Strzelcy: Wasiluk 16, Sobota 81 - Pawłowski 10
Sędziuje: Marcin Borski (Warszawa) Widzów: 14390 Aura: prószy jak w Narnii
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Socha, Kowalczyk, Wasiluk, Spahić - Sobota, Stevanović (83 Elsner), Kaźmierczak, Mila, Ćwielong (93 Patejuk) - Diaz (69 Ł. Gikiewicz) Trener: Stanislav Levy
Widzew Łódź:(stroje: czerwone) Dragojević - Broź, Abbes, Phibel, Gavrić (46 Kaczmarek) - Bruno (73 Mehdi), Bartosiewicz, Nowak (63 Rybicki), Pawłowski, Dudek, Bruno - Stępiński Trener: Radosław Mroczkowski

Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Ostrowski, Patejuk, Cetnarski, Ł. Gikiewicz, Elsner, Juraszek
Widzew Łódź: Krakowiak, Mehdi, Kaczmarek, Rybicki, Płotka, Kasprzak, Bartović

90+4 min. - Koniec meczu. Wygrywamy 2:1!
90+4 min. - Mila podaje do Patejuka, ten w sytuacji sam na sam zamiast podbiec bliże strzela z 16m prosto w bramkarza.
90+3 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Patejuk za Ćwielonga.
90+2 min. - Dudek wrzucał w pole karne, strzelał obok bramki Mehdi.
90+1 min. - Z 12 m strzelał na bliski słupek Mila ale bramkarz gości nie mógł być zaskoczony.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 4 minuty.
90 min. - Kontra Widzewa zakończona zbyt mocną wrzutką Pawłowskiego.
88 min. - Tym razem szczęścia z dystansu próbował Elsner, ale minimalnie obok słupka.
88 min. - Mila świetnie wypuszcza Gikiewicza, ten uderza ale... obik bramki.
86 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Spahić.
86 min. - Po wrzutce strzela Elsner ale jego uderzenie zostaje zablokowane,
85 min. - UFFFFFFFFFFFFFFFFF po wrzutce w pole karne piłka odbiła się od słupka, na szczęście nikt nie dobił, dopiero po chwili Kaźmierczak wybił na róg.
83 min. - Zmiana w Śląsku. Elsner za Stevanovicia.
81 min. - GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLll Sobota uratował Sobotę! Kontra Śląska, Ćwielong wrzuca do Soboty, ten na raty uderza i zdobywa bramkę!
79 min. - Śląsk atakuje ale niewiele z tego wynika.
76 min. - Mila z wolnego, Kaźmierczak do Wasiluka, który z 5m strzela prosto w bramkarza.
75 min. - Po dośrodkowaniu z rożnego w piłkę nie trafia Gikiewicz, po chwili uderza Stevanović ale jego uderzenie zostaje zablokowane.
74 min. - Wrzutka w pole karne Widzewa, tam próbował uderzyć w piłkę Kaźmierczak, ale na próbach się skończyło.
73 min. - Na boisko wchodzi Mehdi.
70 min. - Kontuzjowany Bruno opuszcza boisko.
69 min. - Zmiana w Śląsku. Ł. Gikiewicz wejdzie za Diaza.
68 min. - Żółta kartka dla Dragojevicia.
68 min. - Tadeusz Socha sfaulował w polu karnym... rywala ;)
57 min. - Podanie na lewo do Bruno ale ten był na spalonym.
65 min. - Sobota wrzucał do Diaza, ale uprzedził go obrońca.
64 min. - Sobota ładnie uderzał z 25m ale piłkę odbiła się w polu karnym od pięty Abbesa.
63 min. - Zmiana u gości. Rybicki wchodzi za Nowaka.
63 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońcy Widzewa na raty wybiją piłkę z własnego pola karnego.
61 min. - Tym razem uderzał Nowak i na szczęście ponad bramką.
60 min. - Wrzutka w pole karne, tam głową strzelał Stępiński, ale Kelemen broni.
59 min. - Śląsk stara się jak najszybciej przejść z defensywy do ofensywy.
56 min. - Mila minimalnie za mocno od Ćwielonga, który nie zdążył dobiec do piłki. Mogło być groźnie.
55 min. - Akcja 4-3, Mila podaje do Ćwielonga, ten do Stevanovicia, który z 12m strzela obok bramki...
53 min. - Płaskie podanie w pole karne, Wasiluk wybija na rzut rożny.
52 min. - Efektowna akcja Spahicia zakończona nieudaną wrzutką.

W sobotę na tym stadionie jeszcze nie wygraliśmy.

