Strzelcy: Mila 29 - Kędziora 40, Juredo 44, Zbozień 75
Sędziuje: Hubert Siejewicz (Białystok) Widzów: 14 000 Aura: chłodno
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Kowalczyk (Pawelec 46), Grodzicki, Jodłowiec, Spahić - Elsner, Kaźmierczak - Patejuk(Ćwielong 55), Mila, Sobota - Ł. Gikiewicz (Diaz 75) Trener: Stanislav Levy
Piast Gliwice:(stroje: czerwone) Trela - Cuerda, Polak, Zbozień, Oleksy - Zganiacz (Klepczyński 75), Podgórski, Izvolt, Jurado, Lazdins (Matras 46) - Kędziora (Sikora 87) Trener: Marcin Brosz

Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Mraz, Cetnarski, Stevanović, Pawelec, Ćwielong, Diaz
Piast Gliwice: Szumski, Matras, Bzdęga, Sikora, Klepczyński, Krzycki, Cicman

90+4 min. - Koniec meczu.
90+3 min. - Diaz przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 4 minuty.
89 min. - Żółty kartonik ląduje również na konto Klepczyńskiego.
89 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Diaz za próbę wymuszenia rzutu karnego.
88 min. - Wrzutka w pole karne Śląska - Kaźmierczak wybija piłkę daleko w głąb pola.
87 min. - Zmiana u gości. Sikora wchodzi za Kędziorę.
86 min. - Kontra Śląska - niestety Ćwielong z 15m strzela obok bramki.
86 min. - Ni to podanie ni to strzał - piłka ląduje w rękawicach Treli.
85 min. - Rajd Spahicia zakończony oddaniem strzału, który nie sprawił żadnych problemów bramkarzowi Piasta.
83 min. - Śląsk coraz rozpaczliwiej atakuje.
80 min. - Lekka wrzutka Kaźmierczaka prosto w rękawice Treli.
77 min. - To nie jest dzień Soboty. Piłkarz Śląska daje się okiwać Zbozieniowi, który mając przed sobą już tylko Kelemena podwyższa prowadzenia Piasta.
75 min. - Zmiany. Klepczyński za Zganiacza oraz Diaz za Gikiewicza.
74 min. - Wrzutka w pole karne Śląska - Grodzicki wybija na aut.
72 min. - Do wejścia na boisko przygotowany jest Cristian Diaz.
71 min. - Strzał na bramkę Śląska - piłka ląduje 5m od niej. Przed nią.
68 min. - Niewiele się dzieje na stadionie. Szczególnie na boisku.
66 min. - Podanie do Kędziory, który był na pozycji spalonej.
65 min. - Ambitna gra Spahicia, który powstrzymuje rozpoczęcie akcji rywali jeszcze na ich własnej połowie.
63 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkuje z 1m Jodłowiec, łapie Trela, po chwili dobitka, ale sędzia wskazuje na pozycję spaloną.
63 min. - Kaźmierczak podaje do Elsnera, ten uderza, ale jego strzał zostaje zablokowany.
61 min. - Dwa świetne strzały na bramkę Piasta i dwie świetne interwencje Treli. Najpierw po uderzeniu Soboty, a potem Mili.
58 min. - Kolejna wrzutka w pole karne Śląska - tym razem faul po stronie rywali.
57 min. - Groźne wrzucenie piłki w pole karne Śląska, piłka wylądowała tuż za poprzeczką bramki.
56 min. - Po wrzutce Podgórskiego piłkę na aut wybija Kaźmierczak.
55 min. - I oto ona - Ćwielong za Patejuka.
54 min. - A jednak nie - będzie zmiana w Ślasku.
54 min. - Chwilę na murawie spędził Sylwester Patejuk - wygląda na to, że już wszystko w porządku.
52 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Mariusz Pawelec.
51 min. - Wrzutka Kaźmierczaka, tam Zbozień pod presją Soboty wybija piłkę na rzut rożny.
50 min. - Koszmarny kiks Kaźmierczaka rozpoczął akcje gości. Jurado do Podgórskiego, który jest dobrze blokowany przez Spahicia.
47 min. - Groźne wycofanie piłki na własną połowę - na szczęście Jodłowiec wybija piłkę i oddala zagrożenie.
46 min. - Rozpoczęliśmy II połowę.
46 min. - Zmiana również u gości. Matras za Lazdinsa.
46 min. - Zmiana w drużynie Śląska. Pawelec wchodzi a Kowalczyka.

Piłkarze powrócili już na boisko.

