Aura: Słonecznie i ciepło; Temp. 15 °C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Celeban, Ignasiak, Naskręt, Rudolf - Budka (58' Rosiński), Sztylka, Ostrowski, Ulatowski - Bugaj (65' Kaźmierczak), Kowal (53' Egharevba). Trener:
Lechia Gdańsk:(stroje: ) Bąk - Fechner, Brede, Manuszewski, Kosznik, Kalkowski (79' Dzienic), Szczepiński, Mysiak, Piątek, Król (68' Rusinek), Wiśniewski (90' Hirsz). Trener:

Lechia Gdańsk:

90+2 min. - Koniec meczu!!! We Wrocławiu bez bramek.
90+1 min. - Uderza z wolnego Rosiński ale piłka się ociera o mur.
90+1 min. - Rzut wolny, wszyscy zawodnicy Śląska na połowie Lechii.
90 min. - Sędzia dolicza 2 minuty.
90 min. - Ostatnia zmiana w meczu. W miejsce Wiśniewskiego na murawie pojawił się Hirsz.
86 min. - Rosiński z 30 metrów zbyt słabo.
85 min. - Po rzucie wolnym z 40 metrów dośrodkowana piłka trafia do Egharevby, ten naciskany przez obrońców traci ja.
82 min. - Groźnie pod wrocławską bramką. Udany offside niweczy plany gości.
80 min. - Indywidualna akcja Franka, atakowany przez obrońców zdołał złożyć się do strzału który ląduje w rękach Bąka.
79 min. - Kalkowskiego zmienia Dzienic.
79 min. - Żółtą kartką ukarany Rusinek.
78 min. - Po rzucie rożnym piłka trafie do Egharevby, ten blokowany oddaje strzał lecz broni Bąk.
77 min. - Ulatowski holuje piłkę pod pole karne gości, lecz zbyt długo zwleka z oddaniem strzału.
75 min. - Gra Śląska wygląda dziś bardzo słabo. Zawodnicy grają ospale, brak pomysłu na składną akcje. Lechia broni się umiejętnie.
75 min. - Dośrodkowanie Kaźmierczaka przejmują obrońcy Lechii.
73 min. - Kolejna akcja gości. Rusinek do Wiśniewskiego lecz ten na nasze szczęscie mija się z piłką.
68 min. - Niesamowite szczęscie towarzyszy Janukiewiczowi. Po prostopadłym podaniu w pole karne do piłki dochodzi Wiśniewski, 8 metrów przed wrocławskim golkiperem, strzał trafia w nogi rzucającego się Radka.
67 min. - Zmiana w Lechii, Króla zastępuje Rusinek.
66 min. - Rzut wolny z boku pola karnego, 25 metrów od bramki Lechii dośrodkowuje Rosiński ale piłke przejmują obrońcy.
65 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Bugaja zastępuje Kaźmierczak.
63 min. - Frank wypuszcza Bugaja w pole karne, lecz temu nie wychodzi drybling.
58 min. - Druga zmiana w ekipie Śląska. Budkę zastępuje Rosiński.
55 min. - Zablokowany strzał z dystansu Egharevby, odległosć od bramki 18 metrów.
54 min. - Zaraz po wejściu Frank wyłuskuje piłkę obrońcy lecz zbyt ostry kąt uniemożliwia mu oddanie celego strzału.
53 min. - Zmiana w Śląsku. Kowala zastępuje Egharevba.
52 min. - Zbyt wysoki strzał Naskręta z rzutu wolnego z 25 metrów.
50 min. - Kosznik z 20 metrów, sprawnie wyłapuje piłkę Janukiewicz.
49 min. - Lechia zaczyna coraz śmielej atakować.
47 min. - Rzut rożny dla Lechii, niebezpieczeństwo oddala dobrze ustawiony Ignasiak.
46 min. - Ekipy rozpoczęły drugą połowę bez zmian. Pierwsza akcja Lechii, Wiśniewski wbiega w pole karne ale traci piłkę.
46 min. - Drugą odsłonę rozpoczynają Wrocławianie.
45+2 min. - Koniec pierwszej odsłony!!! Do przerwy bez bramek.
45+2 min. - Uderzenie Piątka przelatuje nad wrocławską bramką.
45 min. - Sędzia doliczył 2 minuty.
44 min. - Po rzucie rożnym Bugaja, głową niecelnie Celeban.
43 min. - Z 20 metrów Kowal lecz jego strzał jest zablokowany.
41 min. - Z dystansu Mysiak, lekko obok słupka.
40 min. - Ostrowski z 20 metrów z woleja nie trafia w bramkę.
