Wisła Kraków:(stroje: czerwono-białe) Pawełek - Alvarez, Piotr Brożek, Marcelo, Głowacki - Małecki, Diaz, Jirsak, Łobodziński (Kirm 76) - Paweł Brożek (Burliga 88), Boguski Trener: Henryk Kasperczak
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Celeban, Pawelec, Socha, Wołczek - Madej (Spahić 84), Dudek, Łukasiewicz (Ulatowski 75), Sztylka, Mila - Ćwielong (Gancarczyk 68) Trener: Ryszard Tarasiewicz

Wisła Kraków: Juszczyk, Jop, Burliga, Kirm, Mączyński, Hristov
Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Spahić, M. Gancarczyk, Góral, Klofik, Ulatowski, Łudziński

Mistrz Polski okazał się lepszy w dzisiejszym meczu od wrocławskiej drużyny. Miejmy nadzieję, że piłkarze Śląska wygrają w sobotę z GKS-em Bełchatów.

90+4 min. - Koniec meczu.
90+3 min. - Zamieszanie w polu karym po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego. Sytuacja jednak zakończyła się pomyślnie dla Wisły.
90+2 min. - Faul Diaza na Dudku.
90+1 min. - Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 4 minuty.
90 min. - Dośrodkowanie Mili z rzutu wolnego, główkuje Celeban, ale piłka niestety nie trafia do bramki Pawełki. Wisła przy piłce.
88 min. - Zmiana w Wiśle. Burliga zmienia Pawła Brożka.
88 min. - Małecki odgrywa do Brożka, ten po chwili do Boguskiego, który strzela w głowę Wołczka. Sędzia zarządza przerwę w grze ponieważ obrońca Śląska leży na murawie.
85 min. - Dariusz Sztylka za faul na Mączyńskim zostaje ukarany żółtą kartką.
84 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Spahić zmienia Madeja.
82 min. - Podanie w pole karne Małeckiego do Brożka. Uderzenie napastnika Wisły zablokowane przez Celebana.
80 min. - Piłka dla Śląska po faulu Alvareza.
78 min. - Z wielkim trudem Kelemen wybił piłkę poza własną bramką po strzale Piotra Brożka.
76 min. - Zmiana w Wiśle. Za Łobodzińskiego wchodzi Kirm.
75 min. - Zmiana w Śląsku. Ulatowski za Łukasiewicza.
72 min. - Pomyłka Kelemena, piłka po jego wybiciu odbija się od Boguskiego, jednak bramkarz Śląska po chwili naprawa swój błąd.
70 min. - Ni to strzał ni to podanie Pawła Brożka w polu karnym - od zagrożenia przed bramką Śląska uchrania nas Celeban.
68 min. - Zmiana w Śląsku. Marek Gancarczyk zmienił Piotra Ćwielonga.
68 min. - Kelemen uprzedza nabiegającego Boguskiego i uchrania Śląska przed stratą kolejnej bramki.
67 min. - Piłka po strzale z dystansu poszybowała ponad bramką Kelemena.
66 min. - Boguski podaje do Brożka, jednak jego strzał zostaje zablokowany przez Kelemena.
64 min. - Dogranie Dudka do Sochy, który niestety znalazł się na pozycji spalonej.
62 min. - Patryk Małecki zostaje ukarany żółtą kartką z powodu sprzecki z arbitrem spotkania.
60 min. - Faul Sochy na Małeckim.
59 min. - Na niesygnalizowany strzał zdecydował się Łobodzińśki. Piłka jednak wylądowała kilka metrów od bramki Kelemena.
58 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Marcelo.
57 min. - Wołczek przerywa ofensywną akcję Wisły wybijając głową piłkę na rzut rożny.
56 min. - Faul Łukasza Madeja na Diazie za co zawodnik Śląska zostaje ukarany żółtą kartką.
54 min. - Po raz kolejny na pozycji spalonej znalazł się Patryk Małecki.
53 min. - Żółtą kartką ukarany został Arkadiusz Głowacki. Kapitan Wisły celowo zagrał piłkę ręką leżąc na murawie.
52 min. - Wiślacy szanując piłkę rozgrywają ją bez pośpiechu starając się o jak największą dokładność.
50 min. - Po podaniu Jirsaka na pozycji spalonej znalazł się Małecki.
49 min. - Nieudany strzał Małeckiego na bramkę Kelemena z pola karnego Śląska.
47 min. - Faul Dudka na Małeckim.
46 min. - Podanie Mili do Ćwielonga rozpoczyna II połowę.
45+1 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Dośrodkowanie Mili wybijają obrońcy Wisły.
