Aura: Słonecznie i ciepło; Temp. 13 °C

Zawisza Bydgoszcz:(stroje: ) Mioduszewski - Michalski, Mrvalievic, Tupalski, Remień, Bekas, Miklosik, Sotirovic (87' Cudny), Feliksiak, Imeh (77' Dah), Tarnowski (67' Tientore). Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz, Naskręt, Ignasiak, Rudolf, Sztylka, Ostrowski, Dudek, Ulatowski, Rosiński (56' Budka), Kowal (78' Kaźmierczak), Egharevba. Trener:

Zawisza Bydgoszcz:

90+4 min. - Koniec meczu !!! Wrocławianie przerywają serię 6 meczów bez porażki.
90+2 min. - Z piłką mija się Naskręt, Dah przejmując futbolówkę wychodzi na pozycję sam na sam lecz przegrywa z Janukiewiczem.
90 min. - Sędzia doliczył 4 minuty.
87 min. - Opuszcza boisko Sotirović a w jego miejsce wchodzi Cudny.
80 min. - Z 20 metrów na bramkę uderza Sotirović.
78 min. - Kaźmierczak za Kowala.
77 min. - Dah za Imeha
76 min. - Groźnie gospodarze, dośrodkowanie z prawej strony do Sotirovićia.
75 min. - Z rzutu wolnego wrzuca Dudek, podbija głową Ignasiak, strzela Frank lecz znów na drodze piłki Mioduszewski.
74 min. - Żółtą kartką ukarany Remień za faul na Budce.
72 min. - Mogliśmy wyrównać!!! Prostopadłe podanie do Egharevby, ten naciskany przez obrońców uderza lecz Mioduszewski koniuszkami rękawic zmienia tor lotu piłki i ta przetacza się tuż obok słupka.
71 min. - Soczysty strzał z woleja Sotirowićia z 18 metrów również mija bramkę Śląska.
69 min. - Ulatowski z 16 metrów obok bramki Zawiszy.
67 min. - Rozgrzewa się Kaźmierczak.
67 min. - Za Tarnowskiego na boisku pojawił się Tientore.
67 min. - Prostopadłe podanie, do piłki dopada Sotirović, wychodzi sam na sam z Janukiewiczem ale ten dzielnie wybija piłkę na róg.
65 min. - Kontra wrocławian. W dobrej pozycji Egharevba lecz znów zbyt długo zwleka ze strzałem.
59 min. - I stało się. Szybka kontra Zawiszy, Imeh otrzymuje dobre podanie w puste pole, wychodzi sam na sam z Janukiewiczem i nie ma problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Przegrywamy 1:0
56 min. - Rosińskiego zmienia Budka
55 min. - Kontra Śląska trzech na dwóch, Egharevba zbyt długo zwleka ze strzałem i w konsekwencji tracimy piłkę.
54 min. - Ulatowski traci piłkę, przejmuje ją Imeh. Jego uderzenie z 18 metrów z najwyższym trudem wybija na róg Janukiewicz.
51 min. - Rozgrzewa się Budka, za parę minut powinien zmienić któregoś z graczy Śląska.
50 min. - Z piłką mija się Sztylka, futbolówkę przejmuje Sotirović, lecz na szczęscie zamiast wbiec w pole karne decyduje się na strzał z obroną którego nie ma problemów Janukiewicz.
49 min. - Dwukrotnie groźnie pod bramką Śląska po dośrodkowaniach z rzutów rożnych Miklosika.
46 min. - Rozpoczyna się własnie druga część tego spotkania. Obie jedenastki bez zmian. Grę wznawiają wrocławianie.

Piłkarze Śląska rozpoczęli ten mecz znów nie co ospale, na szczęście w miarę postępu czasu gra się wyrównała. Obie drużyny miały kilka dobrych okazji do otworzenia wyniku, lecz dobrze dysponowani goliperzy pewnie strzegą dziś obu bramek. Mecz jest trochę nerwowy, o czym świadczy 5 żółtych kartek. Bardzo pobudzony jest dziś trener Tarasiewiecz, który raz po raz głośno komentuje decyjze arbitrów. Miejmy nadzieje, że w drugiej części meczu będziemy świadkami bramek... dla Śląska.

