Strzelcy: Celeban 77' - Lato 33', Jezierski 51'

Śląsk Wrocław:(stroje: Zielone) Kelemen - Wołczek, Celeban, Fojut, Pawelec - Madej, Sztylka, Mila, Spahić 88', Ćwielong - Sotirović Trener: Ryszard Tarasiewicz
Jagiellonia Białystok:(stroje: Żółto-czerwone) Sandomierski - Cionek, Skerla, El Mehdi, Norambuena - Maycon 59', Grzyb, Hermes, Lato - Frankowski 77', Jezierski 68' Trener: Michał Probierz

Śląsk Wrocław: W.Kaczmarek, Socha, Kaśnikowski, Klofik, Góral, Łudziński 88'
Jagiellonia Białystok: Gikiewicz, Grosicki 59', Bruno 68', Niewulski, Burkhardt 77', Jarecki, Klepczarek

Jagiellonia zwycięża pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie

90+5 min. - Lato głową do pustej bramki Śląska! Z linii wybija Wołczek, a po chwili na rożny wybija Kelemen i koniec meczu
90+5 min. - Sotirović płasko po ziemi z rzutu wolnego, ale Sandomierski broni po raz kolejny
90+4 min. - Kolejna świetna okazja zmarnowana przez Grosickiego
90+3 min. - Na spalonym Marcin Burkhardt
90+2 min. - - Zagranie ręką Grosickiego w polu karnym Śląska
90 min. - Głębokie podanie Mili wyłapuje bramkarz gości
90 min. - Sędzia do drugiej połowy doliczył aż pięć minut
89 min. - Wrzutka do Sztylki, ale piłkarza Śląska uprzedził Sandomierski
88 min. - Łudziński zmienia Spahicia
88 min. - gospodarze próbują jeszcze odmienić losy meczu, ale bardzo nieudolnie
86 min. - Mocne uderzenie Spahicia w polu karnym, jednak piłka wysoko nad poprzeczką
85 min. - Celeban przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów po czym niedokładnie podał do Madeja
84 min. - Sztylka faulowany w środku
83 min. - Wołczek podaje do Sotirovicia, ten zbyt lekko i piłkę łapie bramkarz Jagi
82 min. - Na boisku leży El Mehdi, będą potrzebne nosze
81 min. - Wrzutka MIli w rękach Sandomierskiego
81 min. - Żółta kartka dla Sandomierskiego za zbyt długie celebrowanie gry
81 min. - Madej prawą stroną nie dal rady obrońcy Jagiellonii
80 min. - Mila do Spahicia, ten wypatrzył Ćwielonga w pola karne, ale jego podanie było już za mocne
77 min. - Gol dla Śląska! Świetne dośrodkowanie Mili wprost na głowę Celebana
77 min. - Ostatnia zmiana Jagiellonii, Burkhardt za Frankowskiego
76 min. - Kolejne dośrodkowanie kapitana Śląska, tym razem piłka przelatuje obok wszystkich piłkarz w polu karnym
75 min. - Niecelna wrzutka Mili ze środka boiska, Sandomierski piąstkuje
74 min. - Fojut faulowany na środku boiska
73 min. - Celeban wybija piłkę zmierzającą do Grosickiego
72 min. - Fojut uprzedza Grzyba i wybija górną piłkę
70 min. - Ależ nonszalancją popisał się teraz Grosicki! Napastnik Jagi wybiegł na czystą pozycję, położył już bramkarza Śląska i przekombinował, zamiast srzelić do pustej bramki, po chwili bramkarz wyłuskał mu piłkę spod nóg
70 min. - Zamieszanie w polu karnym gości, całą sytuację po zablokowanym strzale Sztylki wyjaśnił Lato
68 min. - Zmiana, Bruno za Jezierskiego
68 min. - to był ósmy niecelny strzał Śląska
67 min. - Bardzo mocny strzał Ćwielonga minąl bramkę Sandomierskiego
66 min. - Zablokowany strzał Mili przed polem karnym, piłka trafia do Sztylki, ten ładnie podaje do Spahicia, ale Bośniak minimalnie nie sięga piłki
