Sędziuje: Włodzimierz Milczarek (Piotrków Tryb.)
Aura: Pogodnie i ciepło, Temp 26°C

Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Solarz (65' Małecki), Ignasiak, Sztylka, Naskręt - Ulatowski (88' Galuś), Chrobot, Dudek, Wan - Kosztowniak (67' Kowal), Szewczuk. Trener:
Kmita Zabierzów:(stroje: ) Sarnat - Żukowski (46' Krauz), Kaliciak, Pokrywka, Koćiś, Gawędzki, Gajek, Zawadzki, Suchan (75' Ankowski), Filipczak (67' Stolarz), Chlipała. Trener:

Kmita Zabierzów:

90+3 min. - Koniec meczu Na Stadionie Olimpijskim Śląsk pokonuje Kmitę 2:0.
90+2 min. - Kocis z 5 metrów uderza wysoko ponad bramką Janukiewicza. Szczęście pomogło w tej sytuacji piłkarzom Śląska.
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty.
88 min. - Galuś w miejsce Ulatowskiego.
87 min. - Za komentowanie decyzji arbitra drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Szewczuk. Śląsk w dziesiątkę.
86 min. - Dośrodkowanie z lewej strony, z 4 metrów strzela Chlipała, jednak Janukiewicz jest na posterunku.
84 min. - Chrobot z 25 metrów z rzutu wolnego, lecz piłkę przejmują obrońcy Kmity.
82 min. - W polu karnym pada Szewczuk, sędzia jednak puszcza grę dalej.
81 min. - Po indywidualnej akcji Szewczuka, próba podania do Kowala kończy się przejęciem piłki przez zawodników Kmity.
80 min. - Z 22 metrów z rzutu wolnego uderzał Dudek, piłka po jego strzale trafia w mur.
77 min. - GOOOOOOOOL!!! Szewczuk zagrywa wzdłuż bramki, nie sięgają piłki defensorzy gości, nie sięga Sarnat a do pustej bramki trafia Ulatowski.
75 min. - Ankowski w miejsce Suchana
70 min. - Kaliciak z 30 metrów, wybija Naskręt.
67 min. - Kosztowniaka zmienia Kowal, Filipczaka natomiast Stolarz.
65 min. - Kontuzjowany Solarz zmuszony jest opuścić boisko. W jego miejsce wchodzi Małecki.
64 min. - Urazu doznaje Solarz.
63 min. - Wan z 20 metrów nad bramką gości ... piłka uderza w karetkę pogotowia.
60 min. - Do piłki ustawionej na 11. metrze podchodzi Dudek, strzał ... i nie ma bramki.
59 min. - Po indywidualnej akcji w polu karnym przez Sarnata faulowany jest Szewczuk. Rzut karny i żółta kartka dla Sarnata.
54 min. - Żółtą kartką ukarany Filipczak.
53 min. - Z 10 metrów uderzał Dudek, jego strzał defensorzy wybijają na róg. Po rogu z 16 metrów Ulatowski - kolejny rzut rożny.
50 min. - Szybka kontra wrocławian, atakowany Kosztowniak odgrywa do Szewczuka, jego strzał zostaje zablokowany.
49 min. - Dośrodkowanie z boku Kosztowniaka nieczysto przedłuża Wan.
47 min. - Lekki strzał Szewczuka prosto w Sarnata.
46 min. - Rozpoczęła się druga część meczu. W przerwie Żukowskiego zmienił Krauz.
45+1 min. - Koniec pierwszej połowy
45 min. - Sędzia dolicza minutę.
43 min. - Pierwszy od dawna strzał na bramkę piłkarzy Kmity, Janukiewicz nie ma jednak problemów z obroną.
42 min. - Żółtą kartką ukarany Szewczuk.
41 min. - Po starciu z Kocisem w polu karnym pada Kosztowniak, arbiter nie przerywa gry.
40 min. - Dośrodkowanie Naskręta wybijają obrońcy Kmity.
37 min. - Dośrodkowanie z głębi pola Wana, nikt nie zamyka akcji i Sarnat od bramki.
32 min. - Nieudany drybling Szewczuka w polu karnym.
31 min. - Wan faulowany na 24 metrze tuż przy linii pola karnego. Rzut wolny Chrobota przejmują obrońcy Kmity.
23 min. - GOOOOOOOOOL!!!! Dudek ustawia futbolówkę na 11 metrze, strzał i prowadzimy 1:0
22 min. - Żółtą kartką ukarany Gajek.
22 min. - Po rzucie wolnym w polu karnym faulowany Ulatowski - rzut karny!!!
21 min. - Żółtą kartką ukarany Pokrywka.
19 min. - Rzut wolny wykonuje Chrobot, lecz jego strzał z 28 metrów na róg wybijają defensorzy gości.
19 min. - Za brzydki faul na Wanie kartką ukarany Żukowski.
18 min. - Po rzucie rożnym z woleja Ulatowski, lecz piłka szybuje nad poprzeczką bramki Kmity.
17 min. - Prostopadłe podanie do Kosztowniaka, ten wychodzi na pozycję sam na sam z Sarnatem, strzał odbija golkiper gości, dobitkę Ulatowskiego na róg wybija z linii bramkowej jeden z obrońców.
13 min. - Doskonałej okazji do zdobycia bramki nie wykorzystał Filipczak, nieudany off-side wrocławian, lecz sytuacje ratuje Janukiewicz.
11 min. - Rzut wolny z boku pola karnego z 25 metrów, Dudek w mur.
9 min. - Prostopadłe podanie do Kosztowniaka, zbyt mocne i łapie Sarnat.
7 min. - Rzut wolny z 25 metrów dla gości. Kaliciak w mur.
4 min. - Prostopadłe zagranie do Kosztowniaka, lecz ten na spalonym.
3 min. - Rzut wolny z boku pola karnego. 28 metrów od bramki, strzał Wana łapie Sarnat.
1 min. - Gwizdek arbitra i gramy.

Śląsk wystąpi dziś w biało-zielonych trykotach, Kmita natomiast na czarno.

W rezerwie pozostają: Śląsk - Kaczmarek, Małecki, Kowal, Madeja, Rodrigo, Hajdamowicz; Kmita - Kula, Antkowski, Wontek, Cebula, Petrović, Karuz, Stolarz.