Śląsk Wrocław:(stroje: żółto-niebieskie) Bledzewski - Kowalski, Szmatiuk, Siebert, Płotka - Wilczyński, Budziński, Ława, Lubenov (Wachowicz 37) - Labukas (Czoska 77), Trytko Trener: Dariusz Pasieka
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kaczmarek - Socha, Celeban, Pawelec, Spahić - Madej, Łukasiewicz, Ulatowski, Mila (Dudek 79), J. Gancarczyk (Wołczek 62) - Szewczuk Trener: Ryszard Tarasiewicz

Śląsk Wrocław: Witkowski, Ulanowski, Sakaliev, Burkhardt, Czoska, Sokołowski, Wachowicz
Śląsk Wrocław: Vazgecz, Klofik, Dudek, Sztylka, Biliński, Szydziak, Wołczek.

To Arka była lepszym zespołem w dzisiejszym meczu, dlatego Ryszard Tarasiewicz powinien cieszyć się ze zdobytego 1 punktu w Gdyni.

93 min. - Koniec meczu.
92 min. - Żółta kartka dla Dudka za faul na Trytce.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 3 minuty.
90 min. - Szewczuk wbiega w pole karne, piłkę wybija Szmatiuk.
89 min. - Faul Łukasiewicza na Trytce.
88 min. - Seria dośrodkowań piłkarzy Arki w pole karne Śląska - jednak za każdym razem stoperom WKS-u udaje się wybijać piłkę przed siebie.
86 min. - Na pozycji spalonej w polu karnym Śląska znalazł się Szmatiuk.
85 min. - Wachowicz dośrodkowuje w pole karne - Pawelec wybija piłkę tuż sprzed nóg Czoski.
83 min. - Madej - Dudek - Socha. Ten ostatni bardzo niecelnie strzelał na bramkę Arki.
81 min. - Sprytne odegranie Czoski do Trytki, który z 5m nie zdołał umieścić piłki w bramce Śląska.
80 min. - Rajd Płotki prawą stroną, którego dogonić nie zdołał Socha. Piłkę do dośrodkowaniu chwyta pewnie Kaczmarek.
79 min. - Zmiana w Śląsku. Sebastian Dudek zmienia Milę.
78 min. - Sebastian Mila zbyt głęboko dośrodkowywał z rzutu wolnego - przy piłce Bledzewski.
78 min. - Kolejna żółta kartka - tym razem dostaje ją Kowalski za faul na Szewczuku.
77 min. - Kolejna zmiana w Arce. Czoska zmienia Labukasa.
76 min. - Żółta bramka dla Macieja Szmatiuka za faul na Sebastianie Mili.
75 min. - Labukas otrzymując piłkę w polu karnym, będąc na wprost przed bramką Kaczmarka strzelił prosto w zawodnika Śląska, który insynktownie wybił piłkę poza boisko.
73 min. - Bardzo ładny, techniczny strzał Madeja z ponad 20m, piłka minimalnie znalazła się za słupkiem bramki Arki.
72 min. - Śląsk rozgrywa atak pozycyjny. Wiele podań padło pomiędzy zawodnikami WKS-u, niestety nikomu z wrocławian nie udało się oddać strzału.
70 min. - Na strzał z 25m zdecydował się Łukasz Madej - niestety piłka poszybowała minimalnie poza bramką.
66 min. - Uderzenie Kowalskiego nogą w głowę Wołczka, któremu potrzebna jest pomoc medyczna.
65 min. - Faul Płotki na Szewczuku, który przez pewien czas leżał na murawie z powodu odczuwanego bólu.
64 min. - Zakotłowało się pod bramką Bledzewskiego. Piłkę po kolei miało 5 zawodników Śląska, jednak żaden nie miał wystarczająco dużo miejsca aby oddać celny strzał.
63 min. - Bardzo dobre podanie Szewczuka do Madeja, któremu udaje wywalczyć się rzut rożny.
62 min. - Zmiana w Śląsku. Wołczek wchodzi za J. Gancarczyka.
60 min. - Niedokładne przerzucenie piłki na lewą stronę do Wachowicza.
60 min. - Na dośrodkowanie z prawej strony po raz kolejny zdecydował się Wilczyński. Piłka dotarła pod nogi Wachowicza, który jednak oddaje bardzo niecelny strzał.
57 min. - Dośrodkowanie Madeja z prawej strony, próbował główkować Dudek, jednak Szmatiuk uprzedził pomocnika Śląska.
56 min. - Po dosrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka została odegrana do Kowalskiego, który z kilku metrów strzelał głową, jednak w ostatniej chwili Kaczmarek wybija piłkę.
54 min. - Obniżyło się dosyć znacznie tempo gry. Różnica pomiędzy jakością gry obydwu zespołów wyraźnie się zmniejszyła. Niestety wciąż brakuje klarownych akcji ofensywnych wykonanych przez piłkarzy WKS-u.
52 min. - Będąc już w polu karnym Labukas odgrywa do Ławy - po jego strzale oraz rykoszecie piłka wyszła poza boisko.
51 min. - Szewczuk wbiegał w pole karne z prawej strony, powstrzymywany przez Sieberta strzela niestety niecelnie.
50 min. - Mila do Ulatowskiego, jednak stoperzy Arki powstrzymują akcję Śląska.
49 min. - Mila przerzuca piłkę do Madeja, który jednak powstrzymywany przez Płotkę przewraca się. Gwizdek sędziego niestety milczy.
47 min. - Po dośrodkowaniu piłkę otrzymał Labukas, który jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Otoczony przez 4 zawodników Śląska - traci piłkę.
46 min. - Pierwsza akcja w drugiej połowie - Wachowicz wywalcza dla Arki rzut rożny.
46 min. - Rozpoczęła się II połowa spotkania.

