Jagiellonia Białystok:(stroje: żółto-czerwone) Kelemen - Guilherme, Mitrović, Runje, Burliga (Savković 55) - Pospisil, Kwiecień, Machaj (Świderski 55) - Novikovas, Bezjak, Frankowski Trener: Ireneusz Mamrot
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Cotra, Golla, Celeban, Broź - Pich (Gąska 90), Chrapek (Agusto 76), Łabojko, Cholewiak - Piech (Radecki 86), Robak Trener: Tadeusz Pawłowski

Jagiellonia Białystok: Bodvarsson, Grzyb, Klemenz, Klimala, Sandomierski, Savković, Świderski
Śląsk Wrocław: Ahmadzadeh, Augusto, Gąska, Pałaszewski, Radecki, Szczerbal, Tarasovs

90+4 min. - Koniec meczu. Śląsk wygrywa 4:0 i awansuje o cztery miejsca w tabeli. Wrocławianie zdobyli 11 bramek w ostatnich 3 spotkaniach!
90+3 min. - Cholewiak uderzał ale prosto w Kelemena. Mogło być 5:0!
90+2 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Gąska wchodzi za Picha.
90 min. - GOOOOOLLLL Robak dobija Jagiellonię! Augusto podał do napastnika,. który z ostrego kąta zdobył kolejną bramkę!
90 min. - Po dośrodkowaniu rzutu rożnego, Słowik nie złapał piłkę, piłkarze Śląska na raty wybili piłkę.
88 min. - Kwiecień uderzał z ponad 20 metrów. Słowik musiał wybijać poza linię końcową.
87 min. - Novikovas uderzył z zza pola karnego ale obok bramki.
86 min. - Druga zmiana w Śląsku. Radecki wchodzi za Piecha.
79 min. - Piech strzela w polu karnym, bardzo niecelnie. Przewrócił się i domagał się karnego ale gwizdek sędziego milczy.
77 min. - Kwiecień uderzał zza pola karnego ale bardzo niecelnie.
76 min. - Zmiana w Śląsku. Augusto wchodzi za Chrapka.
74 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, wrocławianie wybiją piłkę.

Jaga nerwowo, Śląsk skutecznie!

67 min. - GOOOOOLLLLLL Odegranie do Robaka, a ten z kilkunastu metrów uderza i zdobywa kolejną bramkę! Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki!
66 min. - Niedokładnie podanie Brozia w pole karne gospodarzy.
65 min. - Piech na spalonym.
62 min. - Sprint Cholewiaka, dwóch obrońców go nie dogoniło, ten oddał strzał z dystansu, Kelemen z trudem wybronił.
58 min. - Genialne podanie Chrapka do Cholewiaka, który wyszedł sam na sam ale Kelemen jeszcze lepiej wybronił. Mogło być 3:0!
55 min. - Po dośrodkowaniu Guilherme z rzutu wolnego, obrońcy Śląska oddalają zagrożenie.
55 min. - Zmiany w Jagiellonii. Świderski wchodzi za Machaja. Savković wchodzi z kolei za Burligę.
53 min. - Po dośrodkowaniu Machaja z rzutu wolnego, obrońca WKS-u wybija piłkę daleko przed siebie.
51 min. - GOOOOLLLL Arkadiusz Piech nie chciał być gorszy! Dośrodkowanie Cotry do Piech, a ten z pół woleja pokonuje Kelemena!
50 min. - Cholewiak ponownie odgrywał piłki, ale tym razem nie było tam zawodnika WKS-u!
49 min. - GOOOOOOOLLLLLLLL A Robak zdobywa pierwszą BRAMKĘ w tym spotkaniu! Cholewiak odgrywa w polu karnym do Robaka, a ten bez zastanowienia umieszcza piłkę w siatce!
47 min. - Broź wrzuca piłkę w pole karnem, tam główkuje Cholewiak. Kelemen bez problemów broni. To było pierwsze celne uderzenie w tym spotkaniu!
46 min. - Za mocne podanie do Piecha.
46 min. - Rozpoczęto II połowę!

Śląsk nie odstępuje liderowi ekstraklasy. Nie mniej nie jest to poziom gry, który powinien satysfakcjonować kibiców z Wrocławia. Miejmy nadzieję, że podopieczni Tadeusza Pawłowskiego zdobędą gola w II połowie.

45 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Po dośrodkowaniu Cotry z rzutu rożnego, nieskutecznie główkował Pich.
44 min. - Robak podał między nogami rywala do Cotry, piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.
41 min. - Błąd Łabojki naprawił Cholewiak.
40 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, gospodarze wybijają piłkę na aut.

Gra się wyrównała i stała się bardziej chaotyczna.

35 min. - Golla przeszkodził Słowikowi w złapaniu piłki, na szczęście obyło się bez straty bramki.
34 min. - Żółtka kartka dla Cotry za faul na Novikovasie.
32 min. - Cholewiak przyjął piłkę przy narożniku pola karnego, oddał szybko strzał, ale minimalnie się pomylił.
30 min. - Robak uderzył zza pola karnego ale niestety zrobił to niecelnie. Szkoda, to była dobra okazja na wyjście na prowadzenie.
29 min. - Bardzo nieudane dośrodkowanie Novikovasa.
26 min. - Doszło do akcji 2-2: Robak z Cholewiakiem na stoperów gospodarzy. Robak podał do Cholewiaka, który nie zdołał w tempo podać do Robaka.

Śląsk gra inteligentniej. Piłkarze Tadeusza Pawłowskiego dłużej utrzymują się przy piłce i mają więcej sytuacji bramkowych.

22 min. - Arkadiusz Piech na spalonym.
21 min. - Cholewiak podaje do Piecha, ten w polu karnym wrzucił piłkę ale żaden z piłkarzy WKS-u nie zdołał oddać strzału.
19 min. - Golla świetnie przejął piłkę Frankowskiemu przy narożniku boiska.
17 min. - Po wrzutce w pole karnem, Pich nieskutecznie główkował, piłka po chwili doszedł do Robaka, ten uderzył bez zastanowienia ale strzał został zablokowany.
15 min. - Ach! Robak podawał piłkę wzdłuż bramki, tam Piech wślizgiem próbował zdobyć bramkę, ale Guilherme w ostatniej chwili wybił piłkę.
11 min. - Pich źle odegrał do Piecha, ten po chwili przejął samodzielnie piłkę, żeby ją szybko stracić. Chwila sporego chaosu na boisku.
9 min. - Machaj przewrócił się na plecach Łabojko. Były pomocnik WKS-u, leżał przez chwilę na murawie.
7 min. - Oj było groźnie pod bramką Słowika. Najpierw uderzenie gospodarzy zostaje zablokowane, a po chwili z dystansu uderzał Novikovas, ale piłka leci ponad poprzeczką.
6 min. - Po dośrodkowaniu Chrapka z rzutu rożnego, po chwili Cholewiak uderza w stronę bramki, a tam Piech jest na pozycji spalonej.
5 min. - Świetne podanie Brozia do Picha, ten w polu karnym szukał napastników Śląska, ale nie udało mu się podać piłki.
1 min. - Pierwsza interwencja Słowika po wyrzucie piłki z autu.
1 min. - Jagiellonia rozpoczyna spotkanie.

Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE ze spotkania Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok!

Autor relacji: ADana/Pawlak