Aura: Pochmurno ; Temp 17°C

Szczakowianka Jaworzno:(stroje: ) Budka - Antczak, Adamus, Rączka, Dziółka, Cygnar, Czerwiec (45' Drewniak), Borowczyk (70' Boś), Zięba (70' Podgórski), Jarzynka, Chudy. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Celeban, Ignasiak, Sztylka, Naskręt - Budka, Dudek (90' Mróz), Ostrowski, Rosiński - Bugaj (71' Kosztowniak) , Ulatowski. Trener:

Szczakowianka Jaworzno:

90+3 min. - Koniec meczu !!! Komplet punktów ląduje na koncie wrocławskiego Śląska.
90+3 min. - Mróz za Dudka.
90+1 min. - Sędzia dolicza 3 minuty.
90 min. - Po rzucie rożnym nad poprzeczką uderzał Dudek.
89 min. - Rzut wolny z 35 metrów, na zaskakujący strzał decyduje się Rosiński, piłka po interwencji Budki uderza w poprzeczkę.
88 min. - Za faul na Dudku żółty kartonik otrzymał Boś.
82 min. - Chudy z rzutu wolnego z 25 metrów nad poprzeczką.
80 min. - Rzut wolny dla Szczakowianki, 18 metrów od bramki Janukiewicza. W zamieszaniu pod bramką Śląska faulowany Naskręt.
77 min. - Po rzucie rożnym głową niecelnie Celeban.
77 min. - Rosiński z rzutu wolnego bardzo groźnie, obrończy wybijają na róg.
76 min. - Za faul w środku pola żółtą kartką ukarany Podgórski.
74 min. - Po starciu z Naskrętem w polu karnym pada Dziółka, lecz sędzia nakzuje grać dalej.
71 min. - W miejsce Bugaja na boisku pojawił się Kosztowniak.
70 min. - Podwójna zmiana w Szczakowiance. W miejsce Borowczyka wchodzi Boś, natomiast za Ziębe, Podgórski.
67 min. - Z 7 metrów bardzo niecelnie Cygnar.
66 min. - W pole karne przebija się Dudek, lecz zbyt daleko wypuszcza sobie piłkę i w efekcie traci ją na rzecz Budki.
64 min. - GOOOOOOOLLLL!!!!!!Grad strzałów z za pola karnego wreszcie przynosi efekt bramkowy. Z 20 metrów pięknie przymierzył Rosiński i prowadzimy 0:1!!!
62 min. - Chudy ogrywa Ignasiaka, zagrywa do Cygnara lecz ten skutecznie blokowany.
60 min. - Zagranie Ostrowskiego do Ulatowskiego, ten strzela minimalnie obok słupka.
58 min. - Dudek z 20 metrów, piłkę lapie Budka.
57 min. - Ostrowski z 25 metrów w obrońce Szczakowianki.
54 min. - Rozgrzewają się Kosztowniak i Kowal.
54 min. - Rzut wolny dla Szczakowianki z 25 metrów, piłka odbita od muru wybita zostaje na róg.
52 min. - Celeban z 20 metrów nad poprzeczką.
51 min. - Dośrodkowanie Cygnara glową nieczysto przedłuża Chudy.
46 min. - Groźnie dośrodkowanie Ulatowskiego na róg wybija Budka.
46 min. - Drugą część meczu rozpoczyna Szczakowianka. W przerwie nie nastąpiły żadne zmiany.

Miejscowi kibice nie pozostawili suchej nitki na schodzących z murawy zawodnikach Śląska. Najbardzie wyzywany był Naskręt - sprawca kontuzji Czerwca, wcześniej dostało się również Bugajowi, Sędziemu i trenerowi Śląska, Ryszardowi Tarasiewiczowi.

