Sędziuje: Paweł Gil (Lublin) Widzów: maaaaało Aura: chłodno
Wisła Kraków:(stroje: czerwono-białe) Pareiko - Jovanović, Jaliens, Chavez, Bunoza - Boguski (Iliev 66), Sobolewski, Garguła (Sikorski 81), Chrapek (Quioto 58), Melikson - Genkow Trener: Tomasz Kulawik
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Pawelec, Grodzicki, Jodłowiec, Spahić - Elsner, Kaźmierczak - Sobota (Ł. Gikiewicz 90), Mila, Ćwielong (Mraz 80) - Cetnarski (Stevanović 84) Trener: Stanislav Levy

Wisła Kraków: Miśkiewicz, Burliga, Sikorski, Quioto, Uryga, Szewczyk, Iliev
Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Mraz, Stevanović, Voskamp, Diaz, Ł. Gikiewicz, Wasiluk

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić.

90+3 min. - Koniec meczu.
90+2 min. - Gol dla Wisły. Podanie do Ilieva, który zza pola karnego zdobywa piękną bramkę. Dramat dla Śląska.
90+1 min. - Genkow niedokładnym podaniem w pole karne marnuje szansę na bramkę dla Wisły.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 3 minuty.
90 min. - Zmiana w Śląsku. Gikiewicz za Sobotę. W 90. minucie.
89 min. - Strzał na bramkę Śląska, ale na szczęście Kelemen wybija.
88 min. - Mila do Soboty, ale ten wzięty w kleszcze i nie miał nic do gadania.
86 min. - Taktyczny faul Spahicia, za który otrzyma żółtą kartkę.
84 min. - I Cetnarski schodzi. Wchodzi za niego Stevanović.
83 min. - Nie ma gola! Cetnarski z rzutu karnego uderza prosto w bramkarza.
82 min. - Rzut karny dla Śląska!
81 min. - Kibice Wisły są wniebowzięci. Sikorski za Gargułę.
80 min. - Zmiana w Śląsku. Obrońca za pomocnika! Mraz za Ćwielonga.
80 min. - Wrzutka Ilieva, odegranie do Meliksona, ten strzela z 5m, ale Grodzicki blokuje i kończy akcję gospodarzy.
79 min. - Pawelec wybija, ale jednocześnie powoduje nowe zagrożenie. Obyło się bez straty bramki.
77 min. - Tym razem akcja Wisły, na szczęście zbyt słabe podanie do Meliksona i przejmują wrocławianie.
76 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rożnego główkował Grodzicki, ale piłka wyleciała obok bramki.
74 min. - Słupek! Mila do Cetnarskiego, ten będąc sam na sam uderza w słupek!
72 min. - Do wejścia na boisko przygotowany jest Johan Voskamp.
71 min. - Kopanina.
69 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kelemen chwyta piłkę.
67 min. - Lekkie uderzenie Kaźmierczaka z 30m prosto w bramkarza.
66 min. - Kolejna zmiana w Wiśle. Iliev za Boguskiego.
66 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego - Grodzicki fauluje Chaveza.
65 min. - Po dośrodkowaniu z wolnego piłkarze Wisły wybijają piłki poza własne pole karne, po chwili kolejne dośrodkowanie w pole karne Wisły, Chavez prawie strzela samobója.
61 min. - Po chwili uderzenie Garguły z 5m ale obok bramki.
59 min. - Co za strzał! Co za obrona! Sobolewski oddaje piekielne uderzenie z ponad 30m, na szczęście Kelemen jeszcze lepiej broni!
58 min. - Zmiana w Wiśle. Quioto za Chrapka.
57 min. - Strzela Elsner, po chwili wrzutka Sobota, przewrotką próbował Elsner ale uderzył prosto w Pareikę.
56 min. - Żółta kartka dla Sobolewskiego za faul Ćwielongu.
53 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kaźmierczak uderzeniem głową oddala zagrożenie.

W maju w 51. minucie było 1:0 ;)

52 min. - Tym razem szczęścia szukał Sobolewski, ale jednak uderzenie z 40m było bardzo niecelne.
51 min. - Kolejny strzał Śląska na bramkę Wisły - piłka mija chorągiewkę w narożniku boiska.
50 min. - Elsner uderza z 40m jak najwyżej w trybunę za bramkę.
48 min. - Ćwielong uderza z rzutu wolnego prost w mur, po chwili poprawka i deja vu.
47 min. - Faul na graczu Śląsku 18m od bramki Pareiki. Będzie rzut wolny.
46 min. - Cetnarski do Mili i zaczynamy!

