Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Dankowski, Celeban, Golla, Cholewiak - Farshad, Chrapek (75' Pałaszewski), Łabojko (72' Radecki), Pich (85' Gąska) - Piech, Robak Trener: Tadeusz Pawłowski
Wisła Kraków:(stroje: czerwono-białe) Lis - Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Basha, Kort (64' Halilović), Kostal (71' Wojtkowski), Boguski - Imaz (90' Arsenić), Ondrasek Trener: Maciej Stolarczyk

Śląsk Wrocław: Wrąbel, Pawelec, Broź, Radecki, Pałaszewski, Gąska, Szczepan
Wisła Kraków: Buchalik, Halilović, Aresnić, Grabowski, Kolar, Wojtkowski, Palcic

To niestety koniec. Śląsk przegrał we Wrocławiu z Wisłą 0:1.

90 min. - Kartka dla Boguskiego. W polu karnym Wisły pojawił się Słowik.
90 min. - Zmiana na zyskanie czasu w zespole gości. Arsenić w miejsce Imaza. Trwa doliczony czas gry.
90 min. - To jest coś nieprawdopodobnego. Petarda Farshada ląduje na poprzeczce.
89 min. - Niestety. Asysta Gąski do Ondraska. Napastnikowi Wisły pozostało tylko skierować piłkę do bramki.
85 min. - Śląsk powinien prowadzić. Piłka po strzale głową Radeckiego zatrzymała się jednak na słupku. Znakomitym dośrodkowaniem popisał się Farshad.
85 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Gąska w miejsce Picha.
84 min. - Przechwyt Pałaszewskiego kończy się kartką dla Wojtkowskiego.
83 min. - Zadziało się pod bramką Słowika. Kilku gości minęło się z piłką zagraną wzdłuż linii bramkowej.
80 min. - Arek Piech ma juz chyba dzisiaj dość. Właśnie zmarnował znakomitą akcję Cholewiaka.
79 min. - W obu zespołach zrobiły się juz ogromne dziury w ustawieniu. Idealny moment na grę z kontry.
75 min. - Pałaszewski za Chrapka na ostatni kwadrans.
74 min. - Niecelny strzał głową Celebana.
73 min. - Żółtą kartką ukarany Piech za faul na Bartkowskim.
72 min. - 72 minuty spędził na boisku Jakub Łabojko.W jego miejsce na murawie pojawił się Radecki
71 min. - Zmiana w zespole Wisły. W miejsce Kostala wchodzi Wojtkowski.
68 min. - Rzut wolny dla Śląska po faulu na Cholewiaku. Chrapek zagrywa po ziemi do Łabojki, który oddaje strzał lewą nogą. Panu Bogu w okno.
66 min. - Żółta kartka dla Łabojki za faul na Ondrasku.
64 min. - Pierwsza zmiana w meczu. Halilović w miejsce Korta.
61 min. - Rzut wolny dla Śląska. Chwilę wcześniej Bartkowski dwukrotnie starł się z Farshadem.
57 min. - Żółta kartka dla Chrapka. Za głupotę, bo tak trzeba nazwać ten faul taktyczny.
54 min. - Egoistyczne zachowanie Robaka, który otrzymał piłkę od rozpoczynającego kontrę Picha.
53 min. - Żółta kartka dla Cholewiaka za faul na Bartkowskim.
50 min. - Co tu się dzieje. Wasilewski do spółki z Bartkowskim z linii bramkowej wybili piłkę po strzale Picha. Bramkarz Wisły był gdzieś na 11 metrze.
49 min. - Jak Marcin Robak tego nie strzelił? Najlepszy strzelec Śląska znalazł się w znakomitej sytuacji po rzucie rożnym Farshada.
47 min. - Drugi celny strzał Cholewiaka. Wynik się jednak nie zmienił.

We Wrocławiu do przerwy bez goli.

42 min. - Pierwszy celny strzał Śląska. Jego autorem Cholewiak, na posterunku był jednak Lis.
41 min. - Groźny strzał Piecha o centymetry mija bramkę Lisa. To mogła być bramka otwierająca wynik.
38 min. - Dośrodkowanie Dankowskiego wprost w ręce Lisa
33 min. - Rzut rożny dla Wisły po interwencji Celebana.
30 min. - Faul Bashy na Farshadzie na wysokości 16 metra.
26 min. - Interwencja Sadloka uchroniła Wisłę przed stratą gola. Stoper gości w ostatniej chwili zablokował strzał Robaka, który chwilę wcześniej znakomicie obrócił się z piłką w polu karnym.
24 min. - Dośrodkowanie Piecha, rykoszet od Bashy i piłka ląduje w rękach Lisa.
21 min. - Niewiele brakowało a Maciej Sadlok skierowałby piłkę do własnej bramki. Piłka po mocnym dośrodkowaniu Piecha odbiła się od zawodnika Wisły i trafiła w poprzeczkę.
19 min. - Żółta kartka dla Dawida Korta za niebezpieczny atak na nogi Piecha.
18 min. - Śląsk nie przeprowadził dotąd żadnej składnej akcji. Wrocławianie tracą piłkę po kilku podaniach.
13 min. - Zaczyna się dominacja Wisły. Rzut rożny dla gości.
12 min. - Niebezpieczny rzut wolny dla Wisły. Do piłki podszedł Pietrzak, jednak uderzył wysoko nad bramką Słowika.
10 min. - Cholewiak naprawia swój błąd. Z piłką po prawej stronie rozpędzał się Ondrasek.
8 min. - Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla Śląska kończy się faulem Picha na Korcie.
7 min. - Wisła podchodzi wysokim pressingiem, Śląsk ma problemy z wymianą podań. Przechwyt gości i strzał Boguskiego. Za słaby by zaskoczyć Słowika
4 min. - Pietrzak blokuje w polu karnym strzał Robaka.
1 min. - Pierwszy strzał Wisły. Niecelny.

Stadion jednym głosem odśpiewał cztery zwrotki hymnu.

Piłkarze obu zespołów meldują się na murawie.