Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Socha, Sztylka, Pawelec, Spahić - Madej (M. Gancarczyk 65), Łukasiewicz(Sotirović 65), Dudek, Ulatowski(Klofik 76), Ćwielong - Szewczuk Trener: Ryszard Tarasiewicz
Lech Poznań:(stroje: niebiesko-białe) Kotorowski - Wojtkowiak, Arboleda, Bosacki, S. Gancarczyk - Djurdjević(Zapotoka 74), Krivets, Injac, Wilk(Mikołajczak 80), Peszko(Kikut 71) - Lewandowski Trener: Jacek Zieliński

Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Klofik, Góral, M. Gancarczyk, Sotirović
Lech Poznań: Bieszczad, Tanevski, Henriquez, Kikut, Zapotoka, Mikołajczak, Możdzeń

W dzisiejszym spotkaniu zobaczyliśm dwa oblicza Śląska. Równorzędnie walczącego z Lechem w I połowie oraz kompletnie zagubionego w II polowie.

90+1 min. - Sotirović oddaje płaski, celny strzał, jednak zdecydowanie był on zbyrt lekki aby mógł zagrozić Kotorowskiemu.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 2 minuty.
88 min. - Dośrodkowanie Krivensa z rzutu wolnego pada pod nogi Sztylki, który wyprowadza ofensywną akcję Śląska. Bezskutecznie.
86 min. - Lewandowski mija Pawelca, a po chwili i Kelemena. Napastnikowi Lecha nie udało się jednak umieścić piłki w siatce Ślaska po strzal z ostrego kąta.
84 min. - Faul Sotirovicia na Bosackim.
83 min. - Serweryn Gancarczyk zostaje ukarany żółtą kartką za faul na Marku Gancarczyku.
80 min. - Zmiana w Lechu. Mikołajczak za Wilka.
80 min. - Sotirović z 20m. strzela... 20m wzwyż.
78 min. - Przerzut Dudka na lewą stronę do Ćwielonga, który nie zdołał opanować piłki.
76 min. - Zmiana w Śląsku. Klofik wchodzi za kontuzjowanego Ulatowskiego.
75 min. - Spahić fauluje Kikuta przy końcowej linii boiska.
74 min. - Kolejna zmiana w Lechu. Zapotoka zmiena Djurdjevicia.
73 min. - Ulatowski po ostatnim faulu na nim kuleje. Niezbędna będzie zmiana.
71 min. - Zmiana w Lechu. Kikut zmienia Peszkę.
69 min. - Kontra Śląska. Prostopadłe podanie Sotirovicia do Ćwielonga, niestety stoperzy Lecha, po chwili zdołali odebrać piłkę skrzydłowemu Śląska.
68 min. - Na bezpośredni strzał z rzutu wolnego zdecydował się Krivets. Piłkę po jego strzale z trudem piąstkował Kelemen.
67 min. - Dośrodkowanie Madeja w pole karne, jednak Wojtkowiak okazuje się lepszy od Sotirovicia.
65 min. - Podwójna zmiana w Śląsku.. Sotirović za Łukasiewicza, a M. Gancarczyk za Madeja.
64 min. - Krivets, który znalazł się 1m przed Kelemenem strzela prosto w naszego bramkarza.
63 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę z trudem piąstkuje Kelemen. Na szczęście sytuacja po chwili zostaje opanowana przez defensorów WKS-u.
60 min. - Strzał Lewandowskiego zza pola karnego zostaje zablokowany przez Sochę.
58 min. - Kontra Lecha. Peszko długim podaniem obsługuje Lewandowskiego, który po ominięciu Kelemena celnie strzela na pustą bramkę Śląska.
56 min. - Ofensywny faul Szewczuka na Bosackim w polu karnym Lecha.
55 min. - Dariusz Sztylka wybijając piłkę z linii bramkowej ratuje Śląsk przed utratą trzeciego gola.
54 min. - Piłkę do środkowaniu piłki z rzutu wolnego wybija Kelemen. Futbolówka ląduje po chwili do Gancarczyka, który zostaje zmuszony do wycofania piłki.
52 min. - Ostre wejście Sztylki w Lewandowskiego. Napastnik Lecha po chwili na szczęście bez urazu powstaje z murawy.
50 min. - Próba podania górą Dudka do Szewczuka - niestety Arboleda wybija piłkę przed siebie.
49 min. - Ulatowski fauluje Lewandowskiego w środkowej części boiska.
48 min. - Uderzenie Ulatowskiego z ok. 30m zdecydowanie zby wysokie.
47 min. - 0:2. Celnym strzałem z linii pola karnego popisał się Injac.
46 min. - Szewczuk do Ulatowskiego, ten na linię pola karnego do Dudka, jednak pomocnik Śląska nie zdołał opanować piłki.
46 min. - Dudek do Szewczuka i rozpoczynamy II połowę.

Piłkarze Śląska również już są na boisku. Za chwilę rozpocznie się druga odsłona meczu.

Zawodnicy Lecha ponownie na murawie.

