Strzelcy: Ostrowski 63', Mila 90+3 - Bożok 61'

Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Pawełek - Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu - Danielewicz, Droppa (83' Hateley) - F. Paixao, Mila, Pich - Machaj (40' Ostrowski) Trener: Tadeusz Pawłowski
Górnik Łęczna:(stroje: białe) Prusak - Mraz, Nowak, Cernych, Bonin, Pruchnik (74' Bielak), Bożok (83' Szałachowski), Mierzejewski, Szmatiuk, Kalkowski, Burkhardt (70' Hasani) Trener: Jurij Szatałow

Śląsk Wrocław: Wrąbel, Ostrowski, Hateley, Angielski, Grodzicki, Pawelec, Calahorro
Górnik Łęczna: Rodić - Nikitović, Sasin, Szałachowski, Buzała, Hasani, Bielak

Koniec meczu. Śląsk wygrywa 2:1, zdobywając bramkę w ostatnich sekundach meczu!

90+3 min. - GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL. Sebastian Mila!

Mecz potrwa jeszcze 180 sekund

89 min. - Kartka dla Mierzejewskiego
86 min. - Rzut rożny dla Śląska

Jest to 20. mecz Hateleya w ekstraklasie.

83 min. - Zmiany w obu zespołach. Hateley w miejsce Droppy i Szałachowski w miejsce Bożoka
75 min. - Nokaut Szmatiuka. Obrońca Górnika przyjął na głowę mocny strzał Picha i padł na murawę

Poprzednio Śląsk wyrównał stan meczu u siebie w... maju 2013 r. po golu Erica Mouloungiego z Lechem Poznań.

74 min. - Kolejna zmiana w zespole gości. Bielak w miejsce Pruchnika
72 min. - Strzał Pawła Zielińskiego. Prusak z trudem wybija piłkę na rzut rożny
71 min. - Kalkowski fauluje Flavio
70 min. - Zmiana w zespole gości. Hasani w miejsce Burkhardta

12. bramka Ostrowskiego w Śląsku, 9. ligowa, 3. w ekstraklasie i już 2. w obecnym sezonie.

69 min. - Co za interwencja Prusaka. Bramkarz Górnika wybił piłkę zmierzającą w samo okienko po strzale głową Hołoty
68 min. - Śląsk atakuje! Wrocławianie stwarzają sobie kolejne strzeleckie sytuacje

Ależ jubileusz! Setny mecz w ekstraklasie i 4. bramka na najwyższym szczeblu rozgrywek. Gratulujemy Krzysztofowi Ostrowskiemu!

Koniec serii. Po 393 minutach wrocławska bramka odczarowana. To była 6. najdłuższa seria w historii występów Śląska w ekstraklasie

65 min. - Śląsk był o włos od strzelenia kolejnej bramki. Minimalnie pomylił się jednak Pich
63 min. - Kapitalna odpowiedź Śląska. Na listę strzelców wpisał sie Krzysztof Ostrowski!
61 min. - Bramkę dla gości zdobywa Bożok
56 min. - Indiwidualna akcja Flavio. Kapitan Śląska za mocno wypuścił sobie piłkę i wyjechał poza końcową linię
54 min. - Prostopadłe podanie Mili do Flavio przejmują obrońcy Górnika

380 minut bez straty gola u siebie, czyli jesteśmy świadkami 7. najdłuższej serii w historii występów Śląska w ekstraklasie. Poprzednia tak długa passa skończyła się... w momencie, w którym zaczęła się obecna.

48 min. - Faul na Flavio nie pozwolił Śląskowi na wyprowadzenie kontry

Flavio do Mili i zaczynamy drugie 45 minut

W przerwie odbył się konkurs rzutów karnych. Jako jedyna do siatki trafiła dziewczynka! Gratulujemy!!!

Sędzia Marcin Borski zakończył pierwszą połowę

44 min. - Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Mili
43 min. - Rzut wolny dla Śląska po faulu na Dudu. Gdyby odegrał z pierwszej...

Miejsce na szpicy zajmuje Flavio. Ostrowski na prawym skrzydle

Setny mecz Krzysztofa Ostrowskiego w ekstraklasie!!!

40 min. - Krzysztof Ostrowski w miejsce kontuzjowanego Mateusza Machaja

Uraz Mateusza Machaja. Wygląda na to, że napastnik Śląska nie wróci już na boisko

37 min. - Karta dla Filipa Burkhardta
34 min. - Bardzo dobra interwencja Pawełka w zamieszaniu podbramkowym. Rzut rożny dla gości

360 minut, czyli 6 godzin jest już Pawełek niepokonany przed własną publicznością.

28 min. - Strzał Picha minimalnie nad poprzeczką

Fanatyczny doping licznie zgromadzonych dzieci! Brawo dzieciaki!!!

24 min. - Groźny strzał Hołoty zakończył akcję Śląska, w której był między innymi bilard w polu karnym Górnika. Dzieje się pod bramką Prusaka
23 min. - Kolejny korner dla gospodarzy, którzy uzyskują przewagę
22 min. - Rzut rożny dla Śląska po dośrodkowaniu Flavio

Śląsk nie stracił u siebie gola od 350 minut!

19 min. - Interwencja Pawełka za szesnastką
18 min. - Fatalny błąd Celebana. Na szczęście Bożok minimalnie chybił

Sędzia Borski zmarnował już cały spray!

14 min. - Rzut wolny dla Górnika. Strzał pozostawiamy bez komentarza
11 min. - Nieszablonowo rozegrany rzut wolny zakończył sie stratą
11 min. - Kolejny rzut wolny dla Śląska. Faulował Mraz
10 min. - Strzał Picha ale niecelny

W przypadku 12 bramkowego zwycięstwa Śląsk zostanie dziś liderem ekstraklasy :)

8 min. - Rzut wolny dla Śląska po faulu na Droppie. Dośrodkowanie Mili wprost do koszyczka bramkarza
7 min. - Prostopadłe podanie Flavio do Picha. Słowakowi zabrakło metra

Śląsk jeszcze nie przegrał z drużyną prowadzoną przez Jurija Szatałowa. Wrocławianie dwukrotnie wygrywali, zaś w 3 przypadkach padł remis.

4 min. - Kombinacyjna akcja Śląska zakończyła się... autem dla Górnika
2 min. - Groźna akcja gości. Szczęście uratowało Śląsk przed stratą pierwszej bramki

Mecz rozpoczynają goście. Zaczynamy!

Oba zespoły wchodzą na murawę

Zespoły zakończyły już rozgrzewkę! Jeszcze kilka minut do rozpoczęcia spotkania

W zespole gości nie zobaczymy Przemysława Kaźmierczaka - mistrza Polski ze Śląskiem Wrocław!

Miejmy nadzieję, że tłumy kibiców ida w stronę stadionu. Frekwencja na ten moment jest... mizerna

170. mecz Celebana w ekstraklasie

Dzisiejsze spotkanie będzie: 50. meczem Dudu w Śląsku, 20. Machaja, 140 ligowym Celebana w Śląsku, 20. Droppy

Twierdza Wrocław od 12 meczów jest niezdobyta! Liczymy, że piłkarze Śląska potwierdzą swoją dobrą dyspozycję i wygrają kolejny mecz u siebie. Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE!