Strzelcy: Robak 45 - Młyński 40, Jankowski 49

Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Broź, Celeban, Golla, Cotra - Augusto, Pałaszewski (Radecki 76), Cholewiak (Gąska 74), Chrapek (Ahmadzadeh 63), Pich - Robak Trener: Tadeusz Pawłowski
Arka Gdynia:(stroje: żółto-czerwone) Steinbors - Marciniak, Zbozień (Socha 74), Helstrup, Maghoma, Deja, Nalepa (Danch 26), Młyński (Siemaszko 56), Janota, Jankowski, Kolev Trener: Zbigniew Smółka

Śląsk Wrocław: Wrąbel, Tarasovs, Radecki, Ahmadzadeh, Łuczak, Gąska, Samiec-Talar
Arka Gdynia: Krzepisz, Socha, Sołdecki, Danch, Cvijanović, Aankour, Siemaszko

90+4 min. - Koniec meczu. Śląsk przegrywa 1:2 z Arką Gdynia.
90+4 min. - Broź upadł w polu karnym ale gwizdek sędziego milczy.
90+1 min. - A teraz spalony po stronie Śląska.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza minimum 4 minuty.
90 min. - Spalony Arki.
89 min. - Lob w pole karne, Steinbors chwycił piłkę.
87 min. - Deja vu! Znowu Steinbors broni....
86 min. - Nareszcie ładne uderzenie głową w wykonaniu Picha. Niestety Steinbors bez problemów chwycił futbolówkę.
84 min. - Zbyt mocne podanie do Brozia. Śląsk stracił piłkę.
81 min. - Ostatnia zmiana w meczu. Danch zmienił Nalepę.
81 min. - Augusto uderzył w stronę nieba.
79 min. - Dośrodkowanie w pole karne Arki, ale Robak na spalonym.
78 min. - Słowik obronił strzał z kilku metrów.
76 min. - Żółta kartka dla Roberta Picha, który próbował wymusić rzut karny.
76 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Radecki wchodzi za Pałaszewskiego.
74 min. - Zmiana też w Śląsku. Gąska wchodzi za Cholewiaka.
74 min. - Zmiana u rywali. Tadeusz Socha wchodzi za Zbozienia.
73 min. - Wrzutki, wrzutki, wrzutki, ale nowego gole dla WKS-u brak.
70 min. - Cotra próbował swoich szans z 30 metrów. Niestety piłka wyleciała poza linię końcową daleko od bramki.
68 min. - Kolejna wrzutka w pole karne, tam Janowski na szczęście nie zdołał oddać celnego strzału.
67 min. - Uderzenie z 25 metrów wybrania Słowik.
64 min. - Farshad wrzucał, ale piłka byłą minimalnie za wysoka dla Marcina Robaka.
63 min. - Zmiana w Śląsku. Farshad wchodzi za Chrapka.
62 min. - Robak zdecydowanie zbyt mocno wypuścił piłkę Pichowi.
56 min. - Zmiana w Arce. Siemaszko wchodzi za Młyńskiego.
56 min. - Żółtą kartką za faul upomniany został Łukasz Broź.
55 min. - Seria niezłych podań wrocławian w okolicach pola karnego Arki. Ich akcja została zakończona niecelnym strzałem głową.
53 min. - Piłkarze Śląska dużo biegają, starają się naciskać na rywali, ale gdynanie nienajgorzej utrzymują się przy piłce.
49 min. - Bramka dla Arki. Podanie na prawo, podanie do niepilnowanego Jankowskiego, który z łatwością z 3 metrów zdobywa bramkę. Z niczego, strasznie głupio wrocławianie tracą bramkę.
48 min. - Spore zamieszanie w polu karnym gdynian, ale niestety bez kolejnej bramki dla WKS-u.

Marcin Robak jest w tej chwili samodzielnym liderem strzelców w ekstraklasie.

46 min. - Sędzia rozpoczął II połowę!
45 min. - Koniec I połowy.
45+1 min. - Śląsk miał groźną kontrę, ale Steinbors zdołał wybić piłkę!
45 min. - GOoOOOOOOLLLLLL Marcin Robak wyrównuje!
44 min. - Rzut karny dla Śląska! Zbozień dotknął piłkę ręką!
43 min. - Po wrzutce w polu karnym, piłkę ręką (barkiem) dotknął piłkarzy Arki. Mamy VAR.

