Korona Kielce:(stroje: żółto-czerwone) Cierzniak - Kuzera ( 69' Edson), Markiewicz, Hernani, Mijailović - Łatka, Wilk, Vuković, Sobolewski - Edi (82' Gajtkowski) Konon (56' Kiełb) Trener: Marek Motyka
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kaczmarek - Pawelec, Spahić, Celeban, Socha - M. Gancarczyk (63' Sotirović), Ulatowski, Dudek (90' Fojut), Łukasiewicz, J. Gancarczyk (81' Mila) - Szewczuk Trener: Ryszard Tarasiewicz

Korona Kielce: Małkowski, Natowczyński, Paknys, Edson, Kiełb, Zganiacz, Gajtkowski
Śląsk Wrocław: Vazgeć, Fojut, Mila, Klofik, Sotirović, Biliński, Madej

94 min. - Sędzia kończy mecz. Śląsk Wrocław pokazał dzisiaj charakter i wyrównał grając w osłabieniu
93 min. - Na boiska za Dudka wchodzi Fojut
92 min. - Ładna akcja gospodarzy zakończona bardzo słabym strzałem Edsona
91 min. - Akcja Korony. Piłke po dośrodkowaniu Kiełba wybija jeden z obrońców Śląska
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry
89 min. - Golllll! Tomek Szewczuk uderzyl na bramkę zza pola karnego. Strzał napastnika przeciął Sotirovic umieścił piłkę w siatce
85 min. - Sebastian Mila ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem
82 min. - Na boisko wchodzi Gajtkowski za Ediego
82 min. - Socha faulowany przez Mijailovicia. Piłke z rzutu wolnego będzie dośrodkowywał Mila.
81 min. - Sebastian Mila wchodzi na boisko za Janusza Gancarczyka
81 min. - Korona nie rezygnuje z ataków
80 min. - Do wejścia przygotowany jest Sebastian Mila
78 min. - Bramka dla Korony. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę wypuścil z rąk Kaczmarek. Błąd ten wykorzystali napastnicy gospodarzy i Andradina zdobywa gola
76 min. - Piłke po dośrodkowaniu Ediego wybija Spahić
75 min. - Strzał Vukovicia z rzutu wolnego prosto w mur
75 min. - Dobry doping kibiców Śląska, którzy czesto przebijają sie przez doping gospodarzy
73 min. - Za dyskusję z sędzia ukarani zostali Ulatowski oraz J. Gancarczyk
71 min. - Celeban sfaulował wychodziącego sam na sam Ediego i został ukarany czerwona kartką.
70 min. - Szewczuk wywalczył piłkę w sródku pola, podał do Janusza Gancarczyka, który wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy. Piłke poza linie końcową boiska wybił jeden z obrońców Korony
70 min. - Marek Gancarczyk ma skręcony staw kolanowy
69 min. - Zmiana w Koronie. Edson wchodzi za Kuzerę
68 min. - Akcja Korony. Sobolewski wrzucił piłke w pole karne Śląska, jednakże w walce o piłke Kiełb faulował jednego z obrońców gości
67 min. - Po prostopadłym podaniu z głębi pola sam na sam z Kaczmarkiem znalazł sie Edi Andradina, jednakże uderzył lekko i w środek bramki. Piłke z łatwościa łapie Kaczmarek
66 min. - Faul Sotirovicia w walce o piłkę przy linii końcowej boiska
65 min. - Strzał Ediego zza pola karnego ponad bramką
63 min. - Marek Gancarczyk nie będzie mógł kontynuować tego spotkania,. Na boisko wchodzi za niego Sotirović
61 min. - Na boisku leży kontuzjwany Marek Gancarczyk
60 min. - drużynowa akcja Śląska zakończona strzałem przez Janusza Gancarczyka. Dobrze jednak interweniuje Cierzniak
59 min. - Indywidualna akcja Ulatowskiego zakończona niecelnym strzałem zza pola karnego.
57 min. - Bardzo ladna akcja Slaska. Ulatowski podaje do Szewczuka, który odgrywa do Ulatowskiego, jednak tego drugiego ubiega Mijailovic, który wybija piłkę za linie końcową boiska
56 min. - Zmiana w Koronie. Za Konona wchodzi Kiełb
54 min. - kontra Korony. Sobolewski wypuszcza na wolne pole Konona, który wbiega w pole karne i strzela na bramkę Śląska, jednak piłka leci daleko od bramki
54 min. - W środku pola faulowany Pawelec
52 min. - Vuković ukarany żółtą kartą za faul na Łukasiewiczu.
51 min. - Bardzo mocny strzał Spahicia. Piłka jednak leci daleko od bramki Cierzniaka
50 min. - Faul Vukovicia na Dudku. Rzut wolny z 30 metrów wykonywac będzie Spahić
48 min. - Dośrodkowanie Sobolewskiego z rzutu wolnego. Piłke wybiają obrońcy Śląska
47 min. - Socha ukarany żółtą kartką za faul na Sobolewskim
46 min. - Konon do Ediego i rozpoczynamy druga część spotkania.

