Polonia Bytom:(stroje: niebiesko-czerwone) Skaba - Hricko, Klepczyński, Killar, Kotrys - Barcik (59' Trzeciak), Nowak, Bażik ((74' Milenković), Kuranty - Tomasik, Podstawek (67'Bykowski) Trener: Jurij Szatałow
Śląsk Wrocław:(stroje: białe) Kelemen - Wołczek, Celeban, Fojut, Pawelec - Ćwielong, Mila, Łukasiewicz (46' Dudek), Sztylka, Madej - Sotirović Trener: Ryszard Tarasiewicz

Polonia Bytom: Gąsiński, Paszliński, Telichowski, Radzewicz, Trzeciak, Bykowski, Milenković
Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Socha, Kaśnikowski, Spahić, Dudek, Góral, Szewczuk

93 min. - Sędzia kończy spotkanie. Kibice na stadionie nie doczekali się dzisiaj bramek
91 min. - Strzal Mili z 20 metrów prosto w mur. Dobitka Mili również ląduje na murze
91 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu
91 min. - Sotirović faulowany 20 metrów od bramki Skaby
90 min. - prostopadłe podanie do Byjkowskiego. Dobre wyjście Kelemena uchroniło Śląsk od straty bramki
87 min. - Faul w środku pola Dudka. Sędzia pokazuje zawodnikowi Śląska drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę
86 min. - Dośrodkowanie Ćwielonga z rzutu wolnego. Piłka po strzale głową Dudka przelatuje obok słupka
86 min. - Kolejny rzut wolny dla Śląska. Tym razem na wysokości pola karnego z lewej strony boiska. Do piłki podchodiz Ćwielong
85 min. - Uderzenie Mili z wolnego. Futbolowkę łapie Skaba
83 min. - W prawym rogu boiska faulowany Dudek. Rzut wolny dla Śląska
82 min. - Wrzutka w pole karne Mili. W walce o piłkę górą gospodarze
81 min. - Kontra Śląska powstrzymana przez Killara
81 min. - Uderzenie Dudka. Piłka przelatuje bardzo wysoko nad bramką
80 min. - Rzut rożny dla Polonii. Piłkę wybija Kelemen
79 min. - Wrzutka z prawej strony Madeja. Futbolowkę łapie Skaba
76 min. - Sebastian Dudek ukarany żółtą kartką
76 min. - Znów groźnie pod bramką Skaby. Po wrzuceniu piłki z autu piłka trafia do Sotirovicia. Napastnik odgrywa ją do Dudka, ten próbuje przedłużyć do Madeja, ale jeden z obrońców Polonii wybija futbolówkę
75 min. - Prostopadłe podanie do Sotirovicia. Do piłki szybciej dobiegł Killar i wybił ją poza boisko
74 min. - Ostatnia zmiana w Polonii. Za Bażika wchodzi Milenković
70 min. - Dośrodkowanie w pole karne Hricko. Bykowski uderza jednak bardzo niecelnie
69 min. - Nowak uderzył na bramkę Kelemana. Futbolówka przeleciała pod nogami jednego z obrońców Śląska. Dobrze choć na raty interweniował golkiper Śląska