45+2 min. - Koniec pierwszej połowy.
45+1 min. - Prostopadłe podanie Naskręta do Celebana zatrzymuje uniesiona w górę chorągiewka arbitra liniowego.
45+1 min. - W miejsce kontuzjowanego Czerwca wchodzi Drewniak.
45 min. - Dudek z 25 metrów, piłkę łapie Budka.
43 min. - Kontuzjowany Czerwiec po faulu Naskręta.
41 min. - Ostrowski z 18 metrów, piłkę łapie Budka.
38 min. - Dudek z 25 metrów również niecelnie.
38 min. - Budka z 14 metrów niecelnie.
37 min. - Groźnie wstrzelenie piłki w pole karne Śląska na rzut rożny wybija Dudek. Pojedynek główkowy przy rzucie rożnym wygrywa najwyższy na boisku Dziółka, lecz na nasze szczęście nie trafia w bramkę.
34 min. - Piłka piąstkowana przez golkipera Szczakowianki trafia pod nogi Rosińskiego, ten zamiast strzelać próbuje dośrodkowania.
34 min. - Zamieszanie po dalekiej wrzutce z autu Celebana.
32 min. - Zięba uprzedza Budkę i oddaje strzał z ostrego kąta lecz nie trafia z 5 metrów w bramkę.
31 min. - Sztylka z 20 metrów z rzutu wolnego niecelnie.
31 min. - Ulatowski po starciu z obrońcami pada w polu karnym, jednak arbiter nie reaguje.
28 min. - Brzydki faul Dziółki na Bugaju początkowo nie zauważony przez arbitra, jednak gdy piłka opuszcza plac gry, arbiter naprawia błąd i kara zawodnika Szczakowianki żółtą kartką.
27 min. - Zagranie Bugaja do Budki, próba dośrodkowania, lecz piłkę przechwytuje golkiper gospodarzy.
27 min. - Próba długiego prostopadłego podania do Cygnara zatrzymana przez wybiegającego z bramki Janukiewicza.
23 min. - Głową Jarzynka, niecelnie.
22 min. - Po dośrodkowaniu Budki głową uderzał Ulatowski, jednak nad poprzeczką.
21 min. - Bugaj ogrywając obrońców wbiega w pole karne, jednak zbyt długo zwleka z oddanie strzału. Szczakowianka od własnej bramki.
20 min. - Strzał Rosińskiego z 18 metrów zatrzymany przez obrońców gospodarzy.
19 min. - Długie podanie w pole karne do Budki, lecz odskakuje mu piłka.
17 min. - Dośrodkowanie Rączki w stronę Chudego przechwytuje Janukiewicz.
16 min. - Po kwadnasie przewagi Śląska, co raz śmielej atakują gospodarze, Śląsk ma na swoim koncie już 6 rzutów rożnych, jednak zawsze najwyżej do piłki skakali zawodnicy z Jaworzna.
16 min. - Budka z kilkunastu metrów, lecz zbyt lekko i łapie ... Budka.
14 min. - Groźną kontrę Szczakowianki faulem przerywa Celeban.
10 min. - Dobra akcja Śląska, Dudek prostopadłym podaniem uruchamia Ulatowskiego, jemu jednak zabrakło precyzji, mogło być groźnie.
7 min. - Groźna kontra Szczakowianki, przechwyt Sztylki ratuje sytuację.
5 min. - Po uderzeniu Naskręta z 20 metrów piłka odbita od obrońców wychodzi poza linie końcową.
3 min. - Ulatowski z 25 metrów, bramkarz paruje piłkę na rzut rożny.

Pod stadion w Jaworznie podjechał nabity wrocławskimi kibicami autokar, było małe zamieszanie, uruchomiono armatki wodne dla ostudzenia zapału kibiców. W tej chwili grupa wchodzi na trybuny.

1 min. - Pierwsza akcja Śląska, z autu w pole karne wrzucał Celeban, Ulatowski probował stworzyć sobie okazje do otwarcia wyniku.
1 min. - Gwizdek arbitra i gramy. Zaczął Śląsk - na zielono, Szczakowianka w biało-czerwonych trykotach.

Minuta ciszy upamiętniająca śmierc Kazimierza Górskiego.

Na stadionie w Jaworznie pojawili się już pierwsi kibice z Wrocławia, w tej chwili jest ich okolo 60 osób. Stan murawy pozostawia wiele do życzenia. Za kwadrans Mariusz Górski rozpocznie mecz.

W rezerwie pozostają: Szczakowianka - Rogala, Boś, Drewniak, Hejnowski, Podgórski; Śląsk - Hryńczuk, Mróz, Kaźmierczak, Kowal, Kosztowniak.