Sędziuje: Marcin Borski (Warszawa) Widzów: 8678 Aura: ciepło
Korona Kielce:(stroje: żółto-czerwone) Małkowski - Golański, Malarczyk, Stano, Lisowski - Kiełb, Jovanović, Lenartowski, Janota (Sierpina 63), Sobolewski, Gołębiewski (Kuzera 75) Trener: Leszek Ojrzyński
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Gikiewicz - Socha (Ostrowski 46), Pawelec, Kokoszka, Spahić (Patejuk 84) - Kaźmierczak, Hołota - Sobota, Mila, Plaku - Paixao (Dudu 73) Trener: Stanislav Levy

Korona Kielce: Małecki, Dejmek, Kuzera, Zawistowski, Sierpina, Trytko, Angielski
Śląsk Wrocław: Kelemen, Dudu, Ostrowski, Patejuk, Stevanović, Więzik, Wasiluk

Cenny remis czy falstart na początku sezonu? Mamy nadzieję, że WKS będzie lepiej prezentował się w najbliższym spotkaniu w Podgoricy.

90+2 min. - Koniec meczu!
90+1 min. - Żółtą kartkę otrzymał Kokoszka za przeszkadzanie w wybiciu piłki z rzutu wolnego.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 2 minuty.
89 min. - Dudu dośrodkowywał w pole karne ale tam na posterunku stał Małkowski.
87 min. - Na szczęście Śląska Kiełb mocno się myli i uderza 5m nad bramką Gikiewicza.
85 min. - Główkował Plaku, ale niestety nie sięgnął piłki.
84 min. - Ostatnia zmiana także w Śląsku. Patejuk za Spahicia.
80 min. - Spahić uderza z 15m ale prosto w bramkarza.
78 min. - Spahić blokuje Kuzerę, który wywalcza jednak rzut rożny.
75 min. - Kolejna zmiana w Koronie. Kuzera wchodzi za Gołębiewskiego.
74 min. - Hołota wywalczył rzut z autu.
73 min. - Zmiana w Śląsku. Dudu wchodzi za Paixao.
71 min. - Spahić wrzuca piłkę z lewej strony, Golański wybija na róg.
70 min. - Plaku niedokładnie wrzuca piłkę w pole karne.
68 min. - Plaku oddał niesygnalizowany strzał z 25m, ale piłka wyleciała trochę ponad poprzeczką.
67 min. - Sobota nabił Malarczyka i w ten sposób mamy pierwszy rzut rożny dla WKS-u.
66 min. - Gikiewicz chwyta piłkę po uderzeniu Sierpiny z ostrego kąta.
65 min. - Po chwili Sobolewski umieścił piłkę w siatce pomimo sygnalizacji pozycji spalonej.
65 min. - Mila wrzucał piłkę z rzutu wolnego ale złapał ją Małkowski.
63 min. - Zmiana w Koronie. Sierpina wchodzi za Janotę.
62 min. - Składna akcja Śląska, niestety Ostrowski niedokładnie wrzuca piłkę w pole karne z prawej strony.

Na trybunach meksykańska fala!

59 min. - Żółta kartka dla Sobolewskiego, który uderzył był zbyt blisko Mili przed wykonaniem rzutu wolnego.
58 min. - Golański fauluje Paixao. Portugalczyk jest wyróżniającym się zawodnikiem w barwach WKS-u. Rozczarowuje Plaku.
56 min. - Podanie do Gołębiewskiego na skraju spalonego. Na szczęście napastnik Korony nie opanował górnej piłki.
54 min. - Pierwsza od dawna akcja Korony zakończona beznadziejnym dośrodkowaniem Kiełba.
52 min. - Kaźmierczak odegrał w pole karne do niekrytego Paixao ale zrobił to minimalnie za mocno.
51 min. - Paixao uderzał głową będąc 5m przed bramkarzem i trafił prosto w niego!
50 min. - Obrońcom Korony udało się w ostatniej chwili zablokować strzał Kokoszki z 10m.
49 min. - Gołębiewski wybija piłkę spod nóg Kaźmierczaka.
48 min. - Po dośrodkowaniu Golańskiego, Ostrowski wybił piłkę pod nogi naszego piłkarza. Na szczęście po chwili Pawelec oddalił zagrożenie.

