Aura: Pochmurno i wietrznie; Temp 18°C

Radomiak Radom:(stroje: ) Borkowski - Nykiel, Brzyski, Piętka, Bednarz, Duda, Uss (74' Sajdak), Barkaniczkow (84' Rysiewski), Cvetković (62' Kacprzak), Wachowicz, Kalu. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Naskręt, Sztylka, Celeban - Mróz (46' Ostrowski) - Budka, Dudek, Ulatowski, Rosiński - Bugaj (69' Kaźmierczak), Kowal. Trener:

Radomiak Radom:

90+3 min. - Koniec meczu !!! Po przeciętnym meczu w Radomiu obie ekipy podzieliły się punktami.
90+2 min. - Jeszcze dwie okazje mieli wrocławianie w końcowych sekundach, Kaźmierczak i Dudek nie potrafili jednak znaleźć drogi do siatki.
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty.
90 min. - Na 10 metrze piłkę otrzymuje Naskręt, uderza mocno ale niecelnie.
89 min. - Z rzutu wolnego z 30 metrów niecelnie Dudek.
86 min. - Po rzucie rożnym głową nad bramką uderzał Celeban.
85 min. - Groźnie pod wrocławską bramką. Nykel dośrodkowuje w pole karne do Sajdaka, ten naciskany przez obrońców nie dochodzi do strzału.
84 min. - Boisko opuszcza Barkaniczkow, a w jego miejsce wchodzi Rysiewski.
84 min. - Groźnie z 30 metrów z rzutu wolnego strzelał Rosiński, w polu karnym piłkę trącił jeszcze Kowal lecz był na spalonym.
80 min. - Idealna okazja dla Śląska. Fantastycznym podaniem Kaźmierczaka obsluguje Budka. Kaźmierczak w sytuacji sam na sam z Borkowskim strzela fatalnie i golkiper Radomiaka wybija futbolówkę w polę.
78 min. - Dudek z 25 metrów nad bramką.
76 min. - Strzał Sajdaka głową z 7 metrów nie trafia w bramkę.
75 min. - Krótko rozegrany rzut rożny przez Rosińskoego i Budkę, ten drugi oddaje strzał z kilkunstu metrów, lecz piłkę łapie Borkowski.
74 min. - Za kontuzjowanego Ussa na boisku pojawia się Sajdak.
72 min. - Groźnie pod wrocławską bramką. Uss otrzymuje prostopadłe podanie wbiega w pole karne i ... pada na murawę. Sędzia nie przerwał jednak gry. Po chwili Uss opuszcza boisko w asyście masażystów.
69 min. - Słabo dziś spisującego się Bugaja zmienił Kaźmierczak.
66 min. - Z 28 metrów z rzutu wolnego niecelnie uderzał Piętka.
65 min. - Za komentowanie decyzji arbitra żółtą kartką ukarany zostaje Sztylka.

Zapełnił się sektor dla kibiców gości. Wśród wrocławskich kibiców widać duża ilość żółtych koszulek fanów Motoru. Łącznie okolo 200 osób.

