Strona odœwieża się automatycznie co 60 sekund!
Sędziuje: Bartosz Frankowski (Toruń) Widzów: 5126 Aura: chłodno
Piast Gliwice:(stroje: czerwono-niebieskie) Trela - Klepczyński, Horvath, Polak, Król - Matras, Marc, Szeliga (67 Cizman), Podgórski (91 Dytko), Wilczek (82 John) - Jurado Trener: Marcin Brosz
Śląsk Wrocław:(stroje: białe) Gikiewicz - Socha (57 Ostrowski), Pawelec, Grodzicki, Spahić (86 Więzik) - Stevanović, Kaźmierczak (67 Hołota) - Plaku, Mila, Dudu - Paixao Trener: Stanislav Levy

Piast Gliwice: Szumski, Zbozień, Cicman, Hanzel, Dytko, John, Murawski
Śląsk Wrocław: Kelemen, Gavish, Hołota, Ostrowski, Więzik, Przybylski, Cetnarski

90+3 min. - Koniec meczu.
90+2 min. - Dytko uderzył prosto w Gikiewicza.
90+1 min. - Zmiana u gospodarzy. Dytko za Podgórskiego.
90 min. - Plaku z 16 prosto w bramkarza.
89 min. - Klepczyński do... Gikiewicza.
86 min. - Wrzutka do Więzika ale ten niecelnie.
86 min. - Zmiana w Śląsku. Atakujemy! Więzik za Spahicia.
86 min. - Ufff... Jurado z dystansu tuż obok słupka.
83 min. - Jurado wychodził z kontrą, ale niezawodny Pawelec go powstrzymał.
82 min. - Zmiana w Piaście. John wchodzi za Wilczka.
81 min. - Cizman wruca piłkę w pole karne, na szczęście nikt nie przeciął jej lotu.
79 min. - Podanie do Klepczyńskiego, który jest na spalonym.
79 min. - Pawelec wybija piłkę na aut.
77 min. - Serię główek w polu karnym Śląska przerywa Gikiewicz.
74 min. - GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL Stevanović podaje do Paixao, który zdobywa bramkę! Walczymy o zwycięstwo!
72 min. - Podgórski płasko podaje w pole karne, ale tam piłkę chwyta Gikiewicz.
70 min. - Podanie płaskie w pole karne, tam Spahić w ostatniej chwili blokuje i przerywa akcję.
69 min. - Wrzutka w pole karne do Hołoty, który z kilku metrów uderza bardzo niecelnie.
67 min. - Zmiany w drużynach. Cizman za Szeligę oraz Hołota za Kaźmierczaka.
67 min. - Żółta kartka dla Dudu za symulowanie faulu.
66 min. - Dudu wrzuca, ale Trela łapie.
65 min. - Dudu uderza z 20m ale piłka wyleciała poza boisko obok słupka.
64 min. - GIKIEWICZ! Bramkarz Śląska ratuje wrocławian przed utratą bramki. Z 2m uderzał Jurado.
61 min. - Płaskie uderzenie Paixao - broni Trela.
60 min. - Strzał Paixao zostaje zablokowany i wychodzi na aut.
59 min. - Podanie do Klepczyńskiego, który jest na spalonym.
57 min. - Zmiana w Śląsku. Ostrowski wchodzi za Sochę.
56 min. - Wrzutka w pole karne, główka na bramkę Gikiewicza, który w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny.
55 min. - Śląsk wyszedł z kontrą 4 na 1 ale Mila zbyt lekko podaje do Paixao i piłka zostaje przechwycona.
54 min. - Piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny dla Piasta.
53 min. - Pawelec dobrze interweniuje, a Jurado leży na boisku. Kibice domagają się kartki dla Pawelca, który czysto uderzył w piłkę.
51 min. - Socha niedokładnie do Dudu, przejmuje piłkę Trela.
50 min. - Pawelec asekuruje, a Giki łapie.
49 min. - Pawelec otrzymał żółtą kartkę.
49 min. - Zakotłowało się w polu karnym Śląska. Było groźnie.
48 min. - Piękny strzał Stevanovicia. Piłka odbiła się od poprzeczki!
48 min. - Plaku wywalczył rzut rożny.
47 min. - Jurado do Wilczka, ten uderza z 3m, świetnie broni Gikiewicz, jednak Wilczek i tak był na spalonym.
46 min. - Jurado do Wilczka i zaczynamy II połowę.

Piłkarze wrócili na boisko. Za chwilę rozpocznie się II połowa.

Koniec I połowy. Śląsk mógł prowadzić 4:0, a przegrywa 0:1. Wrocławianie muszą być o wiele bardziej skuteczni w drugiej odsłonie meczu.

