Aura: Pochmurno i chłodno; Temp. 19°C

Zawisza Bydgoszcz:(stroje: ) Mioduszewski - Truszczyński, Wójcik, Mrvaljević, Lasocki, Miklosik, Bekas, Majewski (86' Jacek), Rackiewicz (66' Feliksiak), Staniszewski, Imeh (72' Sotirović). Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Solarz, Sourek, Ignasiak, Naskręt - Chrobot (66' Rudolf - 86' Hajdamowicz), Sztylka, Dudek, Wan (66' Kowal) - Ulatowski, Kosztowniak. Trener:

Zawisza Bydgoszcz:

90+5 min. - Koniec meczu
90+5 min. - Po rzucie rożnym piłka wychodzi w pole, prostopadłe podanie do Sotirowićia ten płasko po ziemi i mamy 2:0. Nie jest to pewne, ale druga bramka padła chyba ze spalonego.
90+2 min. - Groźnie pod bramką Zawiszy po dwóch rzutach rożnych Dudka.
90 min. - Sędzia dolicza 5 minut.
90 min. - Z 16 metrów Ulatowski minimalnie obok słupka.
89 min. - Z 35 z wolnego uderzał Miklosik, łapie Janukiewicz.
86 min. - Hajdamowicz za Rudolfa.
86 min. - Jacek w miejsce Majewskiego.
81 min. - Za faul w środku pola żółtą kartką ukarany Rudolf.
79 min. - Za faul w trakcie poprzedniej akcji Sourek zostaje usunięty z boiska. Gramy w dziesiątkę.
78 min. - Brzydki faul w środku pola Sourka na Miklosiku, sędzia puszcza jednak grę, Feliksiak z kilkunastu metrów obok słupka.
77 min. - Miklosik z 28 metrów obok słupka.
72 min. - Sotirović za Imeha.
71 min. - Dudek z 30 metrów, piłka ociera się o jednego z obrońców i wychodzi na róg.
70 min. - Groźnie Zawisza, Feliksiak z kilkunastu metrów płasko po ziemi - obok słupka.
69 min. - Rzut wolny dla Śląska, odegranie do Ulatowskiego, ten z 30 metrów ponad bramką.
66 min. - Zamiana również w ekipie Śląska. W miejsce Chrobota i Wana na boisko wchodzą Rudolf i Kowal.
66 min. - Feliksiak za Rackiewicza.
64 min. - Chrobot prawą stroną, zagranie wzdłuż bramki, nieczyste uderzenie Kosztowniaka miał szanse trącić jeszcze Wan, lecz nie doszedł do piłki.
63 min. - Przy linii bocznej rozgrzewa się Kowal.
61 min. - Wan w pole karne do nadbiegającego Ulatowskiego, Mioduszewski jednak szybszy. Zawisza od własnej bramki.
55 min. - Truszczyński ukarany żółtą kartką.
54 min. - Bardzo niesportowe zachowanie zawodników Zawiszy. Przy leżącym na środku boiska Kosztowniaku bydgoszczanie przeprowadzają akcję. Staniszewski wychodzi na pozycję"sam na sam" z Janukiewiczem, płaski, techniczny strzał i przegrywamy . 1:0 !!!!
51 min. - Zawisza nadal w natarciu, Janukiewicz broni strzał Imeha.
51 min. - Po rzucie rożnym piąstkuje Janukiewicz.
50 min. - Rzut wolny tuż przy linii pola karnego, Miklosik nad poprzeczką.
49 min. - Za faul na Staniszewskim żółtą kartkę zobaczył Solarz.
46 min. - Obie drużyny bez zmian w składach. Śląsk przystępuje do ataku.
46 min. - Grę po przerwie wznawiają wrocławianie.
45+2 min. - Koniec pierwszej połowy
45+1 min. - Lasocki z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką bramki Janukiewicza.