Zawodnicy powrócili już na boisko. Za chwilę mecz zostanie wznowiony.

To niestety piłkarze Arki częściej atakują i stwarzają zagrożenie. Martwić może postawa wrocławskiej defensywy, który wydawała się najmocniejszą stroną WKS-u. Liczymy, że w drugiej odsłonie spotkania to zawodnicy Śląska przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

46 min. - Koniec I połowy.
46 min. - MIla wypuszcza piłkę do J. Gancarczyka, który próbuje ominąć obrońcę Arki, po chwili oddaje strzał, jednak niestety poza bramką Bledzewskiego.
45 min. - Sędzie do regulimowego czasu gry I połowy dolicza 1 minutę.
44 min. - Wachowicz otrzymał śwetne podanie z głębi pola, pomocnik Arki podawał do Labukasa, który jednak minął się z piłką złapaną końcowo przez Kaczmarka.
43 min. - Bardzo ładna akcja Śląska, J. Gancarczyk znalał się w polu karnym z piłką, jednak jego płaskie uderzenie w środek bramki nie było zagrożeniem dla bramkarza gospodarzy.
42 min. - Wilczyński dośrodkował w pole karne, bramkarz Śląska ją złapał, jednak po chwili wypuścił ją z rąk - sytuację na szczęście szybko udało się opanować.
41 min. - Wilczyński z autu wrzuca piłkę w pole karne, w którym Kaczmarek pewnie chwyta piłkę.
40 min. - Szewczuk bardzo ładnie wypuszcza Madeja, który niestety znalazł się na pozycji spalonej.
38 min. - Mila podawał na dobieg do Gancarczyka, skrzydłowy Śląska niestety nie zdążył do niej dobiec.
37 min. - Zmiana w Arce. Wachowicz zmienia Lubenova.
35 min. - Socha świetne wypuszcza Szewczuka, który wychodząc przed obrońców Śląska uderzył na bramkę Bledzewskiego, który jednak złapał ją bez większych problemów.
34 min. - Sporo błędów technicznych jest popełnianych przez piłkarzy Śląska. Kaczmarkowi odbiła się piłka metr przed nim, w pobliżu napastnika Arki, mało brakowało a stałoby się nieszczęście w bardzo dziecinny sposób.
32 min. - Bardzo groźnie było pod bramką W. Kaczmarka. Labukas dośrodkowywał piłkę z 5m, na szczęście - niecelnie.
30 min. - Strzał Lubenova z pola karnego, Kaczmarek wybija piłkę przed siebie.
29 min. - Faul na Ulatowski, który powstrzymywany przez zawodnika Arki nie był w stanie dokładnie podać do Madeja.
27 min. - Krótko rozegray rzut rożny, po chwili dośrodkowanie Ławy, jednak żaden z zawodników w polu karnym do niej nie doszedł i piłka wyszła poza boisko.
26 min. - Dośrodkowywał Wilczyński, jednak Spahić skierował piłkę na rzut rożny.
25 min. - Kontra Arki - na szczęście Lubanov znalazł się na pozycji spalonej.
24 min. - Kolejny rajd J. Gancarczyka aż do końca boiska, zmuszony do cofnięcia bez przymierzenia dośrodkowywał w miejsce, gdzie nie było żadnego piłkarza Śląska.
23 min. - Dwukrotna wrzutka pomocnika z Arki z lewej strony, na szczęśćie dwukrotnie czujny Celeban wybija piłkę w głąb pola.
