Strzelcy: Sotirović 35' 39' - Krzycki 71'

Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kaczmarek-Socha, Fojut(86' Sztylka), Celeban, Pawelec - Szewczuk, Ulatowski, Łukasiewicz (66' Dudek), J. Gancarczyk - Mila - Sotirović (77' Madej). Trener: Ryszard Tarasiewicz
Piast Gliwice:(stroje: granatowo-czerwone) Kwapisz - Michniewicz, Gamla (11' Matuszek, 81' Maciejak), Glik, Chylaszek - Smektała, Krzycki, Muszalik, Wilczek( 68' Pietroń) - Biskup, Olszar Trener: Dariusz Fornalak

Śląsk Wrocław: Trojan, Sztylka, Dudek, Szydziak, Klofik, Madej, Biliński
Piast Gliwice: Szmatuła, Podgórski, Pietroń, Sedlacek, Maciejak, Kaszkowski, Matuszek

93 min. - Sędzia kończy mecz. Śląsk zdobywa 3 pkt!
93 min. - Wrocławianie bardzo długo przetrzymują piłke w rogu boiska
92 min. - Kontra Śląska, zakończona strzałem Mili z pola karnego. Z trudem piłke poza boisko wybija Kwapisz
91 min. - Kaczmarek łapie piłkę po dośrodkowaniu pomocnika z Gliwic
91 min. - Zamieszanie w polu karnym Śląska. Jednak Celeban wyjaśnia sytuację.
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty
90 min. - Odegranie piłki z końca boiska Mili do wbiegającego w pole karnego Madeja. Uderzenie zawodnika Śląska minimalnie niecelny
90 min. - W dwojkowej akcji Dudka z Januszem Gancarczykiem zawodnicy Ślaska wywalczaja rzut rożny
90 min. - Indywidualna akcja Dudka w polu karny, zakończona niecelnym podaniem
88 min. - Indywidualna akcja Mili zakończona strzałem. Uderzenie zablokował jeden z obronców
88 min. - Wrzutka Chylaszka z rzutu wolnego. Piłkę łapie Kaczmarek
87 min. - Żółta kartka ukarany Tomasz Szewczuk za faul na Michniewiczu
86 min. - Za Fojuta wchodzi owacyjnie witany Dariusz Sztylka
86 min. - Dośrodkowanie w pole karne Śląska. W zamieszaniu w polu karnym piłke wybijają obrońcy
83 min. - Sprytna akcja Dudka, jednak podanie do wychodzącego na wolne pole Mili za mocne
83 min. - Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego Chylszaka. Jednak zadne zawodnik nie przecina tego podania i piłka wylatuje poza boisko
82 min. - Sztylka przygotowuje się do wejścia na boisko
82 min. - Rzut wolny dla Piasta 30 metrów od bramki Kaczmarka
81 min. - Długa akcja Śląska zakończona strzałem Ulatowskiego zza pola karnego. Uderzenie jednak niecelne
80 min. - Glik przecina podanie Mili do Szewczuka
80 min. - Maciejak przygotowany do wejscia
77 min. - Z boiska schodzi strzelec dwoch bramek dla Ślaska Vuk Sotirović. Kibice zrobili mu owacje na stojąco i okrzykami "Vuk Vuk Vuk Gol Gol Gol" żegnają go fani Śląska. Na boisku pojawił się Madej
76 min. - Niedokładne przerzucenie piłki przez Ulatowskiego do znajdującego się na prawej stronie Mili
76 min. - Madej jest gotowy do wejścia na boisko