45+1 min. - Koniec I połowy.
45+1 min. - Kontra Śląska. Niestety podanie Dudka do Szewczuka okazuje się o wiele za mocne.
45 min. - Pawelec wybija piłkę na rzut rożny dla piłkarzy gości.
45 min. - Spahić faulje Peszkę przy bocznej linii boiska.
43 min. - Po wysokim dośrodkowaniu Krivetsa, Kelemen udanie chwyta piłkę uprzedzając skaczących: Arboledę i Wojtkowiaka.
42 min. - Faul Sochy na Krivetsu.
41 min. - Po dośrodkowaniu Ćwielonga, szansę na uderzenie na bramkę miał Pawelec, jednak obrońca Śląska zdołał jedynie skierować futbolówkę obok słupka bramki Kotorowskiego.
40 min. - Drybling Madeja, odegranie do Łukasiewicza, który oddaje strzał z dystansu, jednak zostaje ono zablokowane.
38 min. - Socha odgrywa do Madeja, który opanowuje piłkę przy narożniku Lecha. Po chwili decyduje się na dośrodkowanie, jednak piłka ląduje w rękawicach bramkarza gości.
37 min. - Strzał Lewandowskiego z dystansu, piłkę sparuje przed sobą Kelemen.
36 min. - Piłka po strzale Amira Spahicia z rzutu wolnego ląduje nieco ponad bramką Kotorowskiego.
35 min. - Przed polem karnym poznaniaków Krivets fauluje Ulatowskiego.
33 min. - Nieoczekiwany strzał głową Dudka trafia w poprzeczkę!
32 min. - Piłkarze Śląska zby sprytnie chcieli rozegrać ten rzut wolny. Po kilku podaniach w zamieszaniu, Madej fauluje Arboledę za co otrzymuje żółtą kartką.
30 min. - Peszko przed polem karnym Lecha sfaulował Dudka. Szansa dla Śląska.
28 min. - Piłkarze Śląska wybijają piłkę poza boiska w geście gry fair play, ponieważ na murawie leży Arboleda.
27 min. - Uderzenie Wilka tuż zza pola karnego ląduje obok słupka bramki Śląska.
26 min. - Tempo gry po objęciu prowadzenia przez gości wyraźnie osłabło.
24 min. - Kelemen ratuje Śląsk od utraty drugiej bramki! Po kolejnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Wojtkowiak. Na szczęście Kelemen, w sobie znany sposób, wybił piłkę przed siebie.
22 min. - Krivets z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne, gdzie celnym uderzeniem głową popisuje się Lewandowski. Lech prowadzi 1:0.
21 min. - Spahić sfaulował Wojtkowiaka w środkowej części boiska, a po chwili kolejny faul ze strony Śląska - tym razem fauluje Socha.
20 min. - Żółtą kartką zostaje ukarany Injac za faul na Ćwielongu przed polem karnym Lecha.
18 min. - Arboleda zostaje sfaulowany przez Szewczuka.
17 min. - Wilk zagrywa Krivetsa, który według sędziego nie znajduje się na pozycji spalonej, ten jednak zostaje po chwili ograny przez Kelemena.
15 min. - Dudek w walce o górną piłkę sfaulował Injacia.
14 min. - Dudek okazał się sprytniejszy od dwóch środkowych pomocników Lecha, po chwili Sebastian odgrywa do Sochy, który mija dwóch obrońców gości, a następnie decyduje się na strzał. Niestety prosto w Kotorowskiego.
12 min. - Sławomir Peszko celował na długi róg bramki Kelemena, jednak piłka na nasze szczęście wyleciała za słupkiem.
11 min. - Prostopadłe podanie Wilka w pole karne Śląska zostaje bez odpowiedzi. Żaden z piłkarzy nie dotknął piłki. Po chwili Ćwielong zagrywa do Dudka, który decyduje się na strzeł z dystansu. Niestety zbyt słabo.
10 min. - Bardzo niecelne uderzenie Antoniego Łukasiewicz z ok. 30m.
9 min. - Ćwielong podaje do Madeja, który wbiega w pole karne a po chwili oddaje bardzo ładny strzał na bramkę Lecha. Kotorowski z problemami chwyta piłkę.
8 min. - Podanie na lewą stronę do Wilka, który zostaje zablokowany przez czujnego Tadeusza Sochę. Przy piłce Kelemen.
6 min. - Madej nie poradził sobie z dryblingiem trzech zawodników Lecha przy bocznej linii boiska.
6 min. - Dariusz Sztylka decyduje się na płaskie uderzenie z rzutu wolnego. Jednak piłka ląduje obok bramki Kotorowskiego.
5 min. - Tym razezm to Wojtowiak fauluje. Na murawie leży Szewczuk.
4 min. - Łukasiewicz fauluje Wojtkowiaka w środkowej częsci boiska.
3 min. - Podanie Madeja w pole karne, jednak czujny Arboleda wyjaśnia sytuację.
2 min. - Szewczuk z prawej strony zbyt lekko zagrywa do Madeja, przez co piłkę przejmują goście.
1 min. - Pierwsza akcja Lecha. Lewandowski dośrodkowuje w pole karne Śląska ale Sztylka wybija futbolówkę poza własne pole karne.
1 min. - Peszko do Lewandowskiego i zaczynamy.

Trójka sędziowska wprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Trybuna południowa została zapełniona już przez kibiców gości.

Piłkarze obydwu zespołów przeprowadzają właśnie przedmeczową rozgrzewkę.

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Wiara umiera ostatnia! Każdy problem ma swój koniec. Czas aby nareszie nadszedł. W najbliższym spotkaniu piłkarze Śląska Wrocław podejmą zawodników Lecha Poznań. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Wspólnie wspierajmy swoją drużynę!