Strzelcy: Kiełb 14, Kelemen (s) - Kokoszka 36, Mila 38
Sędziuje: Jarosław Rynkiewicz Widzów: 2500 Aura: w końcu wiosenna
Polonia Warszawa:(stroje: czarne) Przyrowski - Todorovski, Morozov, Baran - Tosik - Pazio, Piątek, Kiełb (Michalski 76), Wrzesiński (Gołębiewski 46) - Wszołek, Przybecki (Wełna 90+1) Trener: Piotr Stokowiec
Śląsk Wrocław:(stroje: białe) Kelemen - Ostrowski, Kokoszka, Kowalczyk, Pawelec - Ćwielong (Mouloungui 72), Elsner (Cetnarski 65), Kaźmierczak, Mila, Sobota - Ł. Gikiewicz Trener: Stanislav Levy

Polonia Warszawa: Pawełek - Wełna, Tarnowski, Michalski, Olczak, Gołębiewski, Kopciński
Śląsk Wrocław: R.Gikiewicz, Cetnarski, Grodzicki, Mouloungui, Socha, Patejuk, Stevanović

90+3 min. - Koniec meczu. Śląsk remisuje 2:2.
90+3 min. - Mila na Kaźmierczaka, ale Pazio przejmuje piłkę.
90+1 min. - Zmiana w Polonii. Wełna za Przybeckiego.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 3 minuty.
87 min. - Mouloungui okiwał pięciu ale zamiast podać to stracił piłkę.
86 min. - Dobre podanie do Erica, który przyjął piłkę ale po chwili ją stracił.
85 min. - Śląsk próbuje szanować piłkę ale nie wiele z tego wynika.
82 min. - Mila baaaardzo niecelnie w polu karnym rywala.
80 min. - Żółta kartka dla Tosika za faul na Mouloungui.
79 min. - Cetnarski uderza z dystansu, Przyrowski wypuszcza piłkę przed siebie.
78 min. - Mila na spalonym.
77 min. - Przybecki uderza na bramkę, Kelemen wybija na róg.
76 min. - Zmiana w Polonii. Michalski za Kiełba.
75 min. - Wysoka świeca w wykonaniu Mili ale Przyrowski chwyta piłkę.
74 min. - Po wrzutce Pawelca Gikiewicz marnuje sytuację na 100%. Z dwóch metrów uderza obok bramki.
73 min. - Ostrowski zdecydował się na strzał z dystansu ale włożył w to za mało sił.
72 min. - Druga zmiana w Śląsku. Mouloungui za Ćwielonga.
71 min. - Do wejścia na boisko gotowy jest Mouloungui.
71 min. - Żółta kartka dla Ćwielonga za faul taktyczny.
69 min. - Cetnarski uderza ponad bramką.
68 min. - Ostrowski wywalczył rzut rożny.
67 min. - Ładna akcja Ostrowskiego, którzy wrzuca piłkę w pole karne, tam próbuje główkować Gikiewicz.
66 min. - Ćwielong uderza w plecy Gikiewicza.
65 min. - Zmiana w Śląsku. Cetnarski za Elsnera.
65 min. - Sobota w pole karne tam uderza Giki ale robi to niecelnie.
64 min. - Do wejścia na boisko gotowy jest Cetnarski.
63 min. - Było groźnie po wrzutce w pole karne Śląska.
62 min. - Obie drużyny grają ofensywnie i widać, że chcą wygrać to spotkanie.
61 min. - Niedokładnie dośrodkowanie Przybeckiego z lewego skrzydła.
59 min. - Elsner przejął piłkę, minął zawodnika Polonii i strzelił, ekhm... podał za linię końcową.
57 min. - Sobota do Gikiewicza, który będąc sam na sam przed bramkarzem uderza z 2m prosto w bramkarza!
56 min. - Wrzutka z rożnego na krótki słupek, tam główkuje Gikiewicz ale ponad bramką.
55 min. - Dwójkowa akcja Soboty z Ćwielongiem zakończona zablokowaniem strzału tego drugiego.
54 min. - Sobota wrzuca prosto w ręce Przyrowskiego.
53 min. - Tym razem wrzutka w pole karne Śląska, do piłki skakał Kiełb ale jej nie sięgnął.
52 min. - Sobota niedokładnie zagrywa w pole karne, po chwili uderza Kaźmierczak ale bardzo niecelnie.
50 min. - Ćwielong uderza zza pola karnego ale uderzenie zostaje zablokowane.
48 min. - Bramka dla Polonii. Znów błąd Śląska. Po wrzutce w pole karne głową uderza Kiełb, piłka odbija się od poprzeczki, pleców Kelemena i trafia do bramki.
46 min. - Rozpoczęliśmy II połowę!
46 min. - Zmiana w Polonii.Gołębiewski wchodzi za Wrzesińskiego.