50 min. - Gra jak na razie całkiem wyrównana.
48 min. - Wrzutka z prawej strony przeszła niemal wszystkich zawodników, ostatecznie piłkę wybił Sobota.
47 min. - Wasiluk powstrzymuje Stępińskiego.
46 min. - Dudek do Stępińskiego i zacznamy II połowę, a Kaczmarek zmienia Gavricia.
45 min. - Koniec I połowy.
45+1 min. - Mila wypuścił Ćwielong, ten w sytuacji sam na sam strzelił... w bramkarza.
45 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry I połowy dolicza 1 minutę.
44 min. - Bruno nie opanował piłki w polu karnym Śląska, przy piłce Kelemen
43 min. - Płask strzał na bramkę Śląska, ale Kelemen pewnie chwyta.
42 min. - Spahić wybija piłkę spod nóg Stępińskiego.
39 min. - Wrzutka wzdłuż bramki, piłka odbija się od poprzeczki. Na szczęście mistrzowie Polski opanowują po chwili sytuację.
38 min. - Z rzutu wolnego strzelał Dudke ale piłka po jego uderzeniu poszybowała ponad poprzeczką bramki.
38 min. - Po dośrodkowaniu z rogu Kowalczyk głową oddala zagrożenie.

W 7. kolejnym meczu Śląska z Widzewem w ekstraklasie obie drużyny strzelają bramkę.

35 min. - Żółta kartka dla Stevanovicia za faul na Dudku.
33 min. - Świetna interwencja Spahicia, który przerwał akcję wbiegającego w pole karne Brozia.
31 min. - Faul Spahicia na Broziu na połowie rywala.
29 min. - Prostopadłe podanie do Ćwielonga, ten wychodzi sam na sam, strzela, bramkarz wybija, ale sędzia i tak pokazuje, że był spalony,
28 min. - Dudek strzelał z prawej części pola karnego ale obok bramki.
27 min. - Sobota znowu w pole karne do Diaza, a ten z 5m nie wiadomo czym odbił prosto w bramkarza. Śląsk w natarciu.
25 min. - Kolejna groźna akcja Śląska. Ćwielong po ziemi do Mili, ten uderza z pierwszej piłki, ale obrońca go uprzedza i wybija na róg.
25 min. - Świetne podanie do Ćwielonga, który wbiegł w pole karne, podał do Diaza, który minimalnie minął się z piłką.
23 min. - Mila prostopadle podaje do Diaza, ten wyprzedza minimalnie obrońcę, jest sam na sam, strzela, ale bramkarz broni.
21 min. - Diaz zdecydowanie zbyt mocno wrzucał w pole karne... a może po prostu strzelał?
20 min. - Rajd Soboty zakończony podaniem do Gavricia.
18 min. - Śląsk coraz prężniej atakuje. Oby nie popełnił baboli w obronie.
16 min. - GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL Po dośrodkowaniu rzutu rożnego strzelał Ćwielong, piłka się odbija, ale wbiega Wasiluk, który pakuje piłkę do bramki!
15 min. - Zamieszanie w polu karnym Widzewa. Trzy strzały dla Śląska po tym jak obrońcy gości stracili piłkę. Rzut rożny dla nas.
14 min. - Socha podaje w pole karne do Soboty, ten nie najlepiej przyjął piłkę, oddał lekki strzał obok bramki.
13 min. - Podanie do Diaza, a ten na spalonym.
10 min. - Rajd Pawłowskiego lewą stronę boiska, który po wbiegnięciu w pole karne oddaje strzał na dług róg i zdobywa bramkę dla gości.
10 min. - Ostatnie upomnienie dla Stevanovicia po faulu na Dudku.
9 min. - Ładnie zapowiadająca się akcja Widzewa została zakończona podaniem do Nowaka, który był na pozycji spalonej.
8 min. - Sobota podaje do Diaza, ten próbował strzelić w przewrotki ale otoczony obrońcami nie dał rady odpowiednio wysoko podbić sobie piłki.
7 min. - Brawa dla Kowalczyka, który wymamemrował przeciwnika w okolicach własnej chorągiewki.
6 min. - Przerzut Sochy, Ćwielong nieczysto złapał piłkę w narożniku pola karnego.
6 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Kelemen wybił na przed pole, po chwili ktoś dobijał główką, piłka trafiła w poprzeczkę, a następnie szczęśliwie złapał nasz bramkarz.
4 min. - Bruno uderzał z 20m, Kelemen wybija piłkę na rzut rożny.
4 min. - Podanie z własnej podanie do Diaza, który znalazł się na pozycji spalonej.
3 min. - Ładna akcja Stevanovicia, podanie do Diaza ale obrońcy Widzewa przecięli podanie.
2 min. - Na uderzenie z dystansu zdecydował się Diaz ale okazał się bardzo niecelny.
1 min. - Wrzutka Soboty, ale piłka nie dochodzi do Diaza.
1 min. - Ćwielong do Diaza i zaczynamy!

Pamiątkowa koszulka zostanie wręczona Sebastianowi Dudkowi, byłemu graczowi Wrocławia.

Trójka sędziowska wprowadza obie jedenastki. Za chwilę rozpocznie się mecz!

Jest to pierwsze spotkanie z Widzewem Łódź na Stadionie Miejskim. Tu jeszcze z nami nie wygrali.

Zastanawialiśmy się przez chwilę czy na tysięczny mecz Śląska przyjdzie 1000 kibiców... frekwencja nie zachwyca.

Pierwszy dzień wiosny! Śląsk Wrocław rozegra spotkanie ligowe z Widzewem Łódź. Zachęcamy wszystkich do czytania relacji LIVE z TYSIĘCZNEGO spotkania WKS-u w Ekstraklasie!