57 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu rożnego uderzał Grodzicki ale ponad bramką.
56 min. - Było blisko! Kaźmierczak uderzał w swoim stylu z 35m, piłka przeleciała po rykoszecie tuż obok słupka!
55 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Rafał Grodzicki.
54 min. - Groźna wrzutka Sochy z prawej strony, próbował uderzać głową Gikiewicz, ale czując oddech Injaca nie udaje mu się zmienić kierunku lotu piłki.

Śląsk w lidze wygrał u siebie już 7 meczów z rzędu. Czy dzisiaj będzie ósmy?

51 min. - GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLStadiony świata! Sobota zdobywa bramkę przepięknym uderzeniem z ponad 30m!
50 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego małe problemy miał Pawełek, ale koniec końców łapie piłkę.
49 min. - Mila idealnie podaje do Ćwielonga, który długo zwleka z oddaniem strzału, przez co jego uderzenie zostaje zablokowane.
48 min. - Ćwielong do Gikiewicz, ten odkrywa, ale obrońcy Polonii wybijają piłkę.
47 min. - Grodzicki przedziera się na rywali, aż zostaje powstrzymany przez Injaca.
46 min. - Mraz wybija piłkę z pola karnego na aut.
46 min. - Rozpoczęliśmy II połowę.

Zawodnicy Śląska już na murawie Czekamy na rywali.

Śląsk jeszcze nigdy w ekstraklasie nie przegrał w 7. kolejce. Czy uda się to utrzymać?

Bardzo ciekawe spotkanie na Stadionie Miejskim. Mnóstwo ofensywnych akcji. Wydaje się, że obroną Śląska jest atak. Liczymy, że mistrzowie Polski nareszcie wykorzystają grę w przewadze i wygrają to spotkanie.

45+3 min. - Koniec I połowy.
45+3 min. - Jeszcze jedna świetna akcja gości. Wrzutka do niekrytego Brzyskiego, ten strzela, ale Kelemen kładzie się na murawę i łapie piłkę.
45+2 min. - Kontra Polonii. Socha faulem powstrzymał Wszołka i otrzymał za to żółtą kartkę.
45+2 min. - Po chwili po rzucie rożnym Stevanović tym razem uderzał, ale bramkarz nie dał się pokonać.
45+1 min. - Mila do Stevanovicia ale ten zamiast strzelać przyjmuje piłkę i po chwili ją traci.
45 min. - Sędzia do I połowy doliczył 2 minuty.
45 min. - Mila do Ćwielonga, ten od razu strzela z 25m, ale Pawełek chwyta futbolówkę.
44 min. - Ćwielong uderza i trafia w baner, znajdujący się 5m od bramki.
43 min. - Wrzutka do Gikiewicza, który wbiega w pole karne pomiędzy dwoma obrońcami Polonii. Niestety piłkę po chwili przejął Pawełek.
42 min. - Kaźmierczak fauluje Teodorczyka.
41 min. - Grodzicki osłaniał piłkę, był dreszczyk emocji, ale na szczęście nie stracił piłki, a wręcz został sfaulowany.
39 min. - Ćwielong znów w grze.
36 min. - Polonia w osłabieniu! Kokoszka brutalnie wszedł prostą nogę w Ćwielonga. Jak najbardziej słuszna decyzja sędziego. Ćwielong będzie znoszony z boiska na noszach.

Tęcza nad Stadionie Miejskim!