65 min. - El Mehdi przedzierał się lewą stroną, zdołał dośrodkować, ale na tyle słabo, że piłkę wybił Wołczek
64 min. - Pawelec skutecznie interweniuje na lewej stronie, wybijając piłkę na aut
62 min. - na boisku z powodu urazu dość długo leżał Sotirović. Teraz jednak wszystko jest już w porządku
60 min. - Zmiana w zespole Jagielloni, Grosicki wszedł za Maycona.
55 min. - Do wejścia na boisko szykuje się Kamil Grosicki
55 min. - Lato na lewo Maycona, Brazylijczyk na spalonym
53 min. - Do akcji ofensywnej włączył się Wołczek, ale szybko piłkę zabrali mu obrońcy gości
51 min. - Gol dla Jagi. Lato narożnika dośrodkowuje do Jezierskiego, a ten z woleja technicznym strzałem pakuje piłkę do bramki Kelemena
50 min. - Rajd Laty lewą stroną, próbę dośrodkowania zablokował Celeban
49 min. - Celeban faulowany w środku boiska
49 min. - Jaga rozgrywa na własnej połowie, bardzo ambitnie próbuje tam walczyć o piłkę Sebastian Mila
47 min. - Kontra Śląska Madej do Mili, ten wrzuca w pole karne, wybijają obrońcy Jagi, a dwa strzały Spahicia bardzo niecelne
47 min. - Frankowski do Laty w pole karne, ale dobrze ustawiony Wołczek wybija na rzut rożny
46 min. - Maycon do Frankowskiego i rozpoczynamy druga połowę
45+2 min. - Sotirović w polu karnym Jagi, trąca piłkę głową, ale łapie Snadomierski, sędzia po chwili kończy mecz
45+2 min. - Dobrze zapowiadająca się akcja gospodarzy została zwolniona z powodu braku pomysłu na grę i cofnięta aż do defensorów
45 min. - Zagranie do Ćwielonga w pole karne, ale bardzo nieprecyzyjne
45 min. - Sędzia Dawid Piasecki dolicza dwie minuty
44 min. - Frankowski do Maycona i przerywa Sztylka
44 min. - Lato przedziera się przez obronę Śląska, daleko wypuszcza sobie piłkę i ubiega go golkiper WKS-u
42 min. - Cofnięty Frankowski próbował zagrać do Maycona, ale niecelnie
42 min. - Spahić decyduje się na strzał z 30 metrów. Uderzenie mocne, lecz niecelne
41 min. - Sotirović drybluje, mija jednego piłkarza gości, lecz drugiego już nie dał rady ograć
40 min. - Atak Jagi lewą stroną, Lato ogrywa Celebana i dośrodkowuje, lecz słabo i piłkę wybija Wołczek
39 min. - Przechwyt piłki przez Norambuenę, piłka trafia do Frankowskiego, ten wypatrzył Latę, podał, ale za mocno i piłka opuściła boisko
38 min. - Na spalonym Sotirović
38 min. - Strzał Mili, piłka przelatuje nad murem i o centymetry mija bramkę Jagiellonii
37 min. - Rzut wolny dla WKS-u 23 metry od bramki. Wołczek, Spahić i Mila przy piłce
36 min. - Trwają dyskusje piłkarzy na temat decyzji sędziego. Rzut wolny czy rzut sędziowski?
35 min. - Z rzutu rożnego Mila, piąstkuje Sandomierski, ucierpiał przy tym starciu Jarosław Fojut
34 min. - Rzut wolny dla Śląska. 30 metrów do bramki, Mila uderza, lecz niecelnie
33 min. - Frankowski piętą do tyłu, do Laty ten uderza silnie i płasko, Kelemen próbuje interweniować, lecz piłka przeleciała pod murem i wpadła do bramki
32 min. - Wszyscy piłkarze Śląska w swoim polu karnym
31 min. - Fojut ostro fauluje przed polem karnym Grzyba. Groźna sytuacja
