Strzelcy: Dymkowski 55, Bueno 73 - Mila 62, 87 Sotirović 75, 84

Odra Wodzisław Śl.:(stroje: czerwone) Onyszko - Velicky, Dymkowski, Malinowski, Luksik (Grzegorzewski 85) - Piechniak, Szalamberidze (Chmiest 55), Cantoro (Kolendowicz 70), Kwiek, Brasilia - Bueno Trener: Marcin Brosz
Śląsk Wrocław:(stroje: białe) Kelemen - Wołczek, Sztylka, Pawelec, Spahić - Szewczuk (Gancarczyk 93), Łukasiewicz, Dudek, Mila, Ćwielong (Madej 59) - Sotirović Trener: Ryszard Tarasiewicz

Odra Wodzisław Śl.: Buchalik, Magdoń, PIelorz, Kolendowicz, Woś, Chmiest, Grzegorzewski
Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Kaśnikowski, Socha, Gancarczyk, Klofik, Madej, Łudziński

Śląsk po raz pierwszy wygrał wyjazdowy mecz w tym sezonie. Po raz pierwszy wygrywa w 2010 roku. Po raz pierwszy strzela 4 bramki od poprzedniego spotkania z Odrą.

90+4 min. - Koniec meczu. Śląsk wygrywa 4:2!
90+4 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę bez problemu chwyta Kelemen.
90+3 min. - Uderzenie Kwieka z 25m zostaje zablokowane.
90+3 min. - Zmiana w Śląsku. Gancarczyk zmienia Szewczuka.
90+1 min. - Strzał Brasilii ponad bramkę Kelemena.
90 min. - Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 4 minuty.
89 min. - Strzał Kolendowicza trafia w poprzeczkę, a dobitka po chwili obok bramki WKS-u.
88 min. - Bueno otrzymał żółtą kartkę za faul na Madeju,
87 min. - GOOOOOOOOOLLLLLLLLLL 2:4! Dudek do Sotirovicia, ten do Mili, który strzela czwartą bramkę dla Śląska!
85 min. - Zmiana w Odrze. Grzegorzewski wchodzi za Luksika.
84 min. - GOOOOOOLLLLLLLLLDudek podaje na wolne pole do Sotirovicia, który z 9m pokonuje Onyszkę!
82 min. - Podanie Dudka do Sotirovicia, który przed oddaniem strzału został jednak uprzedzony przez obrońcę gospodarzy.
81 min. - Brasilia dośrodkowuje w pole karne, gdzie o mały włos bramki nie strzelił Bueno, który minimalnie minał się z piłką.
79 min. - Żółtą kartką został ukarany Kolendowicz za dyskusje z sędzią.
78 min. - Rajd Szewczuka prawą stroną, który podaje do Sotirovicia w pole karne. Tam jednak napastnik WKS-u otoczony dwoma zawodnikami Odry nie był w stanie przyjąć piłki.
76 min. - Ostre wejście Chmiesta w Spahicia. Obrońca Śląska potrzebuje interwencji lekarzy.
75 min. - GOOOOOOLLLLLLLLLLL Mila genialnie podaje do Sotirovicia, który przelobował Onyszkę zdobywając kolejną bramkę dla Śląska!
73 min. - Wrzutka Kolendowicz w pole karne, Chmiest strzela, obrona Kelemena, ale po dobitce Bueno piłka wpadła do siatki.
71 min. - Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska główkować próbował Bueno, ale piłkę po chwili chwycił Kelemen.
70 min. - Kolejna zmiana w Odrze. Kolendowicz wchodzi za Cantoro.
68 min. - Po kolejnym dośrodkowaniu Mili piłkę w głąb pola wybijają gospodarze.
66 min. - Dośrodkowanie Mili w pole karne. Żaden z piłkarzy Śląska nie zdołał niestety przeciąć jej lotu.
64 min. - Dudek faulowany przez Mauro Cantoro.
63 min. - Podanie Mili do Madeja, piłkę wybijają jednak obrońcy Odry.
62 min. - GOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLOdegranie Sotirovicia do Mili, który z 20m płaskim uderzeniem strzela wyrównującą bramkę!
60 min. - Rajd Szewczuka prawą stroną, podanie do Madeja, który nie opanowuje piłki.
59 min. - Zmiana w Śląsku. Madej zmienia Ćwielonga.
58 min. - Podanie Dudka w pole karne do Ćwielonga, który z 10m strzela bardzo niecelnie.
57 min. - Podanie Spahicia do ... końcowej linii boiska.
55 min. - Dalekie dośrodkowanie Brasilii z rzutu wolnego, Dymkowski wyprzedza obrońców Śląska i umieszcza piłkę w siatce Kelemena.
55 min. - Zmiana w Odrze. Chmiest zmienia Szalamberidze.
53 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Brasilii, piąstkuje Kelemen, próbował dobijać Piechniak, jednak robi to niecelnie.
52 min. - Szalamberidze wdarł się z piłką w pole karne, jednak w ostatniej chwili Pawelec blokuje jego strzał.
50 min. - Brasilia zagrywa w pole karne, minimalnie z piłką minął się Piechniak. Groźna sytuacja Odry.
49 min. - Mila fauluje Kwieka w walce o górną piłkę. Mimo tego to pomocnik Śląska głównie ucierpiał w tym starciu.
48 min. - Strzał Brasilii zablokowany przez Spahicia.
46 min. - Mila do Szewczuka i rozpoczynamy II połowę.

Piłkarze wrócili już na boisko.

Kibice w Wodzisławiu są świadkami wyrównanego spotkania. Wydaje się, że każdy wynik jest dzisiaj możliwy.

45+1 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Sędzia do regulamiinowego czasu gry I połowy dolicza 1 minutę.
45 min. - Strzał Kwieka zdecydowanie zbyt lekki aby mógł zagrozić Kelemenowi.
44 min. - Ni to strzał ni to podanie Piechniaka... mimo wszystko - zdecydowanie zbyt mocne.
43 min. - Dobre podanie Szewczuka do Ćwielonga, jednak przy próbie strzału... piłka odbiła mu się od nogi.
42 min. - Szalamberidze uciegł Spahiciowi, dośrodkował w pole karne, gdzie jednak Sztylka wybija piłkę poza własne pole karne.
41 min. - Chwila wielokrotnej wymiany piłki pomiędzy zawodnikami obydwu drużyn.
39 min. - Faul Sotirovicia na Cantoro. Argetyńczyk przez kilka chwil leży z bólu na murawie.
37 min. - Po dośrodkowaniu Piechniaka żaden z piłkarzy nie zdołał przeciąć lotu piłki.
35 min. - Długi przerzut Piechniaka ląduje poza boczną linią boiska.
33 min. - Kwiek został ukarany żółtą kartką za faul na Szewczuku.
31 min. - Uderzenie Piechniaka z 30m ponad poprzeczką bramki Śląska.
30 min. - Strzał Sotirovicia wprost w rękawice Onyszki.
29 min. - Żółtą kartką za protesty spowodowanej nieodgwizdaniem faulu Sztylki został ukarany Velicky.
27 min. - Złe wybicie Łukasiewicza wprost pod nogi Kwieka, który oddaje strzał zza pola karnego. Piłka odbiła się od Pawelca i wyszła na rzut rożny.
26 min. - Dośrodkowanie Mili, piłkę główkował Szewczuk, ale udana interwencja Luksika zakańcza ofensywną akcję Śląska.
25 min. - Szalamberidze aktorsko upada w polu karnym. Za próbę wymuszenia rzutu karnego sędzia karze go żółtą kartką.
24 min. - Po dośrodkowaniu Brasilii uderzać próbował Gruzin, zrobił to jednak w bardzo nieudany sposób.
23 min. - Wślizg Spahicia, który odbiera piłkę Szalamberidze. Rzut rożny dla gospodarzy.
22 min. - Brasilia dośrodkowuje z lewej strony, gdzie główkuje Piechniak. Na szczęście obok bramki Kelemena.
21 min. - Sotirović odgrywa do Szewczuka, który decyduje się na strzał z 25m. Piłka poszybowała jednak ponad bramkę Onyszki.
19 min. - Sotirović w bardzo ciekawy sposób przerzucił do Ćwielonga, który niestety nie zdążył opanować dobiec do piłki. Śląsk atakuje!
18 min. - Kwiek fauluje Szewczuka. Po chwili na murawę kładzie się Sotirović, na szczęście interwencja lekarzy okazuje się niepotrzebna.
17 min. - Na pozycji spalonej znalazł się Sotirović.
16 min. - Szewczuk świetnie przerzucił do Sitorivicia, który wyprzedził obrońców, strzelał z ostrego kąta, jednak Dymkowski zdołał wybić piłkę na rzut rożny.
15 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu rożnego strzelić bramkę przewrotką próbował Sotirović. Niestety ponad bramką.
14 min. - Dośrodkowanie Spahicia w pole karne Odry, Luksik w oryginalny sposób, brzuchem, wybija na rzut rożny.
12 min. - Po dośrodkowaniu Brasilii z rzutu rożnego, główkował Bueno, ale Kelemen chwyta piłkę.
11 min. - Długie podanie do Szalamberidze, który zdołał oddać strzał. Piłkę na rzut rożny wybija Kelemen.
10 min. - Szewczuk ogrywa przed polem karnym Odry Dymkowskiego, ale źle podał do Mili, który nie opanował piłki.
9 min. - Strzał Dudka z ok. 20m, jednak Onyszko chwyta futbolówkę.
8 min. - Dalekie zagranie Brasilii zbyt mocne. Piłka pada łupem Kelemena.
7 min. - Nieporozumienie pomiędzy Szewczukiem a Milą. Ten pierwszy zbyt mocno
6 min. - Dudek prostopadle do Sotirovicia, jednak sędzia podnosi choręgiewkę sygnalizując pozycję spaloną.
5 min. - Ostre wejście Velickiego w Piotra Ćwielonga.
4 min. - Sotirović podał do Mili, którego niestety uprzedzili obrońcy Odry. Było groźnie!
3 min. - Na pozycji spalonej znalazł się Ćwielong.
2 min. - Dośrodkowanie Luksika z lewej strony, główkował Bueno, ale Kelemen chwyta piłkę.
1 min. - Rozpoczynamy spotkanie.

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Czas definitywnie zapewnić sobie utrzymanie! Nie widzimy przeszkód, aby piłkarze Śląska przy oakzji wygrali po raz pierwszy w tym roku zdobywając cenne 3pkt.