45+1 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Zbyt mocna wrzutka do Paixao, Trela piąstkuje piłkę przed siebie.
45 min. - Sędzia do regulaminowego czasu I połowy dolicza 1 minutę.
44 min. - Strzał Szeligi zostaje zablokowane. Piast przejął inicjatywę w końcówce I połowy.
43 min. - Jurado niecelnie strzela z ostrego kąta.
41 min. - Świetna interwa.encja Pawelca przerywa akcję Piast
39 min. - Żółta kartka dla Krzysztofa Króla. Z kolei Stanislav Levy został odesłany na trybuny za dyskusję z sędzią.
37 min. - Seria wrzutek w pole karne Śląska, na szczęście udało się uniknąć straty kolejnego gola.
36 min. - Z kolejną kontrą wybiega Wilczek, ale Pawelec w ostatniej chwili wybija piłkę na aut.
34 min. - Śląsk atakuje, a Piast strzela. Kaźmierczak nie skoczył do główki, w starciu przegrał Paixao, sam na sam z piłkę wybiegł Wilczek, który zdobył bramkę.
32 min. - Stevanović z 20m ale Trela ratuje Piast od straty bramki!
31 min. - Kaźmierczak do Mili, ten za mocno wrzuca, Plaku odgrywa po chwili do Stevanovicia, ale jego strzał zostaje zablokowany.
30 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Horvath przestrzelił z 2m...
29 min. - Piast kontruje i wywalcza rzut rożny.
29 min. - Mila wrzuca piłkę z rzutu wolnego prosto na stopera gospodarzy.
28 min. - Polak dostaje żółtą kartkę za faul na Plaku, który wychodził na dobrą sytuację bramkową.
27 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Spahić uderzył głową obok bramki.
26 min. - Socha do Mili, ten z 25m uderza, aż Trela wybija na rzut rożny.
24 min. - Dośrodkowanie w pole karne, piłka przedłużona przez zawodnika Piasta, na szczęście po chwili piłkę chwyta Giki.
23 min. - Socha wrzucił piłkę w pole karne, ale tam nie było żadnego z jego kolegów.
21 min. - Mila świetnie zagrywa do Plaku, który zbyt długo zwleka z oddaniem strzału, po czym uderza prosto w bramkarza. To powinna być bramka.
20 min. - Dudu do Mili, ten do Paixao, który główkuje ale tuż obok słupka.
19 min. - Paixao do Plaku, który ni to podaje ni to strzela.
18 min. - Dudu po raz kolejny podaje w pole karne, tam Paixao uprzedził Horvath.
17 min. - To mogła być bramka dla gospodarzy. Podanie w pole karne z lewej strony, gdzie Jurado niecelnie uderza będąc kilka metrów od bramki Śląska.
16 min. - Kontra Piasta. Mocny strzał po ziemi oddał Szeliga, ale Gikiewicz pewnie broni.
16 min. - Faul Króla na Plaku przy linii bocznej.
15 min. - Deja vu.
14 min. - Dudu wrzuca piłkę z lewej strony, ale tam Plaku okazał się za niski.
13 min. - Niedokładne dośrodkowane w pole karne Śląska, przy piłce Gikiewicz.
12 min. - Mila sprytnie podaje do Paixao, Portugalczyk, biegł z nią mając na plecach przeciwnika, przez co zamiast uderzać jedynie podaje do bramkarza...
10 min. - Grodzicki faulowany 20m od własnej bramki.
8 min. - Paixao idealnie podaje do Mili, który będąc sam na sam przed bramkarzem źle przyjmuje piłkę i zanim próbuje uderzać jest otoczony dwoma obrońcami, na skutek czego traci piłkę.
7 min. - Żółta kartka dla Sochy za groźny faul na przeciwniku.
7 min. - Kaźmierczak z lewej strony do Paixao, który został uprzedzony przez obrońcę Piasta.
6 min. - Nieudana wrzutka Mili w pole karne.
5 min. - Socha świetnie podał do Paixao, ale napastnika WKS-u uprzedził Trela.
4 min. - Kolejny faul na Portugalczyku.
3 min. - Faul Polaka na Paixao na linii środkowej.
3 min. - Jurado atakował Sochę, ale ten wycofał piłkę do Gikiewicza.
2 min. - Wrzutka w pole karne Śląska, ale obrońcy WKS-u stają na baczności.
1 min. - Zaczęliśmy!

Trójka sędziowska wyprowadza piłkarzy na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz!

Tadeusz Socha rozegra dzisiaj swój setny mecz w ekstraklasie!

Do Gliwic nie pojechali Kokoszka oraz Patejuk.

Rafał Grodzicki wraca do składu Śląska po kontuzji.

W spotkaniu tym nie zagra Waldemar Sobota, który wczoraj został piłkarzem belgijskiego Club Brugge.

Czas na pierwsze ligowe wyjazdowe zwycięstwo Śląska Wrocław. Wierzymy, że wrocławianie zdobędą w Gliwicach komplet punktów. Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE!