Aura: Ciepło i słonecznie ; Temp 23°C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Celeban, Ignasiak, Naskręt, Sztylka - Budka, Dudek, Rosiński (58' Ostrowski), Ulatowski - Bugaj (79' Kosztowniak), Kowal (67' Witkowski). Trener:
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:(stroje: ) Kapsa - Smoliński, Wysocki, Tychowski, Copik (83' Woropajew), Gmitrzuk, Rogalski (73' Wojtal), Berensztajn, Preis (64' Wójcik), Łatkowski, Wesecki. Trener:

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:

90+3 min. - Koniec meczu!!! W Sosnowcu zwycięstwo Jagiellonii daje im prawo gry w barażach a Arką.
90 min. - Kosztowniak głową z 6 metrów w Kapsę.
83 min. - Woropajew za Copika.
79 min. - W miejsce Bugaja na boisku pojawił się Kosztowniak.
78 min. - Żółtą kartką ukarany Wójcik.
78 min. - Bugaj z 15 metrów, lecz piłkę łapie Kapsa.
73 min. - W miejsce Rogalskiego Wojtal.
71 min. - Po strzale Ulatowskiego Kapsa wybija piłkę na przedpole, lecz po chwili naprawia swój błąd atakowany przez Bugaja.
64 min. - Wojcik w miejsce Preisa.
61 min. - Po rzucie rożnym głową uderza Wysocki, lecz trafia w Weseckiego.
60 min. - W polu karnym pada Rogalski, lecz gwizdek arbitra milczy.
58 min. - Ostrowski w miejsce Rosińskiego.
51 min. - Z 15 metrów próbował szczęścia Kowal, lecz zbyt lekkie uderzenie nie mogło zaskoczyć Kapsy.
48 min. - Niecelny strzał Kowala z 5 metrów po podaniu Bugaja.
46 min. - Drugą część meczu rozpoczyna KSZO. W przerwie nie nastąpiły żadne zmiany.
45+2 min. - Koniec pierwszej połowy. W Sosnowcu Zagłębie przegrywa z Jagiellonią do przerwy 0:1, więc to Jagiellonia na chwilę obecną jest w barażach.
44 min. - Piłka ląduje w bramce KSZO po uderzeniu Dudka, jednak sędzia odgwizduje spalony.
42 min. - GOOOOL!!! Strzał Budki parują obrońcy, w zamieszaniu nogę dostawia Ulatowski i Śląsk prowdzi!!!
40 min. - Rzut wolny z 25 metrów, Berensztajn i 1:1 !!!!!!!!!!!!!!!!
39 min. - Zagranie od Rosińskiego "na klatę" przyjmuje Budka, lecz zbyt odskakuje mu piłka.
38 min. - Dudek nad poprzeczką bramki KSZO.
35 min. - Bugaj do Kowala, ten wywaca się, ale leżąc oddaje jeszcze strzał, piłkę łapie Kapsa.
33 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Rosińskiego głową przedłuża Celeban - poprzeczka !!!
31 min. - Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego Berensztajna wyłapuje Janukiewicz.
29 min. - Z 18 metrów strzelał Naskręt.
27 min. - Groźnie dośrodkowanie do Rogalskiego, wrocławscy defensorzy na posterunku.
25 min. - Strzał z 25 metrów, z rzutu wolnego Berensztajna ląduje w rękach Janukiewicza.
22 min. - Z rzutu rożnego Rosiński, głową nad poprzeczką uderza Celeban.
21 min. - Kontra gości, na spalonym Wesecki.
19 min. - Preis z 25 metrów - niecelnie.
18 min. - Dośrodkowanie z głębi pola do Ulatowskiego, ten wychodząc sam na sam z Kapsą, strzela prosto w bramkarza gości.
17 min. - Kontra KSZO, dobrą okazję lekkim strzałem marnuje Wesecki.
17 min. - Bugaj z kilku metrów próbuje zaskoczyć Kapsę, lecz ten wybija piłkę.
16 min. - Prostopadle Kowal do Bugaja, ten posyła piłkę nad poprzeczkę bramki KSZO.
11 min. - Gra po zdobyciu bramki się wyraźnie uspokoiła.
10 min. - Gooooooool!!!! Zamieszanie pod bramką KSZO, Rosiński zagrywa do Bugaja, ten z 7 metrów pokonuje Kapsę.
8 min. - Ulatowski z 8 metrów w boczną siatkę.
5 min. - Drugi z rzędu rzut rożny dla gości, głową niecelnie Copik.
1 min. - Zaraz po rozpoczęciu sędzia wstrzymał grę w celu uprzątnięcia płyty boiska.
1 min. - Mecz rozpoczynają wrocławianie - stroje zielone, KSZO na biało-pomarańczowo.

W rezerwie pozostają : Śląsk - Hryńczuk, Witkowski, Mróz, Ostrowski, Kosztowniak; KSZO - Olszewski, Stachowiak, Wójcik, Wojtal, Woropajew.