Mateusz Młyński ma 17 lat.

42 min. - Robak oddał groźny ale niecelny strzał.
40 min. - Niestety bramka dla rywali. Mateusz Młyński wbiegł z piłką w pole karne z prawej stronie, przecisnął się między trzema obrońcami WKS-u i z 2 metrów pokonał Jakuba Słowika!
38 min. - Pałaszewski świetnie zagrywał do Robaka w polu karnym, ale ten nie zdołał przejąc piłki.
37 min. - Strzał gości został zablokowany.
36 min. - Faul Cotry ponad 25 metrów od bramki Słowika.
34 min. - Szybka akcja WKS-u, świetne odegranie na lewą stronę, jeszcze lepsze wrzucenie piłki w pole karne, główkował Janota z kilku metrów ale na szczęście Słoik obronił!
30 min. - Kolejny moment sporej kopaniny bez efektu.
28 min. - Po wrzutce w pole karne, obrońca Arki podał do bramkarza. Można było odnieść wrażenie, że było to przypadkowe i było blisko bramki samobójczej.
27 min. - Szybkie dwa podania na prawym skrzydle, zakończone mocnym, płaskim podaniem w pole karne. Niestety nikt ze Śląska nie oddał strzału. Po chwili zrobił to z lewej strony Robak ale bardzo nieudanie.
26 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłka ostatecznie została wybita na rzut rożny.
24 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, najpierw główkował Golla, potem piłka została podbita, na koniec Pich próbował uderzyć z półobrotu ale nie trafił w piłkę.
23 min. - Wrzutka w pole karne, Zbozień wybija na rzut rożny.
22 min. - Pich podawał w pole karne do Robaka, ale piłka została wybita na aut.
21 min. - Żółtą kartką został upomniany Augusto.
20 min. - Chrapek do Robaka, ten do Cholewiaka, który tuż przy słupku bramki został uprzedzony przez Steinborsa.
18 min. - Pich zdołał oddać strzał w polu karnym, który został zablokowany. Po chwili odegrał piętką do kolegi, niestety Śląsk nie potrafił rozegrać piłki zakończonej oddaniem groźnego strzału.
15 min. - Świetne zagranie do Janoty, który znalazł się sam na sam ze Słowikiem. Na szczęście dobiegł do niego Golla i odebrał mu piłkę w polu karnym!
12 min. - Seria podań. Żadna drużyna nie wypracowała w ostatnich minutach żadnej ofensywnej akcji.
8 min. - W starciu z rywalem ucierpiał Golla, który naciągał sobie mięśnie nóg. Po chwili wydaje się, że jednak wszystko jest w porządku.
7 min. - Cotra przejął piłkę. Doszło do dwójkowej akcji jego z Pichem. Niestety obrońca nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym rywala.
6 min. - Kontratak Śląska. Pich biegł i biegł z piką, zdecydował się na mocny strzał z dystansu, niestety piłka poleciała obok bramki.
5 min. - Ni to strzał ni to podanie Chrapka z ponad 30 metrów. Niecelne.
4 min. - Sprint Cholewiaka lewą flanką, po dośrodkowaniu Robak niestety nie sięgnął piłki. Z drugiej strony po chwili wrzucił Pich, ale do nikogo.
3 min. - Złe podanie Cotry do Chrapka, na szczęście Arka nie wykorzystała przejęcia piłki.
1 min. - Arka rozpoczęła spotkanie!

Trójka sędziowska wprowadza piłkarzy na boisko. Za chwilę rozpocznie się mecz!

Z powodu kontuzji w kadrze meczowej zabrakło: Dankowskiego, Łabojki, Szczepana oraz Pawelca. Karę od Komisji Ligi ma Arkadiusz Piech.

W żadnym z ostatnich 7 ligowych meczów Śląska nie padł remis.

Piłkarze obu klubów przeprowadzają rozgrzewkę. Kibice powoli zajmują swoje miejsca.

W zespole gości występuje były gracz WKS-u: Adam Marciniak. Z kolei na ławce rezerwowych znajduje się wychowanek wrocławian - Tadeusz Socha.

Do pierwszego składu WKS-u wrócili Augusto oraz Pałaszewski.

Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE ze spotkania Śląska Wrocław z Arką Gdynia!