Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Celeban, Golla, Cotra, Hołownia - Gąska (63' Farshad), Łabojko, Chrapek, Musonda - Piech (68' Tarasovs), Robak (76' Szczepan) Trener: Vitezslav Lavicka
Miedź Legnica:(stroje: czerwone) Kanibołocki - Bartczak, Osyra, Bozić - Miljković (80' Zieliński), Augustyniak, Santana (80' Fernandez), Pikk - Ojamaa (68' Piasecki), Forsell, Camara Trener: Dominik Nowak

Śląsk Wrocław: Wrąbel, Farshad, Cholewiak, Szczepan, Pawelec, Dankowski, Tarasovs
Miedź Legnica: Dzanajew, Roman, Żyro, Purzycki, Fernandez, Pisecki, Zieliński

Koniec meczu! Remisujemy po bezbarwnym meczu 0:0

90+1 min. - Aut na wysokości pola karnego MIedzi. Wyrzuca Celeban lecz nic z tej akcji nie wynika
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

Ogromny błąd Hołowni! Obrońca Śląska stracił piłkę na połowie gości i rozpoczął kontrę Miedzi! Trzech zawodników biegło na Cotrę i osamotnionego Słowika ale na szczęście złe rozegranie i dobra postawa naszego bramkarza uchroniła nas od straty bramki

80 min. - Chrapek groźnie strzela i z trudem broni bramkarz gości

Zmiana w Miedzi. Miljković schodzi a zastępuje go były zawodnik Śląska Paweł Zieliński

78 min. - Znowu próbował Łabojko tym razem zza szesnastki prosto w bramkarza

Daniel Szczepan zmienia Marcina Robaka. Do końca meczu kapitanem będzie Wojciech Golla

76 min. - Łabojko miał okazję na zdobycie bramki lecz źle sobie przyjął piłkę i zmarnował niemal stuprocentową sytuację
73 min. - Po rzucie rożnym Musonda uderzał z dystansu nad bramkę Kanibołockiego

Podwójna zmiana. Tarasovs za Piecha, a Piasecki za Ojamę

68 min. - Camara próbuje przewrotką lecz strzela obok bramki
67 min. - Zółtą kartkę za faul na Hołowni otrzymuje Miljković
65 min. - Czwarty już strzał Forsella nad bramką Słowika. Czy dobije do 10?

Pierwsza zmiana w Śląsku. Za Damiana Gąskę wchodzi i Farshad!

63 min. - Teraz groźnie uderzał Musonda z 13. metra. Niestety w środek bramki
62 min. - Groźne uderzenie Miljkovicia głową z trudem broni Słowik. Poważny błąd Hołowni
57 min. - Ostro przepychał się Gąską z obrońcą w boku boiska lecz sędzia nie dopatrzył się faulu
54 min. - Gąska zastosował presing na Kanibołockim i wywalczył rzut rożny
53 min. - Ładnie próbowali akcji trójkowej Hołownia, Piech i Gąska lecz piłkę przejęli obrońcy Miedzi
52 min. - Robak podaje do rywala przy wyrzucie z autu
49 min. - Dośrodkowanie pomocnika MIedzi z prawej strony ląduje za linią końcową boiska
46 min. - Zaczynamy drugą połowę

Koniec pierwszej połowy. Po niezbyt porywającym wyniku mamy remis 0:0

45 min. - Pierwszy strzał celny w tym meczu autorstwa drużyny gości. Słowik spokojnie łapie piłkę
43 min. - Z lewej strony dośrodkował Hołownia, uderzał Piech lecz niecelnie. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i mamy rzut rożny
39 min. - Żółta kartka dla Michała Chrapka za faul taktyczny
36 min. - Musonda szykował sobie piłkę do strzału w polu karnym Miedzi ale wystawił ją sobie za daleko, a poza tym faulował obrońcę gości
34 min. - Miedź próbowała wyjść z kontratakiem lecz sytuację wyjaśnił Golla
30 min. - Strzał Hołowni nad bramką Kanibołockiego
29 min. - Augustyniak fauluje Chrapka przed polem karnym gości. Rzut wolny dla Śląska
26 min. - Po rzucie rożnym gości od bramki rozpocznie Słowik
23 min. - Forsell po raz kolejny nad bramką Słowika
22 min. - Zagranie ręką Golli na 20 metrze przed swoim polem karnym i mamy rzut wolny dla gości
17 min. - Piłkarze gości górują w powietrzu na własnej połowie i teraz rozgrywają. Po chwili Łabojko fauluje zawodnika Miedzi koło linii bocznej
16 min. - Groźna akcja Miedzi w polu karnym Słowika kończy się strzałem niecelnym

Na ławce zespołu Dominika Nowaka mamy dwóch byłych zawodników WKS-u Pawła Zielińskiego i Joana Angela Romana!

13 min. - Od bramki Słowik
12 min. - Faul Golli na własnej połowie. Rozpocznie Miedź z rzutu wolnego
10 min. - Długie podanie Musondy trafia do Gąski który kończy akcję strzałem lecz uderzał ze zbyt ostrego kąta by pokonać Kanibołockiego
8 min. - Narazie to Miedź jest częściej przy piłce i próbuje grać atakiem pozycyjnym. Śląsk wyczekuje na błąd rywala
6 min. - Znowu strzela Forsell tym razem z 40. metra wysoko nad bramką
5 min. - Auta dla Miedzi na wysokości pola karnego Śląska
2 min. - Forsell z dystansu wysoko nad bramką Słowika
1 min. - Ładnie Marcin Robak podał piłkę do Piecha na wolne pole lecz napastnik Śląska był na spalonym

Sędzia Złotek rozpoczyna spotkanie!

Czyli na kontynuowanie serii zwycięstw i pewne zwycięstwo w spotkaniu z Miedzią Legnica! Zachęcamy do czytania relacji LIVE ze spotkania Śląsk Wrocław - Miedź Legnica!

Autor relacji: Dominik Szpik