Aura: Słonecznie i ciepło; Temp. 20 °C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Celeban, Naskręt, Ignasiak (61' Kaźmierczak), Sztylka - Budka, Dudek, Szewczyk (46' Rosiński), Ostrowski (46' Egharevba) - Kowal, Ulatowski. Trener:
Drwę™ca Nowe Miasto Lubawskie:(stroje: ) Astapczik - Wróbel, Święcki, Zakierski, Kowalski, Sawala, Wincel, Filipek, Domżalski, Hebda (63' Łazar), Misiura (71' Fedoruk - 87' Pietrasik). Trener:

Drwę™ca Nowe Miasto Lubawskie:

90+3 min. - Koniec meczu o którym piłkarze Śląska chcieliby jaknajszybciej zapomnieć. Drwęca grająca w 10 ugrała dziś we Wrocławiu 0:3.
90+1 min. - Blamaż, kompromitacja, brak słów Po samobójczym trafieniu Budki Śląsk przegrywa 0:3!!!
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty.
89 min. - Budka ukarany żółtą kartką.
87 min. - Pietrasik w miejsce Fedoruka,
86 min. - Dudek wycofał do Kowala, ten oddaje strzał zatrzymany przez defensorów.
85 min. - Rosiński próbuje strzału z 30 metrów lecz piłkę przechwytuje Astapczik.
84 min. - Budka z 25 metrów strzela, lecz piłka odbita od obrońców wychodzi na róg.
77 min. - Drwęca broni szczelnie dostępu do swojej bramki, Śląsk nie ma sposobu na rozmontowanie tego bloku defensywnego.
77 min. - Żółtą kartką ukarany Sawala.
76 min. - Indywidualna akcja Ulatowskiego, kilkoma zwodami mija on obrońców gości lecz zbyt dlugo zwleka z oddaniem strzału i traci piłkę.
75 min. - Żółta kartka dla Domżalskiego.
71 min. - Zmiana w Drwęcy, Fedoruk zmienia strzelca bramki Misiurę.
69 min. - Groźna kontra gości, dośrodkowanie w pole karne do niepilnowanego Domżalskiego, piłka po jego strzale głową przelatuje nad bramką Janukiewicza.
66 min. - Kontra wrocławian zatrzymana na dobrze ustawionym defensorze gości.
64 min. - Budka silnie obok słupka bramki ... Janukiewicza.
63 min. - Zmiana w Drwęcy, Łazar za Hebdę.
62 min. - Tu już śmiało możemy mówić o sensacji. Po niewykorzystanej sytuacji następuje kontra gości, Wincel potężnie z dystansu pod wrocławską poprzeczkę i przegrywamy 0:2!!!
61 min. - Kaźmierczak za Ignasiaka.
56 min. - Dudek technicznie z 16 metrów, lecz zbyt lekko i niecelnie.
54 min. - Rosiński z lewej strony zagrywa w pole karne, Astapczik piąstkuje, lecz piłka trafia pod nogi Ulatowskiego, ten zbyt długo zwlekając traci szanse na oddanie celnego strzału.
51 min. - Za nieoficjalnych doniesień wg masażysty Śląska Szewczyk najprawdopodobniej ma złamanie nogi w dwóch miejscach, jeśli te informacje sie potwierdzą to sezon już się dla niego zakończył.
51 min. - Z rzutu wolnego Rosiński z 35 metrów, ni to strzałem ni dośrodkowaniem zaskakuje obrońców gości, piłkę w porę wyłapuje Asapczik.
47 min. - Śląsk zaczął drugą połowę od ataków. Po jednym z nich i dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Drwęcy zrobiło się groźnie.
46 min. - W miejsce Ostrowskiego i kontuzjowanego Szewczyka wchodzą Egharevba i Rosiński.
46 min. - Drugą odsłonę rozpoczynają Wrocławianie.
45+1 min. - Koniec pierwszej odsłony!!!
