Legia Warszawa:(stroje: biało-czarne) Mucha - Astiz, Choto (72' Kumbev) , Rzeźniczak, Wawrzyniak - Iwański, Jarzębowski, Radović (53' Borysiuk), Rybus - Szałachowski, Dong (65' Giza) Trener: Stefan Białas
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Celeban, Pawelec, Socha, Wołczek - Ćwielong (74' Ulatowski), Dudek, Madej (90' Szewczuk), Mila, Sztylka - Sotirović (90' Łukasiewicz) Trener: Ryszard Tarasiewicz

Legia Warszawa: Machnowskij, Kiełbowicz, Kumbev, Borysiuk, Giza, Grzelak, Mięciel
Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Fojut, Łukasiewicz, Klofik, Ulatowski, Łudziński, Szewczuk

93 min. - Trzecia zmiana w Śląsku. Za Sotirovicia wchodzi na boisko Łukasiewicz
92 min. - Żóltą karta ukarany Jarzębowski za próbe wymuszenia rzutu karnego
90 min. - Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry
90 min. - Dośrodkowanie Iwańskiego. Piłkę pewnie łapie Kelemen
90 min. - zmiana w Śląsku. Za Madeja wchodzi Szewczuk
89 min. - Zółta kartką ukarani Madej oraz Wawrzyniak
89 min. - Awantura na boisku. Czerwoną kartką ukarany Socha za faul
88 min. - Po złym wybiciu Muchy piłka trafiła do Ulatowskiego, który nie potrafił opanować futbolówki i ostatecznie Śląsk nie wykorzystał prezentu
87 min. - Dośrodkowanie Rybusa z rzutu wolnego. Futbolówkę wybija Sotirović
86 min. - W sytuacji tej ucierpieli Socha z Jarzębowskim
86 min. - Bardzo groźne dośrodkowanie Rzeźniczaka, jednak obrońcy Śląska zdołali wybić piłke
84 min. - Szałachowski z 8 metrów nie potrafi oddać celnego strzału na bramke Śląska
79 min. - Strzał Mili z rzutu wolnego z 30 metrów. Mucha pewnie łapie futbolówkę
78 min. - Ariel Borysiuk ukarany żółtą kartką za faul na Madeju
77 min. - W środku pola faulowany Dudek
74 min. - Za kontuzjowanego Ćwielonga na boisko wchodzi Ulatowski
74 min. - Na boisku leży kontuzjowany Ćwielong
74 min. - Rzeźniczak przedarł się prawą stroną i dośrodkował do Macieja Rybusa, który z dobrej okazji uderzył piłkę obok bramki Śląska
72 min. - Ostatnia zmiana w Legii. Kumbec za Choto
70 min. - Zbyt mocne dośrodkowanie Rybusa. Piłkę przejmują Wrocławianie
68 min. - Strzał z dystansu Borysiuka. Piłka przelatuje wysoko nad bramka Śląska
65 min. - Druga zmiana w Legii. Za Donga na boisku pojawia się Giza
64 min. - Piękny strzał Rybusa z 20 metrów i jeszcze piękniejsza interwencja Kelemena
61 min. - Wrzutka z prawej strony Donga. Piłkę pewnie łapie golkiper Śląska
61 min. - Prostopadłe podanie do Donga. Napastnika Legii ubiega Kelemen
59 min. - Dośrodkowanie Mili z rzutu wolnego. Wołczek uderza piłke glową. Futbolowka przelatuje 5 metrów od bramki
58 min. - Sebastian Dudek pewnie pokonuje Muchę
57 min. - Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi Dudek
56 min. - Rzut karny dla Śląska podyktowany za faul Astiza na Wołczku
56 min. - Ładne podanie Iwańskiego do Donga. Napastnik z Chin po raz kolejny na spalonym
55 min. - Rzut rożny dla Śląska. Piłkę po dośrodkowaniu Mili pewnie łapie Mucha
55 min. - Rajd Rybusa. Pomocnik Legii podaje do wychodzącego na czysta pozycję Donga, jednak napastnik Legii znajduje sie na pozycji spalonej
53 min. - Pierwsza zmiana w Legii. Za Radovicia wchodzi Ariel Borysiuk
53 min. - Piłka po strzale Mili z 30 metrów przeleciał obok słupka bramki Muchy
51 min. - Kolejna akcja Legii. W polu karnym Radović wdał się w pojedynek z Wołczkiem i ostatecznie w tej akcji górą Wroclawianie
50 min. - Dobra interwencja Sochy, który przerwał podanie do wychodzącego sam na sam z Kelemenem Donga. Po chwili piłkę w doskonałej sytuacji dostał Szałachowski, ale napastnik Legii miał problem z opanowaniem futobolówki
48 min. - Na boisku leży kontuzjowany Rzeźniczak
47 min. - Nie pewna interwencja Astiza i Mucha musiał interwniować
46 min. - Rozpoczynamy drugą część spotkania

Piłkarze obydwu drużyn są już na boisku. Za chwilę rozpocznie się druga część spotkania

