Jagiellonia Białystok:(stroje: żółto-czerwone) Gikiewicz - Stańo, Lewczuk, Skerla, Zawistowski - Hermes, Norambuena, Jarecki (Thiago 48), Bruno - Frankowski (Jezierski 72), Grosicki (Reich 66) Trener: Michał Probierz
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Vazgeć - Wołczek, Celeban, Spahić, Pawelec - J. Gancarczyk, Dudek (Mila 70), Ulatowski, Łukasiewicz, M. Gancarczyk (Socha 78) - Szewczuk Trener: Ryszard Tarasiewicz

Jagiellonia Białystok: Sandomierski, Jezierski, Cionek, Król, Reich, Falkowski, Tumicz
Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Mila, Kaśnikowski, Szydziak, Socha, Tymiński, Menzel

Kibice Jagiellonii zamiast cieszyc sie ze zwycięstwa obrazają trenera Śląska

90+3 min. - Koniec meczu. Po wyrównanym meczu piłkarze Śląska przegrywają w Białymstoku 0:2
90+3 min. - Rzut rożny dla gospodarzy. Zawdonicy Jagielloni jednak bardzo długo znawiają gre
90+2 min. - Okazję do zdobycia kontaktowej bramki miał Wołczek, ale obrońca Śląska nie opanował piłki w polu karnym gospodarzy
90+1 min. - Jedna z ostatnich okazji Śląska. Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybijaja jednak obrońcy
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty
90 min. - złe wybicie Vazgecia i Reich był w dobrej sytuacji do zdobycia gola, ale chybił
89 min. - Strzał Spahicia z trudem broni Gikiewicz
88 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Zawodnik Śląska jednak na spalonym
87 min. - Strzał Bruno z 30 metrów bardzo niecelny
86 min. - Żółta kartką ukarany Janusz Gancarczyk.
82 min. - Żółta kartką ukarany Stano za faul na Szewczuku
81 min. - Po wrzutce w pole karne Jagiellonii, sędzia odgwizduje przewinienie jednego z piłkarzy Śląska
79 min. - Kibice Jagiellonii zamiast dopingować swoja drużynę obrazają trenera Śląska
78 min. - Druga zmiana w Śląsku. Socha wchodzi za Marka Gancarczyka
78 min. - Po błędzie defensywy Śląska sam na sam z Vazgećem wyszedł Reich i pewnei pokonał golipera Śląska.
77 min. - Po dośrodkowaniu Reicha do piłki dochodzi Zawistowski, ale piłka poleciała obok bramki. Chwile poźniej dogodnej sytuacji był Jezierski, ale tez spudlował
76 min. - Zmiana taktyczna w Śląsku. Spahić zamienił sie pozycjami z Łukasiewiczem
75 min. - Strzał Mili zaa pola karnego. Bramkarz bez problemu łapie futbolówkę
73 min. - Strzał Zawistowskiego z 30 metrów minimalnie nad bramką
72 min. - Ostatnia zmiana w Jagiellonii. Jezierski za Frankowskiego
72 min. - Krzysztof Ulatowski ukarany żołta kartka za faul na Frankowskim
70 min. - Pierwsza zmiana w Śląsku. Za Dudka wchodzi Mila
71 min. - Piękna akcja Śląska. Szewczuk przejmuje piłke, odgrywa ją do Dudka, ten przedłuza do Marka Gancarczyka. Pomocnik Ślaska strzela, ale uderzenie zablokowane
70 min. - Mila gotowy do wejścia na boisko
69 min. - Kontra Śląska. Dudek przebiegł kilkadziesiąt metrów i został sfaulowany przez jednego z obrońców gospodarzy, Spahić z rzutu wolnego bardzo mocno, ale w mur
68 min. - Zamieszanie pod bramką Śląska. Obrońcy wybijaja piłkę na rzut rożny.
66 min. - Druga zmiana w Jagiellonii. Reich wchodzi za Grosickiego
66 min. - Samodzielna akcja Frankowskiego. Napastnik decyduje się na strzał, ale piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny
65 min. - Sląsk ma przewagę, ale nic z niej nei wynika. Jagiellonia broni sie bardzo mądrze.
63 min. - Z prawej strony boiska przedziarałe sie Marek Gancarczyk. Obrońca gospodarzy musiał ratować sie faulem
62 min. - Janusz Gancarczyk przedziera się lewą stroną, ale jego dośrodkowanie bardzo niecelne
61 min. - Ładna akcja Marka Gancarczyka, jednak dobrze zachowali się obrońcy wybijając piłke. Chwile poźniej strzał Sebastiana Dudka bardzo niecelny
57 min. - Akcja Śkąska prawą strona, ale Skerla przecina podanie do Marka Gancarczyka i piłka wylatuje za linie boczną boiska
55 min. - Wrocławianie długo utrzymują sie przy piłce w srodku pola
53 min. - Wbicie piłki w pole karne gospodarzy, jednak Szewczuk nie dochodzi do futbolówki
52 min. - Dośrodkowani Grosickiego do Frankowskiego, jednak napastnik Jagiellonii nie zdołał przyjąc piłki
51 min. - Strzał Ulatowskiego zza pola karnego. Piłka mija bramke w znacznej odległości
48 min. - Zmiana w Jagiellonii. Za Jareckiego wszedł Tiago
47 min. - kontra Jagiellonii. Celeban fauluje Grosickiego
46 min. - Piłkarze Jagiellonii rozpoczynają druga cześć spotkania

