Aura: Pochmurno ; Temp 17°C

Polonia Bytom:(stroje: ) Suchański - Broniewicz, Galeja, Marcinkowski (64' Gacki), Pajączkowski, Rozmus (90' Świder), Rybski, Sosna, Jurczyk, Brehmer, Trzeciak (90' Wieczorek). Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Celeban, Ignasiak, Sztylka (77' Kaźmierczak), Naskręt - Ostrowski, Dudek, Mróz (67' Witkowski), Rosiński - Ulatowski, Kowal. Trener:

Polonia Bytom:

90+5 min. - Koniec meczu!!! W Bytomiu sensacyjne zwycięstwo Polonii.
90+4 min. - Wieczorek za Trzeciaka.
90+4 min. - Żółtą kartką ukarany Naskręt.
90+3 min. - Rybski piętą, mogła być bramka.
90 min. - Sędzia dolicza 5 minut.
90 min. - Świder za Rozmusa.
88 min. - Przepychanka na środku boisku zapoczątkowana przez Ulatowskiego i jednego z graczy gospodarzy. Interweniuje arbiter, obyło się jednak bez kartek.
80 min. - Polonia prowadzi 3:1. Strzał na bramkę paruje Janukiewicz, jednak w obliczu dobitki Rybskiego nie ma żadnych szans. W Bytomiu sensacja!!!
77 min. - Kaźmierczak za Sztylkę. Śląsk gra w zestawieniu 3-4-3.
75 min. - W doskonałej sytuacji znów Rybski, jednak nie trafia z 7 metrów w światło bramki.
73 min. - Dobre podanie do Rybskiego, ten zbyt dlugo zwleka z oddaniem strzału.
71 min. - Na stadionie w Bytomiu meksykańska fala. Kibice cieszą się z prowadzenia.
71 min. - Dośrodkowanie Ostrowskiego, Suchański piąstkuje na rzut rożny.
70 min. - Trzeciak z dystansu ponad bramką Janukiewicza.
69 min. - Dudek z 25 metrów obok słupka.
67 min. - Witkowski za Mroza.
66 min. - Gacki z 7 metrów głową nad poprzeczką.
64 min. - Gacki za Marcinkowskiego.
64 min. - Dudek prostopadle do Kowala, chorągiewka w górze - spalony.
62 min. - Rzut wolny z 30 metrów. Janukiewicz piąstkuje po strzale Trzeciaka.
58 min. - Za faul w środku pola żółtą kartką ukarany Marcinkowski.
54 min. - Niestety przegrywamy. Złe wybicie Rosińskiego powoduje przejęcie piłki przez Rozmusa. Strzał z kilkunastu metrów trafia do bramki Janukiewicza. 2:1
53 min. - Błąd Naskręta, Pajączkowski wbiega w pole karne, jego strzał z 14 metrów przelatuje nad poprzeczką.
48 min. - Z wolnego z 28 metrów Rosiński. Pewnie interweniuje Suchański.
46 min. - Drugą odsłonę rozpoczęli wrocławianie. W obu ekipach bez zmien.
45 min. - Koniec pierwszej połowy.
45 min. - Kontra Polonii, piłkę otrzymuje Rozmus wychodzący na pozycję sam na sam z Janukiewiczem, pojedynek ten wygrywa gracz Polonii, który wbiega z piłką prawie do bramki. Mecz zaczyna się na nowo. 1:1
44 min. - Ulatowski z 14 metrów obok słupka.
43 min. - Broniewicz z prawej strony, dośrodkowanie wyłapuje Janukiewicz.
41 min. - Rozmus uderza na bramkę Janukiewicza, lecz zbyt niepewnie.
40 min. - Gra się uspokoiła, obie drużyny szanują piłkę.
31 min. - Rzut wolny, piłka zatrzymana prze mur ustawiony przez wrocławian.
31 min. - Błąd Celebana wykorzystuje Marcinkowski, groźną sytuację faulem na linii pola karnego ratuje Naskręt.
28 min. - Zbyt lekki strzał Ulatowskiego nie był w stanie zaskoczyć Suchańskiego.
27 min. - Galeja usiłuje niesygnalizowanym strzałem zaskoczyć Janukiewicza, lecz ten pewnie broni.
25 min. - Dośrodkowanie na bramkę Śląska, Celeban mija się z piłką którą z linii bramkowej wybija Naskręt.
25 min. - Rybski sam na sam z Janukiewiczem, akcję zatrzymuje podniesiona chorągiewka arbitra liniowego.
23 min. - Kontra Polonii, po profesorsku piłkę wyłuskuje Ignasiak.
22 min. - Akcja Polonii. Rozmus otrzymuje podanie w polu karnym Śląska, strzela z trudnej pozycji i nie trafia w bramkę.
21 min. - Mecz nabiera tempa. Celeban z prawej strony do Ignasiaka lecz ten głową niecelnie.
18 min. - GOOOOOOOLLLL!!! Ostrowski wbiegając w pole karne zdecydował się na niesygnalizowany strzał z ostrego kąta. Całkowicie zaskoczony Suchański nie miał innego wyjścia jak wyciągnąć piłkę z siatki.
16 min. - Rosiński z 30 metrów fatalnie.
12 min. - Rzut rożny dla Polonistów, Janukiewicz decyduje się na wyjście z bramki, bliski szczęścia Sosna.
9 min. - Kowal wbiega w pole karne, zagrywa wzdłuż bramki lecz nikt nie przecina podania. Polonia od własnej bramki.
7 min. - Celebanowi brakuje centymetrów aby sięgnąć piłkę po dośrodkowaniu Rosińskiego z rzutu wolnego.
4 min. - Po długim podaniu Ostrowski wychodzi na pozycję sam na sam z Suchańskim, lecz pomaga sobie ręką i arbiter przerywa grę.
2 min. - W polu karnym pada Trzeciak, ale gwizdek arbitra milczy.
1 min. - Gwizdek arbitra i gramy. Śląsk, w zielonych trykotach, Polonia w granatowo-czerwonych.