Piłkarze wrócili na boisko. Za chwilę II połowa.

Wrocławianie już po raz siódmy w tym sezonie odwracają wynik.

45+1 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Sędzia do I połowy doliczył 1 minutę.
44 min. - Po wrzutce Mili myli się Przyrowski, piłkę przyjmuje Kowalczyk ale nie jest w stanie celnie podać do kolegów.
41 min. - Nieładny mecz faul Tosika na Elsnerze.
40 min. - Tym razem strzał oddał Soboty - było blisko!

To już trzecia bramka Sebastiana Mili z rzędu!

38 min. - GOOOOOLLLLLLLLLLLLLL Co za bramka Mili! Gikiewicz odgrywa głową do Mili, który pięknie przymierza i wyprowadza Śląsk na prowadzenie!
36 min. - GOOOOOLLLLLLLLLLLLl Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego, głową uderza Elsner, Przyrowski wybija, ale Kokoszka dobija i zdobywa bramkę swojemu byłemu zespołowi!
34 min. - Wypuszczenie Elsnera, który nie zdążył dobiec do piłki.
32 min. - Mila do Ćwielonga, ten oddaje płaskie uderzenie z pola karnego, ale Przyrowski złapał piłkę.
31 min. - Niedokładne zagranie Tosika powoduje stratę piłki przez Polonię.
30 min. - Wrzutka do Przybeckiego, który był na spalonym. Śląsk nie istnieje w ofensywie.
28 min. - Pawelec wrzuca w pole karne, a piłka wylatuje poza boisko.
27 min. - Baran zostaje upomniany żółtą kartką za faul na Ćwielongu.
24 min. - Ostrowski w ostatniej chwili naprawia swój błąd i odbiera piłkę Wszołkowi z pola karnego WKS-u.
23 min. - Kontrę Polonii powstrzymuje Adam Kokoszka.
22 min. - Po wrzutce z rożnego z pierwszej piłki uderzał Ćwielong ale zrobił to niedokładnie.
21 min. - Sobota na lewo do Kaźmierczaka, który uderza lewą nogą, ale jego strzał zostaje zablokowany.
17 min. - Spore problemy Śląska we własnym polu karnym. Polonia naciera.
16 min. - Zagranie do Przybeckiego, który wywalcza rzut rożny.
14 min. - Błąd Kaźmierczaka rozpoczął kontrę Polonii prawą stronę, podanie w pole karne, gdzie nogę dostawił Kiełb, który z 2m zdobhył bramkę dla Polonii.
13 min. - Po wrzutce z rzutu rożnego Pawelec wybija piłkę.
11 min. - Po wrzutce w pole karne obrońcy z Warszawy oddalają zagrożenie.
10 min. - Było groźnie. Kontra Polonii, Wszołek biegnie lewą stronę, wyprzedza Kowalczyka, oddaje strzał, piłka minimalnie mija się ze słupkiem.
9 min. - Wrzutka z wolnego w pole karne Śląska, tam dwa uderzenie głową na bramkę Kelemena, ale ostatecznie piłka leci ponad poprzeczką.
8 min. - Kokoszka uderzył z 50m. Finezyjny pomysł, ale gorzej z wykonaniem.
7 min. - Mila miękko podaje do Gikiewicza, który wyprzedził obrońcę Polonii, ale nie zdołał oddać strzału.
6 min. - Dośrodkowanie Mili z rzutu wolnego, w polu karnym nikt nie sięgnął piłki, która wraca do gospodarzy.
5 min. - Faul Pazia na Mili.
4 min. - Wrzutka Przybeckiego do Wszołka w pole karne, ten jednak nie sięgnął piłki, która wyszła poza boisko.
3 min. - Kaźmierczak blokuje piłkę na boisku rywala, ale futbolówkę chwyta po chwili Przyrowski.
2 min. - Piłka za plecy do Przybeckiego, ale Pawelec wybija piłkę na aut.
1 min. - Wszołek do Kiełba i zaczynamy!

Trójka sędziowska wprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko. Za chwilę rozpocznie się mecz!

Na trybunach odnaleźć można Zbigniewa Bońka oraz Krzysztofa Paluszka.

Czy Śląsk zdoła utrzymać 3. pozycję w tabeli Ekstraklasy? Wrocławianie w Warszawie zmierzą się z przeżywającą problemy organizacyjne Polonią. Na Konwiktorskiej zabraknie zorganizowanej grupy kibiców Śląska (kara za wyjazd do Bełchatowa).