45+2 min. - Koniec pierwszej połowy!!! Na stadionie w Bydgoszczy po w miarę wyrównanych trzech kwadransach bez bramek.
45 min. - Sędzia dolicza dwie minuty.
44 min. - Rzut wolny wykonyje Dudek, piłka po jego uderzeniu mija prawy słupek bramki Zawiszy.
43 min. - Za faul na 18 metrze żółty kartonik ogląda Michalski.
42 min. - Imeh pada w polu karnym, na szczęście gwizdek arbitra milczy.
41 min. - Rudolf w narożniku boiska wybijając piłkę nokautuje chorągiewkę.
40 min. - Ostry faul Sztylki, na szczęście obyło się bez kartki.
39 min. - Mogliśmy prowadzić!!! Rosiński wrzucał z rzutu wolnego, na 6 metr do Kowala, lecz ten niestety nie trafia w bramkę. Nadal 0:0.
38 min. - Za faul w środku pola na Rudolfie, żółtą kartkę otrzymuje Feliksiak.
36 min. - Po kontrze ze spalonego do siatki trafia Feliksiak, gwizdek arbitra i nie ma gola.
34 min. - Po strzale Ulatowskiego z 30 metrów piłka minimalnie obok słupka.
33 min. - Nieprecyzyjne zagranie Naskręta do Janukiewicza i piłka wychodzi na róg. Po dośrodkowaniu głową groźnie uderza Michalski. Janukiewicz na posterunku.
32 min. - Akcja Zawiszy, na linii pola karnego piłkę otrzymuje Sotirović lecz zbyt długo zwleka z oddaniem strzału.
29 min. - Ostrowski z rzutu wolnego trafia w mur.
27 min. - Po dośrodkowaniu z prawej strony Rosińskiego, centymetrów zabrakło Egharevbie do oddania strzału.
25 min. - Z rzutu wolnego uderzał Ostrowski, lecz piłkę przejmują obrońcy gospodarzy.
24 min. - Rzut wolny z 35 metrów Mrvaljevicia pada łupem Janukiewicza.
22 min. - Groźnie prawą stroną wrocławianie. Ostrowski zagrywa do Franka ale szybszy był Mioduszewski.
20 min. - Na niesygnalizowany strzał z 35 metrów decyduje się Egharevba, po którym piłka trafia w ...słupek.
19 min. - Imeh znów opatrywany poza boiskiem.
17 min. - Groźnie w polu karnym Śląska. Piłka zagrana do Sotirovićia pada łupem wrocławian,
15 min. - Rzut wolny z bocznej strefy boiska, dośrodkowuje Miklosik, lecz piłka nie tknięta przez żadnego z graczy opuszcza boisko.
13 min. - Za zbyt głośne komentarze żółta kartką ukarany Kowal.
13 min. - Po jednym ze starć poza linią boczną opatrywany był Imeh.
11 min. - Za faul na Miklosiku żółtą kartką ukarany Ulatowski.
11 min. - Po ładnej akcji Zawiszy, Janukiewicz uprzedza Tarnowskiego i łapie piłkę.
10 min. - Strzał Dudka z 35 metrów pewnie broni Mioduszewski.
6 min. - Po rzucie rożnym głową uderza Michalski, ale piłką mija bramkę Śląska w bezpiecznej odległości.
5 min. - Dośrodkowanie Miklosika z rzutu wolnego przedłuża strzałem Michalski, Janukiewicz wybija futbolówkę na róg.
4 min. - Za faul na Imehu, żółtą kartką ukarany Sztylka.
3 min. - Rzut wolny 25 metrów od bramki Śląska broni Janukiewicz.
1 min. - Gwizdek arbitra i gramy. Rozpoczął Zawisza.

Zawodnicy wychodzą właśnie przy blasku jupiterów na płytę boiska. Za chwilę początek meczu.

W rezerwie pozostają: Zawisza - Skrzypiec, Cudny, Tientore, Dah, Gaca; Śląsk - Hryńczuk, Budka, Kaźmierczak, Szewczyk, Mróz.

Zawisza w strojach niebiesko-czarnych, Śląsk w jednolitych zielonych.