Śląsk Wrocław:(stroje: białe) Putnocky - Broź, Golla, Celeban, Stiglec - Gaska, Łabojko, Chrapek, Pich, Płacheta - Exposito Trener: Vitezslav Lavicka
Warta Poznań:(stroje: zielone) Lis - Kuzdra, Kieliba, Boczek, Kiełb - Gardzielewicz, Grobelny, Cierpka, Janicki, Rybicki - Jaroch Trener: Piotr Tworek

Śląsk Wrocław: Szczerbal, Kajzer, Cholewiak, Szczepan, Pawelec, Hołownia, Dankowski, Łyszczarz, Pałaszewski
Warta Poznań: Laskowski, Ławniczak, Tomaszczak, Szmyt, Fiedosewicz, Lisowski

Koniec meczu! Okres przygotowawczy kończymy zwycięstwem z Wartą Poznań 1:0 po bramce Roberta Picha

90 min. - Dobry odbiór Łyszczarza ale niecelne dośrodkowanie
89 min. - Świetne zejście do środka i strzał Mateusza Cholewiaka! Bramkarz z trudem wybronił strzał skrzydłowego Śląska
87 min. - Ładna wrzutka Łyszczarza lecz Szczepan nie doszedł do futbolówki
85 min. - Dużo niedokładności w grze obu drużyn przez dłuższy czas
81 min. - Aut dla Śląska na wysokości pola karnego Warty
78 min. - Kolejne złe wybicie bramkarza Śląska mogło się zakończyć fatalnie ale sytuacje uratował Mariusz Pawelec
77 min. - Strzał minimalnie mija bramkę Putnockyego
77 min. - Rzut wolny dla Warty niedaleko bramki Śląska
75 min. - Szczepan na spalonym
75 min. - Efektowne odegranie piętką Pałaszewskiego po dośrodkowaniu do Pawelca lecz strzał z powietrza obrońcy WKS-u nie trafił do bramki
74 min. - Faul Cierpki na Szczepanie i będziemy mieli rzut wolny na połowie rywala
73 min. - Kontra gości zatrzymana przez obrońców Śląska
72 min. - NIecelne dośrodkowanie Dankowskiego z prawej strony boiska
66 min. - Na boisku pojawia się Maciej Pałaszewski w miejsce Roberta Picha
64 min. - Warta nie stwarza żadnego zagrożenia i od bramki rozpocznie Putnocky
63 min. - Rzut rożny dla gości

Kolejne zmiany w Śląsku! Za Brozia i Chrapka wchodzą Dankowski i Łysczarz.

60 min. - Złe wybicie Putnockyego mogło zakończyć się fatalnie na szczęście myli się napastnik Warty
59 min. - Po dośrodkowaniu Brozia piłka poza boiskiem
57 min. - Celny strzał Chrapka lecz za słaby by pokonać bramkarza gości
56 min. - Faul na Pichu przed polem karnym Lisa. Rzut wolny dla wrocławian
55 min. - Warta od kilku minut utrzymuje się przy piłce i próbuje sforsować obronę Śląska
53 min. - Aut dla rywali na wysokości pola karnego
51 min. - Warta próbuje rozgrywać akcje od tyłu ale przerywa Śląsk
49 min. - Strzał Cholewiaka nad bramką gości

Na początek drugiej połowy zmiany w Śląsku! na boisku pojawili się Szczepan, Pawelec, Cholewiak i Hołownia w miejsce Exposito, Celebana, Płachety i Stigleca

Koniec pierwszej połowy. Śląsk prowadzi z Wartą Poznań 1:0 po rzucie karnym wykonanym przez Roberta Picha!

44 min. - Płacheta dośrodkowuje lecz piłka pada łupem obrońców. Po szybkiej kontrze goście oddają celny ale niegroźny strzał na bramkę Putnockyego
43 min. - Dobra akcja wrocławian i pressing Płachety kończy się rzutem rożnym dla Śląska
42 min. - Celeban wyjaśnia sytuację wybijając piłkę poza pole karne gospodarzy
42 min. - Ostry faul Golli na Gardzielewiczu z boku boiska. Rzut wolny
41 min. - Piłkę wybijają zawodnicy WKS-u
40 min. - Po dośrodkowaniu Janickiego piłka ląduje poza boiskiem. Sędzia dyktuje rzut rożny
39 min. - Faul Stigleca i kolejny rzut wolny dla Warty
38 min. - Groźną akcję gości w polu karnym Putnockyego przerywają obrońcy Śląska
36 min. - Próba przerzutu z lewej strony do Damiana Gąski nieudana i rozpoczną grę zawodnicy z Poznania
33 min. - Piłka w rękach Putnockyego
33 min. - Rzut wolny dla Warty po faulu Śląska
32 min. - Stiglec dośrodkowuje w kierunku Gąski lecz w ostatniej chwili wybijają obrońcy Warty
30 min. - Próba Śląska wyjścia z kontrą, lecz goście przerywają akcję faulem
29 min. - Pich fauluje na środku boiska
27 min. - Po rzucie wolnym, Putnocky rozpocznie od bramki
26 min. - Po niecelnym podaniu Chrapka piłkę przejmuje Gardzielewicz. Sytuacje ratuje faulem Łabojko kilka metrów przed polem karnym Putnockyego
25 min. - Po dośrodkowaniu z narożnika boiska piłka ląduje w rękach bramkarza
24 min. - Rzut rożny dla WKS-u
20 min. - Po faulu w polu karnym na Gąsce sędzia bez cienia wątpliwości podyktował rzut karny dzięki któremu Śląsk objął prowadzenie

GOOOL! Robert Pich perfekcyjnie wykorzystuje rzut karny i Śląsk obejmuje prowadzenie!

Ostatni sparing Śląska przed startem ekstraklasy. Przed spotkaniem na stadionie przy ul. Oporowskiej odbędzie się prezentacja drużyny.

Autor relacji: Dominik Szpik