Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Putnocky - Broź, Golla, Puerto, Stiglec - Łabojko, Żivulić, Płacheta, Chrapek (65' Marković) , Pich (90+1' Cholewiak) - Exposito (78' Szczepan) Trener: Vitezslav Lavicka
Jagiellonia Białystok:(stroje: żółto-czerwone) Węglarz - Wójcicki, Runnje, Arsenić, Guilherme - Pospisil, Romańczuk, Prikryl (78' Kostal), Imaz, Camara (90+2' Murdinski) - Klimala (90+2; Wasilewski) Trener: Ireneusz Mamrot

Śląsk Wrocław: Kajzer, Pawelec, Hołownia, Celeban, Boruń, Gąska
Jagiellonia Białystok: Santini, Kadlec, Błyszko, Bodvarsson, Poletanović, Horin

Śląsk nie wygrywa szóstego ligowego spotkania z rzędu.

90+4 min. - Koniec meczu!
90+4 min. - Żółta kartka dla Guilherme za powstrzymanie rajdu Płachety.
90+3 min. - Rzut rożny dla WKS-u.
90+2 min. - Wasilewski za Klimalę i Murdinski za Camarę.
90+1 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Cholewiak za Picha.
90 min. - Sędzia dolicza minimum cztery minuty.
89 min. - Putnocky nie dał się zaskoczyć strzałem Imaza z rzutu wolengo.
87 min. - Imaz nie wykorzystał dobrej sytuacji na objęcie prowadzenia.
86 min. - Pierwszy rzut rożny dla gości.
85 min. - Klimala strzelił sprzed pola karnego ponad bramką.
80 min. - Broź zmusił do interwencji Węglarza mocnym strzałem oddanym z boku pola karnego.
78 min. - Kostal za Prikryla i Szczepan za Exposito.
76 min. - Rajd gracza Jagiellonii przez pół boiska zakończony strzałem i obroną Putnockiego.
74 min. - Po rzucie rożnym Śląsk zamknął gości w ich polu karnym, jednak nie przyniosło to efektu.
73 min. - Rzut rożny dla WKS-u.

Jagiellonia wyszła trzech na dwóch i Camara pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Putnockiego.

69 min. - Bramka wyrównująca dla Jagiellonii.
68 min. - Putnocky nie dał się zaskoczyć Pospisilowi mocnym strzałem z ostrego kąta.
65 min. - Pierwsza zmiana. Chrapek zmieniony przez Markovicia.
65 min. - Exposito złapany na spalonym.
62 min. - Puerto wygrał pojedynek biegowy i wygarnął piłkę zawodnikowi Jagiellonii w polu karnym Śląska.

Broź płasko podaje piłkę przed pole karne, a tam Pich decyduje się na strzał i pokonuje uderzeniem tuż przy słupku Węglarza.

57 min. - GOOOL!
55 min. - Gracz gości na spalonym.
53 min. - Płacheta dostaje żółtą kartkę za przeszkadzanie przy wznowieniu gry.
52 min. - Żółty kartonik dla Klimali.
51 min. - Chrapek nie wykorzystuje zagrania Stigleca i nie strzela bramki mając przed sobą tylko bramkarza.
50 min. - Putnocky pewnie łapie strzał głową gracza Jagiellonii.
49 min. - Golla otrzymuje żółtą kartkę.
48 min. - Węglarz łapie dośrodkowanie Brozia.
47 min. - Rzut rożny dla WKS-u.
46 min. - Druga połowa rozpoczęta.

Piłkarze z powrotem na boisku.

Pierwsze 45 minut było bezbarwne z obydwu stron. W drugiej połowie liczymy na o wiele więcej w wykonaniu zawodników Śląska.

45+1 min. - Koniec pierwszej połowy.
45 min. - Sędzia dolicza minimum minutę.
44 min. - Putnocky pewnie łapie strzał z rzutu wolnego gracza gości.
43 min. - Puerto otrzymuje żółtą kartkę za faul na Camarze.
39 min. - Pich nie wykorzystał zamieszania w polu karnym gości i nie zdołał strzelić bramki z dwóch metrów.
36 min. - Płacheta złapany na spalonym.
33 min. - Jagiellonia zamknęła Śląsk na wysokości jego pola karnego.
29 min. - Stiglec dwukrotnie uderzał na bramkę gości. Pierwszy jego strzał został zablokowany, a drugi minął bramkę gości.
28 min. - Exposito nie doszedł do dośrodkowania Stigleca.
26 min. - Dośrodkowanie Płachety z rzutu wolnego wyjaśnione przez zawodników z Białegostoku.
24 min. - Płacheta zmylił przed polem karnym paru graczy gości i oddał strzał, który minął jednak bramkę Węglarza.
20 min. - Małe zamieszanie w polu karnym gości po rzucie rożnym.
19 min. - Płacheta wywalczył pierwszy rzut rożny w dzisiejszym spotkaniu.
18 min. - Płaskie zagranie Brozia w pole karne zostało wybite przez gracza Jagiellonii.
15 min. - Śląsk wyszedł z kontratakiem, ale Chrapek stracił piłkę przy linii bocznej.
14 min. - Kolejne nieudane dośrodkowanie Płachety.
11 min. - Nieudane dośrodkowanie Płachety.
8 min. - Golla wybija dośrodkowanie Prikryla.
7 min. - Chrapek przedarł się z piłką w pole karne Jagiellonii, ale nic z tego nie wyszło i Węglarz zaczął od bramki.
5 min. - Zamieszanie w polu karnym Śląska wyjaśnione przez Łabojkę.
3 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego gracza gości wybite przez zawodników WKS-u.
1 min. - Jagiellonia rozpoczęła spotkanie.

Minuta ciszy ku czci Kornela Morawieckiego i kibica Śląska, który zginął w drodze na mecz derbowy.

Zapraszamy do dyskusji na czacie, słuchania relacji radiowej i obserwowania trybun podczas meczu.

Czy wrocławianom uda się zakończyć serię meczów bez zwycięstwa? W lidze i pucharze Śląsk nie wygrał kolejnych 6 spotkań.

Autor relacji: ADana