43 min. - Po dośrodkowaniu Mili po chwili do piłki dochodzi Ćwielong, ten podaje w pole karne, niestety po chwili Łukasiewicz zostaje zmuszony do wycofania piłki na własną połowę boiska.
40 min. - Świetne zagranie Sztylki do Sochy, ale Pawełek uprzedza młodego obrońcę WKS-u.
37 min. - Po strzale Alvareza piłkę po efektownym wyskoku chwycił Kelemen .
36 min. - Czujny Celeban wybija piłkę po dośrodkowaniu Piotra Brożka.
35 min. - Piłka po strzale Diaza obok słupka bramki Śląska.
32 min. - Podanie do Brożka, który znajduje się w dobrej sytuacji, podaje do Boguskiego, ten odgrywa do Brożka, który znalazł się na pozycji spalonej.
31 min. - Szalona akcja Małeckiego, któy po ograniu czterech zawodników Śląska podaje na czystą pozycję do Pawła Brożka, który otrzymując piłkę 1m przed bramką umieszcza ją w siatce.
30 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego piłkę piąstkował Pawelec, po chwili dobijać głową próbował Pawelec, jednak po chwili futbolówkę wybił Marcelo.
29 min. - Faul Brożka na Sosze.
28 min. - Nieudana próba lobbowania Kelemena przez Boguskiego.
27 min. - Błąd Pawelca, dzięki czemu rozpoczął swój rajd prawą stroną Paweł Brożek, ten podawał do Boguskiego, który strzelił ponad bramką Śląska.
26 min. - Nieporozumienie Głowackiego z Alvarezem na skutek czego piłka wychodzi na aut.
25 min. - Faul Alvareza na Wołczku w narożniku blisko bramki Śląska.
24 min. - Żółtą kartkę otrzymał Antoni Łukasiewicz za faul na Boguskim.
23 min. - Wołczek faluje Łobodzińskiego blisko bocznej linii boiska.
22 min. - Piękny przechwyt Pawelca, który powstrzymuje ofensywną akcję Wisły.
21 min. - Piłkę po dośrodkowaniu Dudka pewnie chwyta Pawełek.
20 min. - Faul Jirsaka na Mili ok. 25m od bramki Pawełka.
19 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Marcelo.
18 min. - Podanie Łobodzińśkiego w pole karne przerywa Pawelec, który wybija piłkę na rzut rożny.
17 min. - Zablokowany strzał Jirsaka przez Celebana na 20m.
16 min. - Po rajdzie Brożka lewą stroną ten podaje do Alvareza, który oddał mocno niecelny strzał.
15 min. - Niecelne podanie Ćwielonga do Madeja przez co piłkę otrzymują gospodarze.
14 min. - Po dośrodkowaniu Mili głową uderzał Pawelec - niestety ponad bramką.
13 min. - Faul Marcelo na Mili.
12 min. - Szarża Alvareza prawą stroną, po chwili dośrodkował, Kelemen zderzył się z Brożkiem, piłka dotarła do nóg Boguskiego, który odał niecelny strzał.
9 min. - Moment wyrównanej gry w środku pola. Żadna drużyna nie potrafi skonstruować klarownej, ofensywnej akcji.
8 min. - Faul Dariusza Sztylki na Jirsaku.
7 min. - Bardzo niecelne, zbyt mocne podanie Mili do Wołczka. Piłka wychodzi poza boczną linię boiska.
6 min. - Po raz drugi na pozycji spalonej znalazł się Łobodziński.
5 min. - Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Madej, piłka po chwili odbiła się od jednego z graczy Wisły - nici z szansy na zdobycie gola.
4 min. - Głowacki fauluje Dudka na 20m przed polem karnym Pawełka.
3 min. - Po długim podaniu na spalonym znalazł się Wojciech Łobodziński.
2 min. - Po zbyt mocnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę pewnie chwyta Kelemen.
2 min. - Pierwszy faul w szeregach Śląska popełniony przez kapitana WKS-u.
1 min. - Boguski do Brożka i zaczynamy!

Trójka sędziowska wprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko. Za chwilę rozpocznie się mecz.

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

O co grają w najbliższym meczu wrocławianie? O zwycięstwo! Zawsze i wszędzie. Nawet jeśli najbliższym rywalem podczas meczu wyjazdowego jest obecny mistrz Polski. Wierzymy, że pierwsze wiosenne zwycięstwo nareszcie nadejdzie. Dopingujmy własną drużynę!