Strzelcy: Korzym 12, Tosik 70
Sędziuje: Sebastian Jarzębak (Bytom)
Widzów: 3000
Aura: deszczowo

Śląsk Wrocław:(stroje: biało-czarne) Sapela - Lacić, Pietrasiak, Popek, Szyndrowski(Fonfara 65) - Małkowski, Rachwał, Tosik(Gol 83), Wróbel - Korzym(Nowak 78), Ujek Trener: Rafał Ulatowski
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Vazgecz - Socha, Fojut, Pawelec, Spahić - Madej, Mila, Dudek, Ulatowski, J. Gancarczyk(Góral 87) - Szewczuk(Biliński 76) Trener: Ryszard Tarasiewicz

Śląsk Wrocław: Kozik, Cecot, Fonfara, Magdoń, Gol, Janus, Nowak
Śląsk Wrocław: W. Kaczmarek, Kaśnikowski, Łukasiewicz, Tymiński, Biliński, Góral, Sotirović

90+3 min. - Koniec meczu. GKS - Śląsk 2:0
90+3 min. - Żółta kartka dla Spahicia za faul na Małkowskim.
90+2 min. - Podanie Bilińskiego w pole karne, ale Góral był blokowany przez Pietrasiaka.
90+1 min. - Uderzenie Mili w plecy jednego z obronców Bełchatowa.
89 min. - Niedokładne podanie Mili do Spahicia, który nie zdołał opanować piłki.
87 min. - Zmiana w Śląsku. Dariusz Góral zmiania J. Gancarczyka. Jest to debiutancki występ Górala w Ekstraklasie.
86 min. - Biliński odgrywa w polu karnym do Sochy, Pietrasiak jednak wybija piłkę przed siebie.
85 min. - Zdecydowanie zbyt mocny przerzut Sochy do J. Gancarczyka, który nie miał szans aby do niej dobiec.
83 min. - Ostatnia zmiania w GKS-ie. Gol wchodzi za Tosika.
81 min. - Małkowski dośrodkowuje z lewej strony, Nowak nie doszedł do piłki, po chwili Fojut wyjaśnia sytuację wybijając piłkę poza pole karne.
78 min. - Zmiana w Bełchatowie. Nowak zmienia Korzyma.
77 min. - Faul Fonfary na Dudku przy bocznej linii pola karnego.
76 min. - Zmiana w Śląsku. Biliński za Szewczuka.
75 min. - Małkowski po podaniu Pietrasiaka znalazł się na pozycji spalonej.
74 min. - Fonfara prostopadle podaje piłkę wzdłuż bramki Śląska, jednak Korzym na szczęście do niej nie dochodzi.
72 min. - Mila chciał w ciekawy sposób ograć Fonfarę, jednak wybił w ten sposób piłkę poza linię boczną.
71 min. - Uderzenie Dudka głową ląduje wprost w Sapelę.
70 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany Tosika zdobywa głową drugą bramkę w sezonie.
69 min. - Dośrodkowanie Wróbla, piłka dociera do Tosika, którego strzał ociera się od obrońcy Śląska i wychodzi na rzut rożny.
68 min. - Uderzenie Rachwała z 25m z pierwszej piłki potężne, ale bardzo niecelne.
67 min. - Fojut po dośrodkowaniu Małkowskiego wybija piłkę poza boisko.
65 min. - Zmiana w Bełchatowie. Fonfara zmienia Szyndrowskiego.
64 min. - Socha dośrodkowuje piłkę, blisko piłki znajduje się Szewczuk, jednak napastnikowi Śląska nie udaje się przyjąć futbolówki.
62 min. - Potęzne uderzenie Spahicia z 30m ląduje nad poprzeczką bramki Sapeli.
62 min. - Zablokowany strzał Madeja.
61 min. - Bardzo brzydki faul Szyndrowskiego na J. Gancarczyku, w wyniku czego dostaje żółtą kartkę.
60 min. - Wróbel do Korzyma, jednak podanie okazało się zbyt mocne i piłkę przejmuję Vazgecz.
58 min. - Bardzo silny i daleki strzał oddał Wróbel, jednak piłki poszybowała kilka metrów ponad bramką Vazgecza.
57 min. - Dudek na prawo do Madeja, który decyduje się na precyzyjny strzał po ziemi na bramkę. Piłka minimalnie wylądowała obok słupka bramki.
54 min. - Druga żółta, a więc w konsekwencji czerwona kartka dla Ulatowskiego za faul na Tosiku.
53 min. - Ładne, silne dośrodkowanie Mili z rzutu rożnego z 25m, celnie główkuje Dudek, jednak piłka ląduje prosto przed Sapelą.
52 min. - W brzydki sposób Popek fauluje znajdującego się we własnym polu karnym Sochę.
51 min. - Na pozycji spalonej znalazł się Maciej Korzym, który uzyskał piłkę po podaniu Ujka.
50 min. - Próbna sprytnego odegrania piłki przed pole karnym przez Pawelca nie znajduje odbiorcy. Od własnej bramki Sapela.
49 min. - Brzydki faul Tosika na Madeju.
48 min. - Długie podanie Mili do Gancarczyka, który jednak nie zdążył przejąć piłkę z powodu asekuracji Pietrasiaka.
47 min. - Kolejny strzał Dudka. Z 30m - piłka odbiła się od zawodnika gospodarzy, po czym zostaje złapana przez Sapelę.
47 min. - Janusz Gancarczyk został sfaulowany przy linii bocznej boiska.
46 min. - Strzał Dudka mija prawy słupek Sapeli.
46 min. - Rozpoczęła się II połowa spotkania.

