Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Cholewiak, Golla, Celeban, Dankowski - Pałaszewski, Augusto - Pich (85' Radecki), Chrapek (71 Gąska), Ahmadzadeh - Piech (63' Robak) Trener: Tadeusz Pawłowski
Lech Poznań:(stroje: białe) Putnocky - De Marco, Rogne, Orłowski - Radut (55' Cywka), Trałka - Tomasik, Klupś (70' Jóźwiak) - Amaral (76' Tomczyk) - Gytkjaer, Tiba Trener: Ivan Djurdjević

Śląsk Wrocław: Wrąbel, Cotra, Pawelec, Radecki, Łuczak, Gąska, Robak
Lech Poznań: Burić, Tomczyk, Jevtić, Cywka, Kostevych, Jóźwiak, Pleśnierowicz

90+5 min. - Koniec meczu. Śląsk przegrywa z Lechem 0:1.
90+4 min. - Augusto upomniany żółtą kartką.
90+2 min. - Słowik po raz kolejny ratuje przed stratą bramki,
90 min. - Zawodnicy Śląska po raz 15 złapani na spalonym!
89 min. - Słowik ratuje Śląsk przed stratą drugiej bramki.
85 min. - Ostatnia zmiana w drużynie Śląska. Radecki wchodzi za Picha.
85 min. - Żółtą kartką upomniany Gytkjaer.
84 min. - Czwarta bramka dla Śląska ze spalonego.
83 min. - Bramka dla Lecha. Strzelcem gola zostaje Pedro Tiba.
78 min. - Nieporozumienie Słowika z Gollą. Na nasze szczęście sędzia odgwizduje przewinienie gracza Lecha.
76 min. - Ostatnia zmiana w Lechu. Tomczyk za Amarala.
73 min. - Trałka upomniany pierwszą żółtą kartką w dzisiejszym spotkaniu.
71 min. - Chrapek schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Gąska.
70 min. - Jóźwiak zmienia Klupsia.
69 min. - Zawodnicy Śląska pewnie wyjaśniają sytuację po rzucie rożnym dla Lecha.
68 min. - Trzecia bramka dla Śląska ze spalonego. Co tu się dzieje?
65 min. - Zawodnicy Śląska chcą chyba w dzisiejszym meczu pobić rekord w liczbie spalonych. Tym razem złapany Celeban.
63 min. - Robak zmienia na placu gry Piecha.
63 min. - Strzał Chrapka przechodzi daleko obok bramki.
61 min. - Cywka strzela niegroźnie obok bramki.
58 min. - Kolejna dobra sytuacja do zdobycia bramki, ale strzał zawodnika Śląska broni Putnocky, a po drugie gracz WKS-u był na spalonym.
55 min. - Pierwsza zmiana w zespole Lech. Boisko opuszcza Radut, a w jego miejsce pojawia się Cywka.
55 min. - Pierwszy od dłuższego czasu strzał Lecha. Amaral posyła piłkę daleko obok bramki.
54 min. - Putnocky z wielkim trudem radzi sobie z dośrodkowaniem Ahmadzadeha.
52 min. - Śląsk po raz drugi zdobywa bramkę w dzisiejszym meczu, ale tak jak w poprzedniej takiej sytuacji i tym razem gracz WKS-u był na spalonym.
51 min. - Golla bardzo dobrze radzi sobie z dośrodkowaniem zawodnika Lecha.
48 min. - Płaskie dośrodkowanie Cholewiaka w pole karne wybija obrońca gości.
47 min. - Piech uderza sprzed pola karnego minimalnie ponad bramką Putnockiego.
46 min. - Lech rozpoczyna drugą połowę.

Śląsk do przerwy remisuje bezbramkowo z Lechem po bardzo dobrej jak na polską ligę pierwszej części gry.

45+1 min. - Koniec pierwszej połowy.
45 min. - Sędzia dolicza minimum minutę.
44 min. - Putnocky wybija piłkę wprost pod nogi Piecha. Napastnik Śląska nie decyduje się na natychmiastowe uderzenie i po chwili traci piłkę.

39 min. - Strzał Ahmadzadeha pewnie łapie Putnocky.
37 min. - Rzut wolny dla Śląska tuż sprzed linii pola karnego Lecha.
35 min. - Piech po raz kolejny w dzisiejszym meczu złapany na spalonym.
34 min. - Faul w środku pola na Chrapku.
30 min. - Bardzo dobre zagranie z rzutu wolnego Augusto, ale gracz Śląska był na spalonym.
28 min. - Słowik na raty radzi sobie ze strzałem z rzutu wolnego Raduta.
25 min. - Strzał Piecha sprzed pola karnego przelatuje nad bramką.
22 min. - Chwilowa przerwa w grze, ponieważ na boisko wbiegł jeden z widzów.
20 min. - Chrapek zdobywa bramkę dla WKS-u, ale sędzia dopatrzył się spalonego Cholewiaka i bramki nie uznał.
18 min. - Śląsk zamknął Lecha na jego połowie. Jednak nie przełożyło się to na stworzenie sytuacji podbramkowych.
13 min. - Piech znalazł się w dobrej sytuacji do zdobycia bramki, ale sędzia odgwizdał spalonego.
7 min. - Seria czterech rzutów rożnych dla Śląska z rzędu nie przynosi bramki.
6 min. - Kolejny rzut rożny dla WKS-u.
5 min. - Dośrodkowanie Cholewiaka blokuje Orłowski. pierwszy rzut rożny dla Śląska.
3 min. - Augusto fauluje Amarala na wysokości ławek rezerwowych.
1 min. - Sędzia Daniel Stefański daje znak do rozpoczęcia spotkania.

Czas na kolejne zwycięstwo we Wrocławiu! Tym razem podopieczni Tadeusza Pawłowskiego zmierzą się z Lechem Poznań. Zachęcamy do czytania naszej relacji live z tego spotkania!

Autor relacji: Adrian Dana