Aura: Pochmurno ; Temp 20°C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Celeban, Ignasiak, Sztylka, Ostrowski - Budka, Dudek, Ulatowski, Rosiński - Bugaj (70' Witkowski), Kowal (86' Kaźmierczak). Trener:
ŁKS Łódź STARY:(stroje: ) Wyparło - Jikia, Kęska, Kłus, Leszczyński, Łabędzki (77' Mysona), Łakomy, Madej (63' Madej), Radunović, Sierant, Sypniewski (90' Rozkwitalski). Trener:

ŁKS Łódź STARY:

90+4 min. - Koniec meczu !!! Po przeciętnym meczu na Oporowskiej, Śląsk - ŁKS 0:0.
90+4 min. - Ostatnia próba, strzał Kaźmierczaka również nie znajduje drogi do siatki.
90+3 min. - Ukarany Radunović
90 min. - Rozkwitalski za Sypniewskiego.
89 min. - Kaźmierczak z 18 metrów obok słupka.
86 min. - Kaźmierczak za Kowala.
79 min. - Witkowski wbiega między dwóch obrońców, strzela, lecz jego strzał zostaje zablokowany.
77 min. - Mysona w miejsce Łabędzkiego.
74 min. - Kłus z 18 metrów na poprzeczką.
73 min. - Sypniewski z narożnika pola karnego nie trafia w bramkę.
72 min. - Ulatowski z 25 metrów fatalnie.
71 min. - Dośrodkowanie Dudka z rzutu wolego pada łupem obrońców ŁKS-u.
70 min. - Witkowski za Bugaja.
63 min. - Pierwsza zmniana w dzisiejszym meczu, Niżnik zmienia Madeja.
63 min. - Dudek wypuszcza prawą stroną Budkę, ten wbiega w pole karne i zostaje zablokowany przez obrońców gości.
56 min. - Prostopadłe zagranie Ostrowskiego do Kowala, napastnika Śląska uprzedza jednak bramkarz ŁKS.
55 min. - Budka prostopadle do Dudka, lecz temu odskakuje piłka.
54 min. - Strzał Ignasiaka z 20 metrów przelatuje nad poprzeczką bramki Wyparły.
53 min. - Śląsk zaczyna groźnie atakować. Ulatowski do pędzącego lewą stroną Ignasiaka, Wyparło na posterunku.
50 min. - Kolejne fatalne uderzenie z rzutu wolnego Rosińskiego.
46 min. - Po wznowieniu gry, goście przeprowadzili składną groźną akcję.
46 min. - Drugą połowę zaczynają gracze z Łodzi. Po obu stronach bez zmian.
45+1 min. - Rzut wolny z 25 metrów. Piłka po strzale Rosińskiego odbita od muru wychodzi na rzut rożny. Sędzia nie pozwala jednak na jego rozegranie i kończy pierwszą połowę. Po tym wydarzeniu z arbitrem kilka słów zamienia trener wrocławian Ryszard Tarasiewicz.
45 min. - Sędzia dolicza 1 minutę.
44 min. - Z rzutu wolnego wrzucał Rosiński, Celeban trąca piłkę, którą Wyparło łapie na linii bramkowej.
42 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Jikii, z piłką mija się Sypniewski.
40 min. - Drybling Bugaja na dwóch zawodnikach ŁKS-u kończy się faulem trzeciego.
40 min. - Rzut wolny w wykonaniu Rosińskiego, piłka trafia jednak w ręce Wyparły.
36 min. - Z boiska wieje nudą, okres nieciekawej gry w wykonaniu obu drużyn.
31 min. - Strzał z 30 metrów Rosińskiego broni Wyparło.
30 min. - Dośrodkowanie z głębi pola Rosińskiego pada łupem obrońców ŁKS-u.
28 min. - Za faul w środku pola na Madeju żółtą kartką ukarany Ulatowski.
24 min. - Janukiewicz nie ma najmniejszych trudności z lekkim strzałem Radunovicia.
23 min. - Po faulu w narożniku boiska dośrodkowywał Dudek lecz znów zbyt lekko.
22 min. - Fatalnie z rzutu rożnego Rosiński.
18 min. - Niestety uwidacznie się przewaga graczy ŁKS-u.
17 min. - Zamieszanie w polu karnym Śląska po rzucie rożnym gości.
15 min. - Kontra gości, Kłus wykłada piłkę Łabędzkiemu, ten strzela z kilkunastu metrów, piłka trafia w nogi Janukiewicza.
10 min. - Brzydki faul Kłusa na Ulatowskim, arbiter nie decyduje się na ukaranie zawodnika ŁKS.
9 min. - Z 20 metrów Łabędzki nad poprzeczką.
7 min. - Budka zagrywa do Bugaja, ten wrzuca futbolówkę na 7 metr do Ulatowskiego. Potężny strzał ląduje na poprzeczce bramki Wyparły.
3 min. - Z rzutu wolnego z 30 metrów dośrodkowywał Jikia, lecz nikt nie zamykał akcji.
2 min. - Na murawę poleciały serpentyny, po chwili przerwy na ich uprzątnięcie arbiter wznawia grę.
1 min. - Gwizdek arbitra i gramy. Rozpoczyna Śląsk.

W rezerwie pozostają: Śląsk - Hryńczuk, Małecki, Mróz, Kaźmierczak, Galuś, Witkowski; ŁKS - Sabela, Mysona, Niżnik, Ostalczyk, Przybyszewski, Rozkwitalski.