39 min. - Ulatowski wypuszcza Bugaja, ten płasko uderza na bramkę, lecz Bąk nie ma problemów z obroną słabego strzału.
34 min. - Słabo dziś spisujący się arbiter puszcza spaloną przez 3 zawodników Lechii akcję, na szczęście Janukiewicz wyjściem ratuje sytuację.
34 min. - Znów fauluje Celeban. Rzut wolny z 17 metrów - dośrodkowuje Mysiak, na posterunku Janukiewicz.
33 min. - Dośrodkowanie Kalkowskiego przejmują wrocławianie.
33 min. - Żółta kartka za faul Celebana na Piątku.
32 min. - Sztylka dziś zastępuje w pomocy Szewczyka i widać, że dawno nie grał na tej pozycji, jego poczynania są nerwowe, nie do końca potrafi odnaleźć się w grze. Trener Tarasiewicz desygnuje na rozgrzewkę Egharevbę i Rosińskiego. Być może w przerwie nastąpi zmiana.
32 min. - Szczepiński z 25 metrów, zbyt lekko i nie celnie.
30 min. - Za faul na Naskręcie w środku pola żółtą kartką ukarany zostaje Król.
25 min. - Groźnie pod bramką Lechii. Kowal na prawej flance z Celebanem, strzał na bramkę na róg paruje Bąk.
24 min. - Dwójkowa akcja Ulatowskiego z Ostrowskim, ten drugi wbiegając w pole karne traci zbyt daleko wypuszczoną piłkę.
21 min. - Dwa rzuty rożne dla wrocławian nie przynoszą korzyści w postaci bramki.
20 min. - Rzut Wolny wykonuje Naskręt, lecz jego techniczne uderzenie z 25 metrów trafia w mur i wychodzi na róg.
19 min. - Rozpędzonego Kowala fauluje Manuszewski za co otrzymuje żółta kartkę.
18 min. - Kolejna akcja gości. Celeban uprzedza Piątka i wybija piłkę na róg. Krótnie rozegranie rzutu rożnego, dośrodkowanie Piątka w pole karne i głową niecelnie Wiśniewski.
17 min. - Pierwsza akcja Lechii. Dośrodkowanie w pole karne minimalnie mija się z głową Wiśniewskiego.
16 min. - Zderzenie głowami Ignasiaka z Wiśniewskim obaj zawodnicy odkupują chwilą odpoczynku na murawie.
14 min. - Naskręt z połowy boiska uderza na bramkę Lechii, Bąk nie ma problemów z wyłapaniem piłki.
12 min. - Kolejny drybling Ostrowskiego zakończony faulem w narożniku boiska. Rzut wolny wykonuje Budka, lecz kiksuje i piłkę przejmują obrońcy z nad Motławy.
10 min. - Przewaga Śląska rośnie.
9 min. - Policja zatarasowala Bramę Maratońską Stadionu Olimpijskiego odcinając widzom dostęp do wydarzeń z murawy.
8 min. - Indywidualna akcja Ostrowskiego lewą stroną. Po ograniu kilki zawodników Lechii dośrodkowuje na prawą stronę do Budki którego uprzedza Kosznik.
6 min. - Aut na linii pola karnego, Kowal wyłuskuje piłkę ale za chwile traci ją na rzecz obrońców.
5 min. - Lechia gra defensywnym ustawieniem z jednym wysuniętym napastnikiem, Króla wspomaga w ofensywnej pomocy Wiśniewski.
3 min. - Dośrodkowanie Budki z rzutu wolnego z 40 metrów z najwyższym trudem na rzut rożny wybija Bąk.
1 min. - Na stadionie debiutuje dziś nowa wspólna flaga Śląska i Lechii.
1 min. - Śląsk w zielono-czerwonych trykotach, Lechia na biało-zielono.
1 min. - Gwizdek arbitra i gramy. Rozpoczynają goście.

W rezerwie pozostają: Śląsk - Hryńczuk, Egharevba, Mróz, Rosiński, Kaźmierczak, Szewczyk ; Lechia - Sobański, Sierpiński, Janus, Dzienic, Rusinek, Kawa, Hirsz.

Witam wszystkich zgromadzonych przed monitorami. Mimo Wielkiej Soboty mam nadzieje, że liczne grono fanów śledzić będzie poczynania naszych zawodników w meczu z Lechią. Niestety jest to drugi mecz z serii trzech bez udziału publiczności. Za nieco ponad 20 minut arbiter Adam Konarski rozpocznie spotkanie.