Obydwie drużyny wychodza na druga połowe w tych samych składach co rozpoczynali mecz

Piłkarze Śląska wchodzą na murawę. Przywitały ich gwizdy kibiców z Białegostoku

Piłkarze gospodarzy wychodzą na boisko

Pierwsza połowa miała dwa oblicza. Na początku dużo lepiej prezentowali się gospodarze i zdobyli zasłużenie bramke. Druga część tej połowy rozgrywana była jednak pod dyktando Wrocławian. Piłkarze Ryszarda Tarasiewicza mieli wiele okazji do wyrównania, ale zabrakło troche szczęścia

Tarasiewicz wygwizdany przez cały stadion po tym jak podszedł do sędziego aby z nim porozmawiac. Arbiter szybkim krokiem opuścił murawe, aby nie wdawać sie z dyskusje z trenerem Śląska

45 min. - Sędzia kończy pierwszą połowe spotkania
44 min. - Minute poźniej znów Spahic z rzutu wolnego. Tym razem piłka trafia w mur
43 min. - Piłka po strzale Spahicia z 40 metrów minimalnie nad bramką.
42 min. - Faulowany w środku boiska Tomasz Szewczuk. Do piłki podchodzi Amir Spahić.
40 min. - Strzał z rzutu wolnego Szewczuka prosto w mur. Dobitka Marka Gancarczyka zablokowana. Do piłki znów dochodza Wrocławianie i Janusz Gancarczyk decyduje się na strzał, ale jest on minimalnei niecelny
39 min. - Ulatowski faulowany pod polem karnym gospodarzy.
37 min. - Gosicki podaje piłke do Frankowskiego, ale Vazgeć uprzedza napastnika Jagiellonii
36 min. - Kolejna dobra akcja Śląska. Pawelec ogrywa obrońce na lewej stronie pola karnego i odgrywa piłkę do Dudka. Pomocnik WKS-u decyduje się na strzał, ale piłka leci daleko od bramki
34 min. - wrzutka z lewej strony Janusza Gancarczyka. Piłkę głową wybija jeden z obrońców gospodarzy
32 min. - Dośrodkowanie Janusza Gancarczyka. Piłka trafia do Wołczka, ten wystawia futbolówke Łukasiewiczowi. Strzał pomocnika Śląska bardzo niecelny
30 min. - Celeban przecina wślizgiem podanie do Frankowskiego, wychdził sam na sam z bramkarzem Śląska
29 min. - Ładna akcja Jagiellonii. Po dośrodkowaniu piłki przez Grosickiego obrońcy Śląska blokuja dwa strzały gospodarzy. Gospodarze w natarciu
28 min. - Ulatowski nieprzepisowo zatrzymuje Hermesa
26 min. - Po podaniu Janusza Gancarczyka Sebastian Dudek pada w polu karnym jednak gwizdek sędziego milczy
25 min. - Rajd Janusza Gancarczyka lewą stroną. Pomocnik dośrodkowuje piłkę wprost do swojego brata, jednak Marek Gancarczyk minimalnie pudłuje
24 min. - Śląsk próbuje ataku pozycyjnego, jednakże Ulatowski traci piłke pod polem karnym gospodarzy