75 min. - Fojut wybija piłkę głową poza linie boczna boiska
75 min. - Kiks Mili pod własnym polem karnym. Na szczescie bez konsekwencji
73 min. - Pawelec zablokował dośrodkowanie Biskupa. Rzut rożny dla Piasta
71 min. - Bramka dla Piasta. Wrzutka z rzutu wolnego. Piłka przelatuje przez całę pole karne i z najbliższej odległości piłke do siatki wbija Krzycki
70 min. - Celeban wybija piłke szarżującemu Olszarowi
69 min. - Techniczne zagranie Dudka do Vuka, jednak napastnik Śląska nie doszedł do piłki
69 min. - Dośrodkowanie Mili z rzutu rożnego. Sotirović strzałem głowe trafił w obrońcę i piłka wyleciała za boisko
68 min. - Sotirović urwał się obrońca na prawym skrzydle, ale próba dogrania piłki do innego zawodnika Śląska została powtrzymana przez obrońców
68 min. - Pietroń wchodzi za Wilczka
67 min. - Efektowna i indywidualna akcja Janusza Gancarczyka, który ośmieszył na lewym skrzydle obrońców, ale dośrodkowal niecelnie
66 min. - Za Antoniego Łukasiewicza wchodzi na boisko Sebastian Dudek
66 min. - Śląsk kontroluje przebieg spotkania i nie wydaje się aby Piast mogł mu dzisaj zaszkodzić
65 min. - Do wejścia na boisko gotowy jest Dudek
64 min. - Sotirović wdał się w niepotrzebny dribling w prawym rogu boiska i traci piłke na rzecz obrońcow
63 min. - Smektała ukarany żółta kartą za przeszkadzanie w rozpoczeciu gry
61 min. - Łukasiewicz wdał się w niepotrzebny drybling i stracił piłke na rzecz Olszara. Pomocnik Śląska próbujac odzyskać piłke fauluje zawodnika Piasta i zostaje ukarany żółtą kartką
61 min. - Strzał Łukasiewicza zablokowany
61 min. - Mila podaje do Janusza Gancarczyka, który urywa się obrońca i z linii końcowej boiska źle dośrodkowuje
60 min. - Socha wystwił piłkę Mili. Ten strzela zza pola karnego, jednak futbolówka leci nad poprzeczką
59 min. - Smektała ograł Fojuta na prawej stronie. Jednak jego dośrodkowanie zostaje zablokowane przez Łukasiewicza
59 min. - Zagranie Muszalika ręką, jednak gwizdek sędziego milczy
58 min. - Seria kiksów Fojuta i Celebana we własnym polu karnym. Jednak Olszar fauluje obronce Śląska
56 min. - Celny strzał Mili po slalomie wzdłuż pola karnego Piasta.
55 min. - Wspaniała akcja Mili z Łuksiewiczem zakończona niedokładnym podaniem tego pierwszego do Vuka
51 min. - Uderzenie Łukasiewicza z 30 metrów. Futbolówka leci bardzo daleko od bramki
50 min. - Wrzutka Szewczuka. Piłka leci poza boisko
49 min. - Dośrodkownie z rzutu wolnego Chylaszka. Krzycki nei sięgną piłki w polu karnym i piłka wyleciała poza linię boczną boiska
49 min. - Rzut wolny dla Piasta z 20 metrów od bramki Śląska
47 min. - Po fatalnym kiksie zawodnika Piasta rzut rożny dla Śląska
46 min. - Rozpoczynamy drugą część spotkaina

