Strzelcy: Sokołowski 24k, 67k, Pawela 65 - Stevanović 22, 43, 83
Sędziuje: Tomasz Musiał (Kraków) Widzów: 3400 Aura: ciepło
Podbeskidzie Bielsko-Biała:(stroje: biało-niebieskie) Zajac - Górkiewicz, Pietrasiak, Telichowski, Adu - Sokołowski, Łatka (Pawela 59), Sloboda, Iwański, Malinowski (Chmiel 89) - Lebedyński (Blażek 59) Trener: Leszek Ojrzyński
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Zieliński, Calahorro, Kokoszka, Dudu (Pich 79) - Hateley (Droppa 75), Stevanović - Machaj (F. Paixao 63), Mila, Patejuk - M. Paixao Trener: Tadeusz Pawłowski

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Rybansky, Konieczny, Pawela, Chmiel, Kołodziej, Deja, Blażek
Śląsk Wrocław: Pawłowski, Droppa, Gavish, Ostrowski, Pich, Socha, F. Paixao

90+3 min. - Koniec meczu. Śląsk remisuje 3:3.
90+2 min. - Seria strzałów na bramkę Śląska - wszystkie zablokowane.
90+2 min. - Marco uderzał głową, ale piłkę chwyta Zajac.
90 min. - Sędzia doliczył 3 minuty.
90 min. - Dośrodkowanie w pole karne, ale Marco nie dał rady główkować.
89 min. - Zmiana w Podbeskidziu. Chmiel za Malinowskiego.
87 min. - Groźna kontra Podbeskidzia! Co za ciekawy mecz!
86 min. - Świetna okazja na 4:3! Flavio Paixao główkował z 3m i trafił obok bramki!
85 min. - Malinowski zagrywa piłkę ręką - otrzymuje żółtą kartkę.
84 min. - Kelemen broni strzał Iwańskiego!

To był 6. hat trick Śląska w ekstraklasie

83 min. - GOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLl Coś niesamowitego! Dalibor Stevanović zdobywa trzecią bramkę! Mamy remis 3:3!
82 min. - Żółta kartka dla Blażka.
81 min. - Zbyt głęboka wrzutka Picha, piłka w rękawicach Zajaca.
79 min. - Zmiana w Śląsku. Pich za Dudu.
78 min. - Ataki Śląska są coraz bardziej chaotyczne.
77 min. - Marco uderzał głową ale minimalnie się pomylił.
77 min. - Dośrodkowanie w pole karne, Pietrasiak wybija na rzut rożny.
76 min. - Pawela uderzał głową, ale Kelemen łapie piłkę.
76 min. - Paixao fauluje dwóch piłkarzy, ale po odgwizdaniu przewinienia i tak łapie się za głowę ;)
75 min. - Zmiana w Śląsku. Droppa za Hateleya.
74 min. - Mila zbyt nisko dośrodkował, piłka odbiła się od muru.
73 min. - Rzut wolny dla Śląska 19m od bramki Podbeskidzia!

Marek Sokołowski jest drugim piłkarzem w historii, który strzelił Śląskowi 2 gole z karnych w meczu ekstraklasy, pierwszym był Eugeniusz Lerch (ROW) w 1969 r.

70 min. - Pawela znowu wychodzi sam na sam, na szczęście okazuje się, że jest na spalonym.
69 min. - Patejuk w świetnej pozycji z 11 uderzył prosto w bramkarza!
68 min. - Wrzutka do Paixao, piłka została mu odebrana będąc 2 m od bramki rywala.
67 min. - No i przegrywamy. Sokołowski wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.
66 min. - Karny dla Podbeskidzia!
65 min. - Niestety 2:2. Pawela wyszedł z piłką sam na sam, minął Kelemena i wyrównał na 2:2.

Poprzednio 2 razy w meczu wyjazdowym ekstraklasy dwukrotnie obejmowaliśmy prowadzenie na Widzewie wiosną 2012 r.

