Strzelcy: Dudek `80 - Brożek `29, Ćwielong `56, Małecki `77

Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Vazgec - Socha, Celeban, Fojut, Pawelec - Spahić, Łukasiewicz, Ulatowski, Dudek, Mila - Szewczuk Trener: Ryszard Tarasiewicz
Wisła Kraków:(stroje: czerwono-białe) Pawełek - Alvarez, Marcelo, Głowacki, Piotr Brożek - Diaz, Jirsak, Ćwielong, Małecki, Kirm - Brożek Trener: Maciej Skorża

Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Kaśnikowski, Madej, Gancarczyk, Klofik, Góral, Biliński
Wisła Kraków: Cebanu, Jop, Cantoro, Łobodziński, Burliga, Janik

90+2 min. - Za Małeckiego na boisko wszedł Burliga.
90+2 min. - Zza pola karnego strzala Cantoro, ale piłka przelatuje nad bramką Vazgeca.
90+1 min. - Za Jirsaka wchodzi Cantoro. Do wejścia na boisko szykuje się Burliga.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 3 minuty
89 min. - Do wejścia na boisko szykuje się Cantoro
88 min. - Głowacki wypuszcza w bój Kirma, który próbował przelobować Vazgeca, ale uczynił to zbyt mocno i futbolówka wyszła poza boisko
86 min. - Po zejsciu Ulatowskiego opaskę kapitana przejął Sebastian Mila
85 min. - Za Ulatowskiego na placu gry pojawia się Kamil Biliński.
84 min. - Dudek podaje do Szewczuka, który fatalnie dośrodkowuje.
83 min. - Koronkowa akcja Wisły zakończona fatalnym strzałem Łobodzińskiego.
80 min. - Ładna akcja Spahicia z Ulatowskim, po której Bośniaka fauluje Alvarez. Sędzia nie miał wątpliowści i wskazał na 11 metr.
zut min. - karny na bramkę zamienił Sebastian Dudek
77 min. - Firmowa akcja Wisły. Kirm wpada w pole karne idealnie obsłużył Patryka Małeckiego, który podwyższa prowadzenie Białej Gwiazdy.
77 min. - Za Ćwielonga na boisko wchodzi Łobodziński.
74 min. - Vazgec główkował poza polem karnym jednak podał wprost do Piotra Brożka, który próbował go zaskoczyć, ale futbolówka minęła bramkę Śląska
73 min. - Znakomita szansa dla Wisły. Sam na sam z Vazgecem był kirm, ale golkiper Śląska obronił techniczne uderzenie pomocnika gości.
71 min. - Małecki podaje do Jirsaka, ale piłkę przejmują obrońy WKS-u
70 min. - Koronkowa akcja Wisły zakończona niecelnym strzałem Małeckiego z 16 metrów.
69 min. - Zaskakujący strzał Janusza Gancarczyka, minimalnie niecelny.
66 min. - Piłkarze Ślaska dłużej utrzymują się przy piłce jednak zupełnie to się nie przekłada na sytuacje bramkowe
61 min. - Indywidualna akcja Sochy, jednak żaden z kolegów nie kwapił się do wsparcia młodego obrońcy Śląska i w efekcie piłkę przejeli obrońcy Białej Gwiazdy
59 min. - Po rzucie rożnym do futbolówki najwyżej wyskoczył zupełnie niepilnowany Kirm , ale przestrzelił
58 min. - Ćwielong zagrywa do wychodzącego Pawła Brożka, Fojut wybija piłkę na pierwszy rzut rozny dla Wisły.
57 min. - W pole karne piłkę dograł Kirm, w zamieszaniu najlepiej zodnalazł sie Piotr Ćwielong, który wpakował futbolówkę do bramki Śląska
56 min. - Drugą bramkę dla Wisły strzelił Piotr Ćwielong
53 min. - Alvarez idealnie dograł piłkę do Brożka, który wyłożył ją Małeckiemu. Ten ostatni strzelił huknął jak z armaty, Vazgec instynktowanie odbił futbolówkę.
51 min. - Przed polem karnym Śląska szarzował Paweł Brożek, oddał futbolówkę do Kirma, strzał Słoweńca blokują defensorzy Śląska.
49 min. - Z półobrotu niecelnie strzela Paweł Brożek
47 min. - - Niecelny strzał Małeckiego
46 min. - Małecki do Brożka i druga połowa rozpoczęta. W międzyczasie zmiana Łukasiewicza zmiania Janusz Gancarczyk