44 min. - Bardzo brzydki faul Filipka, atak od tyłu na nogi Szewczyka zakończony bardzo poważnie wygladającą kontuzją. Szewczyk karetką opusza Stadion Olimpijski, a Filipek otrzymuje początkowo żółtą, a chwilę po tem czerwoną kartkę. Arbiter zmienił decyzję.
43 min. - Prostopadłe zagranie do Nakręta, ten uderza z kilkunastu metrów lecz zbyt lekko.
40 min. - Dośrodkowanie z głębi pola na długi słupek, Sztylka w doskonałej sytuacji trafia po główce trafia w słupek.
39 min. - Wrzutka Celebana w angielskim stylu z autu w pole karne, głową przedłużył Dudek, Naskręt zamias oddać strzał waha się i piłkę przejmują obrońcy.
37 min. - Szewczyk, lewą stroną zagrywa w pole karne do Ulatowskiego, ten niepilnowany strzela... a właściwie podaje piłkę bramkarzowi gości.
35 min. - Po rzucie wolnym z 20 metrów piłka trafia w mur, Janukiewicz piąstkuje ją przed siebie na 14 metr, dopada do niej Misiura i potężnym strzałem umieszcza w bramce. Przegrywamy 0:1
35 min. - Rajd Domżalski zatrzymany przez Ignasiaka. Ignasiak ukarany przez arbitra.
35 min. -
31 min. - Za faul na Dudku ukarany Hebda.
30 min. - Dośrodkowanie Dudka z 25 metrów z rzutu wolnego nietrafia do żadnego z zawodników Śląska.
27 min. - Indywidualna akcja Szewczyka zatrzymana w polu karnym.
23 min. - Budce udaje się dośrodkować z linii końcowej , lecz piłkę przechwytuje Astapczik.
22 min. - Z 8 metrów z ostrego kąta uderzał Kowal, lecz za mocno.
19 min. - Naskręt z 10 metrów nie trafia w światło bramki.
17 min. - Piłka po prostopadłym podaniu Filipka do Misiury i płaskim strzale tego drugiego znajduje drogę do bramki Śląska, jednak arbiter sygnalizował spalony. Nie ma gola.
14 min. - Z 30 metrów strzelał Wincel, lecz nie trafił w bramkę.
14 min. - Szybkie zagranie z autu do Kowala, ten strzela lecz zbyt lekko aby zaskoczyć doświadczonego golkipera gości.
12 min. - Budka z 10 metrów z ostrego kąta prosto w Astapczika.
11 min. - Z rzutu wolnego z 25 metrów próbował szczęścia Wróbel, lecz piłka po jego strzale poszybowała wysoko nad bramką.
10 min. - Kontrę Drwęcy zatrzymują wrocławscy obrońcy.
10 min. - Gra się zaostrza, jeśli taki stan się nie zmieni to za parę chwil powinny posypać się kartki.
9 min. - Dwukrotnie z rzutu rożnego Dudek, najwyżej do piłki skaczą jednak goście.
7 min. - Dośrodkowanie Dudka dociera do odwróconego tyłem do bramki Kowala, mimo nacisków ze strony obrońców oddaje strzał lecz nie trafia czysto w piłkę.
5 min. - Uderzenie Dudka z 20 metrów - niecelne.
4 min. - Rajd Budki prawą stroną, zakończony dośrodkowaniem, nikt nie przecina jednak lotu piłki.
1 min. - Tym razem policja nie zdecydowała się na blokadę bramy maratońskiej, zza której trwa doping prowadzony przez zgromadzonych kibiców.
1 min. - Gwizdek arbitra i gramy.

Śląsk w jednolitych zielonych strojach, Drwęca na niebiesko-biało.

Trwa losowanie. Rozpoczynać będą goście.

Rezerwa: Śląsk - Hryńczuk, Rudolf, Kaźmierczak, Mróz, Egharevba, Rosiński; Drwęca - Talik, Pietrasik, Figurski, Fedoruk, Łazar.