63 min. - Rzut wolny z 28 metrów, uderza Rosiński, lecz piłka przelatuje minimalnie obok słupka.
62 min. - Zmiana w Radomiaku. Kacprzak za Cvetkovicia.
59 min. - Okazja dla Radomiaka. Po dośrodkowaniu Kalu, najpierw z piłką mija się Brzyski, potem strzał Ussa zostaje zablokowany.
57 min. - Rozgrzewa się Kaźmierczak. Możemy spodziewać się drugiej zmiany w ekipie Śląska.
56 min. - Ładna akcja Śląska. Z ostrego kąta w światło bramki nie trafił Bugaj.
54 min. - Z 20 metrów uderzał Cvetković, lecz piłka przelatuje wysoko nad wrocławską bramką.
49 min. - Naskręt z 25 metrów wysoko nad bramką Borkowskiego.
47 min. - Ulatowski wypuszcza podaniem Budkę, ten jednak traci piłkę. Po chwili odzyskuje ją Kowal i zagrywa do niepilnowanego Rosińskiego. Strzał tego ostatniego przelatuje obok bramki Radomiaka.
46 min. - Drugą część meczu rozpoczyna Radomiak. W przerwie nastąpiła jedna zmiana, w ekipie Śląska Mroza zastąpił Ostrowski.
45+1 min. - Za ściągnięcie koszulki po zdobytej bramce żółtą kartkę zobaczył Dudek. Chwilę po tym sędzia kończy pierwszą połowę tego meczu. W Radomiu 1:1
45+1 min. - GOOOOOOOOL Z rzutu wolnego uderzał Rosiński, piłka odbiła się od któregoś z obrońców Radomiaka i trafiła pod nogi dobrze ustawionego na linii pola karnego Dudka. Ten potężnym strzałem nie dał szans Borkowskiemu. 1:1 !!!!!!!!!!!
42 min. - Znów dośrodkowywał z rzutu wolnego Rosiński, znów trafił w mur i znów radomianie kontrą zagrozili bramce Śląska. Nieczysto uderzał Kalu.
39 min. - Rzut wolny z 25 metrów, Rosiński uderza w mur. Kontra Radomiaka dochodzi pod pole karne Śląska, lecz tam piłkę gubi Wachowicz.
38 min. - Z kilkunastu metrów strzelał Cvetković, lecz jego strzał pewnie broni Janukiewicz.
37 min. - Okazja na podwyższenie rezultatu. Po nieudanej próbie złapania gospodarzy na "spalony" przed Janukiewicza wbiegło dwóch zawodników Radomiaka. W ostatniej chwili na róg piłkę wybija Budka.
36 min. - Niesygnalizowany strzał Kowala zaskakuje Borkowskiego, który z ogromną trudnością wybija futbolówkę na rzut rożny.
31 min. - Rosiński ogrywa obrońców i dośrodkowuje, lecz zbyt głęboko i piłka opuszcza boisko.
29 min. - Z rzutu wolnego z 30 metrów dośrodkowuje Rosiński, najwyżej do piłki wyskoczył Borkowski i wypiąstkował piłkę.
28 min. - Egzekutorem jedenastki Wachowicz. Strzał i przegrywamy 1:0 !!!!
27 min. - Celeban fauluje w polu karnym Kalu i mamy rzut karny.
23 min. - Wrzutka Bugaja wzdłuż linii bramkowej nie znajduje odbiorcy. Od własnej bramki gospodarze.
22 min. - Rzut wolny z 30 metrów dla Radomiaka. Piętka uderzył niezdecydowanie i za lekko. Piłkę pewnie chwyta Janukiewicz.
20 min. - Bugaj z 30 metrów niecelnie.
18 min. - Okazja na otwarcie wyniku dla Radomiaka. Tuż przed polem karnym piłkę wyłuskał Uss, wbiegł w pole karne i oddał strzał z 14 metrów. Na całe szczęście pewną interwencją popisał się Janukiewicz, wybijając piłkę na rzut rożny.
16 min. - Pierwszy rzut rożny dla wrocławian. Do dośrodkowania Dudka najwyżej wyskoczył obrońca gospodarzy.
12 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Budki otrzymuje Kowal, naciskany przez obrońców nie zdołał jednak oddać czystego strzału.
11 min. - Rzut wolny dla Radomiaka, z 18 metrów przymierzył Brzyski a piłka minęła bramkę Śląska obok słupka.
9 min. - Ładna akcja wrocławian zatrzymana uniesioną w górę chorągiewką arbitra liniowego. Na spalonym Kowal.
8 min. - Piętka z 20 metrów nad bramką strzeżoną przez Janukiewicza.
6 min. - Dośrodkowanie Piętki przechwytują obrońcy Śląska.
5 min. - Rzut wolny z 25 metrów dla Śląska. Piłka po uderzeniu Rosińskiego trafia w mur, dobitka Naskręta również nie celna.
4 min. - Bugaj próbował prostopadłego podania do Kowala, lecz piłkę przechwytują obrońcy Radomiaka.
1 min. - Gwizdek arbitra i gramy. Rozpoczął Śląsk, w czerwonych trykotach, Radomiak na błękitno.

W rezerwie pozostają: Radomiak - Gałczyński, Rysiewski, Majić, Błarzejewski, Kacprzak, Michalski, Sajdak; Śląsk - Hryńczuk, Rudolf, Ostrowski, Kaźmierczak.

Witam wszystkich zainteresowanych relacją "minuta po minucie" z meczu pomiędzy broniącym się przed spadkiem z ligi Radomiakiem, a wciąż posiadającym realne szanse na awans Śląskiem. Wrocławianie przystąpią do tego pojedynku zregenerowani dziesięciodniowym odpoczynkiem. Być może będzie to dodatkowy atut, gdyż gracze Radomiaka na odbudowę sił po meczu z Lechią mieli zaledwie 3 dni. W ekipie Śląska zabrakło dziś Franka Egharevby, zmuszonego do wyjazdu w sprawach rodzinnych. Być może nietypowe rozstawienie zaproponowane przez trenera Tarasiewicza zaowocuje zdobyciem tak upragnionego kompletu punktów.