22 min. - Kolejny rajd Lubenova z prawej strony, jednak Gancarczyk do końca asekuruje piłkę, która wyszła poza linię końcową boiska.
21 min. - Sędzia wznowił rozgrywkę. Prosty, techniczny błąd Wilczyńskiego, z autu wznowi Spahić.
20 min. - Mamy przerwę w grze. Stadion w Gdyni pokrył się dymem. Niewiele widać.
19 min. - J. Gancarczyk dośrodkowywał z lewej strony boiska, jednak żaden z piłkarzy Śląska do niej nie doszedł.
18 min. - Obrona Śląska wydaje się pogubiona. Lubakos był sam na sam przed Kaczmarkiem - próbował go przelobować, piłkę wybija w ostatniej chwili Socha.
17 min. - Po rzucie rożnym Śląska piłkę głową wybija Szmatiuk, po chwili strzela Mila, ale piłkę chwyta Bledzewski.
16 min. - Świetne podanie Lubenova, po którym według sędziego Labukas znalazł się na pozycji spalonej.
15 min. - Zbyt dalekie podanie Sochy, po którym piłkę przyjmuje... Bledzewski.
14 min. - Ładne zagranie Budzińskiego do Wilczyńskiego. Na szczęście obrońcy Śląska zdołali przerwać ładnie zapowiadającą się akcję Śląska.
13 min. - Ława sprytnie podał piłkę z rzutu wolnego na prawo do Wilczynskiego, którego jednak dośrodkowanie ląduje daleko poza boisko.
12 min. - Żółtą kartkę zostaje ukarany Mariusz Pawelec za faul na Trytce.
11 min. - Błąd Spahicia, który daje się ograć Ławie, ten po chwili dośrodkowuje piłkę, w ostatnim momencie Celeban wybija piłkę na aut.
10 min. - Płotka do Labukasa, który jednak znalazł się na pozycji spalonej.
9 min. - Janusz Gancarczyk decyduje się na strzał zza pola karnego, jednak płaskie uderzenie nie mogło zaskoczyć Bledzewskiego.
8 min. - Arka wciąż atakuje. Trytko dobiega z piłką aż do linii końcowej boiska, próbuje dośrodkować - Kaczmarek chwyta piłkę.
7 min. - Wrzutka z autu, piłkę główkuje Lubenov - futbolówka minimalnie za bramką Śląska.
5 min. - W poprzednim meczu w Gdyni pomiędzy tymi zespołami padł remis 3:3. Czyżby po raz kolejny przy ul. Olimpijskiej kibice będą świadkiem mnóstwa goli?
4 min. - GOOOOOOLLLLLLLLL! Madej dośrodkowuje piłkę z prawej strony, główkuje Mila i wyrównuje w błyskawiczny sposób wynik meczu!
3 min. - 1:0. Bardzo dobre podanie zza pola karnego, do pomocnika Arki, który wypuszcza piłkę do przodu, dochodzi do niej Trytko, który będą już w polu karnym strzela bramkę.
3 min. - Znowu Arka atakuje prawą stroną, piłki nie zdąża przyjąć Labukas - wybija ją za to na aut.
2 min. - Labukas wrzucał z prawej strony, jednak Kaczmarek pewnie chwyta piłkę.
1 min. - Madej do Szewczuka i zaczynamy!

Śląsk w tym sezonie nie wygrał jeszcze żadnego meczu na wyjeździe - znakomita okazja aby się przełamać!

Mecz pomiędzy tymi dwoma zespołami zawsze wzbudza wiele emocji. Jesteśmy pewni, że zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Liczymy, że piłkarze Śląska podtrzymają dobrą passę i zdobędą kolejne 3 punkty.