Strzelcy: Pawelec 76', Sotirović 84' - Tshibamba 20'

Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Wołczek, Sztylka(k), Pawelec, Spahić(67' Socha) - Ćwielong(90' Gancarczyk), Łukasiewicz(46' Madej), Dudek, Mila, Szewczuk - Sotirović Trener: Ryszard Tarasiewicz
Śląsk Wrocław:(stroje: żółto-niebieskie) Witkowski - Sokołowski, Szmatiuk, Kowalski, Mrowiec - Burkhardt, Bożok, Budziński, Ława(k) - Trytko, Tshibamba(86' Wachowicz) Trener: Dariusz Pasieka

Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Socha, Klofik, Madej, Gancarczyk
Śląsk Wrocław: Bledzewski, Robakowski, Ulanowski, Sakaljew, Wachowicz, Mawaye, Czoska

Wrocławianie kończą obecny sezon na 10 pozycji w lidze

94 min. - Koniec meczu.
90+3 min. - Ostre wejście Budzińskiego na Pawelca. Zawodnik Śląska ukarany żółtą kartką
90 min. - Sędzia dolicza 4 minuty
90 min. - Trzecia zmiana w Śląsku. Za Ćwielonga wchodzi Gancarczyk
90 min. - Szewczuk faulowany przez Mrowca, który ukarany zostaje przez sędziego żółta kartką
89 min. - Miękka wrzutka w pole karne Ćwielonga do Szewczuka, jednak napastnika Śląska ubiega Szmatiuk.
86 min. - Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Tshibambe wchodzi Wachowicz
85 min. - Zagranie Szewczuka w środek pola do Mili, który nie zdołał zagrać celnej piłki do Sotirovicia i futbolówkę zlapał Witkowski
84 min. - GOOOOOOLLLLLLL. Sotirović popisał się pięknym strzałem z kilkunastu metrów i umieścił piłkę w siatce obok bezradnego Witkowskiego
83 min. - Po kontrze Śląska Sotirović z ostrego kąta uderzył na bramkę jednak Witkowski wybił piłkę na rzut rożny. Po kornerze w dużym zamieszaniu w polu karnym Sotirović spudłował z trudej sytuacji z 5 metrów
81 min. - Szybki rzut wolny. Ława do Bożoka, ten groźnie zacentrował z linii końcowej. Niefortunna interwencją popisał się jeden z obronców Śląska jednak Kelemen zdołał złapać piłke
80 min. - Sotirović odegrał piłkę do Madeja, który próbował uderzyć z rogu pola karnego, jednak uderzenie bardzo niecelne
80 min. - Podanie Ławy do Bożoka, ten zagrał wzdłuż bramki Śląska, ale nie było żadnego zawodika Arki, który wbiłby piłkę do pustej siatki
79 min. - Socha ukarany żółtą kartką za faul na Bożoku
76 min. - GOOOOOOLLLL!!! Dośrodkowanie Mili z rzutu rożnego. Najwyżej wyskoczył Pawelec i umieścił piłkę w siatce. Mamy remis!
76 min. - Zagranie Szewczuka do Sotirovicia wbiegającego w pole karne. Sokołowski wybija piłke na rzut rożny
75 min. - Uderzenie Burkhardta z rzutu wolnego prosto w mur Śląska
75 min. - Rzut wolny dla Arki 30 metrów od bramki Kelemena
73 min. - Kotrataka Arki powstrzymany przez Sochę, który wybija piłkę po za boisko
73 min. - Sokołowski fauluje Madeja przy linii bocznej boiska. Dośrodkowanie Mili wybija głową Szmatiuk
72 min. - Kolejne uderzenie Mili zza pola karnego. Futbolówka po ziemi minęła słupek bramki Arki
71 min. - Sebastian Mila powstrzymany przez obrońców Arki pod polem karnym Witkowskiego
67 min. - Socha wchodzi na boisko za Spahicia
67 min. - Sebastian Mila ukarany żółtą kartką za faul na Tshibambie
66 min. - Zespołowa akcja Śląska. Wołczek zagrał do linii końcowej do Madeja, który z trudem w ostatniej chwili zdołał wrzucić piłkę w pole karne, którą bez trudu złapał Witkowski
64 min. - Do weścia gotowy Socha
63 min. - Ława podaje do Trytki, który przepchnął się miedzy obrońcami i oddał strzał z pierwszej piłki. Futbolówka przeleciał jednak daleko od bramki Kelemena
62 min. - Kolejne uderznie Sotirovicia. Znów górą Witkowski
61 min. - Przepychanka Spahicia z Tshibamba. Sędzia karze zawodników żółtymi kartkami
59 min. - Na boisku leży Sotirovic Arkowcy wybijają piłkę poza boisko
55 min. - Indywidualna akcja Mili który przedarł się środkiem boiska i oddał strzał który został zablokowany. Dobitkę Madeja obronił Witkowski
53 min. - Zespołowa akcja Śląska zakończona niedokładnym dośrodkowaniem Mili. Futbolówke przejmują goście
51 min. - Uderzenie Sotirovicia z 30 metrów po ziemi obok bramki
49 min. - Ćwielong ograł Kowalskiego i zagrał piłkę do Sotirovicia który machnął się z piłką i nie zdołał oddać strzału. Po chwili jedank odzyskał futbolówke i uderzył na bramkę Witkowskiego. Golkiper Arki broni
48 min. - Dośrodkowanie Madeja. Futbolówka po nogach obrońcy wypada poza boisku. Rzut rożny dla Śląska. Wrzutka Mili. Witkowski łapie futbolówkę
46 min. - Burkhardt podaje do Tshibamby i rozpoczynamu drugą połowę