Pierwsza połowa rozgrywana była od dyktando gospodarzy. Piłkarze Korony stworzyli sobie kilka ciekawych akcji.

Sędzia kończy pierwszą częśc spotkania.

45 min. - Pawelec ukarany żółtą kartką za faul na Łatce
45 min. - Po wybiciu z autu piłke przedluzył Konon, którą ostatecznie wyłapał Kaczmarek
45 min. - Sędzia dolicza minuty do regulaminowego czasu gry
44 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłke łapie Kaczmarek
44 min. - Celeban wybił piłkę wprost pod nogi Mijailovicia,kktory zdecydował sie na strzał, który Kaczmarek z najwyzszym trudem broni
43 min. - Dośrodkowanie Sobolewskiego do Andradiny. W ostatniej chwili na rzut rożny wybija Pawelec
42 min. - Dośrodkowanie Konona w pole karne Śląska. Piłke wybija Socha
37 min. - Akcja Śląska, jednak piłkę po podaniu Ulatowskiego do Szewczuka wybijają obrońcy
36 min. - Szewczuk minalł Hernaniego, odegrał piłkę do Dudka, który wbiegł w pole karne i uderzył piłke, którą broni Cierzniak
34 min. - Z rzutu wolnego piłke dośrodkował Sobolewski prosto na głowe Kuzery. Piłka po strzale głowa obrońcy Korony poleciała obok bramki
32 min. - z lewej strony akcja Sobolewskiego z Mijailoviciem. Ten drugi dosrodkował piłke, która z łatwościa złapał Kaczmarek
30 min. - W walce o piłkę Konon fauluje Soche
28 min. - Strzał Mijailovicia zza pola karnego minimalnie nad bramką
27 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Sobolewskiego. Piłke głową wybija Socha
25 min. - Ładna akcja Korony, zakończona strzałem Sobolewskiego. Kaczmarek dobrze interweniuje
24 min. - Kamil Kuzera fauluje szarzujacego Janusza Gancarczyka
24 min. - Dośrodkowanie Sobolewskiego z lewej strony. Piłke głowa uderza Konon, jednak Kaczmarek jest na posterunku
22 min. - Kontra Śląska. Janusz Gancarczyk przebiega kilkadziesiat metrow i pod polem karnym zostaje zatrzymany przez jednego z obrońców gospodarzy
20 min. - Dośrodkowanie Dudka. Piłkę wybijaja obrońcy Korony
19 min. - Podanie Markiewicza do Cierzniaka. Szewczuk atakuje bramkarza gospodarzy i wywalczył rzut rożny
16 min. - Poważny bład defensywy Śląska. W doskonałej sytuacji znalazł sie Ernest Konon, ktory zamiast strzelać podawał piłke do Ediego, ktorego uprzedzili obrońcy Śląska. Chwile poźniej w polu karnym Śląska znalazł sie Edi, jego strzał przeszedł 2 metry obok słupka bramki Śląska
16 min. - Strzał Konona zza pola karnego niecelny
15 min. - Wrzutka Konona w pole karne gości. Piłkę wybijają obrońcy Śląska. Rośnie przewaga gospodarzy
14 min. - Bardzo niedokładne długie podanie Pawelca do Szewczuka
13 min. - Rzut rożny dla Korony. Piłkę dośrodkowuje sobolewski. Spahić wybija piłkę
12 min. - Skladna akcja Śląska. Janusz Gancarczyk podaje do Dudka, ten do Ulatowskiego. Kapitan Śląska wypuścił w bój Marka Gancarczyka, podanie skrzydłowego Śląska wypałuje Cierzniak
12 min. - Rajd Sobolewskiego. Pomocnik gospodarzy mija Soche i dośrodkowuje piłke, która wybiają oborńcy
9 min. - Wrzutka w pole karne Ediego do Łatki. Do piłki dochodzi Kaczmarek, ale interweniuje niepewnie i wyrzuca piłkę pod nogi Łatki. Pomocnik Korony odgrywa piłke do Hernaniego, który strzela. W ostatniej chwili piłke z linii bramkowej wybija jeden z obrocńcow Śląska.
8 min. - Faul Wilka w środku pola, po chwili Ulatowski fauluje Łatke
7 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Edi podaje piłkę w pole karne, do której nie dochodzi Łatka
5 min. - Dośrodkowanie Konona, piłke głową wybija Spahić
2 min. - Mijailović faulowany przez J.Gancarczyka