Widzów: 5000
Aura: Słonecznie i ciepło ; Temp 21°C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Celeban, Ignasiak (78' Kosztowniak), Naskręt, Sztylka - Budka, Ostrowski, Rosiński (72' Witkowski), Dudek - Ul;atowski, Bugaj (46' Kowal). Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Szmatuła - Hubscher, Jeziorny, Januszewski, Kocot, Łowicki (84' Murdza), Pach, Górski, Witkowski (90' Wacławczyk), Żmudziński (90' Urbaniak), Gancarczyk. Trener:

90+4 min. - Taktyczna zmiana w Górniku, Wacławczyk za Witkowskiego. Chwilę po tym sędzia kończy mecz.
90 min. - Za Żmudzińskiego na boisko wchodzi Urbaniak.
90 min. - Za opóźnianie gry powolnym zejściem z murawy żółtą kartkę otrzymuje Żmudziński.
89 min. - Po kiksie kontuzji doznaje Żmudziński.
89 min. - Mogło być 0:2, Górski dośrodkował do Żmudzińskiego, lecz ten kiksuje.
88 min. - Do 90 minuty pozostało jedynie 90 sekund.
84 min. - W mniejsce kontuzjowanego Łowickego, Murdza.
81 min. - Po starciu na boisku urazu doznaje strzelec bramki, Łowicki, który na noszach opuszcza boisko.
78 min. - Kosztowniak za Ignasiaka. Będziemy grać trzema obrońcami.
74 min. - 0:1 Czarny scenariusz zaczyna się sprawdzać. Kontra polkowiczan trzech na dwóch, Łowicki "sam na sam" Janukiewiczem i przegrywamy.
72 min. - Witkowski zmienia Rosińskiego.
66 min. - Z rzutu wolnego szczęścia próbował Dudek, lecz jego uderzenie z 25 metrów jest za wysokie.
64 min. - Żółtą kartkę za faul na Kowalu zobaczył Jeziorny.
62 min. - Zamieszanie w polu karnym Polkowic po rzucie wolnym. Obrońcy ratują sytuację.
59 min. - Rosiński z 25 metrów nad poprzeczką.
57 min. - Ostre dośrodkowanie z głębi pola, Ulatowskiemu brakije centymetrów aby dojść do piłki.
56 min. - Strzał Ulatowskiego z 7 metrów broni Szmatuła.
53 min. - Z rzutu wolego uderzał Naskręt, niestety w mur.
48 min. - Po dośrodkowaniu Kowala nikt nie zamyka akcji. Piłka od bramki rywala.
46 min. - Drugą część meczu rozpoczyna Górnik. W przerwie nastąpiła jedna zmiana, w ekipie Śląska, Bugaja zastąpił Kowal.
45+1 min. - Koniec pierwszej części gry
45 min. - Sędzia dolicza 1 minutę.
43 min. - Rosiński nad poprzeczką bramki Szmatuły.
41 min. - Żółtą kartką ukarany Gancarczyk.
37 min. - Z 25 metrów uderzał Żmudziński, lecz Janukiewicz nie daje się zaskoczyć.
31 min. - Za faul w środku pola żółtą kartką ukarany Naskręt.
30 min. - Z ostrego kąta uderzał Witkowski, na szczęście minimalnie nad poprzeczką bramki Janukiewicza.
30 min. - Bugaj prostopadle do Ulatowskiego , jednak ten na spalonym.
28 min. - Dudek z 30 metrów z rzutu wolnego nad poprzeczką bramki Szmatuły.
24 min. - Rzut wolny z 25 metrów, Rosiński zbyt lekko. Polkowice od własnej bramki.
24 min. - W akcji ofensywnej w polu karnym rywala faulowany był Dudek, lecz gwizdek arbitra milczy.
20 min. - Górnik mógł prowadzić!!! Po dośrodkowaniu Gancarczyka głową z 7 metrów uderzał Witkowski, Janukiewicz na posterunku.
18 min. - Rzut wolny z 25 metrów, piłka po uderzeniu Pacha trafia w mur.
17 min. - Rajd Budki zakończony kleszczami obrońców Górnika.
14 min. - Groźnie po rzucie rożnym gości, jeden zgraczy Polkowic mija się na szczęście z piłką.
12 min. - Po faulu Hubschera sędzia wyciąga żółtą kartkę, z rzutu wolnego Dudek trafia w Bugaja i goście wznawiają grę od własnej bramki.
10 min. - Budka próbuje się przedzierać prawą stroną, jego dośrodkowanie jest jednak mało precyzyjne.
7 min. - Rosiński na lewo do Ostrowskiego, obrońcy wybijają jednak piłkę na róg. To jest trzeci rzut rożny dla Śląska.
5 min. - Dośrodkowanie Rosińskiego mija o centymetry Ignasiaka, kolejna dobra akcja Śląska.
4 min. - Po uderzeniu Rosińskiego z ponad 20 metrów piłka kozłuje przed Szmatułą i mało brakowało aby wpadła do siatki. Rzut rożny.
1 min. - Rozpoczyna Śląsk, w zielonych strojach, Górnik na granatowo-niebiesko.

W rezerwie pozostają : Śląsk - Hryńczuk, Witkowski, Mróz, Kowal, Kosztowniak; Górnik - Szymański, Urbaniak, Kardas, Konopka, Murdza, Wacławczyk, Kaźmierczak.