22 min. - Kolejna akcja Jagiellonii. Strzał Grosickiego zablokowany przez Celebana
20 min. - Gol dla Jagiellonii. W polu karnym Pawelec nie upilnował Bruna i ten umieścił piłkę w bramce tuż przy słupku
18 min. - Zespołową akcję Śląska kończy strzałem Dudek. Piłka minimalnie mija bramkę Jagielloni.
17 min. - Strzał Janusza Gancarczyka z rzutu wolnego. Piłkę piąstkuje bramkarz gospodarzy. Piłke przejmują zawodnicy Śląska
17 min. - Rajd lewą strona Janusza Gancarczyka. Lewczuk fauluje szarzującego piłkarza Śląska
15 min. - Rajd prawą stroną Grosickiego. Napatnik Jagielloni powstrzymany jednak przez Wołczka
13 min. - Szeczuk przejmuje piłke pod polem karnym gospodarzy, odgrywa ją do Ulatowskiego. Pomocnik Śląska decyduje się na strzał z 20 metrów. Uderzenie bardzo niecelne
12 min. - Dośrodkowanie Janusza Gancarczyka w pole karne, futbolówke wybił Skerla
10 min. - Po stracie piłki przez Ulatowskiego, Zawistowski uderza futbolówke z 25 metrów, w sam srodek bramki.
9 min. - Jagiellonia próbuje konstruować atak pozycyjny, ale bardzo dobrze w defensywie Wrocławianei
7 min. - Po akcji Marka Gancarczyka pilka rykoszetem trafiła do Szewczuka, który zdecydował sie na strzał, uderzenie jednak było niecelne
6 min. - Akcja Jagielloni, ale w ostatniej chwili Celeban wybił piłke Grosickiemu
2 min. - Po świetnym podaniu z głębi pola Grosicki w ostatniej chwili powstrzymany przez Vazgeca interweniującego poza polem karnym
2 min. - Dudek faulowany w środku boisk. Z rzuto wolnego centruje Spahić, ale Gikiewicz łapie piłkę
2 min. - Ładna zespołowa akcja Śląska lewym skrzydłem, ale znajdującemu sie przed polem karnym Tomaszowi Szewczukowi obrońcy Jagiellonii wybili piłkę
1 min. - Szewczuk do Ulatowskiego i zaczynamy

Sędzia wprowadza zawodników na boisko

Śląsk tylko raz w historii wygrał w Białymstoku. W 1987 roku pokonał...Górnika Zabrze (2:0) w meczu o Superpuchar Polski

Piłkarze są gotowi do wejścia na boisko

Na boisku grzeją się już tylko rezerwowi piłkarze gospodarzy

Piłkarze Śląsk po rozgrzewce wrócili do szatni

Zawodnicy obydwu drużyn rozgrzewają sie na murawie

Bramkarze Śląska wyszli na rozgrzewkę

W sobotę o godz: 18:15 podobieczni Ryszarda Tarasiewicz zmierzą się w Białymstoku z Jagiellonią. Warto mieć świadomość, że gdyby nie ujene punkty dla tej drużyny, miałaby ona 7pkt i byłaby wyżej w tabeli od Śląska. My jednak wierzymy, że piłkarze Śląska narzucą swój styl gry i pewnie zdobędą kolejne 3pkt.

Autor relacji: Delin/FPP