Aura: Słonecznie ; Temp 15°C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Celeban, Ignasiak, Sztylka, Naskręt - Budka, Rosiński (64' Kosztowniak), Dudek (83' Mróz), Ostrowski - Ulatowski, Bugaj (53' Kowal). Trener:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki:(stroje: ) Bieniek - Osiński, Mosór, Reginis, Oamen, Musuła, Romański (66' Kubala), Wiechowski, Stachura, Bluszcz (46' Chrobot), Wodniok. Trener:

Świt Nowy Dwór Mazowiecki:

90+3 min. - Koniec meczu!!! Po ładnej grze wrocławianie zasłużenie wygrywają ze Świtem 3:0.
89 min. - GOOOOL!!! To niesamowite, chwilę po rzucie karnym z rzutu rożnego wrzucał Budka, głową do siatki gości trafia Kosztowniak. 3:0 !!!!
88 min. - Rzutu karnego nie wykorzystał Naskręt, bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.
83 min. - Mróz za Dudka.
81 min. - Fatalny Strzał Musuły z 7 metrów.
75 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Stachury wybijają defensorzy Śląska.
72 min. - Po dośrodkowaniu Wodnioka groźnie w polu karnym Śląska.
70 min. - Po rzucie wolnym z 18 metrów gości piłka szybuje ponad poprzeczką bramki Janukiewicza.
69 min. - Znów Kosztowniak w polu karnym Świtu, zagranie do Kowala, ten jednak nieczysto uderza i piłka w rękach Bieńka.
67 min. - Prostopadłe podanie do Kosztowniaka, jego strzał broni Bieniek.
66 min. - Kubala za Romańskiego.
64 min. - W miejsce Rosińskiego na boisku pojawia się Kosztowniak.
63 min. - GOOOOOOOL!!!! Po prostopadłym podaniu na pozycję sam na sam z Bieńkiem wychodzi Kowal, strzał i prowadzimy 2:0.
61 min. - Groźnie po rzucie rożnym, lecz sytuację wyjaśnia Janukiewicz.
59 min. - Oamenz 25 metrów wysoko nad poprzeczką.
56 min. - Rzut wolny z głębi pola dla Świtu, Stachura do Oamena, ten uderza głową, lecz sędzia odgwizduje spalonego.
54 min. - Dwójkowa akcja Budki z Kowalem nie przynosi zmiany rezultatu. Od własnej bramki Świt.
53 min. - Kowal za Bugaja.
49 min. - Długą piłkę z głębi pola do Ostrowskiego przechwytuje Bieniek.
46 min. - Bugaj wbiega z piłką w pole karne, lecz zbyt dużo kombinuje i traci ją. Świt od własnej bramki.
46 min. - Drugą odsłonę rozpoczęli wrocławianie. W przerwie nastąpiła zmiana w Świcie, w miejsce Bluszcza wszedł Chrobot.
45+1 min. - Koniec pierwszej połowy.
44 min. - Dudek z 14 metrów niecelnie.
42 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Budki na długi słupek, Ostrowski w wybornej sytuacji z 7 metrów nie trafia głową do bramki gości.
37 min. - Podanie z głębi pola Rosińskiego do Ulatowskiego zatrzymuje arbiter liniowy, spalony.
36 min. - Ulatowski do Bugaja, ten próbuje strzału przwrotką, lecz nie trafia czysto w piłkę.
34 min. - GOOOOOOOL!!!! Po dośrodkowaniu Dudka celnie głową trafia Celeban. Prowadzimy 1:0.
32 min. - Groźna kontra gości.
31 min. - Z autu w angielskim stylu wrzucał Celeban, piłkę otrzymuje Dudek, który naciskany przez obrońców traci ją.
27 min. - Dośrodkowanie Ostrowskiego trafia w obrońce Świtu.
23 min. - W jednym ze starć urazu doznaje Oamen, mamy przerwę w grze, podczas której trener Tarasiewicz udziela przy linii bocznej wskazówek Budce.
20 min. - Śląsk wciąż atakuje, dwójkowa akcją Dudka z Bugajem, którego strzał z 14 metrów mija bramkę gości.
19 min. - Zagranie Bugaja do Budki, dośrodkowanie tego drugiego wyłapuje Bieniek.
15 min. - Bluszcz przedziera się w pole karne Śląska, lecz jego strzał nie miał prawa zaskoczyć Janukiewicza.
14 min. - Dudek z 17 metrów ... podaje piłkę bramkarzowi gości.
14 min. - Z 28 metrów z rzutu wolnego szczęścia próbował Rosiński, lecz piłkę wybijają obrońcy.
11 min. - Mogło był 1:0 !!! Po podaniu od Budki Ulatowski minimalnie obok słupka bramki Bieńka.
11 min. - Kontra gości, Romański niezbyt dokładnie do Osińskiego, piłkę przejmuje Janukiewicz.
10 min. - Dośrodkowanie Rosińskiego znów wybija Oamen.
8 min. - Dośrodkowanie Ulatowskiego w pole karne przjmuje Oamen.
7 min. - Rzut wolny dla gości, z 35 metrów, piłka zablokowana przez obrońców Śląska.
6 min. - Z rzutu rożnego Dudek, futbolówkę niepewnie łapie Bieniek.
5 min. - Lekki strzał Romańskiego pewnie ląduje w dłoniach Janukiewicza.
4 min. - Prostopadłe podanie do Naskręta włączającego się do akcji ofensywnej, lecz zostaje on uprzedzony przez Bieńka.
3 min. - Zagranie Budki do Bugaja, strzał Artura blokują obrońcy.
1 min. - Groźne dośrodkowanie Budki w pole karne.
1 min. - Rozpoczął Świt, w bordowo-białych strojach, Śląsk tradycyjnie na zielono.

W rezerwie pozostają: Śląsk - Hryńczuk, Witkowski, Mróz, Kowal, Kosztowniak; Świt - Laskowski, Chrobot, Kubala, Misiura.