Wraz z upływem czasu gra piłkarzy wyglądała coraz lepiej. Jeśli do liczby konstruowanych akcji dojdzie jeszcze skuteczność powinno być dobrze.

0:2

47 min. - Koniec I połowy.
45+2 min. - W doskonałej sytuacji przed bramką Sapeli znalazł się Mila. Jego odegranie trafia jednak w rękę jednego z zawodników Bełchatowa.
45+1 min. - Dalekie dośrodkowanie Dudka tuż przed linią końcową. Pawelec nie zdąża do piłki, którą przejmują gospodarze..
45 min. - Madej podaje do Mili, ten ponownie do Dudka... zawodnicy Śląska zamiast próbował oddawać strzały podają w wyniku czego tracą piłkę.
45 min. - Małkowski dośrodkkowywał z rzutu wolnego z 30m, jednak piłkę przejmują obrońcy Śląska.
44 min. - Mila znalazł się z piłką 30m przed bramką Sapeli na czystej pozycji, jednak zbyt długo wzlekał z oddaniem strzału w wyniku czego po chwili stracił futbolówkę.
43 min. - Piłka dla bełchatowian z powodu odbicia piłki ręką przez Sebastiana Dudka.
42 min. - Ulatowski faulowany przz Tosika w wyniku przepychanki w środkowe części boiska.
41 min. - Na strzał zdecydował się Małkowski, piłka powędrowała pomiędzy trzech piłkarzy GKS-u, wróciła do Małkowskiego, który jednak uderzył piłkę ponownie ponad bramką Śląska.
40 min. - Faul Ulatowskiego na Małkowskim.
39 min. - Dośrodkowanie Małkowskiego, niecelnie główkował Ujek, po czym po chwili piłkę chwyta nadbiegający Vazgecz.
38 min. - Tadeusz Socha otrzymał żółtą kartkę za faul na Popku.
38 min. - Groźne zagranie Ujka do nadbiegającego Korzyma wybiega Vazgecz, który chwyta piłkę.
37 min. - Zbyt dalekie podanie Sochy do Madeja, który nie zdążył opanować piłki.
36 min. - Żółtą kartką ukarany zostaje Ulatowski za faul na Wróblu.
35 min. - Spahić kończy rajd prawą stroną Korzyma.
31 min. - Dośrodkowanie z lewej strony Wróbla, piłkę do Vazgecza odgrywa Amir Spahić.
30 min. - Dudek fauluje w środku pola Macieja Korzyma.
29 min. - Niedokładne podanie Pawelca do Spahicia.
28 min. - Korzym ofensywnie fauluje Jarosława Fojuta.
27 min. - Dalekie, prostopadłe podanie Spahicia do J. Gancarczyka, któremu jednak nie udało się opanować piłki będąc w osaczeniu dwóch obrońców GKS-u.
25 min. - Bardzo słaby, po ziemi strzał Mili z ok. 25m.
24 min. - Pawelec podaje do Mili, ten próbuje przecisnąć się przez środek pola, jednak po chwili traci piłkę na rzecz pomocnika gospodarzy.
23 min. - Ulatowski oddał daleki i mocny strzał z ponad 35m, jednak piłka wpadła prosto w rękawice Sapeli.
22 min. - Mili udało się oddać strzał z ok. 25m, jednak był on bardzo niecelny.
22 min. - Po jego dośrodkowaniu piłkę głową wybił jeden z defensorów bełchatowian.
21 min. - Janusz Gancarczyk wywalczył rzut rożny.
21 min. - Vazgecz pewnie podbiega do piłki i chwyta ją na końcu pola karnego.
20 min. - Januszowi udało się dośrodkować w pole karne, jednak żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki, którą przejęli gospodarze.
19 min. - Ambitny Madej wybija wślizgiem piłkę spod nóg Małkowskiego.
17 min. - Prawą stroną wrzucał niepilnowany Wróbel, udało się na chwilę zażegnać sytuację, po chwili szansę miał Ujek, ale obrońcy Śląska wyjaśnili sytuację.
16 min. - Rachwał dośrodkowywał bramkę, jednak Vazgeć pewnie chwyta piłkę.
15 min. - Madej nakładką sfaulował Patryka Rachwała 25m od bramki gości.
13 min. - Szewczuk odegrał sprytnie piłkę do... obrońców GKS-u.
12 min. - 1:0. Wróbel ominął Spahicia, oddał strzał z ponad 20m, Korzym celnie główkował i zdobył bramkę dla gospodarzy.
11 min. - Ujek prostopadle podawał do Korzyma, ale ten nie zrozumiał intencji kolegi i do niej nie dobiegł.
11 min. - MIla dośrodkowuje w pole karne, ale Szewczuk nie zdołał opanować piłki.
10 min. - Dośrodkowanie Małkowskiego z rzutu rożnego, Popek nie zdołał chwycić piłki dzięku uprzedzeniu Pawelca.
9 min. - Ryzykowna interwencja Vazgecza poza własnym polem karnym. Do piłki dobiegał Małkowski, ale bramkarz Śląska odesłał piłkę poza linię boczną.
8 min. - Popek fauluje Łukasza Madeja na środku boiska.
7 min. - Korzym się przedzierał, ale Pawelec wyjaśnił sytuację.
7 min. - Rachwał zdecydował się na mocny strzał z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru Śląska i po chwili wyszła na aut.
6 min. - Ujek faulowany przez Madeja 20m od bramki Śląska.
6 min. - Patryk Rachwał nieoczekiwanie szybko wykonał rzut wolny z połowy boiska. Vazgecz miał problemy z chwytem piłki.
5 min. - Znowu wrzutka Wróbla, piłkę przyjął Lacić, po chwili oddaje strzał, ale ponad bramką.
5 min. - Wróbel dośrodkowywał w pole karne Śląska, jednak czujny Pawelec wybił futbolówkę na rzut rożny.
4 min. - Korzym otrzymał piłkę w polu karnym, dzięki przepuszczeniu jej przez zawodników WKS-u. Sędzia odgwizdał spalonego.
3 min. - Wrzutka Wróbla w pole karne, Pawelec wybija piłkę.
2 min. - Pierwszy rzut wolny dla gospodarzy. Małkowski dośrodkowywał, ale Socha wybija piłkę w głębię pola.
1 min. - Początek meczu. Przy piłce bełchatowianie.

Trójka sędziowska wprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Kibiców Śląska jest w tej chwili więcej na stadionie niż sympatyków gospodarzy.

PIlkarze przeprowadzają przedmeczową rozgrzewkę.

Czas na wygraną! Z takim nastawieniem wyjdą na murawę zawodnicy Śląska w piątkowym spotkaniu. Oby to przyniosło wymierne efekty. Zachęcamy do korzystania z relacji LIVE wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego meczu na stadionie.