W przerwie jedna zmiana w Śląsku. Za Łukasiewicza wchodzi Madej

Piłkarze są już na boisku i za chwilę rozpocznie się druga część spotkania

45+1 min. - Sędzia kończy pierwszą część spotkania
45 min. - Nerwowo na boisku. Najpierw na boisku leżał Trytko jednak sędzia nie przerwał spotkania. Po chwili dołączył do niego Sotirović ale Arka nie wybiła piłki
45 min. - Sędzia doliczył minute do regulaminowego czasu gry
44 min. - Niskie dośrodkowanie Mili, Dudek przepuścił piłkę próbując zaskoczyć Witkowskiego, ale futbolowka poleciał wprost w ręce bramkarza gości
43 min. - Faul Burkhardta na Mili 30 metrów od bramki Witkowskiego
40 min. - Dalekie zagranie Mili do Sotirovicia jednak bardzo niecelne i futbolówka trafia do Witkowskiego
38 min. - Dośrodkowanie Wołczka zablokowane przez Sokołowskiego. Aut na wysokości piątki dla Śląska
35 min. - Ostre starcie Wołczka z Sokołowskim po którym ten drugi potrzebuje pomocy medycznej
34 min. - Podanie Mili do Sotirovicia, jednak Sokołowski w ostatniej chwili wybił futbolówkę
34 min. - Dobre odegranie Mili do Ćwielonga, który nie opanował piłki przed polem karnym
31 min. - Uderzenie zza pola karnego Burkhardta. Piłka odbiła się od nóg obrońców i na szczęście Tshibamba nie zorientował się w polu karnym i nie doszedł do piłki
29 min. - Dalekie wybicie piłki przez Kelemena do Sotirovicia, który znajdował się na pozycji spalonej
27 min. - Świetne zagranie Ćwielonga, który uprzedza obrońce gości, ale w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Witkowski.
25 min. - Dośrodkowanie Wołczka w pole karne. Po nieudanej interwencji obrońcy Arki na strzał przewrotką zdecydował się Ćwielong. Uderzenie zawodnika Śląsk niecelne
24 min. - Znakomita interwencja Kelemena który przechwycił podanie Trytki do wychodzącego sam na sam Ławy
22 min. - Dośrodkowanie Burkhardta z wolnego. Piłkę przedłużył Kowalski, ale nikt nie zamknął tej akcji. Piłka od bramki Śląska
20 min. - Gol dla Arki. Długie podanie z linii obrony do Tshibamby, który znalazł się sam w polu karnym i pewnie pokonał Kelemena
19 min. - Bardzo ładna akcja Śląska. Piłka jak po sznurku przechodziła od Wołczka przez Dudka i Mile do Ćwielonga który zdecydował się na strzał. Z wielkim trudem na raty bronił Witkowski
18 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Sebastiana Mili. Fubolówkę głową wybija Ława.
16 min. - Solowa akcja Vuka Sotirovicia, który minął kilku rywali i oddał bardzo silny pokręcony strzał na bramkę Arki, ale minimalnie chybił
15 min. - Po kwadransie na ośmiu stadionach Ekstraklasy bez goli
13 min. - Strzał z dystansu Kowalskiego ze skraju pola karnego. Futbolówka leci jednak daleko od bramki Kelemena
11 min. - Długie podanie Mili do Szewczuka, ten przy linii końcowej boiska dochodzi do piłki i odrazu próbuje dośrodkować.
9 min. - Zbyt mocne dośrodkowanie Spahicia w pole karne Arki. Piłka wylatuje poza boisko
8 min. - W okolicach środka boiska Bartosz Ława zagrał piłkę ręką. Rzut wolny dla Śląska
6 min. - Wrocławianie starają sie konstruować atak pozycyjny. Gdynianie jednak dobrze ustawili się w obronie i z ofensywnych prób Śląska niewiele wynika
5 min. - Szmatiuk faulując Sotriovicia zatrzymuje groźnie zapowiadającą sie akcje Śląska
4 min. - Przerzucenie Dudka do Szewczuka. Ten ograł Sokołowskiego i zacentrował piłkę w pole karne, która pewnie złapał Witkowski
3 min. - Od pierwszych minut Śląsk rzucił się do ataku. Przed chwilą Sotirović zatrzymany przez trzech obrońców Arki
2 min. - Dla Tarasiewicza jako trenera dzisiejszy pojedynek jest 60 w Ekstraklasie i 150 ligowy w barwach Śląska
1 min. - Dla Tomka Szewczuka dzisiejsze spotkanie jest 50 w Ekstraklasie w barwach Śląska, natomiast dla Vuka Sotirovicia 60 w Ekstraklasie
1 min. - Mila do Sotirovicia i rozpoczynamy ostatni pojedynek w obecnym sezonie

Piłkarze obydwu drużyn wychodzą na boisko. Za kilka chwil sędzia Marcin Szulc rozpocznie spotkanie

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

To już ostatnie spotkanie w tym sezonie! Śląsk ciągle walczy o jak najlepszą końcową pozycję w tabeli. Wygrana z Arką z pewnością bardzo ucieszyłaby kibiców, gdyż nie od dziś wiadomo o dodatkowych emocjach, związanych ze spotkaniami pomiędzy tymi dwoma drużynami. Niech wygra lepszy.

Autor relacji: Delin/FPP