Miedź Legnica
0:2 (0:1)
Strzelcy: 29' Wan (głową)
55' Ignasiak (głową)
Sędziuje: Marcin Wróbel (Warszawa)
Widzów: 5 tyś
Aura: Pochmurno, temp. 28 °C

Miedź Legnica:(stroje: ) Zarzycki - Imianowski, Kotlarski, Kret (79' Maciejak), Mójta, Łysak (70' Bielski), Majka, Wodniok (58' Liberek), Zieliński, Misan, Ziajka. Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Solarz, Ignasiak, Sourek, Naskręt, Sztylka, Chrobot (90' Galuś), Wan, Ulatowski (76' Małecki), Dudek, Kosztowniak (61' Kowal). Trener:

Miedź Legnica:

90+5 min. - Koniec meczu!!! Pierwsze punkty, jakże ważne - wyjazdowe, trafiają na konto Śląska!!!!
90+5 min. - Misan czubkiem buta próbuje przelobować Janukiewicza po błędzie Ignasiaka, jednak piłka opuszcza plac gry ponad poprzeczką.
90+4 min. - Galuś za Chrobota.
90+3 min. - Naskręt minimalnie obok słupka.
90 min. - Sędzia dolicza aż 5 minut.
88 min. - Niepilnowany Małecki z 16 metrów nad poprzeczką.
86 min. - Kontuzjowany Bielski na noszach opuszcza boisko, wszystko wskazuje na poważny uraz gdyż konieczna była interwencja karetki.
85 min. - Pierwsza żółta kartka w tym meczu, za komentowanie decyzji arbitra ukarany zostaje Zieliński.
80 min. - Dudek z 16 metrów obok słupka.
79 min. - Maciejak za kontuzjowanego Kreta.
76 min. - Małecki za Ulatowskiego.
75 min. - Ulatowski z 25 metrów obok słupka bramki Zarzyckiego.
70 min. - Bielski za Łysaka.
68 min. - Kowal z 10 metrów obok słupka.
66 min. - Sztylka prostopadle w pole karne do niepilnowanego Kowala, ten nie czysto trafia w piłkę i od własnej bramki Miedź.
64 min. - Z 18 metrów uderzał Łysak, lecz jego zbyt lekki strzał nie miał prawa zaskoczyć Janukiewicza.
63 min. - Ziajka głową po dośrodkowaniu z głębi pola.
61 min. - Zmiana również w Śląsku, Kosztowniaka zastępuje Kowal.
60 min. - Majka z dystansu, Janukiewicz paradą na rzut rożny.
58 min. - Pierwsza zmiana, Liberek w miejsce Wodnioka.
55 min. - GOOOL !!! Przewagę wrocławian dokumentuje piękne dośrodkowanie z prawej strony Chrobota, Ignasiak idealnie głową tuż przy słupku. 0:2.
54 min. - Kontra Śląska, strzał Chrobota w światło bramki bez trudu łapie Zarzycki.
49 min. - Z kilkunastu metrów głową próbuje uderzać Misan, lec jego strzał jest bardzo niecelny.
46 min. - Drugą część meczu rozpoczynają wrocławianie. Ciekawostką jest obecność na trybunie głównej Mirosława Jabłońskiego - prezesa Zagłębia Lubin.
45+1 min. - Koniec pierwszej połowy.
45 min. - Imianowski niecelnie z 30 metrów.
44 min. - Po aucie Dudek uderza fatalnie z woleja.
40 min. - Piłka po uderzeniu Naskręta z rzutu wolnego szybuje prosto w okienko bramki Miedzi, jednak Zarzycki paradą wybija na róg.
38 min. - Z rzutu rożnego centrował Wodniok, Janukiewicz mija się z piłką, którą z 5 metrów nad poprzeczkę kieruje Ziajka. Wciąż 0:1.
36 min. - Fatalne uderzenia Ulatowskiego z rzutu wolnego z 35 metrów.
33 min. - Zamieszanie po wyrzucie z autu, Ulatowski bliski dojścia do strzału, jednak Zarzycki przechwytuje piłkę.
29 min. - GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Doskonałe dośrodkowanie w pole karne Chrobota, głową do siatki kieruje Wan. Jest to pierwsza bramka dla Śląska w nowym sezonie.
21 min. - Dośrodkowanie Ulatowskiego głową przedłuża Dudek, Zarzycki końcami palców wybija piłkę na róg.
18 min. - Misan groźnie wstrzeliwuje piłkę w pole karne, na szczęście nikt nie zamyka akcji.
15 min. - Dudek z 30 metrów bardzo niecelnie.
11 min. - W odpowiedzi Sztylka z tej samej odległości, z rzutu wolnego obok słupka.
10 min. - Majka z 25 metrów minimalnie nad poprzeczką bramki Janukiewicza.
5 min. - Po niesygnalizowanym strzale Ulatowskiego Śląsk mógł objąć prowadzenie, lecz piłka odbita od słupka wychodzi w pole.
2 min. - Pierwsza groźna akcja Miedzi, z ostrego kąta strzelał Łysak, Janukiewicz wybija na róg.
1 min. - Gwizdek sędziego i nowy sezon stał się faktem. Rozpoczęła Miedź w strojach niebieskich, Śląsk na biało-zielono.

W rezerwie pozostają: Miedź - Mariak, Bielski, Kłak, Kociszewski, Halkowicz, Liberek, Maciejak; Śląsk - Hryńczuk, Kowal, Madeja, Małecki, Galuś.