35 min. - Warto za to pochwalić kibiców Śląska, którzy bardzo donośnym dopingiem wspierają mistrzów Polski.
35 min. - Krótkie rozegranie z rzutu rożnego. Po chwili Brzyski bardzo niecelnie. Nie wchodźmy w szczegóły.
34 min. - Wrzutka Sochy z prawej strony wprost na głowę Gikiewicza, ale piłka po jego uderzeniu ląduje gdzieś na środku pola karnego.
33 min. - Brzyski tym razem zbyt mocno dośrodkowuje, Wszołek nie daje rady przyjąć piłki.
32 min. - Podanie do Gikiewicza, który przewraca się z piłką w polu karnym, znowu rozlegają się gwizdy ale znów ten najważniejszy gwizdek jest niesłyszany.
30 min. - Brawo Marian! Świetna zespołowa akcja Polonii, Brzyski dośrodkowywał do Dwaliszwilego, który strzał z 3m, ale Kelemen obronił!
29 min. - Dwaliszwili uderza na bramkę Śląska, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.
29 min. - Tym razem czujność Pawełka sprawdził Stevanović. Efekt ten sam.
28 min. - Mila spróbował zaskoczyć Pawełka strzałem z 25m, ale bramkarz Polonii nie dał się zaskoczyć.
27 min. - Ćwielong do Mraza, który przewrócił się po interwencji Todorovskiego, ale faulu nie ma.
24 min. - Śląsk rozpoczął serię długich przerzutów piłek, które nic nie wnoszą.
22 min. - To mogła być bramka! Sobota wrzuca do Ćwielonga, ten wzdłuż bramki do Gikiewicza, ale napastnik Śląska nie zdążył dobiec do piłki.
21 min. - Zmiana w drużynie gości. Todorovski wszedł za Yahiyę.
20 min. - Seria fauli na Kaźmierczaku i Sobocie.
20 min. - Piątek dośrodkował piłkę z rzutu rożnego... poza boisko.
18 min. - Szaleństwa Ćwielonga, który mija z piłką kilku piłkarzy i z ostrego kąta uderza na długi słupek. Niestety piłka przeleciała obok bramki.
17 min. - Na murawie opatrywany jest Yahiya, który ucierpiał w starciu z Milą.
15 min. - Po wrzutce Mili z rzutu rożnego Jodłowiec kieruje piłkę do Gikiewicza, a ten mając przed sobą tylko bramkarza... zgadnijcie sami.
14 min. - Wrzutka Mili w pole karne, tam do uderzenie głową wyskakiwał Kaźmierczak, ale zwycięsko z powietrznej walki wyszedł Pawełek.
13 min. - Było blisko! Ćwielong wbiega w pole karne z lewej strony, uderza ale Pawełek znowu broni.
12 min. - Socha szarżuje prawą stronę boiska, ale niestety beznadziejnie wrzuca piłkę w pole karne prosto do rywala.
11 min. - Co za emocja na Stadionie Miejskim! 10 minut i mamy już dwie bramki. Każdy zespół chce wywalczyć dzisiaj komplet punktów.
9 min. - Gra jest bardzo otwarta. Mila wbiega z piłką w pole karne, uderza, ale tym razem Pawełek jednak chwyta piłkę (a Gikiewicz już się czaił).
8 min. - Dwaliszwili z narożnika pola karnego, Kelemen efektownie wybija piłkę i ratuje Śląsk od straty bramki.
7 min. - GOOOOOOOOOLLLLLL Kaźmierczak uderza z wolnego z 30m, Pawełek wypija piłkę przed siebie, dobiega do niej Gikiewicz i doprowadza do remisu!
6 min. - Śląsk atakuje,Grodzickiego ląduje prosto w obrońcę.
5 min. - Obrona Śląska trzyma swój poziom. Teodorczyk podaje do Dwaliszwilego, ten do Wszołka, który mija Jodłowca i z 10m bez problemów pokonuje Mariana Kelemena i zdobywa bramkę.
3 min. - Pazio powstrzymuje Ćwielonga, zaczynają się gwizdy, ale sędzia się nimi w ogóle nie przejmuje.
2 min. - Świetna akcja Śląska. Ćwielong do Stevanovicia, ten na lewo do Mraza, który wrzuca piłkę w pole karne, tam Gikiewicz niecelnie uderza ponad bramką.
1 min. - Dwaliszwili do Teodorczyka i zaczynamy!

Trójka sędziowska wprowadza obie jedenastki. Za chwilę rozpocznie się mecz!

W Śląsku doszło do trzech zmian. Od pierwszej minuty zobaczymy: Mraza, Sochę oraz Stevanovicia.

Na trybunie B znajduje się gniazdo - będzie mandacik?

Na murawie trwa zabawa z piłkami. Kibice zbierają się powoli. Bardzo powoli.

Wiecie, że Śląsk Wrocław w bieżącym sezonie na Stadionie Miejskim wygrał wszystkie mecze? Liczymy na utrzymanie świetnej serii i solidne spranie "Czarnych Koszul". Zapowiada się ciekawie, dlatego zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE.