Widzew Łódź:(stroje: białe) Pawłowski - Gutowski, Poczobut, Turzyniecki, Mąka (76' Mandiangu), Tanżyna, Zieleniecki, Kordas, Kita, Możdżeń (70' Radwański), Robak Trener: Marcin Kaczmarek
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone ) Kajzer - Dankowski (88' Szczepan), Pawelec, Celeban, Hołownia - Łabojko (59' Chrapek), Zivulic, Markovic, Gąska, Cholewiak - Exposito Trener: Vitezslav Lavicka

Widzew Łódź: Wolański, Rudol, Gąsior, Pięczek, Ameyaw, Radwański, Wolsztyński, Mandiangu, Zejdler
Śląsk Wrocław: Putnocky, Stiglec, Puerto, Chrapek, Pich, Szczepan, Musonda, Broź, Boruń

90 min. - Koniec przygody Śląska w Pucharze Polski.
90 min. - Robak pewnie pokonuje Kajzera. Widzew wygrywa 2:0
90 min. - Robak faulowany w polu karnym. Jedenastka dla Widzewa

Sędzia dolicza 3 minuty.

90 min. - Pawelec ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką
88 min. - Szczepan za Dankowskiego
86 min. - Trudno się dziwić po tak marnej grze WKS-u. Wrocławianie mają ok. 10 minut z doliczonym czasem by doprowadzić do remisu.
85 min. - Gutowski pokonuje Kajzera. Co za dramat....
84 min. - Gol Widzewa.
81 min. - Bardzo nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Śląska
80 min. - Rudol za Kordasa

Jak tak dalej pójdzie, to czeka nas dogrywka...

77 min. - Pich nie trafia do bramki! Słowak znalazł się praktycznie sam na sam z Pawłowskim, ale ten broni
76 min. - Zmiana w Widzewie. Mandiangu za Mąkę

Śląsk prezentuje dzisiaj bardzo słabe tempo.

74 min. - Pich za Gąskę.
73 min. - Znów przed szansą Widzew. Kajzer niebezpiecznie wybija na przedpole, ale nieksuteczny Mąka kieruje futbolówkę w niebo

Na boisko szykuje się Pich

70 min. - Zmiana w Widzewie. Radwański za Możdżenia
70 min. - Celeban wybija górną piłkę Możdżenia. Śmielej grają teraz gospodarze
69 min. - Blisko pod bramkę Kajzera podszedł Możdżeń, broni Celeban i Zivulic
68 min. - Próby wejścia Robaka w pole karne przerywa Hołownia

Górne piłki gospodarzy są tak samo niecelne, jak gości. Nie jest to porywające widowisko

66 min. - Dośrodkowanie Gąski trafia prosto na nogę Tanżyny, który wybija piłkę
65 min. - Faul na Markoviciu i rzut wolny dla Śląska blisko pola karnego łodzian.
64 min. - Prostopadłe podanie do Exposito przecina teraz Zieleniecki.
61 min. - Rzut rożny Widzewa wybija Zivulic.
60 min. - Rzut wolny dla Widzewa. Możdżeń dośrodkowuje bardzo niecelnie.
59 min. - Zmiana w Śląsku. Chrapek za Łabojkę
57 min. - Śląsk blisko zdobycia bramki, jednak czujny w bramce Pawłowski zagrania futbolówkę
54 min. - Gąska do Exposito, jednak hiszpański napastnik oddaje zbyt lekki strzał i to niecelnie.
52 min. - Markovic wygrywa pojedynek z zawodnikami Widzewa, ale Exposito traci piłkę
50 min. - Turzyniecki przerywa akcję WKS-u i odbiera piłkę Cholewiakowi
49 min. - Hołownia traci piłkę na rzecz Możdżenia, ale sytuację ratuje Łabojko
46 min. - Rozpoczęliśmy drugą połowę meczu. Po rzucie rożnym dla Widzewa w polu karnym Śląska leży faulowany Celeban
45 min. - Sędzia kończy pierwszą część tego spotkania. W meczu 1/32 PP na razie 0:0. Śląsk nie stworzył klarownych sytuacji, bazuje jedynie na dośrodkowaniach, z którymi póki co radzą sobie obrońcy łodzian
45 min. - Kita do Robaka w polu karnym, ofiarnie broni Markovic z Pawelcem

Kibice Widzewa z oprawą

45 min. - Strzał Łabojki nieznacznie mija słupek. Śląsk nie może postawić kropki na i.
45 min. - Możdzeń oddaje strzał, piłka mija słupek bramki Kajzera
45 min. - Wrzutka Hołowni, strzał z główki Celebana blokowany mamy róg
45 min. - Kolejne nieudane dośrodkowania Śląska

Pierwsza połowa zostanie przedłużona o 9 minut

42 min. - Niebezpieczna akcja gospodarzy, ale Kita nie dochodzi do futbolówki
41 min. - NIE MA KARNEGO!

Sędzia jednak idzie skorzystać z varu

39 min. - Rzut karny dla gospodarzy... Sędzia prawdopodobnie dopatrzył się ręki jednego z defensorów WKS-u
36 min. - Wyśmienite podanie do Exposito, ale hiszpański napastnik znalazł się teraz na pozycji spalonej
34 min. - Z bramki wychodzi Kajzer, Kita sam na sam z bramkarzem Widzewa.
32 min. - Zbyt płytkie dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale piłka nadal po stronie wrocławian
30 min. - Gąska z zaskoczenia sam na sam przed bramkarzem Widzewa, ale ten piątkuje
29 min. - Minimalnie mylił się teraz Mąka! Niepilnowany zawodnik Widzewa posłał mocny strzał nad poprzeczką bramki Kajzera
28 min. - Gąska decyduje się na mocne uderzenie, ale zbyt duży chaos w polu karnym łodzian
27 min. - Fatalny błąd Celebana blisko pola karnego WKS-u. Piłkę przejmują gospodarze, ale Marcin Robak był na pozycji spalonej. Ostatecznie akcje Widzewa gasi Łabojko
25 min. - Śląsk wciąż szuka drogi do bramki Pawłowskiego, ale na arzie nie stworzył żadnej klarownej sytuacji
23 min. - Pawelec ukarany żółtą kartką
22 min. - Wydawało się, jakby ta piłka miała wylądować w siatce! Niestety tylko mija słupek

Do piłki podchodzi Gąska

20 min. - Markovic teraz zagrywa do Gąski, ale nie w tempo. Zawodnik WKSu jednak faulowany i mamy rzut wolny
19 min. - Widzew w natarciu. Możdżeń wypuszcza Kitę w polu karnym, ale Celeban zdołał zasekurować to zagranie

Kibice Śląska wrócili na sektor i dalej prowadzą doping

17 min. - Teraz przy piłce Widzew. Nie zrozumieli się jednak Robak z Kitą
15 min. - Bardzo łana akcja Łabojki, który piłkę wypuścił Gąsce, a ten zgrał do Markovicia.

Mecz zostaje wznowiony przez sędziego. Policja nadal okupuje trybune gości

Polcija w sektorze gości

Mecz przerwany, pod sektor gości służby bezpieczeństwa

Tymczasem na trybunie gości kibice Śląska odpalają pirotechnikę

1 min. - Przy piłce gospodarze, ale zagranie Robaka wybija Dankowski

Już a kilka sekund sędzia Wojciech Myć rozpocznie spotkanie 1/32 Pucharu Polski! Od linii środkowej rozpocznie Śląsk

Swoje mecze pucharowe grały dziś także Lechia i Miedź. Gdańszczanie pokonali Gryfa Wejherowo 3:2, a podopieczni trenera Nowaka zwyciężyli w rzutach karnych z Zagłębie Lubin II

Ostatni raz na własnym stadionie Widzew mierzył się ze Śląskiem w 2014 roku. Wówczas w 1/16 PP lepszy był Śląsk, wygrywając 2:1 po bramkach Machaja i Flavio

Kibice Śląska już na sektorze gości dopingują WKS jeszcze przed meczem! Ależ to będzie gorące spotkanie!

Zapraszamy do dyskusji na czacie, słuchania relacji radiowej i obserwowania trybun podczas meczu.

Śląsk Wrocław rozpoczyna walkę o Puchar Polski meczem z Widzewem Łódź, który zapowiada się jako szlagier tej fazy rozgrywek.

Autor relacji: Claudia Haor