Słaby mecz. Im bliżej końca I połowy tym więcej było dramaturgii. Śląsk powinien strzelić co najmniej dwie bramki. Może w drugiej odsłonie meczu się uda.

45 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Mila z połowy boiska miękko dośrodkowuje do Kaźmierczaka, który stał przy Pareice. Piłka odbiła się od zawodnika Śląska, ale wyleciała tuż obok bramki.
44 min. - Kolejna zabawa w polu karnym Śląska. Na szczęście Jovanović faulował niepotrzebnie Spahicia.
42 min. - Nie do wiary! Odegranie na lewo do Ćwielonga, ten mógł strzelać ale podał do Mili, który mając przed sobą tylko bramkę minął się z piłką.
40 min. - Kontra wrocławian, Cetnarski mając przed sobą tylko Bunozę uderza na bramkę, ale ponad bramką.
39 min. - Spahić blokuje Gargułę w polu karnym. Łukasz upada na murawę, domaga się karnego, ale gwizdek sędziego milczy.
38 min. - Jak Mila tego nie strzelił?! Podanie w pole karne, tam Pareiko mija się z piłką, Sobota podaje do Mili, a ten z 4m prosto w bramkarza.
37 min. - Przemysław Kaźmierczak uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego - piłka poleciała nad poprzeczką bramki Pareiki.
35 min. - Na trybunach trwa akcja: Wszyscy na schody!
34 min. - Akcja prawą stroną, Bunoza fauluje Pawelca tuż przed narożnikiem pola karnego Wisły. Zawodnik gospodarzy otrzymuje żółtą kartkę za te zagranie.
30 min. - Rajd Soboty prawą stroną, skrzydłowy Śląska wrzuca w pole karne, ale nikt nie przecina lotu piłki.
29 min. - To powinna być bramka dla Wisły. Świetna wrzutka do Genkowa, który będą sam na sam strzela, a piłka mija bramkę tuż obok bramki.
28 min. - GOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLL. A nie, to tylko moje życzenie.
26 min. - Boguski fauluje Pawelca. Rewanż zaliczony.
25 min. - Wrzutka Jovanovica z prawej strony, tam Grodzicki fauluje... Kelemena.
21 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafia po chwili do Sobolewskiego 40m od bramki Śląska. Kapitan Wisły oddaje kosmiczny strzał - ze względu na moc oraz lot piłki.
20 min. - Chrapek świetnie zagrywa w pole karne do Genkowa, ale szczęśliwie dla mistrzów Polski Jodłowiec przecina podanie i wybija piłkę na rzut rożny.
19 min. - Coś się zaczęło dziać. Zespołowa akcja wiślan zakończona płaskim uderzeniem Meliksona ale obok bramki.
18 min. - Tym razem atakował Śląsk, Sobota był faulowany, ale sędzia stosuje przywilej korzyści, niestety po chwili Ćwielong dośrodkowuje prosto w obrońcę Wisły.
16 min. - Przerzut na prawo do Chrapka, ale Spahić kontroluje sytuacje i wybija piłkę na aut.
14 min. - Zabawa w polu karnym Śląska. Seria podań wśród zawodników Wisły zakończona strzałem i genialną interwencją Kelemena. Po chwili Grodzicki zamiast wybijać patrzył na piłkę, kolejne uderzenie na bramkę Śląska - Kelemen znowu broni.
12 min. - Świetna akcja Śląska, Spahić do Mili, Mila do Spahicia, ten oddał strzał z rogu z 15m, ale zamiast uderzać w prawo - uderzył w lewo.
11 min. - Bardzo chaotyczna gra po obu stronach boiska. Bardzo mało konkretnych, klarownych akcji ofensywnych.
10 min. - Faul Ćwielonga przy linii bocznej.
8 min. - Mila odgrywa przed pole karne, tam do piłki do biega Kaźmierczak, strzela z trudnej pozycji, ale ponad bramką.
5 min. - Grodzicki przejmuje piłkę a następnie podaje do... kogoś poza boiskiem.
4 min. - Znowu faulowany Boguski. Spahić jest słownie upomniany przez sędziego.
3 min. - Podanie do Genkowa ale piłkę przechwytuje Grodzicki.
2 min. - Pierwszy faul w meczu. Pawelec nieprzepisowo powstrzymuje Boguskiego.
1 min. - Garguła do Meliksona i zaczynamy!

Trójka sędziowska wprowadza obie jedenastki. Za chwilę rozpocznie się mecz!

Najbardziej wysuniętym zawodnikiem w zespole będzie dzisiaj.. Mateusz Cetnarski. Pstryczek w nos dla naszych zawodników?

Kolejny mecz przyjaźni przed nami. Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków. Szykuje się bardzo emocjonujący pojedynek. Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE.