Lech Poznań:(stroje: biało-niebieskie) Burić - Gumny, Janicki, Vujadinović, Kostevych - Makuszewski (56' Klupś), Trałka, Tiba, Jóźwiak (60' Radut) - Amaral, Gytkjaer Trener: Adam Nawałka
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Broź, Pawelec, Golla, Cotra - Cholewiak, Tarasovs, Radecki, Chrapek (78' Szczepan), Gąska - Robak Trener: Tadeusz Pawłowski

Lech Poznań: Putnocky, De Marco, Rogne, Tomczyk, Radut, Klupś, Wasilewski
Śląsk Wrocław: Wrąbel, Farshad, Dankowski, Augusto, Łabojko, Szczepan, Samiec-Talar

90+8 min. - Koniec meczu
90+8 min. - Obrona Śląska kompletnie zaspała i nie przypilnowała Gytkjaera który otrzymał piłkę i wyszedł sam na sam ze Słowikiem. Bramkarz Śląska nie miał szans i w ostatniej akcji meczu tracimy bramkę na 2:0.
90+8 min. - Rzut wolny dla Śląska będzie wykonywał Gąska
90+7 min. - Sędzia wznowił grę

Znowu dym na stadionie. Ponownie przerwa w grze

90+2 min. - Kolejorz zwalnia grę. Śląskowi zostaje coraz mniej czasu
90+1 min. - Za Amarala wchodzi Rogne
90 min. - sędzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry
89 min. - Robak na spalonym
89 min. - Amaral fauluje Gollę i otrzymuje żółtą kartkę
86 min. - Śląsk próbuje grać coraz ofensywniej. Lech nastawiony na kontry
85 min. - Trałka wycina równo z trawą Radeckiego i otrzymuje żółtą kartkę
82 min. - Chwila grozy po rzucie rożnym dla Śląska ale wybijają obrońcy Lecha
80 min. - Strzał Klupsia zablokowany
78 min. - Na boisku pojawia się Daniel Szczepan w miejsce Chrapka
76 min. - Amaral z 30 metrów uderza nie do obrony dla Słowika. Lech prowadzi 1:0.
74 min. - Cotra próbował z dystansu lecz trafił prosto w bramkarza
72 min. - Dobrze zapowiadająca się akcja Lecha zostaje zatrzymana przez faul w ataku Kostevycha
69 min. - Wreszcie coś się dzieje! Kapitalna parada Słowika po strzale Gytkjaera! Blisko był snajper Lecha
68 min. - Strzał z dystansu Amarala blokuje Tarasovs
67 min. - Burić spokojnie łapie piłkę na przedpolu
65 min. - Robak na spalonym
62 min. - Poszedł odważnie Klupś lewą stroną ale spokojnie Robak odprowadził go do linii końcowej
60 min. - Boisko na noszach opuszcza Kamil Jóźwiak. Zawodnikowi dośc groźnie wykrzywiła się noga gdy upadał. W jego miejsce wszedł Radut.
59 min. - Próbuje kontratakować Lech ale sytuacje wyjaśnia Tarasovs
58 min. - Znowu Chrapek z dystansu. Tym razem broni Burić
56 min. - Zmiana. Klupś zastępuje Makuszewskiego
55 min. - Chwilę później Chrapek próbował uderzać w długi róg lecz minimalnie niecelnie
53 min. - Gytkjaer otoczony dwójką obrońców oddaje strzał z piątego metra ale broni Słowik
51 min. - Strzał Cholewiaka zablokowany przez obrońców
48 min. - Chrapek ruszył z kontratakiem, został jednak sfaulowany przez Tibę.

Sędzia rozpoczyna drugą połowę meczu!

Koniec pierwszej połowy!

45+2 min. - Śląsk próbował wyjść z kontrą ale Robak najpierw spowolnił grę a potem dał się sfaulować
44 min. - Robak przechwycił piłkę w polu karnym Śląska, ruszył na przebój, był już przed "szesnastką" Lechitów, ale bardzo niedokładnie zagrał do Chrapka. Kontra zapowiadała się bardzo obiecująco.
43 min. - Zablokowany Radecki i piłka trafia do Buricia
42 min. - Gytkjaer uderza głową ale niecelnie
40 min. - Radecki blisko sięgnięcia piłki. Niewiele brakowało do gola, ale piłkarz gości był jeszcze na spalonym, co zauważył sędzia
38 min. - Źle rozgrywają piłkę gospodarze i od bramki wznowi WKS
37 min. - Lech rozgrywa swoje akcje zbyt wolno i Śląsk nie daje się niczym zaskoczyć
35 min. - Niecelna wrzutka Chrapka. Zacznie Burić
32 min. - Cholewiak się przewraca lecz sędzia nakazuje grać dalej
31 min. - Słowik bardzo pewnie interweniuje na przedpolu po rzucie wolnym dla Lecha
30 min. - Broź nie wiedzieć czemu oddaje piłkę prosto do bramkarza gospodarzy
30 min. - Robak za długo holował piłkę i został sfaulowany
27 min. - Cholewiak w walce o piłkę fauluje Gumnego na wysokości pola karnego Buricia
26 min. - Chrapek próbował indywidualnie podejść pod bramkę rywala lecz zaliczył tylko szybką stratę piłki
23 min. - Janicki walczył o piłkę w polu karnym rywala. Był jednak dobrze pilnowany i nic z tego nie wyszło

Wznawiamy spotkanie!

20 min. - Sędzia przerywa spotkanie. Dym z raz opanował całe boisko i uniemożliwił grę.
17 min. - Radecki posłał podanie na wolne pole do Cholewiaka. Zabrakło niestety zrozumenia.
15 min. - Dośrodkowanie Gąski wybijają obrońcy
12 min. - Śląsk wychodził z groźną kontrą. Lechici szybko jednak wracali. Najpierw Makuszewski, a później Tiba udanie przeszkadzali wrocławianom
11 min. - Amaral fauluje Cotre
9 min. - Gytkjaer podobnie jak Robak uderza wysoko nad bramką
8 min. - Faulowany Trałka przed polem Karnym Słowika. Rzut Wolny.
7 min. - Strzał Robaka przelatuje nad bramką gospodarzy
6 min. - Rzyut wolny przed bramką Lecha po zagraniu ręką
5 min. - Dośrodkowanie Gumnego ląduje za linią końcową boiska i od bramki rozpocznie Słowik
2 min. - Jóźwiak strzela z dystansu obok bramki
1 min. - Aut dla Lecha na połowie Śląska