63 min. - Zmiana w Śląsku. Flavio Paixao wchodzi za Machaja.
62 min. - Sokołowski fauluje Dudu w polu karnym Śląska.
61 min. - Bramka w siatce ale nie ma bramki! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę ręką uderzył Pawela, a po chwili dobił ją będąc plecami do bramki. Sędzia to wychwycił i nie dał się oszukać.
60 min. - Telichowski miał świetną okazję do zdobycia bramki!
59 min. - Podwójna zmiana u gospodarzy. Blażek wchodzi za Lebedyńskiego. Pawela za Łatkę.
58 min. - Rzut wolny dla Podbeskidzia po faulu Hateleya na Iwańskim.
57 min. - Paixao oddał niesygnalizowany strzał z 30m, Zajac złapał piłkę na raty.
56 min. - Sloboda nieprzepisowo zatrzymuje Patejuka.
55 min. - Chwilę później róg wywalczył Machaj.
54 min. - Mila świetnie podaje do Patejuka, ten nie miał komu podać ale wywalczył rzut rożny.
53 min. - Pietrasiak zdecydowanie ostro wszedł w Patejuka.
52 min. - Milanowski otrzymuje piłkę tuż przed polem karnym, przekłada piłkę na drugą nogę i uderza obok bramki Śląska Wrocław.
51 min. - Kokoszka wybił piłkę na rzut rożny.
50 min. - Faul Mili na Górkiewiczu.
50 min. - Akcja gospodarzy po stracie Patejuka, na szczęście Kelemen po chwili wyjaśnia sytuację.
49 min. - MIla zdecydował się na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego ale Zajac nie miał problemów ze złapaniem piłki.
48 min. - Machaj dośrodkowywał w pole karne, jest faulowany tuż przed linią pola karnego przez Adu.
46 min. - Podbeskidzie rozpoczęło II połowę.

Piłkarze wrócili na boisko.

Wierzysz w wygraną Śląska? Obecny kurs LIVE to 1.28! Zarejestruj się i typuj!

Bramka Stevanovicia to 1200. gol Śląska w ekstraklasie nie licząc walkoweru z Sokołem Tychy (1996/97)!

Ciekawy mecz w Podbeskidziu. Mecz jest wyrównany. Przeczuwamy, że jeszcze zobaczymy bramki w II połowie!

Koniec I połowy. Śląsk Wrocław prowadzi 2:1 po 45. minutach gry.

45 min. - Sędzia doliczył 1 minutę.

6. gol Stevanovicia w Śląsku, 5. ligowy, ale nie jest to jego pierwszy dublet!

43 min. - GOOOLLLLLLLLLLLL Znowu STEVANOVIĆ! Po dośrodkowaniu Dudu bramkę tuż przed przerwą głową zdobywa Dalibor Stevanović!
42 min. - Ładna akcja wrocławian, zakończona dośrodkowaniem Stevanovicia z prawej strony, obrońcy wybili na rzut rożny.
41 min. - Dużo biegania....
40 min. - Machaj zdecydowanie za mocno wybił piłkę z rzutu wolnego, piłka wyleciała poza boisko.
39 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Telichowski.
39 min. - Świetne podanie do Malinowskiego, oddaje strzał z 11m ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

Podbeskidzie jest pierwszą drużyną, której Śląsk strzelał gola w 6 pierwszych meczach ekstraklasowych

37 min. - Adu udderzał z 20m, ale trafił prosto w Kelemena.
36 min. - Patejuk niedokładnie dośrodkowuje, piłka wychodzi poza linię końcową.
35 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Kokoszka znalazł się na spalonym.
33 min. - Było groźnie. Kontra Podbeskidzia, na szczęście wślizg Kokoszki ratuje WKS.
31 min. - Świetna wrzutka do Paixao, nie było spalonego, był sam na sam, ale nie zdołał przyjąć piłki, bo szybciej do piłki dobiegł Zajac.
29 min. - Śląsk ciągle rozgrywa piłkę ale niewiele z tego wynika.
27 min. - Żółta kartka za symulowanie rzutu karnego dla Górkiewicza.
26 min. - Adu bardzo niedokładnie dośrodkowuje w pole karne WKS-u.
25 min. - Patejuk uderzał z 16m na bramkę gospodarzy, ale Zajac łapie piłkę.
24 min. - Sokołowski strzelił w prawe okienko - strzał nie do obrony. Mamy 1:1.
23 min. - No i niestety. Rzut karny dla Podbeskidzia. Żółta kartka dla Dudu po zagraniu ręką.
22 min. - GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLl Mila do Paixao, ten do Patejuka, podanie do Stevanovicia, który z kilku metrów trafił do siatki rywala!
21 min. - Kelemen wybił piłkę prosto w Lebedyńskiego! Dobrze, że źle przyjął piłkę!