68 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Polonii. Ogromne zamieszanie w polu karnym Śląska. Gospodarze domagają sie rzutu karnego, ale gwizdek sędziego milczy
67 min. - Druga zmiana w Polonii. Za Podstawka wchodzi Bykowski
66 min. - Miękka wrzutka Madeja do Ćwielonga. Pomocnik Śląska jest jednak dobrze blokowany przez obrońcę i nie jest w stanie oddać strzału
65 min. - Dośrodkowanie Mili z rzutu wolnego. Piłkę piąstkuje Skaba
64 min. - Dośrodkowanie z prawej strony zawodnika Polonii. Dobrze ustawiony Celeban wyjaśnia sytuację
61 min. - Rajd Madeja. Pomocnik Śląska minał zawodnika Poloni, ale wspierający go defensor gospodarzy dobrze interweniował
59 min. - Pierwsza zmiana w Polonii. ZA Barcika wchodzi Trzeciak
59 min. - Rajd Madeja prawą stroną boiska zakończona wrzutką w pole karne do Mili. Ten przyjął piłkę i uderzył minimalnie niecelnie na bramkę Skaby
59 min. - Wrzutka z rzutu z autu w pole karne Pawelca. Piłka ostatecznie trafia do Madeja, który z kilku metrów uderza minimalnie nicelenie
56 min. - Wrzutka z rzutu z autu Pawelca. Piłkę wybija Skaba. Futbolówka trafia pod nogi Ćwielonga, który odgrywaj ją doWołczka. Strzał pomocnika Śląska minimalnie niecelny
54 min. - Rajd prawą stroną Hricko. Obrońcy wybijają piłkę. Po chwili na bramkęKelemena uderzał Kotrys, ale golkiper Śląska pewnie złapał futbolówkę
53 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym ustawiony był Podstawek, ale piłka po jego strzale poleciała daleko od bramki
52 min. - Dośrodkowanie Bażika z rzutu rożnego. Piłkę poza boisko wybija Fojut. Kolejny rzut rożny
52 min. - Uderzenie zza pola karnego Hricko. Piłkę na rzut rożny z trudem wybija Kelemen
51 min. - Strzał Kurantego z rogu pola karnego zablokowany przez obrońce Śląska
50 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Śląska. Piłkę głową uderzał Sztylka, ale strzał był za lekki aby zaskoczyc Skabę
49 min. - Ładna akcja Polonii. Piłka po ziemi została zagrana w pole karne Śląska. Minęła obrońców WKS-u i trafiła do niekrytego Bazika.Pomocnik zdecydował się na strzał, który został zablokowany przez obrońce Śląska
48 min. - Dwójkową akcję Mili z Ćwielongiem zatrzymuje Hricko
47 min. - Podanie prostopadłe do Podstawka. Napatnik gospodarzy znajdował się jednak na pozycji spalonej
46 min. - Bażik do Tomasika i rozpoczynamy drugą część spotkania

