Aura: Słonecznie i ciepło; Temp. 15 °C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Celeban, Ignasiak, Rudolf, Budka - Budka (71' Rosiński), Ulatowski, Ostrowski, Dudek - Bugaj (90' Mróz), Kowal (62' Egharevba). Trener:
Jagiellonia Białystok:(stroje: ) Zając - Zalewski, Sobociński (67' Trzeciakiewicz), Sobolewski, Napierała, Speichler (67' Kobeszko), Chańko, Piegzik, Markiewicz, Konon (79' Żuberek), Nowostrzyński. Trener:

Jagiellonia Białystok:

90+5 min. - Koniec spotkania Po niesamowitym meczu i mrożącej krew w żyłach końcówce Śląsk pokonuje Jagiellonię 4:2!!!
90+5 min. - Taktyczna zmiana, za Bugaja wchodzi Mróz.
90+4 min. - Po trafieniu do bramki, za zdjęcie koszulki ukarany Egharevba.
90+3 min. - GOOOOOOOOOL!!!! Po rzucie rożnym piłka trafia do Rosińskiego, ten strzela z dystansu, Zając jeszcze broni, ale wobec dobitki Egharevby pozostaje bezradny!!!! Pierwsza bramka czarnoskórego zawodnika w barwach Śląska!!!
90+3 min. - Kontra wrocławian powstrzymana przez gości. Rzut rożny.
90+3 min. - Kontra wrocławian, Ulatowski sam na trzech obrońców, podanie do Bugaja, ten przytrzymuje piłkę. Aut dla Jagiellonii.
90+2 min. - Atmosfera jest niesamowita, wszyscy zawodnicy Śląska pod własną bramką. Aut dla Jagiellonii na wysokości pola karnego.
90+1 min. - Bardzo nerwowo. Rosiński dośrodkowuje w pole karne z 35 metrów, Frank mija się z piłką.
90 min. - Arbiter dolicza aż 5 minut !!!
90 min. - Za dyskusję z arbitrem żółtą kartką ukarany zostaje Trzeciakiewicz.
85 min. - Bezprecedensowa sytuacja, za komentarze w kierunku arbitra czerwoną kartkę otrzymuje trener wrocławian Tarasiewicz. Śląsk kończy w dziesiątkę i bez trenera.
85 min. - Kontaktowa bramka !!! Prostopadłe podanie do Żuberka i ten umieszcza piłkę we wrocławskiej bramce, zawodnicy Śląska sygnalizują spalonego, sędzia pozostaje niewzruszony
84 min. - Franek sam uwalnia się spod opieki dwóch obrońców gości. Sztrzela lecz zbyt lekko i piłkę łapie Zając.
82 min. - Kontra Śląska, trzech na trzech, z podaniem zbyt długo zwleka Bugaj.
79 min. - Śląsk kończy mecz w dziesiątkę, a w Jagiellonii kolejna zmiana. Konona na murawie zastępuje Żuberek.
78 min. - Rzut karny przestrzelony. Markiewicz nie trafia w bramkę!!!! Wciąż prowadzimy 3:1
78 min. - Niesamowita sytuacja!!! Z rzutu rożnego głową uderzał jeden z zawodników Jagiellonii, piłkę z linii bramkowej ręka wybija Dudek!!! Czerwona kartka i rzut karny!!!
76 min. - Z 16 metrów po ziemi Sobolewski, Janukiewicz na posterunku.
74 min. - Strzał z 10 metrów Kobeszki z łatwością łapie Janukiewicz.
73 min. - Groźnie pod bramką Śląska, dośrodkowywał Konon.
71 min. - W miejsce Budki wchodzi Rosiński.
70 min. - Groźna kontra Śląska. Bugaj na lewą stronę do Ostrowskiego, wrzutka w pole karne, strzela Frank, obok słupka.
67 min. - Podwójna zmiana w szeregach Jagiellonii. Sobocińskiego i Szpeichlera zastępują Trzeciakiewicz i Kobeszko.
66 min. - Zamieszanie w polu karnym Śląska, kilku zawodników mija się z dośrodkowaną piłką i zagrożenie mija.
62 min. - Kowala na boisku zmienia Egharevba.
62 min. - Konon wychodzi na pozycję "sam na sam" z Janukiewiczem. Bramkarz Śląska znów nie wiadomo po co wychodzi z bramki, starcie, Konon pada na murawę. Gwizdek arbitra i żółta kartka za symulowanie rzutu karnego dla Konona.
58 min. - GOOOOOOOOOOL! To niesamowite!!! Śląsk prowadzi 3:1 !!! Z lewej strony wzdłóż bramki zagrywał Ostrowski, Zając już miał łapać tą piłkę, lecz z pod ziemi nie wiadomo skąd wyrasta Kowal i płaskim strzałem po ziemi umieszcza futbolówkę w bramce. Knockout
50 min. - Mogło być 3:1 !!!! Piękna kontra w wykonaniu wrocławian. Budka dośrodkowuje do Bugaja alke ten niecelnie.
49 min. - Za brzydki faul w środku boiska żółtą kartka ukarany zostaje Rudolf.
48 min. - Groźne dośrodkowanie Konona z lewej strony przejmuje Janukiewicz.
48 min. - Po chwili poza boiskiem do gry wraca Bugaj.
47 min. - GOOOOOOOOOOOOL!!!! Znów bezbłędnie z rzutu karnego do siatki trafia Dudek.
46 min. - W polu karnyn pada Bugaj !!! Sędzia dyktuje drugą "jedenastkę" dla wrocławian.
46 min. - Rozpoczynają wrocławianie.

