Strzelcy: Grajciar 7, 58 - Covillo 63, Dąbrowski 90

Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kamenar - Dankowski, Celeban, Dwali, Augusto - Grajciar (Stjepanović 80), Goncalves, Kokoszka, Alvarinho, Morioka - Biliński (Mervo 58 (Riera 84)) Trener: Mariusz Rumak
Cracovia:(stroje: biało-czerwone) Sandomierski - Wójcicki, Polczak, Malarczyk, Brzyski - Covillo, Dąbrowski - Budziński, Cetnarski (Steblecki 85), Szczepaniak (Jendrisek 46) - Piątek (Vestenicky 70) Trener: Jacek Zieliński

Śląsk Wrocław: Pawełek, Pawelec, Madej, Roman, Riera, Mervo, Stjepanović
Cracovia: Stępniowski, Vestenicky, Wdowiak, Steblecki, Wołąkiewicz, Deleu, Jendrisek

90+4 min. - Koniec meczu. Śląsk remisuje kolejny mecz. Nie pierwszy raz w tym sezonie.
90+4 min. - 3:3. Dąbrowski doprowadza do wyrównania.
90+3 min. - Rzut karny dla Cracovii!
90+3 min. - Kamenar otrzymał żółtą kartkę.

Z boiska zszedł Cetnarski. W 3 poprzednich meczach strzelił Śląskowi gola. Więcej w ekstraklasie tylko Jacek Bayer (5) i Jerzy Sadek (4).

90+2 min. - Spooore zamieszanie w polu karnym Śląsku. Kilkanaście odbić piłki, na szczęście wynik nie uległ zmianie.
90 min. - Kamenar wybija na róg!
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczy przynajmniej 3 minuty.
89 min. - Powtórki ze swojego gola szukał Dankowski, ale tym razem piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki.
88 min. - Żółta kartka dla Jendriska.
85 min. - Zmiana w Cracovii. Steblecki wchodzi za Cetnarskiego.
84 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Riera wchodzi za kulejącego Mervo.
83 min. - Faul na Morioce na środku boiska. Cracovia coraz mocniej się spieszy.
80 min. - Zmiana w Śląsku. Stjepanović zmienia strzela dwóch bramek - Petera Grajciara.
79 min. - Uderzenie Vestenickiego z lewej strony zostało złapane przez Kamenara.
77 min. - Grajciar próbował zagrać do wybiegającego Mervo, ale zrobił to zbyt mocno i piłkę przejął Sandomierski.
75 min. - Po wrzutce główkował Covillo, ale na szczęście piłka poleciała obok bramki. Miał dużo miejsca, było groźnie.
73 min. - Akcję Cracovii kończy mocnym uderzeniem z lewej strony Brzyski. Ale piłka wyleciała za dalszy słupek bramki Kamenara.
70 min. - Zmiana w Cracovii. Vestenicky wchodzi za Cetnarskiego.
69 min. - Było groźnie! Parada Kamenara ratuje Śląsk przed utratą bramki.
68 min. - Po uderzenie bezpośrednio z rzutu rożnego, piłka nie doleciała do bramki i wyszła poza boisko.
67 min. - Kontra Cracovii, na szczęście Piątek na spalonym.
63 min. - Niestety 1:2. Podanie do Covilo, który z bliska, uderzeniem głową pokonuje Kamenara.

Peter Grajciar zdobywa 7. bramkę w Śląsku, 5. ligową, 2. w tym sezonie. To jego pierwszy dublet we wrocławskiej drużynie.

58 min. - Zmiana w Śląsku. Mervo wchodzi za Bilińskiego.
58 min. - GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL Prowadzimy 2:0!!! Podanie do Morioki, który zrobił kółeczko z piłką omijając obrońcę Cracovii, podaje do Grajciar, który z 10 metrów pokonuje ponownie Sandomierskiego!

Lasza Dwali z 3. żółtą kartką w Śląsku, a 2. w tym sezonie.

56 min. - Po dośrodkowaniu Cracovii z rzutu wolnego, piłka zmierzała w stronę bramki WKS-u, ale Kamenar na posterunku.
55 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Lasza Dwali.

Śląsk poprzednio nie wygrał u siebie meczu, w którym prowadził do przerwy, rok temu z Lechem Zremisował 1:1 (1:0).

53 min. - Dankowski wbiegał z piłką na przedpole ale nie zdołał oddać strzału otoczony dwoma rywalami.

Śląsk poprzednio nie wygrał meczu, w którym prowadził do przerwy, w debiucie trenera Rumaka przeciwko Koronie.

50 min. - To powinna być bramka! Doskonały rajd i wrzutka Dankowskiego, uderzał Morioka z 5 metrów ale trafił w bramkarza.
48 min. - W przerwie doszło do jednej zmiany. Jendrisek wszedł za Szczepaniaka.
48 min. - Kontra wrocławian, ale zablokowana zanim udało się dośrodkować.

A na trybunie:

46 min. - Rozpoczęła się II połowa.

Poprzednio Śląsk prowadził u siebie do przerwy w maju przeciwko Niecieczy 2:1 (1:0).