W przerwie meczu trener Tarasiewicz przeprowadził jedną zmianę. Za Łukasiewicza na boisku pojawił się Dudek

Piłkarze wychodzą na drugą połowę spotkania

Pierwsza część spotkania rozczarowała. Obydwie drużyny nie potrafiły stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej

45+1 min. - Sędzia kończy pierwszą część spotkania
46 min. - Dośrodkowanie Mili z prawej strony boiska. Piłka laduje wprost pod nogi obrońcy Polonii
45 min. - Sędzia dolicza minutę do pierwszej części spotkania
45 min. - Strzał Mili z 25 metrów. Pewnie broni Skaba
44 min. - Ładna akcja Śląska. Prawą stroną popędził Madej i odegrał do wychodzącego na wolne pole Mili. Pomocnik Śląska zamiast strzelać z pierwszej piłki probował ją przyjmować i obróńcy wybili mu futbolówkę
43 min. - Po dośrodkowaniu w pole karne Tomasika piłkę na raty wybija Celeban
42 min. - Akcja Śląska. Piłkę wyprowadza Madej, odgrywa do Sotirovicia, piłkę jednak wybijają obrońcy
40 min. - Strzał z 40 metrów Tomasika. Piłka przelatuje daleko od bramki golkipera Śląska
38 min. - Faul w środku pola Łukasiewicza. Sędzia pokazuje żółtą kartkę
37 min. - Wrzutka w pole karne Mili. Piłkę głową uderzył Celeban, jednak w tej sytuacji dobrze interweniował Skaba
36 min. - Ładna akcja Śląska. Madej wypuścił wbiegającego w pole karne Wołczka. Ten próbował dogrywać piłkę w srodek, jednak bardzo dobrze interweniował Skaba
35 min. - Prostopadłe podanie do Sotirovicia miedzy dwóch obrońców. Defensorzy gospodarzy wyjaśniają sytaucję
34 min. - Po przerzuceniu piłki na lewą stronę piłkę głową do Podstawka zgrywał Tomasik. Celeban na szczęście znajdował sie na posterunku i wybił
32 min. - Kolejna akcja Polonii lewym skrzydłem. Piłkę po wrzutce Kotrysa wybija głową jeden z obrońców WKS-u
31 min. - Kolejne dośrodkowanie Barcika. Piłka mija pole karne Kelemena i wylatuje poza boisko
30 min. - Strzał z dystansu Bażika. Piłka zatrzymuje się na jednym z obrońców Śląska
29 min. - Po wrzutce z 40 metrów Bażika piłkę głową wybija Celeban
29 min. - W środku pola faulowany Nowak. Kolejna okazja dla Polonii na dobre dośrodkowanie
28 min. - Kontra Polonii. Po dośrodkowaniu w pole karne do Tomasika piłkę pewnie łapie Kelemen
26 min. - Strzał z rzutu wolnego Sotirovicia. Piłka trafia w mur
26 min. - Atak pozycyjny w wykonaniu Wrocławian.
24 min. - Kolejne dośrodkowanie piłki przez zawodników Polonii. Znów na posterunku znajdują się obrońcy Śląska
23 min. - W środku boiska Mila zagrywa piłkę ręką.
22 min. - Strzał Kotrysa zza pola karnego. Futbolówka przelatuje wysoko nad bramką Kelemena
21 min. - Rzut wolny dla Śląska.Po wrzutce w pole karne piłkę wybijają obrońcy
19 min. - Killar nie przepisowo zatrzymał Sotirovicia i za ten faul zobaczył żółtą kartkę
18 min. - Akcja Polonii. Na prawej stronie piłlkę dośrodkował Barcik wprost na nogę Podstawka, ale napastnik źle uderzył futbolówkę i poleciała ona wysoko nad bramką Kelemena
5 min. - Łukasiewicz dostrzega wychodzącego na wolne pole Sotirovicia, ale dogrywa piłkę bardzo niedokładnie
17 min. - Rajd Mili lewą stroną. Pomocnik Śląska z narożnika boiska próbował dośrodkować piłkę do Sotirovicia, ale podanie to było nie udane
15 min. - Dośrodkowanie Barcika. W ostatniej chwili piłkę głową wybija Pawelec. Chwilę później kolejne dośrodkowanie Polonii i znów defensor Śląska ratuje sytuację
14 min. - Faul Mili. Pomocnik Śląska nieprzepisowo zatrzymuje Tomasika
11 min. - Rzut wolny dla Śląska. Po dośrodkowaniu Mili do piłki dopadł Sztylka., jednak jego uderzenie zostało zablokowane. Rzut rożny dla WKS-u
5 min. - Bardzo niedokładny przerzut piłki Ćwielonga do Madeja
3 min. - Dośrodkowanie z rzutu roznego Polonii. Obrońca Śląska za lekko wybija futbolówkę głową i po małym zamieszaniu kolejny rzut rożny dla piłkarzy z Bytomia
2 min. - Akcja Polonii. Długie podanie Bażika na prawe skrzydło do Barcika. Pawelec wybija piłkę po za boisko
1 min. - Sotirović do Mili i startujemy

Sędzia Szulc wprowadza obydwie jedenastki na murawę.

Piłkarze obydwu drużyn są gotowi do wejścia na boisko.

Około 1000 kibiców Śląska pojawiło się w Bytomiu aby dopingować swoją drużynę

Piłkarze Śląska wyszli na boisko i rozpoczynają rozgrzewkę.

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Wznawiamy rozgrywki! Śląsk swój pierwszy mecz wiosną rozegra w Bytomiu z miejscową Polonią. Liczymy na pewne 3pkt i awans w ligowej tabeli!

Autor relacji: Jacko/Delin