29 min. - Strata Mili, atakuje Jagiellonia podanie Laty spod linii końcowej, ale nie było tam żadnego z jego partnerów
28 min. - Jezierski wypatruje Norambuenę, ten próbuje dośrodkować, uderza jednak nieczysto i piłka nieznacznie mija bramkę Kelemena. Sytuacja podobna do tej gdy Marek Gancarczyk zdobył gola z Lechią przy Oporowskiej jesienią
27 min. - Mecz do tej pory jest bardzo ciekawy, toczony w bardzo szybkim tempie. Nikt nie przypuszczał, że Jaga na wyjeździe zagra tak ofensywnie
27 min. - Długie podanie do Jezierskiego z głębi pola, ale zbyt mocno. Pawelec do samego końca kontrolował piłkę i pozwolił jej opuścić boisko
26 min. - Ćwielong z narożnika pola karnego dośrodkowuje do Sotirovicia, piłkę podbija jeden z obrońców i łapie Sandomierski
25 min. - Lato strzela, ale Kelemen bez problemu broni
25 min. - Spahić fauluje Latę, będziemy mieli rzut wolny z boku boiska na wysokości pola karnego
24 min. - Maycon ponownie w ataku, Celeban wybija na rzut rożny. Zagranie na krótki słupek, ale wrocławscy obrońcy oddalają zagrożenie od własnej bramki
22 min. - Strzał Frankowskiego z 22 metrów, piłka jednak nie znalazła drogi do bramki Śląska
21 min. - Dalekie podanie w kierunku Laty, przecina Wołczek i podaje do Kelemena
21 min. - Szarża Maycona, który niepotrzebnie wdaje się w drybling. Brazylijczyk mógł podać do Frankowskiego, a tak stracił
19 min. - Dośrodkowanie z lewej strony, Norambueny, ale zbyt głębokie i łapie futbolówkę Kelemen
18 min. - Frankowski zagrywa w pole karne w kierunku Laty, ten nie zdołał dojść do tej piłki
16 min. - Blisko bramki dla Śląska. Mila strzela po ziemi z 20 metrów, ale niecelnie
16 min. - Lato dośrodkowuje z lewej strony, piłka jednak znów w rękach Kelemena
14 min. - Sotirović fauluje Hermesa, Brazylijczyk zwija się z bólu
13 min. - Jaga atakuje, Jezierski próbował ograć Pawelca, obrońca Śląska nie dał się jednak zaskoczyć
13 min. - Próba podania do Jezierskiego, ale wszystko przerywa Mariusz Pawelec
11 min. - Szybka odpowiedź Śląska. Cwielong do Madeja w pole karne, ten strzela z półobrotu, ale Sandomierski był świetnie ustawiony i złapał tę piłkę
10 min. - Niedokładne wybicie obrońców, piłkę przejmuje Frankowski, który lekkim strzałem nie zaskoczył Kelemena
10 min. - Jagiellonia mogła zdobyć gola. Frankowski podaje do Maycona, uderzenie Brazylijczyka po ziemi, ale Kelemen instyktownie broni ten strzał
9 min. - Rzut wolny szybko rozegrany. Rafał Grzyb próbował dośrodkować w pole karne, lecz broni Kelemen
8 min. - Faul Sztylki na Mayconie. Zawodnik Śląska ukarany żółtą kartką
6 min. - Prawą flanką szarżuje Madej, upada, lecz sędzia nie widzi tam przewinienia
4 min. - Do wybitej piłki dopada Mila i uderza bardzo niecelnie
3 min. - 25 metrów od bramki faulowany Sotirović. Dośrodkowanie Mili, ale Fojuta ubiegają obrońcy Jagi
1 min. - Mila do Sotirovicia, początek spotkania

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Wiosna we Wrocławiu mimo powrotu śniegu! Piłkarze Śląska już w najbliższą sobotę podejmą na stadionie przy ul. Oporowskiej drużynę Jagiellonii. Liczymy na pierwsze wiosenne zwycięstwo!

Autor relacji: Patryk Reński