W meczach o punkty Śląska z Podbeskidziem goście nie odnotowali ani jednej wygranej choć dwukrotnie tracili komplet punktów w 90. minucie.

18 min. - Patejuk przepuszcza piłkę do Stevanovicia, a ten nie trafił czysto w piłkę z 10m mając na plecach Iwańskiego.
17 min. - Mila do Machaja, ten zgrywa piłkę w pole karne, ale nie ma tam żadnego zawodnika z Wrocławia.
15 min. - Akcja bielszczan zakończona pozycją spaloną Iwańskiego.
14 min. - Coraz więcej fauli! Tym razem na murawie leży Mila.
13 min. - Zieliński przerzucał piłkę do Patejuka, ale tam obrońcy Podbeskidzia zakończyli akcję wrocławian.
12 min. - Faul Iwańskiego na Paixao.

Na najwyższym szczeblu rozgrywkowym Podbeskidzie nie strzeliło jeszcze Śląskowi gola do przerwy.

11 min. - Sloboda podawał do Malinowskiego w polu karnym Śląska, na szczęście ten drugi źle zrozumiał intencje kolegi dzięki czemu futbolówkę przejął bramkarz WKS-u.
10 min. - Dudu do Paixao ale ten na spalonym.
10 min. - Po drodze doszło do kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym. Sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.
9 min. - Kontra Śląska zakończona uderzeniem Mili z 11m, który strzelał z trudnej pozycji - piłka poszybowała obok bramką.
9 min. - Potężny błąd Calahorro, który za lekko zagrywał do Kelemena, na szczęście obyło się bez przejęcia piłki przez rywala.
8 min. - Telichowski zderzył się ze Stevanoviciem. Przez chwilę leżał na murawie.
7 min. - Wrzutka w pole karne Śląska - Kelemen ponownie łapie piłkę.
6 min. - Machaj próbował zagrywać do Paixao, ale lot piłki przecięli obrońcy Podbeskidzia.
6 min. - Lebedyński zagrywał do Górkiewicza, ale ten na spalonym.
4 min. - Mila dośrodkowuje w pole karne, tam Zajac uprzedza Paixao.
4 min. - Krótko zagrany rzut wolny, przedłużenie piłki głową, ale Kelemen za chwilę chwyta piłkę.
3 min. - Hateley fauluje 45m od własnej bramki.
2 min. - Przerzut Kokoszki do Marco Paixao, napastnik Śląska znalazł się na spalonym.
1 min. - Ostro zaczęli gospodarze. Faul Lebedyńskiego na Machaju.
1 min. - Śląsk rozpoczął mecz!

Trójka sędziowska wyprowadza drużyny na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz!

Tylko Wiśle Kraków nie udało się wygrać żadnej z 6 pierwszych potyczek ze Śląskiem w ekstraklasie, Podbeskidzie na razie w 5 konfrontacjach zanotowało 2 remisy i 3 porażki

Z Podbeskidziem jeszcze w ekstraklasie nie przegraliśmy, ale w Bielsku meczu ligowego też nie wygraliśmy.

Z kolei Dudu zagra po raz dwudziesty piąty w lidze w tym sezonie.

Marian Kelemen po raz 20. będzie bronił bramki Śląska w tym sezonie.

Sebastian Mila wraca do wyjściowego składu! Słabo ostatnio spisujący się Pich oraz F. Paixao usiądą na ławce rezerwowych.

Wierzysz w wygraną Śląska? Obecny kurs LIVE to 2.32! Zarejestruj się i typuj!

Koniec sezonu zasadniczego coraz bliżej! Czekamy na upragnione od dawna zwycięstwo! Zachęcamy do czytania relacji LIVE!