Czerwone kartki: 1:0

45 min. - Za faul na Dudku żółtą kartkę otrzymał Marcelo
43 min. - Wiślacy kontrolują wydarzenia na boisku.
40 min. - Bardzo ładne zagranie Mili do Szewczuka, który jest faulowany na lini pola karnego mimo tego sędzia odgwiduje tylko rzut wolny i nakazuje jego powtórke chociaż Mila zdąrzył dograć futbolówkę pdo kolegów. Ponownie MIla Pawełek z najwyższym trudem wybija na rzut roż
38 min. - Fojut próbował zaskoczyć Pawełka strzałem z 50 metrów.
35 min. - Małecki podaje do Ćwielonga, jednak piłka pada łupem Vazgeca.
33 min. - Małecki kapitalnie przerzuca futbolówkę do Ćwielonga, który strzela z pierwszej piłki. MInimalnie niecelnie

Śląsk traci bramkę na Oporowskiej po 259 minutach gry bez straty gola.

29 min. - Fatalny błąd Łukasiewicza., który źle odbił głową piłkę zagraną przez Pawełka. Futbolówka wylądowała wprost pod nogami Pawła Brożka, który bez problemów pokonał Vazgeca.
28 min. - Kąśliwe uderzenie Jirsaka z 30 metrów
27 min. - Paweł Brożek kolejny raz urwał się obrońcon Śląska, odegrał do Małeckiego, który z 16 metrów przestrzelił.
26 min. - Wisła naciska. Strzela Kirm po akcji Pawła Brożka, jego uderzenie jest zbyt słabe aby zaskoczyć Vazgeca.
25! min. - celeban taktycznie fauluje wychodzącgo na dogodną pozycję Pawła Brożka za co sędzia karze obrońce Śląska czerwoną kartką
23 min. - Małecki zagrywa futbolóke w pole karne tam dopada do niej Paweł Brożek, ale fatalnie kiksuje
22 min. - Znowu gorąco pod bramką Vazgeca. Małecki zagrał w pole karne do Paweła Brożka, który najpierw znakomicie oszukał defensorów Śląska, a następnie fatalnie skiksował
19 min. - Ćwielong na spalonym, jednak zanim sędzia odgwizdał ofsajd dwóch zawodników Wisły minęło się z piłką w polu karnym
16 min. - kontra Wisły Małecki znakomicie podaje do Ćwielonga, który próbuje mijać Sochę, ale ten fantastyczną interwencją oddala zagrożenie od bramki Vazgeca.
15 min. - Dudek był bliski przejęcia piłki po nienajlepszym zagraniu Piotra Brożka, ostatecznie defensorzy Wisły zażegnali niebezpieczeństwo
13 min. - Podanie ponad linią obrony do Paweła Brożka, który w sytuacji sam na sam źle przyjął piłkę.
13 min. - Socha fauluje Kirma. Obrońca Śląska otrzymuje ostrzeżenie od arbitra

Z trybun mecz obserwuje selekcjoner reprezentacji Polski Stefan Majewski

10 min. - Spahić strzela minimalnie obok słupka.
4 min. - Składna akcja Pawła Brożka z Tomasem Jirsakiem zakończona strzałem napastnika Wisły. Vazgec pewnie łapie futbolówkę
3 min. - Obrońcy blokują strzał Małeckiego. Aut dla Wisły.
2 min. - Piotr Brożek przeciskał się w polu karnym, ale obrońcy Śląska wybili mu piłkę
1 min. - Strata Sebastiana Mili
1 min. - Mecz rozpoczęli zawodnicy Śląsk

Autor relacji: Delin