45 min. - Sędzia kończy pierwszą część spotkania
45 min. - Długie podanie w pole karne Śląska. W ostatniej chwili Pawelec wybija piłke spod nóg Szałachowskiego
43 min. - Podanie Mili do wychodzącego prawą stroną Madeja. Pomocnik Śląska znajdował się jednak na pozycji spalonej
42 min. - Rajd Madeja zakończony bardzo zlym podaniem do wychodzącego prawą stroną Sochy
39 min. - Miękkie dośrodkowanie Sotirovicia do Mili. Piłkę wybija Astiz
39 min. - Uderzenie Madeja wprost w ręcę Muchy
38 min. - Ładna akcja Śląska. Piłka krążyła miedzy zawodnikami Śląska, ale ostatecznie żaden z Wrocławin nie zdecydował się na strzał
37 min. - Kontra Legii. Iwański zagrywa długą piłkę na skrzydlo do Szałachowskiego. Ten po przebiegniecu kilkudziesieciu metrow wrzuca futbolówke w pole karne. Piłkę wybijają obrońcy Śląska
35 min. - Ofensywne wejście prawą strona Sochy. Piłka po jego dośrodkowaniu przelatuje wzdłuż bramki Legii. Żaden z Wrocławian nie zamyka akcji i obrońcy wybijają futbolowkę
34 min. - Dwójkowa akcja Ćwielonga ze Sztylką zakończona zbyt mocnym podaniem tego drugiego
33 min. - W walce o piłke Sotirović fauluje Choto
30 min. - Strzał Dudka z 30 metrów wprost w ręce Muchy
28 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Iwańskiego. Piłka trafia wprost na glowę Szałachowskiego, który strzela z 5 metrów od bramki. Piłka po koźle przelatuje nad poprzeczką bramki Kelemena
26 min. - Nie konwencjonalne wykonanie rzutu wolnego przez Śląska zakończone beznadziejnym strzałem Mili
25 min. - W walce o piłkę Sotirović faulowany przez Choto.
24 min. - Wrzutka Madeja do Sotirovicia. Napastnik Śląska przegrywa pojedynek główkowy z Chotow
24 min. - Kolejne dośrodkowanie Radovicia. Piłkę łapie Kelemen
23 min. - Wrzutka z prawej strony Radovicia. W pojedynku głowowym Socha lepszy od Donga i Śląsk przejmuje piłkę
22 min. - Rajd Mili w polu karnym zakończony faulem zawodnika Śląska
21 min. - Próba prostopadłego podania Mili do Sotirovicia. Bardzo dobrze zachował się w tej sytuacji Choto, który przerwał tę akcję
20 min. - Brzydki faul Ćwielonga na Iwańskim. Pomocnik Śląska ukarany żółtą kartką
19 min. - Strzał Donga zablokowany przez Sochę. Piłkę łapie Kelemen
17 min. - Piłka po strzale Ćwielonga trafiła pod nogi Dudka, który z pięciu metrów nie potrafił pokonać Muchy.
15 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Radovicia. W ostatniej chwili piłke przed nogami Donga wybija Socha
13 min. - Wrzutka z prawej strony Rzeźniczaka. Futbolówkę wybija Pawelec.
11 min. - Dośrodkowanie Iwańskiego z rzutu rożnego. Piłkę piąstkuje Kelemen. Do piłki znów dopadł Iwański. Jego drugie dośrodkowanie trafiło wprost na głowe niepilkowanego Choto i obrońca Legii umieszcza piłkę w siatce
10 min. - Pawelec przecina podanie Rybusa do Szałachowskiego
8 min. - Piękne dalekie podanie Iwańskiego do Rybusa. Pomocnik wbiegł w pole karne, ale jego dośrodkowanie zostalo zablokowane przez Pawelca.
7 min. - Śląsk długo utrzymuje się przy piłce próbujac rozegrać atak pozycyjny
6 min. - Zbyt krótkie podanie Choto do Muchy. Golkiper Legii ratował sytuację wybijając piłkę na aut
4 min. - Kontra Legii. Rajd Rybusa zatrzymany przez dobrze interweniującego Sochę. Obrońca Śląska naprawia błąd, ktory popełnił kilka chwil wcześniej nie przerywając podania do Rybusa
4 min. - Zablokowany strzał Ćwielonga. Pierwszy rzut rożny dla Śląska. Piłkę wrzucać będzie Mila
3 min. - Dośrodkowanie Wawrzyniaka, piłkę głową wybija Wołczek
3 min. - Próba prostopadłego podania Dudka do Sotirovicia. Piłkę bez problemu łapie Mucha
1 min. - Dudek zagrywa na prawę skrzydlo do Łukasza Madeja. Pomocnik Śląska za mocno dośrodkowuje piłkę, która wylatuje poza boisko
1 min. - Mila do Sotirovicia i zaczynamy spotkanie

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Czas na pierwsze wiosenne zwycięstwo i upragnione 3pkt zdobyte na wyjedzie. Legia Warszawa w roli gospodarza z pewnością nie jest łatwym przeciwnikiem. Wszystko jest jednak w nogach piłkarzy - wierzymy, że zawodnicy są w stanie pozytywnie nas zaskoczyć!

Autor relacji: Delin/Guardian