45 min. - Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę zobaczył Staniszewski.
44 min. - Rzut wolny z 18 metrów dla Zawiszy.
44 min. - Za zagranie ręką żółtą kartką ukarany Ignasiak.
43 min. - Janukiewicz pewnie broni strzał Miklosika, kontra Śląska.
42 min. - Piękny wolej Dudka z 20 metrów i jeszcze piękniejsza parada Mioduszewskiego.
41 min. - Ostry faul na Dudku.
39 min. - Ulatowski z 16 metrów, centymetry ratują gospodarzy przed utratą bramki.
39 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego do Sourka, Mioduszewski na posterunku i Zawisza od własnej bramki.
38 min. - Dośrodkowanie Dudka do Kosztowniaka na rzut rożny wybija Wójcik.
38 min. - Strzał Miklosika przelatuje metr nad poprzeczką bramki Śląska.
37 min. - Za atak od tyłu na nogi przeciwnika żółtą kartką ukarany Wan.
36 min. - Co raz śmielsze ataki wrocławian, okres początkowego szturmu Zawiszy za nami.
35 min. - Doskonała okazja dla Śląska, minimalnie obok słupka głową uderzał Ignasiak.
34 min. - Dośrodkowanie Dudka z rzutu wolnego z 28 metrów. Wciąż 0:0
32 min. - Dobra interwencja Ignasiaka pod bramką Śląska, kolejny rzut rożny dla gospodarzy.
30 min. - Po pierwszych dwóch kwadransach szybkiej gry nadal bez bramek.
29 min. - Żółtą kartką ukarany zostaje Imeh.
28 min. - Rzut rożny dla Śląska. Dośrodkowanie Dudka nie znajduje odbiorcy.
27 min. - Kosztowniak z 20 metrów, broni Mioduszewski.
26 min. - Rzut rożny dla Zawiszy, dośrodkowanie Miklosika przedłuża głową Imeh.
21 min. - Dudek do Sztylki, ten wrzuca w pole karne, główkuje Naskręt i nie ma bramki.
20 min. - Zawisza gra bardzo agresywnie, w faulach prowadzi 7:0, w strzałach przewaga Śląska 4:1.
20 min. - Faul na Ignasiaku, rzut wolny dla Śląska.
19 min. - Akcja Wana, Sztylki i Chrobota zakończona faulem na Kosztowniaku.
18 min. - Majewski fauluje Dudka, rzut wolny.
17 min. - Wrzutka Dudka w środek pola do Sztylki, ten odgrywa do Wana lecz Wan prosto w bramkarza gospodarzy.
15 min. - Ulatowski z 30 metrów obok słupka.
14 min. - Faulowany zostaje Kosztowniak. Chwilę leży na murawie, lecz na szczęście pomoc medyczna nie jest konieczna.
12 min. - Solarz przecina tor lotu piłki uniemożliwiając Imehowi dośrodkowanie.
10 min. - W odpowiedzi Śląsk. Kosztowniak na spalonym.
9 min. - Rackiewicz sam na sam z Janukiewiczem, opanowanie wrocławskiego golkipera ratuje sytuacje.
5 min. - Znów groźnie pod bramką Śląska, jednak Dudek wyłuskuje piłkę i podaje do Janukiewicza.
5 min. - Groźna akcja Zawiszy przerywa Ignasiak.
4 min. - Wan zwodem przedziera się na połowę rywala, podanie do Kosztowniaka, lecz na miejscu są obrońcy Zawiszy.
1 min. - Mecz rozpoczął Zawisza.

Gospodarze wystąpią dziś w strojach biało-czarnych, Śląsk natomiast na zielono.

Rezerwa: Zawisza - Stachowiak, Burchacki, Jacek, Feliksiak, Cudny, Cichowlas, Sotirović; Śląsk - Kaczmarek, Dos Santos, Kowal, Madeja, Rudolf, Małecki, Hajdamowicz.