45 min. - Koniec I połowy. Śląsk prowadzi 1:0!
45 min. - Wrzucał Dankowski, a po wycofaniu piłki nie dobiegł do niej Kokoszka
44 min. - Cracovia oddała kolejny niecelnie strzał głową.
42 min. - Cetnarski główkował z 5 metrów, ale lekko, blisko Kamenara, który chwycił futbolówkę.
41 min. - Seria główek w polu karnym Cracovii, ale piłka ostatecznie zostaje wybita.
40 min. - Po rzucie rożnym, piłka trafia pod nogi Kokoszki, który uderza i obijając obrońcę wywalcza rzut rożny.

Peter Grajciar dogonił Mateusza Cetnarskiego, który też dla Śląska strzelił 6 bramek.

38 min. - Goncales ni to strzela, ni to dośrodkowuje wprost przed siebie, 10 metrów od bramki.
36 min. - Wrzutka, główka, ale na szczęście piłka wylatuje poza linię końcową. Ale Kamenar kontrolował sytuację.
35 min. - Kolejny strzał na bramkę WKS-u - ponownie interweniuje Kamenar. Uderzał Piątek.
34 min. - A po kolejnej wrzutce piłka została wybita poza pole karne.
33 min. - Covillo groźnie główkował po dośrodkowaniu z rogu, ale Kamenar wybija na kolejny rzut rożny.
32 min. - Wrzutka w pole karne Cracovii, Wójcicki był bliski zdobycia samobója.
31 min. - Dwali wrzuca piłkę na przedpole gości, piłki nie przyjmuje dobrze Morioka, który gdyby podał do Bilińskiego, napastnik wrocławian byłby sam na sam z bramkarzem.
29 min. - Akcja krakowian. Wójcicki uderzał mocno z 25 metrów, ale równie mocno niecelnie.
28 min. - Chwila pozycyjnego ataku Cracovii. Ale bez efektów.
27 min. - Zawodnik Cracovii przyjął piłkę ręką. Piłka dla WKS-u.
26 min. - Kolejne uderzenie gości, tym razem z 20 metrów, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Kamenara.
25 min. - Po dośrodkowaniu Cetnarskiego z rzutu wolnego, piłkę pewnie chwyta Kamenar.
24 min. - Polczak nie przyjął dobrze piłki, która wyszła na aut.
22 min. - Niezłe podanie Dankowskiego do Morioki, piłka przecięła całe boisko, niestety Japończyk nie sięgnął piłki.
20 min. - Najpierw Dwali zgubił piłkę, po chwili dośrodkowanie w pole karne, ale nikt nie przeciął lotu piłki.
18 min. - Kolejne dośrodkowanie i znowu Cracovia wychodzi z tej sytuacji cało.
17 min. - Seria fauli na piłkarzach Mariusza Rumaka.
14 min. - Faul wrocławian w polu karnym gości.
12 min. - Podanie wzdłuż bramki wrocławian, na szczęście Polczak nie sięgnął piłki.

Peter Grajciar zdobywa 6. bramkę w Śląsku, 4. ligową, pierwszą w tym sezonie (poprzednio w maju na Wiśle) oraz pierwszą... we Wrocławiu

10 min. - Morioka zbyt lekko podaje do Bilińskiego co kończy akcję wrocławian.
10 min. - Po wrzutce z rogu, na uderzenie z dystansu zdecydował się Alvarinho, ale strzelił bardzo niecelnie.
8 min. - Piłka wpadła do bramki jednak po rykoszecie Dąbrowskiego.
7 min. - GOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLl Kontra Śląska! Z piłką biegnie Peter Grajciar, dobiega na 20 metrów, oddaje strzal i trafia do bramki!

Ryota Morioka dziś po raz 30. w Śląsku.

6 min. - Pierwsza sensowna akcja Cracovii. Piłka została zablokowana i wyszła na rzut rożny.

Piotr Celeban rozgrywa dziś 200. ekstraklasowy mecz w barwach Śląska!!! Jest 12. zawodnikiem, który osiągnął taka liczbę

5 min. - Po wrzutce Grajciara piłkę wybija Sandomierskie.
4 min. - Faul na Grajciarze 18 metrów od bramki Sandomierskiego.
3 min. - Po dośrodkowaniu obrońca Cracovii oddala głową zagrożenie od własnego pola karnego.
3 min. - Głęboka wrzutka w pole karne, uderzał Alvarinho, który obił obrońcę i wywalczył tym samym rzut rożny.
2 min. - Dośrodkowanie Grajciara zostaje zablokowane, piłka wychodzi na aut.
2 min. - Pierwszy faul Cracovii, na murawie leży Augusto.
1 min. - Morioka podaje do tyłu i zaczynamy!

Minutą ciszy, a następnie brawami uczczono pamięć zmarłego byłego trenera Śląska Wrocław: Ryszarda Urbanka.

Trójka sędziowska wyprowadza piłkarzy na murawę.

Kibice Śląska wywiesili transparent: Chcemy w Śląsku wychowanków, doślnośląskich piłkarzy, a nie portugalskich kelnerów czy hiszpańskich sklepikarzy

Na stadionie kilka tysięcy kibiców. W tym sporo gości.

Śląsk nie wygrał 6 z rzędu meczów u siebie w ekstraklasie. Czas się przełamać! Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE!