Lech Poznań:(stroje: niebiesko-białe) Buric - Gancarczyk, Djurdjevic (Bandrowski 46'), Bosacki, Wojtkowiak - Wilk, Stilic (Możdżeń 72'), Injac, Kikut, Peszko- Lewandowski (Mikołajczak 90') Trener: Jacek Zieliński
Śląsk Wrocław:(stroje: zielono-białe) W.Kaczmarek - Fojut, Pawelec, Socha, Celeban - Łukasiewicz, J.Gancarzyk (Sztylka 90'), Mila (Madej 65'), Ulatowski (Biliński 88'), Szewczuk - Sotirović Trener: Ryszard Tarasiewicz

Lech Poznań: Kasprzik, Bamdrowski, Zapotoka, Cueto, Mikołajczak, Możdżeń, Kamiński
Śląsk Wrocław: Trojan, Spahić, Dudek, Sztylka, Madej, Klofik, Biliński

90 min. - Koniec spotkania. Śląsk przegrywa po ciekawym spotkaniu. Kolejorz był na boisku zespołem nieco lepszym technicznie i to okazało się kluczem do zwycięstwa.
90 min. - Ostatnie akcje w tym meczu...
90 min. - Sztylka zmienia Gancarczyka
90 min. - Zmiana w Lechu, Mikołajczak za Lewandowskiego
90 min. - Trzy minuty potrwa jeszcze ten mecz
90 min. - Zablokowany strzał Bilińskiego
90 min. - Buric uprzedza teraz Sotirovicia
88 min. - Celeban!! Prosto w ręcę Buricia
88 min. - Biliński zastępuje Ulatowskiego na te ostatnie minuty
87 min. - Pawelec przewrotką! Piłka nad poprzeczką...
85 min. - Łukasiewicz niedokładnie do Gancarczyka
85 min. - Socha wywalczył rzut rożny dla WKS-u
84 min. - Ładna wrzutka Madeja do Sotirovicia, ten jednak strzela nad bramką
82 min. - Kolejne niedokładne zagranie Janusza Gancarczyka
80 min. - Bardzo ostra gra z obu stron, sędzia co chwilę gwizdkiem przerywa spotkanie
79 min. - Fatalny strzał Sotirovicia z rzutu wolnego
78 min. - Lewandowski do Wilka, akcję przerwał jednak fantastycznie Socha
76 min. - Potężna porcja gwizdów towarzyszy każdemu przejęciu piłki przez Łukasza Madeja
73 min. - Młody Możdżeń miał okazję podwyższyć prowadzenie dla Lecha, ale strzelił w dobrej sytuacji bardzo daleko od bramki Kaczmarka
72 min. - Zmiana w zespole Kolejorza. Możdżeń za Stilicia
69 min. - Zbyt długie podanie Bosackiego do Peszki pada łupem Kaczmarka
68 min. - Bardzo niedokładne podanie Madeja do Gancarczyka
67 min. - Kikut przestrzelił w wyśmienitej sytuacji dla Lecha
66 min. - Madej zmienia Milę
65 min. - Fatalnie nie trafił w piłkę Łukasiewicz! To mógł być gol wyrównujący...
64 min. - Rajd Janusza Gancarczyka przerywa faulem Bosacki
61 min. - Rzut wolny 30 metrów od bramki Wojciecha Kaczmarka, Uderzał Stilić, ale bardzo bardzo niecelnie
60 min. - Wilk w pole karne WKS-u, piłkę wybija Fojut
59 min. - Niecelny strzał Kikuta z trzydziestu metrów
59 min. - Milę przed polem karnym Lecha ubiegł Wojktowiak
56 min. - Kontra Śląska zakończona celnym strzałem Janusza Gancarczyka
55 min. - Żółta kartka dla Fojuta po faulu na Peszce
54 min. - Pawelec powstrzymuje akcję Peszki z prawej strony boiska
52 min. - Dośrodkowanie Wilka wybija Pawelec, po chwili strzela Kikut, ale obok bramki Kaczmarka
51 min. - Peszko szukał długim podaniem w polu karnym Śląska któregoś z kolegów, piłkę wybił jednak piłkę efektowaną przewrotką
49 min. - Dośrodkowanie Wilka mija linię końcową boiska
46 min. - Tomasz Bandrowski z Lecha zmienił w przerwie Djurdjevicia
46 min. - Rozpoczęła się druga połowa

Koniec pierwszej połowy

45 min. - Minuta doliczona do regulaminowego czasu pierwszej połowy
44 min. - Żółta kartka dla Seweryna Gancarczyka za dyskusje
44 min. - Pawelec w pole karne do Sotirovicia, napastnik Śląska strzelał, ale zablokowali piłke obrońcy Lecha
43 min. - Peszko ukarany żółtą kartką po faulu na Łukasiewiczu
43 min. - Bardzo nieudane dośrodkowanie Janusza Gancarczyka w odpowiedzi
42 min. - Wilk do Peszko, ten prosto w ręce bramkarza gości
41 min. - Kontra podopiecznych trenera Tarasiewicza, Mila pobiegł lewym skrzydłem, świetnie dośrodkował do Sotirovicia, ten chciał strzela, lecz ubiegł go jeden z obrońców Lecha
40 min. - Kibicom bardzo nie spodobała się ta decyzja Marcina Szulca
39 min. - Djurdjevic ukarany za faul na Mili
38 min. - Lech coraz częściej na połowie Śląska
36 min. - Gol dla Lecha
36 min. - Do piłki podchodzi Bosacki
36 min. - Rzut karny dla Lecha! Celeban przytrzymuje w polu karnym nieprzepisowo Lewandowskiego
35 min. - Kolejna zbyt długa wrzutka Wojtkowiaka
33 min. - Piłkę wybijają obrońcy WKS-u, po chwili Peszko nie trafia w piłkę
33 min. - Strzał Peszki zablokowany przez Ulatowskiego, rzut rożny dla gospodarzy
31 min. - Wrzutka Wojtkowiaka, lecz zbyt głęboka - piłkę łapie Kaczmarek
30 min. - Celeban dwukrotnie wybija piłkę z własnego pola karnego
28 min. - Ostre starcie Ulatowskiego z Injaciem
25 min. - Ładna kontra Śląska po przejęciu piłki przez Sotirovicia, Mila stracił jednak piłkę, a po chwili faulował Sotirović za co został ukarany żółtą kartką
24 min. - Szewczuk wygrał pojedynek główkowy z obrońcą Lecha, podał do Sotirovicia, ale ten nie zdołał oddać nawet strzału
22 min. - Ładne przyjęcie Peszki i minimalnie niecelny strzał na bramkę Kaczmarka
21 min. - Celeban zatrzymał kontrę Lecha, faulując Lewandowskiego
20 min. - W odpowiedzi mocny strzał Djurdjevicia, który nie znalazł drogi do bramki WKS-u
19 min. - Mila dośrodkowuje z rzutu wolnego. W pojedynku główkowym w polu karnym lepsi jednak okazali się gospodarze
17 min. - Którka przerwa w grze spowodowana drobnym urazem piłkarza Lecha
15 min. - Lewandowski głową po dośrodkowaniu Wilka, piłkę łapie bez problemu Kaczmarek
14 min. - Kikut szukał w polu karnym Wilka długik podaniem, ale skrzydłowy Lecha nie dosięgnął piłki
13 min. - Piękna akcja Śląska! Mila prostopadle w pole karne do Ulatowskiego, ten strzela, ale minimalnie niecelnie...
12 min. - Kaczmarek łapie zbyt głębokie dośrodkowanie Peszki
12 min. - Skrzydłowy gości ponownie traci piłkę. Gancarczyk gra bardzo ambitnie, ale niedokładnie
11 min. - Słabe podanie Mili do Gancarczyka, strata Śląska
9 min. - Dwójkowa akcja Peszko - Stilić. Strzał Bośniaka minimalnie przeleciał nad poprzeczką bramki WKS-u
9 min. - Strata Lecha przy linii bocznej
9 min. - Wrzutka Peszki zbyt głęboka, piłkę łapie Kaczmarek
8 min. - Djurdjevic do Peszki, strzał tego drugiego przelatuje obok słupka bramki Śląska
7 min. - Strzał Mili z trzydziestu metrów łapie Burić
6 min. - Gancarczyk prostopadle do Sotirovicia, ten traci piłkę na rzecz Bosackiego
5 min. - Rajd Janusza Gancarczyka powstrzymany przez Djurdjevicia
4 min. - Ależ sytuacja dla Lecha! Stilić dośrodkowuje z rzutu wolnego, a do piłki minimalnie nie sięgnął Lewandowski
3 min. - Dośrodkowanie Peszko z rzutu rożnego trafia w przeciwległą chorągiewkę
3 min. - Długie przerzucenie na lewą stronę do Jakuba Wilka, ten podał w pole karne Śląska, ale piłkę wybił Fojut
2 min. - Gancarczyk przejął piłkę, ale stracił ją szybko przy próbie podania do Sotirovicia
1 min. - Mila do Sotirovicia i zaczęli!

Zawodnicy wychodzą właśnie na boisko, za chwilę początek meczu

Już za chwilę zawodnicy obu drużyn wyjdą na murawę

Ostatni pojedynek Śląska z Lechem zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść drużyny z Poznania. Gole dla Kolejorza zdobywali kolejno Lewandowski i Arboleda. Tylko ten pierwszy wybiegnie dziś na boisko

Śląsk po raz 6. wystąpi we Wronkach. Tylko pierwsze z dotychczasowych spotkań rozegrano w II lidze. W każdym wrocławian prowadził inny trener.