Strzelcy: Robak 15' 29', Chrapek 16', Cotra 34', Radecki 70'

Miedź Legnica:(stroje: niebieskie) Sapela - Zieliński (46' Ojamaa), Osyra, Cruz, Pikk - Łobodziński, Fernandez (46' Garguła), Purzycki, Szczepaniak, Piasecki (74' Camara) - Forsell Trener: Dominik Nowak
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Broź, Celeban (k), Golla, Cotra - Pich, Augusto (61' Radecki), Chrapek (82' Pałaszewski), Gąska, Cholewiak - Robak (87' Samiec-Talar) Trener: Tadeusz Pawłowski

Miedź Legnica: Kanibołocki, Adu Kwame, Garguła, Camara, Kisiel, Bartczak, Ojamaa
Śląsk Wrocław: Wrąbel, Farshad, Radecki, Samiec-Talar, Łuczak, Pałaszewski, Tarasovs

Koniec meczu. W derbach Dolnego Śląska WKS wygrywa z Miedzią 5:0!

Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry

89 min. - Niecelny strzał Forsella z dystansu

Piotr Samiec-Talar debiutuje w Ekstraklasie zmieniając Robaka

84 min. - Cotra przerywa akcję Łobodzińskiego i Ojaamy

Pałaszewski wchodzi w miejsce Chrapka

81 min. - Łobodziński oddaje groźny strzał z szesnastego metra ale pewnie broni Słowik
80 min. - Gąska złapany na spalonym
78 min. - Camara chybił po świetnym podaniu Forsella
76 min. - Mocno uderzył Cholewiak z dystansu. Piłka minimalnie minęła bramkę Sapeli
74 min. - Camara zmienia Piaseckiego

Kolejny gol, ale najbardziej kuriozalny ze wszystkich pięciu. Sapela wygrał pojedynek z Radeckim, ale piłka odbiła się od pomocnika Śląska i wtoczyła do bramki

70 min. - Pich wypuścił Cholewiaka na wolne pole ale strzał zablokował Pikk
68 min. - Szczepaniak fauluje Chrapka
64 min. - Techniczny błąd Piaseckiego zaprzepaścił dobrą zespołową akcję Miedzi
61 min. - Wchodzi Radecki w miejsce Augusto
60 min. - Groźnie uderzył Garguła zza pola karnego. Słowik z trudem wybija piłkę.
59 min. - Miedź zaczyna coraz bardziej dominować ale nie przekłada się to na bramki
57 min. - Piasecki uderzał głową z piątego metra prosto w Słowika
54 min. - Łobodziński próbował zewnętrzną częścią stopy z jedenastego metra lecz nie trafił w bramkę
50 min. - Chrapek fauluje Forsella
48 min. - Łobodziński na spalonym

W przerwie Henrik Ojamaa i Łukasz Garguła zmienili Pawła Zielińskiego oraz Borję Fernandeza

46 min. - Rozpoczynamy drugą połowę!

Sędzia Myć nie dolicza ani minuty i kończy pierwszą połowę spotkania

44 min. - Forsell próbował strzelić z dystansu lecz piłkę wyłapał Słowik
43 min. - Sprytnie próbował Śląsk rozegrać rzut wolny lecz piłka nie dotarła do Celebana
39 min. - Cruz fauluje Gąskę lecz sędzia nie reaguje

4:0 dla Śląska! Piłkę na dobieg od Robaka dostał Cotra który wtargnął w pole karne Miedzi i uderzył nie do obrony dla Sapeli

32 min. - Piłkę wyłapuje Słowik po dośrodkowaniu Forsella

Druga bramka Robaka! Napastnik Śląska pewnie wykorzystał kontrę i podanie Chrapka

28 min. - Szansa dla Miedzi! Po strzale Forsella piłka trafiła do Cruza, ale Hiszpan najpierw nie trafił piłkę nogą, a potem piłkę po jego uderzeniu głową wybił Celeban
26 min. - Kolejna wrzutka. Tym razem Cholewiak do Chrapka, który uderza wysoko nad poprzeczką
24 min. - Dośrodkowuje Chrapek na głowę Picha lecz skrzydłowy Śląska na spalonym
21 min. - Rzut wolny dla Śląska na połowie Miedzi
17 min. - Cholewiak faulował Pikka

Kolejna bramka! Robert Pich ograł defensorów MIedzi i podał do Chrapka, który wpakował piłkę do siatki! Prowadzimy 2:0!

Do pilki podszedł Robak i pewnie wykonał rzut karny! Śląsk prowadzi 1:0!

14 min. - Pich faulowany w polu karnym Miedzi przez Zielińskiego. Sędzia nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny.
13 min. - Niecelnie uderzył głową Celeban po dośrodkowaniu Brozia
12 min. - Kolejny rzut rożny dla Śląska
11 min. - Zieliński zatrzymuje próbę dośrodkowania Robaka
10 min. - Broź faulowany przez Szczepaniaka na połowie gości
9 min. - Kolejna wrzutka w pole karne Miedzi nie trafia do żadnego z zawodników Śląska
6 min. - Bramkarz Miedzi faulowany. Gra będzie wznowiona z 5. metra
5 min. - Strzał Gąski z 16 metra. Broni Sapela i wybija na rzut rożny
4 min. - Łobodziński przed szansą na sytuację bramkową ale piłkę wybił obrońca Śląska
3 min. - Miedź szuka okazji do ataku pozycyjnego ale wybija piłkę na aut
1 min. - Rzut rożny dla Śląska. Piłkę wrzuca Chrapek lecz nie dociera ona do żadnego z piłkarzy WKS-u
1 min. - Aut dla Śląska na połowie Miedzi