Teraz to Plaku gra jako wysunięty napastnik, a Paixao na skrzydle.

47 min. - Paixao dośrodkował z prawej strony, Małkowski wybił przed siebie, po chwili dobijał Kaźmierczak, ale zrobił to niecelnie.
46 min. - Rozpoczęli gospodarze.
46 min. - Zmiana w Śląsku. Ostrowski wchodzi za Sochę.

Piłkarze wrócili na boisko. Za chwilę rozpocznie się II połowa.

Do wejścia na boisku przygotowany jest Krzysztof Ostrowski.

Bardzo słaby mecz i jeszcze gorsza postawa Śląska. Nie mniej ostatnie 15 minut wyglądało lepiej niż pierwsze pół godziny. Mało brakowało, żeby Śląsk zdobył bramkę tuż przed zejściem do szatni. Liczymy na ciekawszą drugą odsłonę meczu!

45 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Mila idealnie odegrał do Paixao, który z trudnej pozycji z 5m uderza prosto w bramkarza. Było blisko zdobycia bramki przez Śląsk.
44 min. - Plaku dał się okiwać Lenartowskiemu.
43 min. - Mila uderzał z 25m płasko i po ziemi, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
39 min. - Piłkarze Śląska grają bardzo niedokładnie. Rozegranie piłki u podopieczny Levego nie istnieje.
38 min. - Socha odbiera piłkę Kiełbowi. Mogło być groźnie.

To zdecydowanie najgorszy mecz Śląska w tym sezonie.

38 min. - Kiełb uderza z 10m z lewej strony pola karnego po ziemi, Gikiewicz pozostaje niepokonany.
36 min. - Kiełb fatalnie dośrodkowuje w pole karne Śląska. Gra staje się chaotyczna.
34 min. - Jovanović świetnie odegrał do Janoty, którego strzał z 11 metrów został zablokowany.
33 min. - Chwilę późnej Gikiewicz wybija piłkę na róg po uderzeniu Gołębiewskiego. Po jego wykonaniu znowu uderza ten sam piłkarz, ale bramkarz WKS-u chwyta piłkę.
32 min. - Sobota stanął z piłką, czekał na faul, sędzia nie gwizdał, więc piłkarz Korony odebrał piłkę i biegł z nią dalej, na szczęście po chwili Kokoszka odebrał mu piłkę.
31 min. - Lisowski oddał słaby strzał po ziemi - w żaden sposób nie mógł zaskoczyć Gikiewicza.
28 min. - Pierwszy strzał Śląska w 28 minucie! Swojej bomby spróbował Kaźmierczak, ale jego uderzenie było bardzo niecelne.
27 min. - Korona rządzi na boisku. Tym razem strzał na bramkę oddał Jovanović - na szczęście niecelny.
26 min. - Paixao do Soboty na skrzydło, ten po ziemi chciał oddać napastnikowi Śląska, ale zrobił to niedokładnie i futbolówkę przejęli stoperzy Korony.
25 min. - Gospodarze atakują. Tym razem zdecydowanie zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Przy piłce Gikiewicz.
24 min. - Nieudane dośrodkowanie Kiełba, piłka wyszła na aut.
23 min. - Tym razem Plaku fauluje Sobolewskiego.
22 min. - Pawelec podaje do... Lisowskiego.
22 min. - Po dośrodkowaniu Lisowskiego, uderzał po chwili Jovanović, ale na szczęście minął się z piłką, którą złapał Gikiewicz.
21 min. - Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec.
20 min. - Niewiele dotąd się działo. Korona miała dwa zablokowane akcje. Gospodarze mają małą przewagę.

Przepraszamy za kłopoty techniczne na stronie. Wracamy w 20. minucie spotkania.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia! Po świetnym występie Śląska w Lidze Europejskiej liczymy na udany początek w Ekstraklasie. W Kielcach nigdy nie jest łatwo, nie mniej wierzymy, że wrocławianie powalczą o komplet trzech (półtora) punktów! Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE!