Aura: Pochmurno, temp 17°C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Naskręt, Ignasiak, Solarz (90' Hajdamowicz), Dos Santos (60' Szewczuk) - Sztylka, Wan, Dudek, Ulatowski - Kosztowniak, Kowal (72' Chrobot). Trener:
ŁKS Łomża:(stroje: ) Ulman - Kowalski, Janicki, Galiński, Petasz, Strózik, Łuba (61' Lesisz), Marczak, Adamski, Głowacki, Bałecki (81' Gawlik). Trener:

ŁKS Łomża:

90+3 min. - Koniec meczu !!!
90 min. - Hajdamowicz w miejsce Solarza. Sędzia dolicza 3 minuty.
89 min. - Dośrodkowanie Chrobota trafia do Wana, wrzutka i znów od bramki ŁKS.
88 min. - Kontra Śląska powstrzymana przez pomocników gości.
85 min. - Strzał Marczaka z rzutu wolnego pewnie chwyta Janukiewicz.
83 min. - Rzut wolny, 20 metr od bramki Ulmana. Strzał ... niecelny.
81 min. - Za Bałeckiego wchodzi Gawlik.
81 min. - Kontra Śląska, Wan dośrodkowuje do Chrobota, strzał Szewczuka z trudem broni Ulman.
79 min. - Rośnie ciśnienie na boisku, Śląsk za wszelką cenę chce przechylic szalę zwycięstwa na swoją korzysc.
78 min. - Dośrodkowanie Chrobota trafia do Kosztowniaka, lecz w ostatniej chwili piłkę wyłuskują łomżanie.
78 min. - Faulowany na połowie ŁKS-u Wan, dośrodkowanie, przedłużenie Ignasiaka wywołuje jednak uśmiech.
77 min. - Doskonałej sytuacji nie wykorzystał Kosztowniak, 17 metrów od bramki i strzał obok słupka.
76 min. - Seria rzutów rożnych dla gości, wciąż na Stadionie Olimpijskim bez bramek.
72 min. - W miejsce Kowala na boisku pojawia się Chrobot.
68 min. - Dośrodkowanie Adamskiego, głową kiksuje Petasz.
65 min. - Janicki ukarany żółtą kartką. Rzut wolny dla Śląska.
63 min. - Wan ukarany za faul na Marczaku.
61 min. - Lesisz w miejsce Łuby.
60 min. - W miejsce Rodrigo wchodzi Szewczuk, jest to jego debiut w barwach Śląska.
59 min. - Kontra Łomży, Marczak nieporadnie kończy akcję.
57 min. - Bałecki groźnie pod bramką Śląska, lecz nieprzemyślanie zagrywa tracąc piłkę.
56 min. - Ulatowski w dobrej sytuacji pada w polu karnym, sędzie pozostaje jednak niewzruszony.
55 min. - Wan faulowany przez Bałeckiego. Wyraźna przewaga Śląska.
52 min. - Adamski krótko z rzutu wolnego. Przechwyt Śląska, Wan traci piłkę.
46 min. - Druga połowa rozpoczęta.
46 min. - Gra nie może byc wznowiona z przyczyny flagi Skinheads.
46 min. - Drugą częśc meczu rozpoczynają wrocławianie.
45+1 min. - Koniec pierwszej częsci gry.
45 min. - Sędzia dolicza jedną minutę.
43 min. - Bałecki nie wykorzystuje rewelacyjnej okazji do strzelenia bramki. Przechwyt po rzucie wolnym, Bałecki mija osamotnionego Janukiewicza lecz nie trafia do pustej bramki.
42 min. - Od bramki zaczynają łomżanie.
42 min. - Rzut wolny w narożniku boiska, do piłki podchodzi Wan.
40 min. - Na spalonym zlapany Bałecki. Kolejna kontra łomżan zatrzymana.
40 min. - Wrzutka w pole karne lecz do piłki nie dochodzi Sztylka.
39 min. - Dudek faulowany na 25 metrze przed bramką ŁKS-u.
36 min. - Kowal dośrodkowuje w pole karne mało precyzyjnie, piłkę jednak przejmuje Ulatowski lecz za chwilę traci ją na rzecz piłkarzy gości.
35 min. - Rajd Ulatowskiego zatrzymany przez defensora ŁKS-u.
35 min. - Adamski faulowany przez Sztylkę. Rzut wolny z 35 metrów.
27 min. - Niesygnalizowany strzał Ulatowskiego z najwyższym trudem na róg wybija Ulman.
24 min. - Rzut rożny dla gości, piłkę na aut wybija Rodrigo.
21 min. - Kowal z 25 metrów nad poprzeczką.
20 min. - Naskręt z rzutu wolnego z 20 metrów, niecelnie.
14 min. - Strzał Bałeckiego pewnie chwyta Janukiewicz.
13 min. - Adamski z prawej strony dośrodkowuje, lecz piłkę wybija Solarz.
12 min. - Przechwyt Dudka, zagranie do Wana lecz ten powstrzymany przez defensorów gości.
12 min. - Akcja łomżan powstrzymana przez Rodrigo.
11 min. - Zaznacza się przewaga wrocławian. Ponownie niecelnie głową Kosztowniak.
7 min. - Pierwsza dobra akcja Śląska, Dudek ogrywa kilku obrońców, podaje do Kosztowniaka, lecz jego strzał mija bramkę. ŁKS od własnej bramki.
5 min. - Groźnie prawą stroną Adamski, na szczęście jego strzał mija bramkę Śląska.
1 min. - Rozpoczynają goście w strojach zielono-czerwonych, Śląsk na zielono-biało.

Rezerwa: Śląsk - Kaczmarek, Małecki, Galuś, Szewczuk, Chrobot, Hajdamowicz; Łomża - Sobiech, Gawlik, Lesisz, Rydzewski.