Wrocławianie pewnie i zasłużenie prowadzą z Piastem.

45+2 min. - Sędzia kończy pierwszą część spotkania
45 min. - Vuk przechwycił piłkę i odegrał ją do Mili. Pomocnik Śląska ppróbował wypuścic serbskiego napastnika, ale bramkarz jest na posterunku
45 min. - Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry
45 min. - Matuszek dobrym wślizgiem zatrzymuje dobrze zapowiadającą sie akcje Śląska
44 min. - Dośrodkowanie zawodnika Piasta w pole karne Śląska. Celeban wybija piłke poza boisko
42 min. - Akcja Piasta. Jednak Chylaszek znajduje się na pozycji spalonej
40 min. - "Vuk Vuk Vuk Gol Gol Gol" skanduja kibice na Oporowskiej
39 min. - Fatalny błąd Krzyckiego.Mila odbiera mu piłkę, odgrywa na wolne pole do Sotirovicia, który po raz drugi pokonuje Kwapisza
37 min. - Dośrodkowanie Mili z rzutu wolnego. Łukasiewicz przedłużył głowa i Sotirović z trudnej pozycji nie trafił do bramki
35 min. - Goooollll dla Śląska. Przypadkowo piłka trafila w pole karne, gdzie niepilnowany znalazł się Sotirović i pewnym strzałem z 10 metrów pokonał Kwapisza
33 min. - Po wrzutce z autu Sochy Szewczuk zgrywa piłkę głową do nikogo
31 min. - Wrzutka Mili z rzutu wolnego. Pewnie łapię piłke golkiper Piasta
31 min. - Kolejny raz w środku pola faulowany Mila
30 min. - Prostopadłe podanie do Sotirovicia. Michniewicz dobrze blokuje napastnika WKS-u i bramkarz gości łapię piłkę
27 min. - Dośrodkowanie Mili. Piłkę pewnie łapie Kwapisz
27 min. - Rzut wolny dla Śląska z 35 metrów
25 min. - Glik przecina podanie Szewczuka do Sotirovicia.
24 min. - Kolejne ładne podanie Muszalika do Biskupa, który wbiegał do środka boiska, ale jego strzał zablokował Celeban
22 min. - Za mocne podanie Mili do wybiegającego w pole karne Janusza Gancarczyka
20 min. - Podanie Sochy do przodu, jednak Glik wybija piłkę Szewczukowi
19 min. - Fojut rozpaczliwie wybija piłkę do przodu. Futbolówka szczęśliwie poleciała w stronę bramki Piasta i Kwapisz w ostatniej chwili wybił piłkę przed szarzującym Sotiroviciem
18 min. - Przechwyt Janusza Gancarczyka, jednakże po chwili pomocnik Śląska traci piłkę
17 min. - Krzysztof Ulatowski upomniany żółtą kartką za faul na zawodniku Piasta
17 min. - W środku pola faulowany Łukasiewicz
15 min. - Bardzo mocne uderzenie Muszalika z 25 metrów. Kaczmarek łapię piłkę
14 min. - Kapitalne wyjście Kaczmarka na 20 metr. Bramkarz Śląska ubiegł wybiegającego Smektałe
14 min. - Rajd Sochy środkiem boiska. Obrońcy wybijają piłkę za boisko
13 min. - Po rajdzie lewą stroną Biskupa, napastnik zbiega w pole karne Śląska i oddaje bardzo niecelny strzał
10 min. - Pierwsza zmiana w drużynie z Gliwic. Za kontuzjowanego Gamle wchodzi Matuszek
10 min. - Po ładnym zgraniu Janusza Gancarczyka Ulatowski uderza na bramkę. Uderzenie jest jednak zbyt lekkie aby zaskoczyć bramkarza
9 min. - Kwapisz naciskany przez Sotirovicia wybija piłke poza boisko
7 min. - Gamla opatrywany za linią boczną boiska
6 min. - Wrzutka w pole karne Śląska. Fojut wybija piłkę na rzut rożny
6 min. - Za mocne podanie piłki do Janusza Gancarczyka od Mili
5 min. - Dośrodkowanie Biskupa, piłkę głową wybija Pawelec
4 min. - Interwencja Kaczmarka, który wybija piłkę pod nogi Glika. Ten nie namyslając się uderza z 30 metrów i futbolówka leci wysoko nad poprzeczką
3 min. - Kolejny korner dla Piasta
3 min. - Piłka spada na głowę Krzyckiego, ale Mila wyjaśnia sytuację
2 min. - Rzut rożny dla Piasta, do piłki podchodzi Chylaszek
1 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Sebastiana Mili. Łukasiewicz uderza głową nad bramką
1 min. - Rajd Janusza Gancarczyka. Pomocnik Śląska wywalczył rzut rożny
1 min. - Mila do Sotirovicia i rozpoczynamy spotkanie

Piłkarze wychodzą na boisko

Celeban rozegra dzisiaj 70 spotkanie, a Pawelec 50 w barwach Śląska. Dla Janusza Gancarczyka będzie to 60 pojedynek ligowy w barwach WKS-u oraz 40 w Ekstraklasie. Dla Wojtka Kaczmarka jest to 30 mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ SKRÓT Z DOPINGU OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN WE WROCŁAWIU W EKSTRAKLASIE

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ SKRÓT Z DOPINGU OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Po wygranej z Zagłębiem i dobrej grze z Lechem poprawiła się atmosfera w drużynie Śląska. Jednak, żeby ją utrzymać konieczne będzie wygranie w sobotę z Piastem Gliwice. Dopingujmy nasz zespół!

Autor relacji: Delin/FPP