45+3 min. - Koniec I połowy.
45+3 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderza zawodnik Śląska, ale piłka wychodzi poza boisko.
45+2 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Cuerda ale piłkę złapał Kelemen.
45+1 min. - Patejuk strzela z ostrego kąta z lewej strony, ale Trela broni.
45 min. - Sędzia do I połowy doliczył 3 minuty.
44 min. - a Piast nas pokonuje... przynajmniej na razie. Po dośrodkowaniu Podgórskiego, główkuje Kowalczyk, piłkę znów przejmują rywale, piłka trafia do Jurado, który z ostrego kąta pokonuje Kelemena.
42 min. - Śląsk ciągle atakuje.
41 min. - Po wznowieniu gry Kaźmierczak szuka szczęścia atomowym strzałem ze środka boiska.
40 min. - 1:1. Marian rzuca się w lewo, a Kędziora strzela w środek. Piast doprowadził do wyrównania.
39 min. - Po wrzutce w pole karne Śląska piłkę ręką odbił Sobota - sędzia dyktuje rzut karny dla Piasta Gliwice, a skrzydłowego WKS-u upomina żółtą kartką.
38 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę przejmuje Sobota, ale kiwając tego przed nim dał się okiwać temu za nim.
37 min. - Rajd Kowalczyka prawą stroną, po jego podaniu po ziemi, piłka odbija się od obrońcy i wychodzi na aut.
35 min. - Groźny strzał Kędziory z 20m - piłka poszybowała minimalnie ponad bramką Śląska.
34 min. - Sobota do Gikiewicza, ten dostaje piłkę przed polem karnym rywala, ale niestety dzięki dobrej interwencji Polaka nie oddaje strzału na bramkę.
33 min. - Z notatnika statystyka: Padł rekord Śląska w ekstraklasie w liczbie meczów bez bezbramkowego remisu - to już 46. mecz!
29 min. - GGGGOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLKibice zaczęli znowu śpiewać hymn, a Mila znowu strzelił bramkę! Dwójkowa akcja Mili z Sobotą - kapitan Śląska uderzeniem głową pakuje piłkę w sam środek bramki!
27 min. - A na trybunach patriotyczna oprawa.
25 min. - Po wrzutce z rzutu wolnego wszyscy podskoczyli do piłki, uderzył w nią głową Gikiewicz, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.
22 min. - Podgórski strzelał z ostrego kąta. Zbyt ostrego.
21 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Marcin Kowalczyk za ostry faul na Podgórskim.
20 min. - Nie ma gola! A było blisko - podanie w pole karne, tam stoper Piasta uderza w światło własnej bramki, piłka przekracza linię bramkową, ale sędzia odgwizduje spalonego!
18 min. - Po dośrodkowaniu z rożnego główkował Jodłowiec, ale piłka poszybowała obok bramki.
18 min. - Kiwka Patejuka i mamy rzut rożny.
17 min. - Po wrzutce w pole karne zawodnik gości źle uderzył piłkę, która wyszła poza boiska. Wznowi Śląsk.
16 min. - Lazdins zostaje sfaulowany 30m przed bramką Śląska.
15 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu rożnego piłkarze Piasta oddalają zagrożenie spod własnego pola karnego.
14 min. - Ładna akcja Spahicia lewą stroną boiska, który ostatecznie wywalczył rzut rożny. Po chwili okazało się, że w starciu z obrońcą Piasta doznał urazu - jest obecnie opatrywany przez sztab medyczny.
12 min. - Żółta kartka dla Lazdinsa, który niezwykle ostro potraktował Przemysława Kaźmierczaka.
10 min. - Mila leży na murawie odkąd piłkę odebrał mu Zganiacz. Kapitan Śląska potrzebuje pomocy medycznej.
8 min. - Sobota zamiast podawać do wybiegającego Mili zdecydował się na indywidualny rajd zakończony stratą piłki.
6 min. - Uderzenie Zganiacza na bramkę Śląska nie sprawiło Kelemenowi żadnych problemów.
4 min. - Przekombinowali. Mila dotyka piłkę, uderza ją Elsner, a Trela patrzy jak mija jego bramkę 5m za słupkiem.
3 min. - Faulowany Gikiewicz. Śląsk będzie miał rzut wolny ponad 30m od bramki gości.
2 min. - Niedokładne podanie do Soboty, piłka pada łupem Treli.
1 min. - Sobota do Mili i zaczynamy!

Wszyscy zgromadzeni na Stadionie Miejskim odśpiewali hymn narodowy Polski.

Trójka sędziowska wprowadza obie jedenastki. Za chwilę rozpocznie się mecz!

Dawno tak mało kibiców nie było na meczu we Wrocławiu.

Zawodnicy goście również intensywnie się rozgrzewają.

Piłkarze Śląska rozpoczęli przedmeczową rozgrzewkę.

Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE z meczu 11. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Piastem Gliwice.