Aura: Niebo bezchmurne, temp. 19°C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz – Ostrowski, Ignasiak, Rudolf – Budka, Sztylka, Szewczyk, Dudek (68' Wielgus), Rosiński (59' Wan) – Ulatowski, Kowal. Trener:
Heko Czermno:(stroje: ) Mańka - Drozd, Solarz, Walęciak, Kościukiewicz - Cheda (61' Umukoro), Trela, Dworzyński (85' Sobczyński), Matuszczyk, Zawistowski (70' Kanarski) - Folc Trener:

Heko Czermno:

Twierdza Wrocław nie została w prawdzie zdobyta, ale po dzisiejszym spotkaniu pozostaje niedosyt. Rażący brak skuteczności !!! Dwa podarunki od Mańki nie zostają zamienione na bramki, w końcu nie wykorzystany rzut karny. Mimo że Śląsk grał poprawnie i raczej nie popełniał błedów to na drużyne zajmującą drugie miejsce w tabeli to zbyt mało. Zdobyty dziś punkt cieszy, ale trzy były by okazją do wspaniałej fety !!!

90+4 min. - Gwizdek sędziego kończy spotkanie!!! Śląsk - Heko 0:0 !!!
90+4 min. - Śląsk atakuje, ostatnie sekundy meczu. Rzut wolny z 25 m. dosrodkowuje Budka, ale piłka trafia w obrońców.
90+3 min. - Sztylka mija się z piłką w polu karnym.
90+2 min. - Kolejna żółta kartka dla gracza Heko, tym razem ukarany Sobczyński.
85 min. - Trzecia zmiana w ekipie gości, Sobczyński wchodzi za Dworzyńskiego.
78 min. - Żółty kartonik tym razem zobaczył Umukoro.
70 min. - Druga zmiana w składzie Heko, za Zawistowskiego na boisku pojawia się Kanarski.
69 min. - Wielgus podchodzi do "wapna", strzela i ... trafia w poprzeczkę !!!
69 min. - Faul Mańki na Kowalu, rzut karny i żółta kartka dla golkipera gości !!!
68 min. - Kolejna zmiana w drużynie Śląska, Dudka zmienia Wielgus.
61 min. - Zmiana w ekipie Heko, Umukoro wchodzi za Chede.
59 min. - Zmiana w szeregach Śląska, Rosińskiego zastępuje Wan.
56 min. - Sędzia liniowy, przejęty rolą, tak energicznie sygnalizuje faul w okolicach linii bocznej że ... łamie chorągiewkę.
54 min. - Rosiński dośrodkowuje w pole karne i znów fatalny bład Mańki, który wypuszcza futbolówke z rąk. Na nasze nieszczęście nikomu nie udaje się skorzystać z prezentu.
53 min. - Żółtą kartką ukarany Drozd.
48 min. - Budka wrzuca piłkę w pole karne, ta trafia w obrońce Heko. Zawodnicy Śląska sygnalizują zagranie ręką, lecz nie przekonują tym arbitra i od bramki zagrywa Mańka.

Rozpoczyna się druga część spotkania. Bez zmian po obu stronach barykady.

Po pierwszych 45 minutach Śląsk remisuje z Heko 0:0. Pierwsza połowa pokazała ze zespół z Czermna przyjechał do Wrocławia bez kompleksów, bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, nie dali zepchnąc się do defensywy. Nieoczekiwanie również nie zamurowali własnej bramki. Miejmy nadzieje ze druga połowa przyniesie zawodnikom Śląska bramki i bedziemy mogli wspólnie zaśpiewać : " kto liderem jest ...?"

45 min. - Koniec pierwszej połowy. Na Oporowskiej bez bramek!!!
42 min. - Doskonała okazja do objęcia prowadzenia. Błędu Mańki nie potrafi wykorzystać Budka i nie trafia do ... pustej bramki.
36 min. - Doping na trybunach nie ustaje, pojawia się sektorówka!!! Płoną race. Na stadionie przy Oporowskiej nie ma fanów drużyny gości.

Warto nadmienić że dziś swoje setne spotkanie w barwach Śląska rozgrywa Radek Janukiewicz, gratulacje chłopie i oby tak dalej !!!

35 min. - Budka strzela z ostrego kąta, ale Mańce udaje się zatrzymać piłkę.
33 min. - Dudek z 35 m. wrzuca piłkę w pole karne, tam jednak Sztylka i Rudolf mijają się z piłką
27 min. - Rosiński uderza z dystansu, niestety nad bramką.
26 min. - Ogromne zamieszanie w polu karnym Heko, paru graczy Śląska próbuje strzelać, ale piłka nie przedostaje się przez szczelną obrone gości.
23 min. - Atakujemy!!! Ulatowski z pierwszej piłki z 15 m. oddaje strzał, ale piłkę wyłapuje Mańka.

Na trybunach widnieje transparent : Dutkiewicz stadion obiecaleś - Kłamałeś ?

19 min. - Groźnie w polu karnym Śląska. Gwizdek sędziego przerywa akcje Czermnian, faulowany Janukiewicz.
17 min. - Budka zagrywa do Kowala, ten jednak zbytnio odchyla się przy strzale i piłka przelatuje nad bramką Heko.
16 min. - Rzut wolny z 25 m. dla Wrocławian, Rosiński bo bardzo ciekawym rozegraniu, strzela technicznie obok słupka, jednak piękną parada popisuje się Mańka, wybijając futbolówkę na rzut rożny.
11 min. - Heko gra tylko jednym napastnikiem, zagęszczając środek pola. Gracze z Czermna rozpoczęli spotkanie bez kompleksów, coraz śmielej poczynając sobie na murawie.
11 min. - Niebezpieczny strzał Zawistowskiego broni Janukiewicz.
9 min. - Bardzo groźna akcja Heko, Folc otrzymuje podanie na piąty metr, lecz stoi tyłem do bramki Śląska i nie udaje mu się oddać strzału.
7 min. - Ostrowski dośrodkowuje z prawej strony, ale nikt nie zamyka akcji i piłkę przejmują gracze Heko.
5 min. - Rosiński zagrywa z rzutu wolnego do Dudka, lecz jego strzał mija bramkę.
3 min. - Pierwszy strzał Wrocławian, z rzutu rożnego zagrywa Ostrowski, piłka trafia do Budki, ten jednak uderza ponad bramką Heko.
1 min. - Pierwsza groźna akcja Heko, dwóch zawodników sam na sam z Janukiewiczem, jednak na spalonym.

Gwizdek arbitra i piłka w grze!!! Śląsk w zielonych strojach, Heko w czerwono-białych.

Witam serdecznie wszystkich śledzących relacje Live z meczu kończącego 8 kolejke zmagań na II-ligowych boiskach. Trybuny na stadionie przy ulicy Oporowskiej powoli zapełniają się. Pierwszy gwizdek arbitra juz za parę chwil.