Reasumując, pierwsza połowa mimo, że momentami wyrównana, przebiegała głównie pod dyktando gości. Wrocławianie bardzo widocznie zagubili się po szybko straconej bramcę. Z gry jasno wynika, że Jagiellończycy nie przyjechali do Wrocławia po jeden punkt, ich interesuje zwycięstwo. W końcowych sekundach pierwszej połowy, szczęśliwie z rzutu karnego wyrównuje "do szatni" Kowal. To może odwrócic losy tego spotkania. Przed nami bardzo ciekawie zapowiadająca się druga połowa.

45+1 min. - Chwilę po wyrównaniu arbiter kończy pierwszą połowę. Do przerwy 1:1
45+1 min. - W polu karnym Zając fauluje Kowala, Sędzia dyktuje rzut karny który pewnie na bramkę zamienia Dudek. GOOOOOL!!!!
45 min. - Dośrodkowanie w pole karne, z piłką mija się Sobociński.
45 min. - Sędzia dolicza jedną minutę.
44 min. - Rzut wolny z 25 metrów wrzuca na długi słupek Dudek na długi słupek. Arbiter odgwizduje przewinienie.
41 min. - Szybka kontra Jagi. Wrocławianie sygnalizują spalonego, sędzia nie reaguje, trzech zawodników Jagiellonii w polu karnym, Szpeichler trafia w słupek, następnie z linii bramkowej wybija Ignasiak i piłkę chwyta Janukiewicz.
40 min. - Budka dośrodkowuje na długi słupek, głową uderza Kowal, lecz zbyt lekko.
38 min. - Budka kąsliwie uderza z 20 metrów, Zając z największym truden na róg.
36 min. - Trener Tarasiewicz nakazał rozgrzewkę Rosińskiemu i Egharevbie.
35 min. - Z rzutu rożnego dośrodkowuje Sobolewski, Janukiewicz końcami palców wybija piłkę przed siebie, dobija z pierwszej piłki Konon na szczęscie nad bramką.
35 min. - Po kilku nieudanych próbach wyrównania, Jagiellonia wychodzi z defensywy. Gra jest wyrównana.
33 min. - Wrzutka z Autu w pole karne, z pierwszej piłki uderza Konon, lecz Janukiewicz paradą wybija piłkę na róg.
32 min. - Piegzik próbuje dogrywać do Markiewicza, uprzedzają go wrocławscy obrońcy i piłka wychodzi na aut.
30 min. - Rzut wolny z 35 metrów. Budka wysoko ponad bramką.
27 min. - Mogło być 2:0 !!! Konon ogrywa obrońców Śląska, dośrodkowuje do Markiewicza, który nie trafia głową do pustej bramki.
26 min. - Groźnie Jagiellonia. Sobolewski z lewej strony zagrywa, na szczęście nikt nie dochodzi do piłki.
23 min. - Ulatowski strzela minimalnie obok bramki.
22 min. - Ulatowski dośrodkowuje, Sztylka nie dochodzi do piłki.
20 min. - Kowal wyłuskuje piłkę od obrońców, zagrywa do Bugaja ale piłkę łapie Zając.
19 min. - Indywidualna akcja Bugaja, z lewej strony próbuje on dośrodkować lecz piłka opuszcza boisko.
18 min. - Na boisku leży Szpeichler. Po krótkiej przerwie gra zostaje wznowiona.
18 min. - Kontra Jagiellonii, dośrodkowuje Piegzik, piłkę przejmuje Rudolf odgrywający do Janukiewicza.
17 min. - Dośrodkowanie Dudką z rzutu rożnego przechwytują obrońcy Jagi.
17 min. - Gra się uspokoiła, Jagiellonia cofnęła się do defensywy.
16 min. - Kowal mija obrońców, wbiegając w pole karne zderza się z Napierałą i pada na murawę. Sędzia nakazuje grać dalej i od bramki wznawia Zając.
14 min. - Dośrodkowanie Napierały przejmują wrocławianie.
12 min. - Bugaj zagrywa prostopadle w pole karne gości, lecz piłka trafia w obrońców. Akcję wyprowadza Jagiellonia.
11 min. - Dośrodkowanie z lewej strony Chańki przejmuje Janukiewicz.
8 min. - 0:1 !!! Dośrodkowanie na lewą stronę do Piegzika, Janukiewicz wychodzi z bramki, Piegzik uderza płaskim strzałem i piłka trafia do bramki. Przegrywamy z Jagiellonia 0:1
4 min. - Piegzik ogrywa Celebana, lecz na szczęście piłkę wybija Ignasiak.
2 min. - Od pierwszych minut atakują goście. Groźnie pod wrocławską bramką po dośrodkowaniu Szpeichlera piłkę wybijają obrońcy.
1 min. - Rozpoczęła Jagiellonia w tradycyjnych, żółto-czerwonych strojach, Śląsk na zielono.

W rezerwie: Śląsk - Hryńczuk, Egharevba, Rosiński, Kaźmierczak. Jagiellonia: Majewski, Trzeciakiewicz, Kubik, Kobeszko, Żuberek.